Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
21. apr 2007

tak a mame po stretnuti po 10 rokoch, bolo fajn, kedze sme nemali po 5 rokoch tak bolo naozaj zaujimave vidiet nejake spoluziacky od skoly, s ktorymi sa clovek za cely cas nestretol. Konecne sa nasla dobra dusa co to zorganizovala a mohli sme sa pekne zijst a podozvedat sa o sebe mnohe nove veci. 🙂 No samozrejme nasli sa aj take ktore neboli spokojne a cely cas si svoje hucali popod nos a davalio svoju nespokojnost najavo. No co s takymi ksychtami namyslenymi, mali zorganizovat nieco oni- kritizovat je velmi lahko. No my sme na strednej neboli dobry kolektiv tak presne aj vcera sa to odzrkadlilo. Clovek cakal prave od inich dievcat taky pristup a preve s tymi si mal co najviac povedat. No je to na dlhe rozpravanie, ale ja somsa citila fajn, porozpravala som sa zasmiali sme sa a sli pred polnocou domov, ostatne skoncili na diskoteke.Jednoznacne niektorim k zabave chybal alkohol ale ziadny si nedoniesli a mysleli ze im sa kupi flasa za flasou - no proste na hlavu 😒 No koncim , mangelicek pochoduje po izbe ze by sme uz mali ist, tak prajem prijemny vikend plny peknych zazitkov. A inak ziadna ruka hore, kedze teraz nepijem 😒

vka
autor
21. apr 2007

ahoj no bznka to ruku hore som myslela obrazne dufam že sa ta to nedotklo 😖 varim obedik tak aby sme mali už na zajtra manželik je na svadbe dianka je na bicykli dnes pekne bez mojho upovedomia vyupratovala detsku izbu lebo v pondelok im manžel slubil že im kupi rybičky ale musia byť poslušni davno ešte sme deti nemali a mali sme rybičky neonky no akvarko je male a rybičky potrebovali aj vyhrievanie to sme nemali tak pokapali a teraz chcu rybky lebo boli sme na navšteve a tam mali take väčšie rybky sice kyslik musia mať ale vyhrev nepotrebuju tak deti od navštevy len ryby spominaju 😨 a teraz ked bude leto myslim že maju šancu prežiť 😉 😉 😉 kupime dve jednu pre dianku a druha pre sebastiana

vka
autor
23. apr 2007

dobre ranko dnes to hadam vyzera na pekny den taku mam svalovku po sobote sadila som zemiaky u mojich rodičov začali sme po obede kolo 3 dosť fukalo tak som myslela že ked budeme sadiť tak bude teplučko že sa dam do plaviek a budem sa slniť no hadam už len pri okopavani 😖 včera sme boli v prešove na kolotočoch juj deti sa tešili samozrejme sme sa nevyhli vyjednavaniu že ešte raz a dosť ale okrem toho ešte raz a dosť bola 2x deti si už teraz šetria na jarmok na kolotoče len nech šetria do kelu ja ako decko pamätam sme sa vozili za 5korun a teraz 25sk až 40sk ešteže mam iba deve detičky 🙄 KRASNY TYžDEN

adikasb
23. apr 2007

Ahojte, tak my sme boli cez vikend mimo domu - boli sme na zapade vo Sv. Juri, a bolo celkom fajn, az na mensie problemiky, ale inac O.K. Trosku som bala cesty, lebo je to predsa len daleko - 15 km pred Bratislavou, ale mala to celkom zvladla, trosku poplakala, ale nakoniec pekne zaspinkala a aj cestou tam aj spat pospinkala takmer 3 hodinky, takze fajn. A bolo dobre pocasie, aj ked tiez trosku fukalo, ale nie az tak strasne. Manzelik tam bol pracovne a tak sme mu robili spolocnost 🙂 Aby sme neboli cely vikend my doma same a on sam prec.
Tak pekny den 🙂

vka
autor
23. apr 2007

IDEM S MALYM VONKU NA BICYKLIK AJ DO OBCHODU NA MLIEKO A CHLEBIK NAKUKNEM KED POJDE SPINAť PA

vka
autor
24. apr 2007

ahojky teraz som sa vratila z uradu minuly tyžden som dostala predvolanie vo veci rodičovskeho prisopevku maly nastupuje v maji do školky a hoci do 12h tak my rodičovsky pris zrušia ale ked ma v rozhodnuti o prijati do školky napisane ROZHODNUTIE tak mi rodičov pris zrušia ale ked by mal tam napisane DOHODA O PRIJATI tak prispevok ostava tak teraz vybavujem tu dohodu ale riaditelka v školke tam neni pride o 11 30h tak musim isť neskor to ked človek ma volačo platiť tak to ťa budu informovať ale ked by mal dačo zizkať tak to nevie nikto a čudujem sa že riaditelka ma na to vobec neinformovala 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lenrie
24. apr 2007

ahojte...davnejsie som tu nebola ale kosi si neviem njst cas:::((((konecnce sa nam oteplilo tak sa vztesujeme::🙂)))vcera sme boli von ay dovecera do osmej bolo super.....cey vikend k nam pride brasko y Prahz tak sa strasne vztesujem lebo yas donesie drobcom kopuuuu oblecenia::🙂))ako kebz toho nemli dost:::(((ale kocikz a oblecenie pre mojich drobco to je moja uchzlk alebo vasen ci ako to mam nayvat....teray caiakm n novz kocik a uz s ho neviem dockat::🙂))ako deturence pocuvju?lebo moj mlz je ako sam cert a malej len stle ubliyuje musim davat obrovskz pozor abz jej neubliyil......no musim bezyat akurat sa zobudila mala Niko uy k nej bezi...pa neskor nakuknem

bznka
24. apr 2007

vka nic sa ma nedotklo, ja len tak ze aj by ruka bola hore, keby som mohla 😉

adika tak aj vy ste mali taky daleky vylet.

Inak bolo fajn, ale dnes som strasneeeeee unavena- akosi ma vsetko boli.Tak odpocivam aj so synatorom, tiez som ho dnes nedala do skolky nech aj on trochu odpocinie.

Tak tie papierovacky su asi najhorsie na vsetkom, stale su nejake problemy a oni si myslia ze my nemame co robit len chodit hore dole a vybavovat a oni aj tak nikdy tam nie su alebo su nespokojni. 😒

bznka
24. apr 2007

pocasie sa akosi pokazilo ☹ uplne som unavena, je mi akosi nanic. Asi jeto z toho cestovania, vsetko ma boli

vka
autor
24. apr 2007

mam to všetko vybavene no bola som velmi prekvapena riaditelka sa tvarila ako keby neviem čo som od nej žiadala mudrosť sveta jej patri 🙄 lenrie ja tiež deťom dam viac na oblečenie ako sebe no nepotrpim si na značkove na vonku oblečko nakupim v činaku aspon mi to nieje luto ked to deti zničia a potom nakupujem v tesku detskych svetoch alebo často chodievame do polska poliaci maju kvalitne oblečenie zda sa mi trošku nezmyselne vražať do deti peniaze pokial su drobne skočim aj do sekača niekedy sami podari niečo pekne kupiť ale neviem tam moc nakupovať moja kamoška chodi skoro len do sekačov a furt najde volačo pekne ja neviem či som slepa či čo robila som na obed ryžovy nakup manžel bude nadšeny 😉 😉 on oblubuje mäsove jedla take nakypy či žemlovky berie ako zakusok no dnes ma smolu 😝 😝 😝 😝

lenrie
24. apr 2007

to veru pocasie sa uplne pokazilo....skoda ze nesvieti slniecko...ani von s neda dokonca zacalo prsat:::(((((
vka-km davas deti do skolky?mna riaditelka upozornovala ked som bola n zapis ze mi odoberu prispevok ale mne na socialke v kosiciach pordili prepisat rodicovsky prispevok na malu ked chcem maleho dat do skolky.....takze to som si vybavila uz skor::🙂))a co sa tyka oblecenia ja som zas zatazena len na ynacku next.....a nie je mi luto dat na to money lebo ked nam to uz nie je dost predam to a stale na tom zarobim::🙂)))a na tu znacku nedam dopustit 🙂 🙂 este som spokojna aj so znackou HM a co sa tryka sekacov tak tam tiez nkuopujem v kosiciach je vela detskych sekacov a maju super vyber,tam nakupujem veci na behanie von do cinakov nechodim odkedy kritizovali detske oblecenie,vraj je pre detii skodlive 😢 😢 tak fakt neviem ale radsej tam nekupujem sebe ano ale detom nie.....

bznka
24. apr 2007

a k tomu obleceniu - ja nakupujem aj tu aj tu. Ale ked potrebujeme nieco poriadne tak samoska nie v cinaku, skor to riesim na bezne uzivanie a na hranie. ked bol krpec maly tak som kupovala dost aj v sekacoch, lenze mne sa tam nikdy nechce prehadzovat oblecenie ale musim uznat ze mnohokrat tam maju super veci.

Vka ked ja urobim taky obed tak mangelicek sa nevyjadruje, maso je maso. No ja ho prilis nemusim, tak raz do tyzdna mi absolutne staci, a nas maly maso vebc nechce odmala, ani nevieme ako ho naucit ho jest. No nechuti mu.

lenrie
24. apr 2007

tak k tomu jedlu aj moj mazelik je vyslovene na maso aj ked ja ho tiez nemusim kazdy den 😝 😝 ale co uz,niekedz varim extra pre nas a extra pre neho

bznka
24. apr 2007

tak ty chlapi - maso, a to moja kamoska ma priatela co je vegetarian 😉 - co by clovek ani neveril. Teraz ked sme boli v Hlohovci, kde je spusta super restik, som si tam dala vynikajuci salat, tam ich maju velmi vela a skoro v kazdej restauracii. Mam salaty a teraz v lete velmi rada, a tu sabinove okrem pizze a cestovin nic ine nemame. Myslim ze na okresne mesto je to smutne ☹ , ved vecer sa uz clovek nema ani kde ist poriadne najest ak by chcel niekam vyrazit. No este fajn ze uz aspon cestoviny mame, lebo vtedy len ta pizza a ta uz mi liezla krkom. Preto sme to velakrat riesili restikami inde.

Joj, keby clovek mal peniazky ihned by zacal podnikat v tom co mu tu chyba.

vka
autor
24. apr 2007

no niekedy neviem čo mam variť a ked sa rozhodnem niečo nove tak ti treba tolko surovin že potom sa na to aj vykašlem u nas v sabinove v lete často chodievame aj s partiou do Goliaša to je oproti gymnaziu neviem presne ako sa to vola v lete tam hraje ludova muzička vytancujeme sa dame si niečo od smädu 😅 a kolo polnoci sa ide domov aj na pizzu chodime do grandu no škoda že tam neni dake zabavisko pre deti v byvalom muzeu sa mi vobec nepači no aj tak zo všetkeho mam najradšej ked sa partia stretneme na chate ohnik klobasky nejaky gulaš a taka pohoda už sa na leto moc tešim 🙂 vola ma suseda na kavičku tak sa majte

adikasb
25. apr 2007

ahojte, tak ja nic nestiham... Robia nam doma zabradlie a obkladaju schody drevom, tak varim, upratujem... A vcera sa im podarilo prevrtat nam trubku od kurenia, tak nasa plavajuca podlaha fakt plavala, len cakame ci ju neoduje ☹ No hruza. Dnes by mali dokoncit, ale nie uplne vsetko, lebo tam kde je to prevrtane, musime dat najprv tu trubku opravit a potom mozu dokoncit zabradlie. A vsade je kopec prachu, tak dnes mam co robit. 😅
No a moj muzik ma tiez masko rad, ale on miluje aj sladke jedla - zemlovku, palacinky, buchty a kakavko a tak... Takze to je v pohode, ak take navarim, este ma aj pochvali 😀 Ale co on nezje, tak to je pecienka a kralik, to ani za nic - ma z toho traumu este z detstva, ked ich to nutili v skolke jest.
Zatial pekny den 😉

vka
autor
25. apr 2007

no adika tak mate prace vyše hlavy čo? my toho roku chceme vymeniť okna a aj dať kuchynu do poriadku daku dlažbu a dorobiť dake skrinky ku linke urobiť vstavanu skrinu do chodby vymalovať....no toho roku chceme isť aj na dovolenku tak uvidime čo z toho sa podari ked len okna a vymaluje sa budem až až spokojna to všetko časom ja som spokojna stym čo mam a dakujem bohu že je to tak idem do obchodu na knedlik mala som zmrazenu šunku od velkej noci tak dam zapiecť k tomu kapusta a obed je hotovy hlavne že mäso 😉 😉

bznka
25. apr 2007

Adika, tak mas postarane o pracu 🙂 vobec ti teraz nezavidim. My odkedy byvame v bytiku stale sa nieco robilo, jeden rok okna na jednej strane, druhy na druhej,zarubne a dvere potom stevinova izba a este tolko toho treba.... 😒 Najma v spalni dokoncit steny a vyspravky okolo okien, nechali sme to tak, kedze tam su zaluzie nejako to nevidno. cloveku sa nejako nechce a teraz uz uplne ked cakame to male. Ono by sa stale dalo nieco, keby boli peniazky tak raz dva by bolo vsetko ale robi sa ak su peniazky. A mali sme aj tendenciu vzdat sa niecoho len aby sme mohli ist niekam na dovolenku. ved doma nam to neutecie, a dovolenka je super 🙂 , ale toho roku nic kedze nam to male nejako skrizilo nase plany 🙂

lenrie
26. apr 2007

ahojte.....Adika to ti teda nezavidim,my ked sme kupovali byt mali sme podmiwenku aby bol kompletne prerobeny,dali sme zan sice viac ale hlavne,ze mame plastove okna,drevenu plavajucu,murovane jadro a uplne niovu kuchynsku....a majitel tak prerobil kupelnu ze je obrovska:::🙂)))a tym padom aj kuchyna je strasne velka,planujeme tam dorobit barovy pult a este chceme namiesto dveri dat len obluky ale tiez sa nam do nicoho nechce a navyse nam treba nove auto,mame sice len dvojrocnu astru ale manzel s nou jazdi aj po terenoch tak uz je v strasnom stave:::(((((teraz chceme nejaky jeep aby bol vhodny aj do lesa kedze tam manzel casto jazdi pracovne a ozaj tie auta nie su na tie cesty stavane ☹ ☹ ja byn som sla na dovolenku ale manzela to nebavi len tak lezat pri mori a samej sa mi nechce s takymi malymi drobcami,tak to nechavam na buduci rok,tento rok navstivim len solarko 😠 😠

bznka
26. apr 2007

dobre ranko 🙂
tak vcera vecer som prezila sok,tie co mate chalanov tak to mozno poznate problemy s pipikom, no este dobre ze mam dobru a mudru susedu co toho vela ovlada tak nam pomohla. Malemu sa konencne uplne pretiahol tak ako mal, no problem bol ze to naspat potom nechcelo ist. Tak som trocha postresovala, maleho to muselo nekonecne boliet ale uz to mame za sebou. On to mal totit este stale trosku najednej strane prirastene. 😒 No uz je fajn, pojdem do lekarne kupit este ten framykoin - dufam ze nie je na recept, nech ho mame doma v takychto pripadoch.

pekny dnicek, ja sa teraz chystam trosku domesta, skocim na kavu k sestre a opat sa budem flakat az kym nepojdem po maleho do skolky. 🙂

adikasb
26. apr 2007

Dobre ranko, bznka tak ten framykoin je na recept - teda zasyp urcite, lebo ten som nedavno mala predpisany, ale dr. mi dala zlu gramaz, ktoru uz nerobia, tak som sa pytala ci mi nemozu dat to vacsie balenie, ktore mali, a lekarnik sa na mna pozrel ako na vraha, ze samozrejme nie, ze je to len na recept a tak hoci recept mam, tak len na to mensie balenie a vacsie si musim ist dat predpisat...No komedia. A myslim ze masticka bude tiez na recept... No mozno zalezi aj v ktorej lekarni...
Tak nam by mali prist zajtra opravit to kurenie a potom asi v pondelok dokoncit to zabradlie, uz nech je to hotove. Vcera mi prisla pomoct svokra poupratovat, takze to bolo raz dva, a dnes som sa rozhodla, ze nic nerobim, len oddychovat budem, ani nevarim. 😀
My mame na dome este roboty vyse hlavy, ale ja som rada, ze si to robime sami a pekne postupne, clovek sa vsetkemu novemu tak potesi, a este ked viem co nas to stalo namahy... A cely zivot budeme spominat co, kedy a ako sme robili, co sa pritom pokazilo co podarilo a tak. V lete este ideme dokoncit obyvku - teda sadrokarton, lebo to mame len tak na hrubo urobene, tak dokoncime, pekne omalujeme a ked budu peniazky tak by sme chceli aj novu gaucovku kupit 😀 No uvidime.
lenrie, a aky kociarik si kupila? Podarilo sa Ti zohnat nejaky skladnejsi kocarik? A ten svoj si uz predala?
Zatial pekny den 😉

lenrie
26. apr 2007

ahoj
Adika...to tui verim,ze sa ti nic nechce my sme v jeseni robili nove stierky davali este dolu tapety v spalni a malovali komplet byt no bol to otras a to nam este treba plavajucu v spalni a nie a nie sa k tomu dostat ale to je aj manzelovou pracou,rano skoro chodi prec a domov prichadza az okolo 22hej 😢 😢 😢 takze som s detmi cele dni sama a navyse ani nepozname spolocnwe vikendy,dokonca aj v nedelu sme sami 😢 😢
a kocik idem kupovat casualplay s4 a k nemu este qinny zapp....a svoj este mam ale pride si pon jedna pani v maji.....pa zatial

vka
autor
26. apr 2007

no lenrie ty meniš kočiky ako nič ked vieš že ho potom predaš tak to nieje problem ja som mala pri obidvoch deťoch univerzalny kočik steggi bol ozaj pekny aj moderny my sme zan dali 9800sk a ked deti vyrastli mala som velky problem ho predať až raz ma v meste oslovila ciganka či pani nema kočik ja jej povedala že hej ale chcem zan 3000sk ona na moje počudovanie suhlasila a hned na druhy den sme sa stretli a zbavila som sa ho hanba nehanba ciganka neciganka 😔 😔 ale odvtedy ani raz som ju nestretla a moj kočik nevidela no neviem lenrie ja sa slnim na balkone no trva mi dosť kym sa opalim bohužial 😎

kacenka78
26. apr 2007

ahojte po dlhsom case...🙂
akosi nas slniecko stale taha vonku a malo casu je na to, aby som travila cas pri nete....coze mate nove?

bznka
26. apr 2007

tak vazne, framykoin je na recept, takze budem musiet si ho dat predpisat, clovek nikdy nevie. Ale ked sa mi akosi neche ist k lekarke, ale mozno zajtra sa tam vyberiem, a ihned opytam nejake tie dalsie veci. Dnes som v lekarni minula dostatok penazi a aj to som zabudla este kupit sterimar, co je tiez dost velka polozka- musime ho pouzivat kvoli malemu alergii, lebo to mu krasne vycisti nos aj s tymi vsetkymi blbostami co da mu tam nasthuju ked sme vonku ☹

Ta nova cukraren je otvorena, no este som tam nebola kedze je tam ludi akoby tam favali vsetko zadarmo 🙂 , no vraj zmrzka je tam nanic. Uvidime co to vlastne tam vymysleli. 😒

dnes pojdeme po skolke s murcom von na piesok, nech sa vyhreje na slniecku, ved v byte taka prevelka kosa, este dobre zena tom blakoniku je krasne ale az velmi horuco. 🙂

bznka
26. apr 2007

inak vka uz ideme k tej zubarke, takze uz teraz prepadam panike ako to tam moje male vydrzi, on ma panicky strach z lekarov a je velmi bojazlivy. Budeme ho doma musiet nejako pripravit na to, lebo inak ho ani neosetria. Ale ked je fajn lekarka tak verim ze aj pristup k detom ma taky ako sa patri. Dufam ze mu tie zuby uplne dovtedy nerozletia 🙂 co to nas este caka, take zuby a tolko problemov. Asi je mu to dane, a ja keby som aj na hlavu sa postavila a dodrziavala vsetko do bodky aj tak neviem ci by to pomohlo. robim to co ini, a nam sa zubky kazia. Sila to je.

vka
autor
26. apr 2007

joj bznka neboj lekarka je zvyknuta na plač všetko bude ok ta nova cukraren vyzera celkom fajn a napidiv aj zmrzka mi chutila že lenrie????,niekedy tam robili moc kysle take nijake ale da sa dianka ide von na bicykel ja idem žehliť potom skočim aj s malym na teply chlebik do pekarne no krasne počasičko len nech to vydrži hoci dažd by sa zišiel už len kvoli urode tak pa

lenrie
27. apr 2007

ahojte...dnes bude opat krasne,vcera sme boli na zmrzke v novej cukrarni a celkom dobre chutila 😉 😉 potom sme este boli v grande na úivo malicka spinkala v kociku a Niko tam pobehoval hore dole,konecne sa da uz aj vonku sediet no a dnes balim veci a odchdzame na predlzeny vikend do Lutiny konecne si oddychnem::🙂))))
VKa-normalne som ta nespoznala,je z teba super kocka 😉 😉

vka
autor
27. apr 2007

ahoj leni ked už idem medzi ludi tak musim dačo zo sebou urobiť doma sa nejak nemalujem a aj vlasy som mala natočene zajtra idem česať 2 holky na svadbu tak musim čo by povedali kadernička a vyzera ako rešeto 😔 inač leni aj ty vyzeraš super chudučka ako po večeroch neješ či maš taku postavu ja na oko nevyzeram tučna ale sadlo mi visi ide leto tak musim zo sebou robiť volačo ked ja strašne rada pri telke po večeroch jem dake očka chlebičky pizza no a potom sa sťažujem no nie no aj ja by som rada vypadla niekde zajtra mužik zasa na svadbu možno v nedelu leni to v tej lutine tie koniky už funguju

lenrie
27. apr 2007

ahojky....neviem ti povedat ci to uz funguje ale aj v pecovskej je teraz nieco nove...tam si este nebola?a naozaj si vyzerala vcera super::🙂)))ja som taka chuda od prirody,manzel sa smeje ze zjem viac ako on a nepriberiem ani gram:::((((to mam po babke taky metabolizmus ona mala 4 deti a bola stale taka chuducka a vraj sa na nu aj podobam strasne,takze ziadna dieta ja prave veceriam az po deviatej ked deturence spia 🙂 🙂 🙂