Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
19. mar 2007

no andrea niektory sa bohužial spravaju hrozne moj mužik tu ma velmi dobre meno niektory zavolaju najprv manželovi pripadny termin a až potom vybavuju ostatne on sa snaži celu svadbu venovať mladym tam kde su novomanželia je aj on a vychdza im v ustrety niektory nechaju manželovy tringelt a vela z nich napiše sms že sa im dvd velmi pačilo že su velmi spokojny atd a to ho vedie dalej vieš je super ked niekto vie tvoju pracu oceniť aj nas žienky ked niekto pochvali že je dobre navarene či upratane je fajn no nie??? a koho si bral tvoj brat je ta holka zo sabinova?

andrea.m
19. mar 2007

švagrina pochádza s chminianských jakubovan.

vka
autor
19. mar 2007

o tak to nepoznam maly chce isť na počitač tak nakuknem poobede idem sa rozhybať a dačo porobiť lebo manžel mal služobne doma on je jozef tak pojdem po obede do prešova ponho aj v sobotu sme boli zo švagrinou aj detmi v prešove kupila som manželovi na meniny košelu z kenvela taka hneda no mala ružove napisi teraz je ružova in no jemu sa nejak nepozdava ako je velmi pekna ale nieje zvyknutry na take farby tak nech si vyberie čo chce 😠 tak chlapom nevyhovieš 😠 tak pa

andrea.m
19. mar 2007

tak pa...môj je marek ja mám ešte mesiac času ale zato ma o týždeň narodky,kúpila som mu striebornú retiazku na ruku 🙂

kacenka78
19. mar 2007

ahojte, tak u nas zacalo snezit, maly he zly ako cert a neda sa ist na prechadzku...☹

adikasb
19. mar 2007

Ahojte, tak to zas mame pocasie 😠 Ani na prechadzku ist nemozeme ani nic... 😖 Muzik isiel na poobednu, tak som zvedava, co tu budeme cele poobedie robit, ale momentalne mala spinka, takze super 😉
vka, tak to sa muzik, ma co obracat, to na Vas asi nema moc casu... Ale aj ja to poznam, moj zas chodi do robotky a popri tom robi trosku do hudby - nie je muzikant, ale chodi ozvucovat, najma jarmoky, festivaly, rozne koncerty a tak... Takze tiez v sobotu casto nie je doma... Ale co uz. Ti nasi muzikovia sa snazia obracat, aby sme mohli aspon trochu lepsie zit... A vzdy je to lepsie, ako by mali niekde s kamosmi na pivku vysedavat, takze ja som rada, ze muzik sa tak snazi.
A aj moj muzik je Jozef, takze sme trosku oslavovali - ale len tak mierne, ja som mu upiekla torticku a chystame sa niekedy do PO, chceme si kupit nejake luster do obyvacky, ze to bude taky spolocny darcek, ktory si spolu vyberieme, lebo ja mam o par tyzdnov narodky, takze si kupime nieco co potesi a je to aj uzitocne...
Pekny den 😉

kacenka78
19. mar 2007

no my sme sa aj napriek zlemu pocasiu vybrali vonku, kedze s malym sa to nedalo vydrzat...zmokli sme ako kuriatka ale Matej sa vyspal, to je zaklad..🙂

vka
autor
19. mar 2007

ahojte adikasb to maš svetu pravdu moj mužik nefajči nepije o rodinku sa stara ako len može v lete to je pravda je malo s nami no po obede v nedelu stale ideme na nejaky vylet ale ked može a ma čas venuje sa naplno mam ho vymodleneho aj ked niekedy by som ho roztrhla 😀

andrea.m
20. mar 2007

dobré ránko 🙂

vka ja som si tiež vymodlila dobrého manžela.

kačenka to s tým snehom si dúfam,srandovala 😅 a ja som sa ták tešila že pôjdem na veľkú noc aj s deťmi do vysokej 😒 no čo už?!v najhoršom ostaneme doma aprídu naši sem.

vka
autor
20. mar 2007

no a pozerali ste telerano v bratislave sneh to je čo

kacenka78
20. mar 2007

andrea, ten sneh snad do velkej noci zmizne...ved uz dnes sa vsetko topi...🙂

andrea.m
20. mar 2007

to dúfam,ale 2t nieje až taká dlhá doba zase.

vka
autor
20. mar 2007

dufam že na velku noc bude teplučko lebo ma klofne ja som dnes taka nijaka bolia ma čosi vaječniky asi som sa niekde prechladila 😒

andrea.m
20. mar 2007

ja som pre zmenu začala po troške upratovať no neviem koľko toho stihnem kolo tamarky.už zase ju mám na rukách ☹ snaží sa zaspať 😔 mohla by treba mi dokončiť začaté 😉

vka
autor
20. mar 2007

no andrejka ked ti mala trošku podrastie určite doma porobiš viac aj sa zahra sama ešte ju kojiš?

vka
autor
20. mar 2007

moj manžel si zažiadal kapustnicu tak idem urobiť druhe jedlo mam tak mam trochu volnejšie ako rada varim no niekedy som taka zufale lebo neviem čo 😠 😒 aj maly si chce malovať s vodovymi farbami tak idem maliarovi vyhovieť pa 😉

vka
autor
20. mar 2007

ako vidim nikoho ☹

vka
autor
21. mar 2007

😠

kacenka78
21. mar 2007

no pozeram tu tiez a nikoho nikde...🙂

vka
autor
21. mar 2007

no ja som včera komunikovala skoro sama zo sebou chystame sa na navštevu k susedovcom blahoželať k narodkam a zatial pozeram aj pridavam inzeratiky a tak kačenka čo robiš

kacenka78
21. mar 2007

no aj ja podavam inzeratiky, ale nie na mk...:-/

kacenka78
21. mar 2007

som pozerala na tvoju stranku na mmb..🙂..jedna bundicka sa mi tam paci, ale uz by nam bola asi mala.. 😖

andrea.m
21. mar 2007

ahojte babenky v poslednej dobe nestíham lebo na eurošporte bežia MS v krasokorčuľovaní.mám tento šport veľmi rada tak som celé dni nalepená na TV.celkom mi aj vyhovuje to počasie,v KE už 3 deň strašne leje tak nechodím s Tamarkou vonku.

kačenka kvetináč by som chcela jeden taký väčší,motív tie tulipány a presný rozmer ti pošlem do IP najneskôr do piatku.a potom sa dohodenme kedy pre neho prídem aj mi dáš dopredu vediť cenu.

vka Tamarku kojím tak 2x denne,ale nieje to žiadná sláva.od MM nepriberala,0,5 kg za 6t tak mi lekárka kázala prikrmovať a UM jej očividne chutí aj začala pekne priberať.

kacenka78
21. mar 2007

ok andrea...ozvi sa...kedze je to vacsi motiv, vyzneje na vacsom crepe...

vka
autor
21. mar 2007

°kačenka ta stranka mimibazare je švagrinina mam tam zopar veci o ktore som ju poprosila no vieš asi sama je stym dosť roboty a mam ešte kopec veci no musim to poriešiť nejak inak nerada ju s tym zaťažujem dosť to da najavo ale aj tak čo to sa popredalo Andrea ked začal piť maly nutrilon tak bol ovela kludnejši ako ked pil moje mliečko aj mne sa pači krasokorčulovanie je to krasny šport ale aj drahy tak pa babenky ideme do susedovcov 🙂

vka
autor
22. mar 2007

bre ranko babky andrea ty ako ranne vtača si tu či nie???

andrea.m
22. mar 2007

som tu,ale idem sa pomaly off lebo už začína priamy prenos 🙂

prajem dobré ráno 😉
ani pozdraviť neviem 😒

vka
autor
22. mar 2007

no ty si super povzbudzuj aj za mna ja si idem dať kavičku pa 😉

kacenka78
22. mar 2007

dobre ranko...vka, a mas nejake vecicky pre chlapceka na leto velkost cca 80?

vka
autor
22. mar 2007

kačenka nie iba na take babo do 3mes no mam tam aj do postielky obliečky aj volajake deky ak by si o niekom vedela vobec nechcem za to vela vieš tej holke čo to mala objed som to chcela dať za 850sk ten cely balik plus na to pošta no teraz to všetko dam za 650sk su tam prevažne pre chlapca ale s peknou kombinaciou to ide aj pre dievča 😠 ta baba ma ale poriadne na..... 😠 no čo urobiš aj teraz ma jedna naštartovala to sa tyka jednej roboty ja normalne ziram aky je to svet 🙄 🙄 🙄 🙄