Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
11. apr 2008

Dufam že pohnu prstom to aj my ideme podpisovať peticiu o montaž spomalovačou tiež som zvedava ako to dopadne

bznka
13. apr 2008

Ahojte..tak ako vikend?.--sobota sice urpsana ale konecne nedela sa dala...boli sme na prechadzke...maly odskusal kolobezku a az sa mu cudujem ze ho nohy nebolia 😉

vka
autor
14. apr 2008

Ahojte tak a vikend za nami deti zo školky budu cvičiť v mestskej hale tušim že pojde všetky mš zo sabinova.....
Všera som stretla Danku aj s malou prechadzali sa po ulici kde byva naša babka ech aka j Linduška modrookana no zlata Dani Dianke vyšiel prvy zub na začiatku 7 mes

Dievčata boli sme včera cela rodinka na Drienici naša Dianka sa tak potkla že skoro si ruku zlomila a rozbila si telefon juj kolko plaču bolo chudatko 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 utišiť sa nedala a stale opakovala že aky ma dnes zlý den novy telefon on ide ale rozbil sa vnutorny displey ked sa mužik bol informovať čo s tym tak oprava 1400sk to sa ani neoplati telefon akcia za 1sk a ani sme jej nechceli kupiť drahe že keby nahodou ...o ale sme nepočitali že tak skoro 😔 Holky nahodou neviete o niekom kto ma tento model K530i a ma ho poškodený žeby sme kupili a vymenili displej.

bznka
14. apr 2008

...no tak to bola smola...nemamae taky to je iank sony ericson ci nokia ci aky?

...nasa maal tiez este zubky nema a tao ma 7 mesiac, stevko mal ked mal 6 a pol

vka
autor
15. apr 2008

Ahoj Sony Ericson no čo narobime je z toho znechutena a smutna ☹ v nedelu kolo obedu šla na bicykel a mobil zavesila kolo krku ja som jej ho vzala s tym že môže spadnuť a zniči si ho a ked sme šli na Drienicu ani som nevedela že ho vlastne vzala a tak to dopadlo ale mužik mal nokiu tak zatial bude mať ten už len kvoli tomu aby som ju skontrolovala v piatky ked chodi sama na subor

Inač dnes je poriadne studene rano čo dnes robite mna čaka kopa žehlenia a tiež volačo navariť ale čo 😖

bznka
15. apr 2008

...mna zehlenie..ale to si necham na vecer, prekadanie vetroviek..lebo este stale som nevyminila sezony, tak ako sa patri , aj poradna s malou a aj varenie....ale to si necham az tiez na poobede ked dojde muzik.... 😉

vka
autor
15. apr 2008

Ja som babky nežehlila lebo došla segra a behali sme po obchodoch a zhanali veci na birmovku no nakoniec našla sice nie komplet kostym lebo raz jej nesedelo sako tak nohavice alebo sukna tak pokupila všetko zvlašť ale moc pekne tak sme boli nakuknuť v zlatnictve lebo chcem jej kupiť nejake naušnice a retiazku zatial sme len obkukavali no nechapem ake možu byť nejake predavačky potvory drze 😠 😠 😠 😠 nekupili sme nič tak asi preto .......tak pa

bznka
15. apr 2008

...ahojte poradna za nami, bujnakovu opat zastupovala ta starsia lekarka..ale bola fakt mila....Lenka ako ste pochodili vy?....aj my sme boli na odber kvoli krvnemu obrazu..mala sa doktorke zdala bleda ale ma ho OK,

..ale sme naozaj chuducky...a drobulinky..mame 6250 gramov..ale namt o upne staci 😉

lenrie
15. apr 2008

ahojte 😉 😉 juj Evi,neviem kedy dojdem,mala dnes malemu pricvikla malicek do dveri a mu to napuchlo,takneviem ci zajtra nepoletim na chirurgiu,dala sommu na to octanovu mast a zabalila ale strasne plakal,vraj ho to len boli a boli ☹ ☹ a vobec som sa ho tej ruky nesmela dotknut,pre istotu som mu dala aj paralen,tak teraz spinka,no ale ten opuch sa mi nepaci ☹ ☹
Terka-mala je krasnaaaaaaa a vobec sa mo nezdala mala ,ani bleda,hlavne,ze ste v poriadku,my musime na krcne,a potom asi na alergo 😒 no uvidime,vo stvrtok nas caka krcne,tak uvidime ako pochodime

vka
autor
16. apr 2008

och Leni 😖 😖 😖 😖 ked sa ti to doma ukludni daš vedieť a dohodneme sa kedy doplnime nechty hlavne aby ste boli v poriadku do odchodu do Prahy zachvilku ideme do haly na cvičme v rytme 😉 😉 😉

bznka
16. apr 2008

...to dnes je to cvicme v rytme riekaniek?....ale sak to deti isli zo skolky ci ides aj ty Evka?

vka
autor
16. apr 2008

Terka a ty si nebola ved to mohli isť aj rodiči a bolo ich tam veru dosť zaplnena cela hala
Leni a vy ako boli ste u lekara???

bznka
16. apr 2008

...nie nebola som, mala prave spala..a aj to pocasicko ma odradilo, a cakala som navstevu, ktora vsak nedosla 😉

vka
autor
16. apr 2008

Deti boli zlatunke ozaj všetky farebne trička no krasne bolo
Terka ja tiež nemam rada take navštevy ktore sa slubia a nedojdu alebo sa slubia na danu hodku a dojdu o 1h neskor 😠 Babky nakoniec som sa rozhodla predsa idem do školy ked dam deti večer spinkať vypišem prihlašku vraj vezmu do školy každeho no samozrejme zaleži od počtu 😒 😒 😒

bznka
16. apr 2008

...ta navsteva sa neslubila, to bolo akoze mozno dojde..takze som pre istotou akoze cakala 😉

...stevko povedal ze bolo super v tej hale

vka
autor
16. apr 2008

Maš ip

vka
autor
16. apr 2008

Dnes sme boli v PO a musim sa pochvaliť kupila som sestre na birmovku Krasne naušnice a retiazku na krk stalo nas to za obe 1300sk mužik chcel aby sme jej kupili biele zlato lebo obyč zlato sa jej nepači no ceny za biele zlato su strašne vysoke len naunice 1500 a vyšie a tie za 1500sk maličke nechapem čo je na tom tak drahe ... 😒
no sme spokojny čo sme kupili velmi sa tešim naušniciam lebo su obojstranne na jednej strane hladke a na druhej vzor takže si ich môže otačať ako keby mala dve velmi prakticke

danuska24
18. apr 2008

ahojky. evi ako dianka? rucka uz lepsie?

vka
autor
18. apr 2008

JOJOJ to už zabudnute ma take male škrabance ale nič strašne ...
Dani a vy čože o 2h hore vratili ste sa z party???? 😀

bznka
18. apr 2008

....no ja som dnes zaspata....keby som doma dieta nemalatak asi prespim cely den 😉 .....a to celu nos som v pohode spala....vidim ze vykuka slniecko tak asi skoncim do mesta 😉

adikasb
18. apr 2008

Ahojte, dlho som tu nebola, tak Vas vsetkych zdravim 😉 My sa mame fajn, len keby sa to pocasie uz konecne umudrilo 😖
Babenky poznate tuto rodinku - prikladam link na diskusiu na babetku:
http://www.babetko.sk/forum/viewtopic.php?t=742...

Boli uz aj v telke, maju velmi choreho chlapceka 😢 😢 😢 A existuje liecba na ktoru zial nemaju peniazky a poistovna ju nehradi... ☹
Tak kto mozete, tak skuste prispiet, fakt je to otras, ked viete, ze existuje liecba, ktora by mohla dietatku pomoct, ale nemate na nu a nikto to nepreplati... Ja verim, ze kazda korunka moze pomoct...

vka
autor
18. apr 2008

Počujem o tejto rodinke prvykrat ......no je to ozaj smutne 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒




Adika malinka ťa zamestnava poriadne čo ????
Terka kuk IP

bznka
18. apr 2008

... ☹ ☹ ☹ ..to je kvoli tomu chlapcekovi.....az ma oblial studeny pot

adikasb
18. apr 2008

Tak ja som o tuto rodinku videla prvykrat v telke - nie som si ista, ale asi v reflexe na markize, ale uz daaaavno, hadam aj pred polrokom, mozno aj skor a uz vtedy mi bolo toho malinkeho moc luto - oni verili, ze tu chorobu nema, ale zial... Zdedil ju po otcovi a ked som videla foto na babetku, tak som si na nich hned spomenula 😢 Naozaj, to co vyzbierali, je maaalinko, nato kde vsade uz boli, pisali, ziadali... Ani si neviem predstavit, ten pocit bezmocnosti 😔
No a Sofi ma zamestnava teda dost - ale chodime vela do MC, potom vzdy nieco vybavovat, nakupovat do domu, teraz ideme dvor a plot robit, kanalizaciu, takze aj okrem malej je toho dost... Dnes isiel muzik na sluzobku prec, mala spinka, tak vegetim pri Vas na nete 😀
Evka, myslim, ze som Ta dnes videla v Lidli s detmi - ale ja som uz bola v rade pri pokladni, a Ty si len prichadzala. Asi okolo pol stvrtej. A aj Teba Terka s muzikom - isla som od nasich po siedmej vecer autom domov a vy ste boli s malou akurat pri gymku 😉

bznka
19. apr 2008

...spehunka aidka 😀

...ja napriklad nechapem tym neziskovym organizaciam.....pretoze clovek im prispeje ale oni stale dookola davaju tym istym....a tym co to naozaj najviac a najsurnejsie potrebuju .....tak nic, pret nerada prispievam organizaciam...to radsejkonkretnemu cloveku a tak......aj oni pislai ako to je s tymi organizaciami ....proste je to smutne ako to je.

vka
autor
19. apr 2008

Adika veru boli sme v lidli
Pečie sa mi žemlovka mužik ma dnes volno Dianka je na subore malý mi vysava ech som to ja ale mama 😔 😔 😕

Mužika ťahalo do Ružbach ale vonku škaredo ani prejsť by sme sa nemohli a len tak sa okupať.............

Idem nakuknem neskor 😉

bznka
19. apr 2008

....posli maleho aj k nas ked ma rad vysavanie 😀

....a sobota za nami, a ja nic uzitocne ani neurobila...ale sak budu dalsie dni

lenrie
21. apr 2008

ahojte,tak uprsany vikend za nami ☹ uz nech sa nam otepli,to pocasie je strasne 😠 😠 😠 😠 mam navarene ,takze dnes len oddychujem 😉 😉

vka
autor
21. apr 2008

Ahojte Leni bodaj by si s počasim mala pravdu ...
My sme už o 7 45h sedeli u zubarky Dianke cez vikend napuchlo dasno a bolo cele červene vraj nejaky slabši zapal korena prevrtala jej vytiekol hnis a o 10dni na kontrolu
Ja mam tiež navarene
v Sobotu sme predsa boli v Ružbachoch joj ale bolo fajn všetkeho bolo asi 10ludi no super aj v solarku som bola deti sa len v jakuzi vyhrievali už davno tam tolko malo ludi nebolo 🙂

adikasb
21. apr 2008

Ahojte,
tak my sme sa nakoniec v sobotu vybrali za muzikom do Puchova, sme si urobili taky mensi vyletik a muzika sme domov doviezli, isli sme so svokrovcami, Sofi ma normalne prekvapila ako super zvladla cestu 😵 Pospinkala, potom spievala, bavila sa, no suuuper a prisli sme domov v sobotu pred polnocou, Sofi zaspinkala v aute asi o deviatej a spala, doma som ju len prelozila do postele a spinkala dalej. Inak by muzik dosiel domov vlakom az na druhy den niekedy rano 😝 Tak bol rad 🙂
Evi aj my rozmyslame, ze niekedy pojdeme na to kupko do Ruzbach 😵 Uz som Sofi kooonecne aj plienky do vody kupila 😀 Plavky nema, ale nevadi 😅 Je v Ruzbachoch v bazene voda dost tepla? Lebo si pamatam, ze na Drienici bola chladna, ale neviem ako teraz, uz daaavno sme neboli... Mozno sa v nedelu vyberieme, muzik by mal byt doma, tak uvidime.
A to pocasie 😝 Uz len dufam, ze sa fakt otepli a hlavne, ze uz prestane prsat, lebo ani na dvore sa nic neda robit a je toho tooolko co treba, no ale neda sa pri takom pocasi...