Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
3. apr 2008

No čo dievčata ☹ ☹ ☹ nik nepisne 😒 Terka ako dopadol malý??????

lenrie
3. apr 2008

ahoj,som tu ja,nic sa mi dnes nechce 😒 maly je uz v skolke,chvalabohu 😉 a mala tu robi bordel

vka
autor
3. apr 2008

Ja mam dnes maleho doma rano som sa ho pýtala či ide takže nie ale teraz chce isť 😒
Mne sa tiež nič nechce a ku tomu som dosť unavena včera som robila nechty do pol jednej

lenrie
3. apr 2008

no mna boli brucho,mrcha mi dosla 😠 do pol jednej moja? 😲

vka
autor
3. apr 2008

Ked došla dačo po 9h ta moja suseda ona by prišla aj skor ale moje deti nedaj Bože zaspať myslela som že ma z nich klofne

lenrie
3. apr 2008

moji spali uz o pol osmej,vcera boli vzorni 😉

vka
autor
3. apr 2008

Vieš ako to je potrebuješ aby spali nespia a ked nie tak spia skoro .....
Mužik mi rano vravel že za nočne by som mala brať priplatky 😀

lenrie
3. apr 2008

no to veru moja ale pri mne by si prave musela cez dne,vies kvoli detom 😝 😀

vka
autor
3. apr 2008

Ta nedaš zarobiť na noc hej 🙄 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Zajtra mam tu holku len na zdobenie a kedže mam maleho aj zajtra som zvedava ako to pojde ale jemu stači ked mu zapnem počitač alebo rozpravku a je ticho a ked ešte volakto cudzi tak sa hambi no ked niekto znamy tak sa len predvadza....
Mužik ide dnes kolo 4h na služobku dojde v nedelu neviem či neskočime na vikend k našim juj len keby bolo pekne

lenrie
3. apr 2008

ved cenu si urcujes ty moja 😅 😅 len vravim,ze v mojom pripade je robit nechtiky viac o drzku cez den ako v noci 😀 😝
ked sa ti zabavi,je to fajn,moj nevydzri pozerat len rozpravku to ho bavi 5minut 😠

vka
autor
3. apr 2008

Ale ved až take zle neboli nakuknem neskor maly chce isť 😉

lenrie
3. apr 2008

no ked myslis moja,pozdrav drobca 😉

lenrie
3. apr 2008

aj tak somti mooc vdacna,ze prides vecer,a tie nechtiky som nadsena,uz si bez nich neviem predstavit byt 😉

bznka
3. apr 2008

Ahojte...tak my sme vcera boli v MAXE,.....stretla som aj Adiku.....kupili ste nieco?
....no mne tam chybaju detske obchody s oblecenim...myslim viac....clovek niekedy by aj viac penazi vyhodil ked moze 😉

...ja som rada ze su tam obchodiky v ktorych rada nakupujem...ale iba ked je akcia 😀

vka
autor
3. apr 2008

Terka a čo kupila si niečo ??????

lenrie
3. apr 2008

Terka nevies o tom,ze prenevar.teda ockovanie proti pneumokoko ma byt detom do dvoch rokov hradene a mamicky si budu doplacat len nejakych 80sk????uz od skor zvazujem ockovanie a teraz som to kdesi vcera citala,tak neviem

vka
autor
3. apr 2008

No tak to je fajn ale ked si nezistiš tak ani nevieš ake maš vyhody podla mna každa obvodna lekarka by mala informovať svojho pacienta zaslanim nejakeho letačika o vyhodach a možnostiach v tomto pripade očkovania .....ale ked maš platiť a kadejake služby potvrdenia tak to je vyvesene na každej volnej stene 😒 😒 😒
Ja som davala Dianku očkovať proti chripke no ked mala 5r tak nasledne asi 4 dni po injekcii dostala 39 horučky kašel nadcha =proste chripku za 3 tyždne bola doma a odvtedy som ich nedala očkovať vobec a klop klop chore neboli akurat nadcha nejaky ten kašel proste bežne prechladnutie a myslim si že ked raz chyti nejaký virus tak ani očkovania nepomožu
Tie čo spominaš ty Leni su ine ale očk. protyi chripke je zbytočne aspon moj nazor 😒

lenrie
3. apr 2008

to mas pravdu evi,proti chpripke je blbost ockovat ale toto na co sa pytam je ockovanie na cely zivot a prave toho pneumokoka moze chytit dieta v kolektive a hrozi tam az zapal mozgovych blan,dokonca smrt,a nejde len o zapal mb ale aj zapaly stredneho ucha,pluc a doteraz si to hradili ludia sami a stalo to okoko 6litrov 😠 ja ich davam teraz ockovat aj proti zltacke,predsa clovek nikdy nevie

adikasb
3. apr 2008

Ahojte, Sofi mi spinka 😉 Boli sme v MC a cestou k nasim v aute zaspala.
Terka, my sme dokopy nekupili nic, ale v podstate sme ani takmer nikde poriadne v obchode neboli, hoci sme v Maxe stravili asi 4 hodiny 😅 No ale so Sofi sa to ani neda, nejak nakupovat... Tak sme presli vsetky podlazia a popozerali ake obchody tam vlastne su - ale to len cez vyklady a medzitym nahanali vsade malu 😀 A potom sem boli dlllllllllllllllllllllllllllllllllhu dobu hore v detskom obchode, Sofi s tatikom v detskom kutiku a ja som si detailne obzerala kociariky a ostatne vecicky 😀 Potom sme sa boli este napapat a skocili akurat do hypernovy, kde sme Sofi kupili formicky na pieskovisko a 2 dzusy a to bol nas celodenny nakup 😅 A este ked nam Sofi zaspala v kociku, tak sme aj v Komandore boli, dali sme vyratat kolko by stala vstavana skrina, chceme do detskej dat spravit.
Leni, ked zistis ako to je s tym ockovanim, tak aj nas ostatne poinformuj 😉 Ale pokial ja viem tak to bolo platene, novsiu info nemam... Ale tiez by som malu asi dala zaockovat.

lenrie
3. apr 2008

jej Adi,ahoj a bol niekto v materskomcentre? a vraj to ockovanie je detom do dvoch rokov hradene ze doplacas len nejakych 80sk,tak neviem preto sa pytam,vraj je to tak len odteraz od 1.aprila 😖

adikasb
3. apr 2008

Tak to si nejak musim zistit - kde si o tom citala???
A dnes bolo deti ako smeti 😀 Bola aj Klaudika s maminou, a potom este asi 6-7 deti, takze dooost. Neprides zajtra? Ja pridem zajtra urcite 😉

lenrie
3. apr 2008

neviem moja dostala som mrchu a starsne ma picha brucho,no uvidim 😒 aj nejake nove deti?a citala som to v novinach,v korzri,vcera ma na to upozornil manzel

adikasb
3. apr 2008

Sofi sa mi prave zobudila, tak bezim. A skusim zistit nieco o tom ockovani, ak budem vediet, pisnem 😉

bznka
3. apr 2008

Ahojte......tak ja o tom ockovanie nic neviem..ale musim zistit, keby to preplacali tak dam......ja som uvazovala sice aj keby to nepreplacali......stevka som tiez raz dala zaockovat proti chripke a to bolo 1krat a poslednkrat..tiezpochorel a som za to aby si dieta vybudovalo samo obranne latky.

...tak mi sme v maxe kupili botakňsky pre muzika, ja sebe taku vetrovku sportovu a malemu kolobezku 😉 ...ale inak nic......nejako sme nechodili po vsetkych obchodoch

...no a dnes om bola na ten zakrok so zubom...super uz mam po tom, doktor to zvladol dobre .. ..ale aj ja 😀 ...dokonca ani nazasival mi to len s niecim stiahol...aby ma netrpil.....proste vidno ze sa snazi aby ludom nemusel davat ATB ci zasivat ich....sam povedal ze v nemocnici to ide ako na pase a tam zasivaju kazdeho 😒 ....v nemocnici je aj inak sukromna stomatochirurgia ..je to tam ine ale kopec naroda...ked osm minule videla. A tiez sa dlho caka....a predsa neviete kto vas v tej sukromnej bude operovat ci tahat...pretoze tam su viacery lekari a tam kde osm bola je len jeden a bola som maximalne spokojna.

...povacsine si ho ludia chvalili co absolvovali nieco v nemocnici a nieco u neho ze u neho to slo lahko a v nemocnici ...tak sa nevedeli dat dokpy dlho.

lenrie
3. apr 2008

tak to pozistujeme a uvidime,ja dam zaockovat aj keby asi neprelcali,zvazujem to uz dlhsie,ako vravim,je to na cely zivot a je to investicia do zdravia deticiek 😉 a predsa dnsna doba je ina,je akosi viacej roznych chorob,ktore kedysi neboli ☹
super Terka,ze ti to dobre dopadlo,uz mas vsetky zuby ok?ci ta este nieco caka?

bznka
3. apr 2008

http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_i... ......tu lej link o tom, ano preplaca ju ...doplaca sa 85 Sk za davku...rizikove skupiny maju uplne zdrama. Konecne pokrok......no teraz ked pojdem do poradne tak sa na to musim opytat. ....treba to vyuzit lebo presne pneumokok je pneumokok.

bznka
3. apr 2008

nie lenka uz by mali byt oK...

lenrie
3. apr 2008

dik terka,tak hned sa bezim informovat a dam malu zaockovat,malemu to zial budemmusiet zacvakat ale predsa je to superrrrrrrr,dik za info 😉 😉 😉

vka
autor
3. apr 2008

Terka no len tak čitam ako si ty zo zubami vytrpiš ja do zubara nerada chodievam ten zvuk vrtačky 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

bznka
3. apr 2008

..verim ze som skoncila s takymi zakrokami...teraz bude zvuk vrtacky uz len malina 😉

..najblizsie pojdem az ked na preventivu 😀 ...a potom chcem vymenit par plomb....ale to pocka....uz si davam pauzu