Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
30. apr 2008

Ahoj Terka my neviem nemame zatial žiaden plan ale mužik až do piatku toči pre Joj krimi-noviny čiže musi byť v pohotovosti keby niečo tak nič velke neplanujeme 😒 nemam rada take pauzy cez tyžden skor by som privitala keby to bolo na paitok človek si nevie zvyknuť potom na

vka
autor
30. apr 2008

Na piatok zasa do prace školy a zasa vikend 😒
no čosi mi blbne počitač 😒

vka
autor
2. máj 2008

Ahojte no čo sa deje nikde nikoho???????????????
Terka maš doma maleho ja som nad tym rozmyšlala že ostane dnes doma ale do školky mal doniesť hostinku takže nech ide
Maminky i nemaminky zo Sb a okolia pridte medzi nas rozširte našu ubohu partiu ☹

danuska24
2. máj 2008

ahoj
ale pozri ake sme sikovne, kolko nas je a uz mame 97 stran 😀

danuska24
2. máj 2008

10 maja je mila pre mamu - sa chystame s Petom (on este nevie ze ide ) 😀 😀 😀

vka
autor
2. máj 2008

Dani čauko tak ty si sa pekne zladila ku kočiariku 😉 😉 😉

bznka
2. máj 2008

..stevko mal tiez dnes volno.......boli sme na nakupy v maxe..skor sestra kvoli odchodu na prax

vka
autor
2. máj 2008

Terka čože segra zasa ide niekam von???????????????

danuska24
2. máj 2008

Evi kde si ma vymakla? 😉

vka
autor
3. máj 2008

šli sme s autom k lidlu snažila som sa ti kyvať no bez uspešne 😀 😀 😀 😀 prijemný vikend všetkým

bznka
3. máj 2008

hej ide vonku...opat na rhodos 😉

..my mame rusnu noc za sebou....mala mala vysoke teploty.....sabinovska pohotovost zacina az o 9,00 rano..to na porazenie......poslali nas do presova na krcne ze ma zapal usiek a hrdla...dojdeme tam a ona vsetko ciste....vsade pytaju 60 Sk ....no system o drzku 😒 .....ale doma sme mali len panadalo detsky sirup...a ten nam ani u stevk ana teploty nezaberal.....teraz sme kupili uz nurofen cipky a teplota do pol hdoky dole. Uvidime co sz toho bude.....mozno zubky, aj ked lekari to netvrdia......mozno viroza, alebo len tak preventivne 😒

vka
autor
3. máj 2008

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ och Terka tak skore uzdravenie malinkej ........
Mužik svadbuje tak dnešný den o ničom Dianka je vonku malý spi ked vstane skočime na prechadzku do mesta na zmrzku....len aby nezačalo pršať nad Prešovom nejaka čiernava 😒 no dosť fuka tak možno rozoženie tak tvoja segra ide zasa von tak to je fajn tam kde chodi do školy moja segra tak tí čo už boli von isť nemôžu sice toho roku konči ...tak asi preto nevyberaju ....no ale ide dalej v lete si už vybavila brigadu do POna terasu na pešu zonu 50sk za hod nič moc 😒 ale jej nejaka kamaratka chodi kdesi do talianska na letne prazdniny robiť do hotela čašničku no nechce isť vraj by jej bolo smutno....

danuska24
4. máj 2008

ahojte babenky, ste nejake zaneprazdnene 😀 😀
mala odkvecla hned ako som ju dala do postielky 😎 predpokladam ze potiahne minimalne do 1-2 ak nie az do rana
poobede sa tak po.....a ze som jej musela prezliect plachtu a samoska ze aj Lindu, asi (urcite) som jej zle zalepila plienku. no co uz 😅

vka
autor
5. máj 2008

😀 Dani pozor na take úlety 😀
My sme včera boli na 1 sv prijimanie krsňatu sice prišli sme už o 15 30h ale učila som sa Diankou a tak som pozerala svadbu lebo kamoška priniesla mužikovi kazetu že chce to dať na dvd .....konečne maem po tych akciach poviem Vam necitila som tam včera dobre taký zvlaštny pocit ako keby čosi videlo vo vzduchu a ten moj podarený švagor najsamlepši kuchar 😝 😝 😝 🙄 🙄 všetko vie všade bol a len on vie všetko naj urobiť a nik iný niet tu lepšich podnikov -reštauracii ako v Rakusku 😝 🙄
to kedy bude vonku teplo????? 😕 😕 minuly rok maly nastupoval do školky asi 2-3 maja a už šiel s kratkym tričkom samozrejme nad mal mikinku čo bolo tak teplučko a teraz ved včera topili 😲 Dnes mam toho na programe dosť ale zaleži to od toho či mi poštarka prinesie z danoveho obalku ma byť v nej DIč tak si budem musieť isť dať urobiť pečiatky mužik sa dnes zbera do Ke asi pojdem s nim skočim kupiť nejake uteraky furt som sa ešte nenastahovala do študia pre STôL mna z toho raz klofneee ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠

bznka
5. máj 2008

..nech ta neklofne ....

.. ja mam pocit ze pocasie sa na nas vykaslalo ☹

vka
autor
5. máj 2008

☹ 😠

bznka
5. máj 2008

inak mala je uz v pohode....no neviem ci to akoze nejaky taky virus rachlovy alebo len taka vzbura organizmu.....no hlavna vec ze je OK

vka
autor
5. máj 2008

no to je super aj maly mal raz jeden den horučku a na druhý ako keby nič myslim si že či niečo z vnutra črievka 😒
pošta nedošla tak nejdem nikam pustim sa do varenia kedže sme včera nevarili .........nemam zemiaky tak asi len niečo s ryžou ale čo 😖 😖 😖

vka
autor
5. máj 2008

Babky teraz volal ujo MAM stôl Huraaaaarararararraararrarara 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kolo 17:00 ideme ponho lebo ujo ide do Po tak potom pomože namontovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bznka
5. máj 2008

no to je super.....a teraz nech sa ti to rozbehne s klientkami....

vka
autor
5. máj 2008

Terka ved po dlhoooooooooom čase doteraz som da sa povedať robila na kolene ale teraz 🙂 🙂 🙂 🙂 hned zajtra sa to chystam usporiadať tak ako ma byť potrebujem kupiť dobru stolovu lampu zopar uterakov no.....a nech to fiči 😉 😉 😉

bznka
7. máj 2008

..tak vonku je konecne nadherne a ja som chytila zapal dutin.

vka
autor
7. máj 2008

😒 Terka tak čože žeby virus no ja konečne fungujem ako mam pridala som zopar fotiek kuk 😎

vka
autor
7. máj 2008

😒 😒 😒 no čosi sa kazi fotky napiše že prijalo a vobec sa neukažu 😒 😒 😒 skusim neskor pa

vka
autor
7. máj 2008

kuk na fotky 😉

bznka
7. máj 2008

.....no evi ..tvoja slecna je fakt velka frajerka ..a aky ma kukuc 😉 .....bola ocarujuca na tom vystupeni.....no fakt po tebe

vka
autor
7. máj 2008

Dakujem herečka jedna mala 😉 😉 😉

adikasb
7. máj 2008

Ahojte babenky 🙂 Tak konecne nam vykuklo slniecko 😎 Terka, skore uzdravenie 😉 Evi pekne fotecky, Dianka sa Ti moc podoba.
V sobotu o 15.00 bude v meste v centre Mila pre MAMU - organizuje to materske centrum, bude uzavrete mesto, prejde sa symbolicky jedna mila cez mesto s detickami a tak, deticky zo skolok budu vystupovat, pride aj divadlo na chodulach a tvorive dielne pre deti by mali byt v byvalom muzeu, takze bude celkom pekny program pre deticky aj cele rodinky - tak Vas vsetky aj s rodinkami pozyvam 🙂

danuska24
7. máj 2008

ahojky. Adi ja sa chystam, dufam ze sa mi to podari.
Evi krasne fotecky. kuk IP.

vka
autor
8. máj 2008

Dani kuk IP 😉 Dievčata dakujem
Naš tatino je v Tatrach na lyžovačke ako pozeram čas o ničom myslela som že pojdem s deťmi na Drienicu na hojdačky 😒 ale asi po obede skočime k mamke keby počasie vydržalo tak by sme aj poopekali zajtra maju deti v škole volno a vyhlasila som aj maleho zo školky sice do obeda mam zakazničku ale mužik bude s nimi doma