Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
24. máj 2007

ja sa z toho varenia raz zblaznim moj mužik listky na obedy dostava a predsa nejedava teraz ked su deti v školke a teplu stravu maju tam ja varim v podstate len pre neho ja ked si dam vydatne ranajky ani obed nepotrebujem ale čooooo by som robila doma aspon sa na varenie mam vyhovoriť na buduci tyžden sa chystam na urad dať žiadosť do zamestnania niekde do školky do kuchyne sice nieje to moja predstava ale čo v sabinove nič ine nezoženiem a pritom aj na deti budem mať čas ak to vyjde 😒 ja zajtra spravim vypražany sir moje deti maju pirohy velmi radi no je stym riadna babračka

vka
autor
25. máj 2007

no čo je s vami babky

bznka
25. máj 2007

ahojte, tak je sice horuco ale nejako sa mi ani nic nechce doma robit, asi sa uvarime v tych horucavach

a ani tie pirohy sa mi nechcelo robit, tak mozno zajtra alebo nabuduce 😉 a mangelik sa uz tak tesi

kacenka78
25. máj 2007

ahojte, no my dnes mame problem so spanim, vobec drobec nechce spat, takze je mrzuty..:-/

vka
autor
25. máj 2007

my byvame na prizemi tak tie horučavy v byte až tak necitime je dosť teplo ale my spime pri pootvorenom okne aj deti ked sa maly vrati zo školky ide spať ale cely holy skus kačenka či mu nebude prijemnejšie holemu v noci deti maju pyžamka s kratkym rukavkom teraz šli aj s ockom na nejaky hip hop neviem či je v kazke daka suťaž či čo a ja upratujem tak som mala zajtra pokoj

kacenka78
26. máj 2007

aj my mame otvorene okno v noci...obliekam mu len body s kratkymi rukavmi...

bznka
26. máj 2007

my tiez spime len tak nalahko a s polootvorenbym oknon, ved kto vy to vydrzal

a musim uz vymenit paplony,vlastne len ten co spim pod nim ja teraz sa da rozdelit na dva tensie 🙂

vka
autor
28. máj 2007

ahojte tak ako po vikende včera oproti sobote bola poriadna zima no aj tento tyžden vyzera na ochladenie ale aj dobre v noci je poriadne horuco deti sa len prehadzuju sledujete bajlando ja nemam rada ten par zlaticu a toho cigana dufam že na buducu nedelu vypadnu sam nema kde byvať ale tancuje pre kamaratov na byty ale z čoho ich tí chlapci budu platiť tam maju asi stym nejake bočne uličky jeden predaju a do toho dalšieho sa nasačkuju všetci traja mojim favoritom je paťo a majka ma velmi krasny sen pre svoju sestričku no nie, 🙂

bznka
28. máj 2007

ja tiez fandim patovi a majke, a potom aj tej patricii kvoli jej synovi - ine sny su fajn ale az tak ma nedostali a zabudla som aj ta viki je super

vka
autor
28. máj 2007

no aj ta pata kvoli tomu jej synovi ale rozum chlapec ma 😨 viki aj s partnerom tancuju super ale ten sen ma nejak neoslovil skor to ale to je iba moj nazor odcudzujem na našu dobu je to nezodpovednosť mať tolko deti a dnes je x riešeni ako neotehotnieť a potom manžel a otec tolkych deti ved ma 2 ruky a 2 nohy na to aby sa mali lepšie ......................inač v piatok ideme s mužikom k našmu kamošovi na chatu ma totiž 30rokov no vobec nevieme čo mu mame kupiť samozrejme flašu ale čo ine????????????,poradte

vka
autor
30. máj 2007

no babky čo je s vami kde to viazne adika lenrie vas uniesli 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ?????????????

bznka
30. máj 2007

vka, tak ked si bola s malou u zubara tak jej aj vrtali tie zubky, nasmu ano ale uz mu ta vypln vypadla. Mylsim ze to nebola nejaka extra plomba, uvidime co povie lekarska pri dalsej navsteve, no teraz ma tam poriadnu dieru od toho vrtania, tak dufam ze mu ju opat vyplni niecim.

vka
autor
30. máj 2007

no bznka nepotešim ťa ona do toho zubu nedava plombu ale len nejaku zatku vypln a mojej Dianke tiež ta vypln vypadla asi po 2 či 3 tyždnoch teraz ma 2 diery čo jej vypadla mne nakazovala že nesmie žuvačky a naťahovacie cukriky vraj su to vyberači blomb a zakaž to decku stale som si vypočula tuto prednašku ale čo už 😒 s malou sa chystam až na konci prazdnin alebo musim poklopkať než ju to nezačne bolieť bznka na tvojom mieste by som to nechala tak pokial ho zub neboli zbytočne je vam isť lebo zub boli ked je tam kaz a ona ho vyvrtala ale ty to musiš vedieť inač ja som tak bola a nasledne v priebehu tyždna jej zasa vypadla

bznka
30. máj 2007

vka dik, ono mu to dnes vypadlo pri ranajkach - nechapem ako mozem dietatu zakazat zuvacky ci taketo cukriky - sak ked aj ja mu nedam tak mu da niekto iny - sak mi tam ideme o 2 tyzdne tak som svedava co povie, ale naozaj ma tam teraz velku dieru, aj ked je vyvrtana je to dost take hnede

ale mi mame same diery v zuboch tak to budeme musiet nejak pretrpiet do vymeny za trvale, len nech ho tie zubky nebolia - co sa zblaznim ze sa mu tak kazia, sak ja viem ze sa mu o ne staram ze to nezanedbavam, snazim sa no nakejo nefunguje

bznka
30. máj 2007

konecne da ochladilo, len asi az privelmi - ja som hned dostala nadchu, malsim ze ta zmena nam akosi nepomoze

vka
autor
30. máj 2007

no čo narobime geny su geny maly teraz spinka ked som šla zo školky pršalo vzala som mu pršiplašť no to bol plač vobec si ho na seba nechcel dať v kulturaku je činak no musela som mu daždnik kupiť

bznka
30. máj 2007

maly ma teraz tiez daznik, prsiplast nejak neoblubeje - ale tie nase deticky vymyslaju, ja v jeho veku som nemal na vyber a musela som si obliect co mi dla mamka - a ci sa mi to pacilo ci nie, je pravda ze mi nasim detom viac dovolime a viac ich rozmanznavame - zistila som to na nasom synovi a to je este v pohode on, ja som vazne nanho prisna

vka
autor
30. máj 2007

aj ja som na deti dosť prisna a ked možem povedať oproti inym su poslušnejšie dnes je taka doba ja ako decko som mala na jednej poličke hračky a naše deti cela izba v pivnici velky sačok u babky o oblečeni ani nehovorim nič idem ten zabijak času vypnuť zachvilu mi treba isť pre Dianku aj pračka mi doprala tak pa

bznka
31. máj 2007

vka si sme ina generacia, a ja to tiez tvrdim ze maju skoro vsetko,

mne tak vyhovuje take pocasicko teraz, ale mohlo by byt o tie 4 ci 5 stupne viac

jej a zajtra je den deti, maly ma vo skolke karneval, ale tento tyzden tam nechodi kedze pokasluje tak som ho nechala domov, aj som si myslela ze pojdeme do presova na letisko, ale mangelik by sa nam nemal cas venovat tak budeme doma

vka
autor
31. máj 2007

ahoj naše deti maju zajtra športovy den juj len nech vydrži počasie každy rok im vedia učitelky velmi pekne pripraviť vyzdobiť dvor my zajtra ideme na chatu kamošovi na 30 ešte nič nemam kupene hadam daky stojan na vinko uvidime v sobotuku svokrovcom na brigadu a v nedelu nejak rodinne no nehlasia pekne počasie tak neviem neviem

bznka
2. jún 2007

prsiiiiiii 😒 ,a le asponnebude sucho no co terzs porabat

vka
autor
2. jún 2007

ahoj manžel dnes nesvadbuje tak sa chystame do ružbach a potom sa zastavime u našich znamych v starej lubovni vo februari sa im narodilo babo a od vtedy nas volali no nedaj bože prisť tak dnes to napravime maly spi tak ked vstane ideme prijemny vikend kočky

bznka
2. jún 2007

jej tvoj mangelik hraje v nejakej kapele - ze nesvadbuje.

vka
autor
4. jún 2007

nie on je kameraman no poviem vam v tych ružbachoch bolo super aj napriek počasiu bol tam program ku dnu deti nafukana žirafa na ktorej skakali zdarma trochu padalo tak ponožky mali mokre ale čo už na tvaričky deťom kreslili no bola tam neskutočna rada tak sme nečakali aj mužik to nejak neschvaloval aby deti to nepovytierali do sedadiel aj na navštevu sme stihli včera som bola česať na prijimanie na obed nas volala svokra domov sme prišli o 19 00h deti zaspali v aute a spali až do rana sice bolo 6 30h oni už hore teraz su v školke ja varim polievku som stihla postaviť ešte včera kym som odišla česať zemiaky mi oškrabal mužik tak mam to teraz lahšie v puiatok by sme mali vycestovať na dovolenku juj ale sa tešim

adikasb
4. jún 2007

Ahojte, uz davno som tu nebola na konika chodim malo. My sme uz zacali s prikrmami a konecne sa Sofi rozhodla, ze ich bude aj papkat nielen vypluvat 😀 Tak sa z toho tesim, lebo prve dni hroza, ale uz to ide. Teraz spi ja jej uz varim mrkvu a kariol, ked vstane, tak sa napapame a asi pojdeme do mesta. Dnes je nejaky program - Komajota a este neviem co... Muzik zvuci, tak ho pojdeme kuknut, ale je to len do druhej.
Joj, a konecne je dnes peknucko 😵
vka, a kam sa to zberate na dovcu - uzite si to 😉

vka
autor
5. jún 2007

adika diky ideme do bulharska na slnečne pobrežie vlastne tam budeme ubytovaní manžel ide z prace točiť pre cestovku mame všetko zdarma vylety na rozne destinacie vylety lodou lebo to všetko chcu mať natočene cestujeme v piatok a na druhy tyžden v piatok sa vratime je to kratko no užijeme si aj pre mna to bude relax lebo deti budu u svokry tak mame take druhe medove tyždne adika tak mala je už hotova slečna ked si ona papa take dobroty držte sa

bznka
5. jún 2007

vka prajem peknu dovolenku

vka
autor
6. jún 2007

bznka vdaka chystam sa žehliť veci ktore by sme tam vzali zajtra ideme deti odviesť ku svokre ešte ani plavky nemam tie čo mam tak zo mna gate letia gumička skoro vobec nedrži včera som prešla všetky serkače v sabinove a žiadne plavky ako nechcela som kupovať nove lebo vraj ku moru sa neoplati no asi budem musieť kupiť na ten tyžden sa im dufam nič nestane 😢

bznka
8. jún 2007

vka ked dojdes tak napis ak bolo, ako ti zavidim 😉

bznka
13. jún 2007

jej vka odisla a tu je pusto, zajtra zacina jarmok - ja ho tak neznasam