Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

adikasb
10. dec 2007

som ti poslala IP 😉 A potom si mozeme dat spolu rande v SB a kocikovat 🙂

danuska24
10. dec 2007

ok, suhlasim

danuska24
10. dec 2007

dobru nocku
,,uvidime,, sa zajtra 😉

adikasb
10. dec 2007

dobru nocku 😉 Mne sa zobudila Sofi, tak som bola uspavat...

vka
autor
11. dec 2007

Ranko babky tak mi sme mali rušnu noc malý sa neustale vrtel čosi mrmklal kašlal stale som mu davala piť nos fukala a na wecko sme často chodili dani daj si teple mlieko s medom a zaha by ťa mala prestať paliť mna často palila a to tak že sa mi ťažko dýchalo a čo teplý kupel možno by ťa to pohnalo a kdesi dom tu čitala že si treba draždiť bradavky skus 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lenrie
11. dec 2007

pekne ranko teda uz skor den,no Evi ,my sme tiez chori zas ☹ ale u lekarky som s nimi nebola zatial,teploty nemaju,len strasne sople a maly sa aj strasne dusi 😠 ale nechcem aby bral zas Atb a uz vobec nie mala 😖 a to mala ist mala uz minuly tyzden na ockovanie,dnes zas nic z toho a buduci tyzden idem s malym na kardiologiu do kosic tak to nebudem stihat ☹

vka
autor
11. dec 2007

no aj my sme mali isť v stredu na urologiu a musela som to preložiť tak sme obj až po novom roku ked su deti chore tak to je na nič ja upratujem ale čosi si ani neuvedomujem že vianoce su za dverami možno keby bol sneh 😒

bznka
11. dec 2007

Ahojte!

Danka aj sexik ak mozes urychluje porod...no mne to nepomahala pri prvom 😀

No nas maly ma kontrolu na alergologii za sebou, ja ho doma psychicky pripravujem ze ho budu opat testovat...tak mal napisane v papieroch a nic...tak sa potesil. KOntrola o 4 mesiace. Mala spinka a ked sa zobudi tak pojdem do poradne. este do bre ze mangel bol s malym a ja smalou, lebo chodit po lekaroch ja neznasam. A dufam ze v poradni bude natresk ako naposledy ☹

No Leni dobre ze si spomenula kardiologiu aj na treba ist s malym na kontrolu ...musim ho v novom roku objednat.

Vsetkym chorym detickam rychle uzdravenie. 😉

vka
autor
11. dec 2007

malý spi s Dankou sme sa poučili juj ale bola som nervozna niekedy sa bezproblemov nauči razdva napiše pekne prečita matiku len zkontrolujem a niekedy ako napr dnes šlo ma z nej klofnuť tolko sa navymýšlala aj na zadok fasla ech už nech su prazdniny 😠 😠 😠 😠 😠

vka
autor
11. dec 2007

no čo babky oddychnite si 😨

vka
autor
11. dec 2007

☹ ☹ ☹

bznka
11. dec 2007

no a mame po poradni, no opat sme pribrali malo....mame 4450gramov,ale mam nadalej kojit hlavna vec ze pribera...nechela mi este dat UM ale predsa aom ju poprosila o jednu krabicku...no kvoli tomu ze mi treba ist dat do poriadku jeden zub aj ked neviem kedy to bude ale pre istotou 😉

... no evka dobre ze nemas doma mana lebo ja by som ti vymyslala s ucenim stale 😉

vka
autor
11. dec 2007

tak bznka pri Dianke musim mať pevne nervy lebo niekedy mam pocit že ju roztrhnem 😠 😠 😠 ved ked je marianka spokojna tak nemusiš ju dokrmovať či sa ti zda že maš malo mliečka

bznka
11. dec 2007

ale je spokojna tak ju dokmovat nebudem, aj ked menej pribera a ziadna Marianka, ale MIriamka

vka
autor
12. dec 2007

juj tak prepač miriamka 😒

danuska24
12. dec 2007

dobre ranko. ja sa hlasim ze sme este stale pokope 😉

danuska24
12. dec 2007

zatial pa, idem do PO, ideme s mamcou este kupit nejake darceky, lebo vcera som nekupila celkom nic, ale zato mne mamca nakupila 😀 😀
pekny den prajem 😉

vka
autor
12. dec 2007

no termin sa vam bliži kočky ako sa citiš a v noci možeš spavať nemaš čudne sny

vka
autor
12. dec 2007

tak fajn nakup a daj info kde maju akcie

danuska24
12. dec 2007

evi nie cudne ale totalne debilne - niektore

vka
autor
12. dec 2007

ked porodiš napišem ti svoje Dianka ide dnes s babkou piecť perničky tak sa moc teši babka ju vyzdvihne zo školy ked stihne tak napiše ulohy ale v stredu nezvyknu mať tak ju dedko dovezie

bznka
12. dec 2007

ahojte, kazde rano vstavam s nadejou pekneho pocasia..no ale asi sa nedockam 😒

...uz som sa rozhodla ze velke upratovanie sa nekona tento rok pred vianocami 😒 😝 , sak naco...aj tak kto bude vediet okrem vas ci som vsetko poriadne upratovala alebo nie 😉

...a po dalsie kedze mam doma deti tak to sa ani neoplati 😎 , apon ze sa mam naco vyhovorit 😀

vka
autor
12. dec 2007

no ja sa citim dnes pod psa čosi na mna lezie Dianka ide dnes do babky piecť perničky tak si lahnem k malemu a bznka ved vysavaš a prach utieraš skoro stale tak prosim ťa ake velke poriadky ja si vyupratujem v kechynskej linke lebo tam to vyzera zle a pretepujem koberce už len kvoly tým vlasom kolko ostane na kefke nechapem ako toto vysavač nevezme 😒

bznka
12. dec 2007

to mas pravdu, sak sa upratuje stale...vysavam, umyvam podlahy, uroteram prach...a sem tam aj nieco navyse 😉 , nic ine sa robit ani nechystam 😀 ...okna boli len zbytocna zalezitost...aj tak nevidno vysledok pri tomto pocasi 😒

vka
autor
12. dec 2007

ako som si fajn pospala ale spala by som aj dlhšie nebyť maleho ten furt mamka už vstan naša Dianka o dušu pernikuje a stavim sa omučena bude až na vlasoch a cesta suroveho pojedla dosť ako ju poznam

bznka
12. dec 2007

tak ja som bola u nasich, cestou som stretla Lenri s malou 😉
zajtra ideme do KE trochu vyvetrat kosti 😉

...no nas vo skolke úiekli pernicky, doma tento rok nerobim ...a chlapca to velmi nebavi...no ked Miriam vyrastie tak ju nazeniem mi pomahat, ale ked bude po mne tak nehrozi zeby ju nieco take bavilo...a to nechapem ze stevka to nebavi ked je po ockovi, lebo ocko taketo veci robit vie 😉

vka
autor
13. dec 2007

Ahojte tak konečne po dlllllhhhhhhhhhhom čase zasvietilo slniečko sice fuka taky studený vietor ale možno to znači sneženie 😕 bznka ja som si dala na sviatky kolače upieť kedže ja moc doma nepečiem akurat take šlahačkove sem tam mužik nosieva zo svadieb a to každý vikend teraz mame prestavku ale mam v mrazničke zmrazene zopar kusočky ale by ich asi trebalo vybrať a či vobec budu dobre mala som zmrazene huby tak dosť to napachlo Dainka priniesla velký sačok čo napiekla vraj si to mame ozdobiť 😀 😀 😀 ale asi namočim do čokolady mam doma take drobunke cukriky posypeme a bude nerada miešam bielka 😨 😨 Dani tak ako pokupila si všetko????????

vka
autor
14. dec 2007

Ahojte babky tak už konik funguje je tu niečo nove Dani ako sa citiš pred možno zajtrajšim velkým dnom?????????????????????????????????????

bznka
14. dec 2007

Ahojte, tak konik nam nabehol 😉
My sme vcera boli v KE na nakupoch, to so sme chceli sme pokupili ale kupili sme aj to co sme nechceli 😉
- snezik dnes nas milo prekvapil...no keby tak vydrzal do vianoc, to by bolo 😉
- ja piect budem az na druhy tyzden...ale len suche kolaciky...mamka napecie tiez nejake tak budeme mat 🙂

....Danka tak co este si kinderko 😉

danuska24
15. dec 2007

my sa hlasime ze sme este doma