Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

lenrie
4. feb 2008

ahojte babenky,uz tu nikto nechodi?
☹ ☹ ☹

bznka
4. feb 2008

ale chodi len akosi nestiham....no mame take behacky po doktoroch... a kedze to stazili s tymi vymennymi listkami tak proste o zabavu je postarane ☹

...no 14,2...idem na tu stomatochirurgiu....vyberie tie 2 zuby a budem musiat potom vybrat aj treti ktory je vsak dostatocne komlikovany ale ze ked vydychnem po tom to tahani bo vrah tahnai bude v pohoe len to hojenie 🙄
... no a az teraz som si uvedomila ze to je na valentina ..takze rpomanticka vecera sa onat nebude kedze jest sa mi dat nebude 🙄

lenrie
4. feb 2008

juj Terka nezavidim ti,ja som dnes bola u zubarky ale to mi len vrtala zuby a mala som dost 😲 😲 a co mas so zubami ze az na stomatochirurgiu?

bznka
4. feb 2008

ta zavadzaju v ustach...myslim zuby mudrosti a aj ked nie su navrchu pokazene tak sa kzia zospodu..ale podstatne je ze zavadazju v ustach a strasne mi tlacia na sanku 😒

lenrie
4. feb 2008

nech ti to len dobre dopadne,tie zuby mudrosti,to je otras,neviem naco narastu ked sa tak skoro pokazia a len zavadzaju 😠

bznka
5. feb 2008

no moja trec leni...lenze nie kazdy mam s nimi problemy.....niekto ich ma fakt dobre a zdrave...aj ked je naozaj dokazane ze sa najrychlejsie kazia 😒

...inakpekny dnik vam prajem, vonku opat pocasie o nicom

lenrie
5. feb 2008

ahoj terka,to mas pravdu ale zeny po porode s nimi maju zvacsa provblemy a je to aj tym ze su to zadne zuby 😠 ale neboj,vyberu ich a budes mat klud,budeme na teba 14teho mysliet 😉
no a pocasie je o nicom,tak akurta na chripku,nic ine ☹ 😠

bznka
5. feb 2008

....ja hovorim ze chlapom je hej....uz zacinam litovat ze nie som chlap 😀 😀 😀 ......mamm pocit ze vsetko je na nas zenach....oni idu do prace a je to....mnohe ich ani nennapadne a my zeny aj do prace ked chodime tak aj o mnohe sa musime starat.....prave som povedala muzikovi teba vlastne zaujima ze treba kupit ci uz spodne pradlo, ponozky ci to ci ono pre teba ci deti...hlavna vec ze to je v zasuvke a ma co obliect..a aj deticky 😉 😉 😉 ...neviem ci on si uvedomuje ze to samo tam neprislo ze to niekto musel kupit a aj mysliet na to..... 😉

adikasb
5. feb 2008

Ahojte 🙂
Joj Terka, tie zuby nezavidim ☹ ☹ ☹ No keby mne nieco take chceli robit, tak asi zaleziem niekam a nevyjdem uz nikdy 😅 Ja mam co robit, aby som obycajne vrtanie prezila 😨 🤐
Pocasie je zas uzasne 😠
Dnes sme boli v MC, Leni bola aj Tvoja kmotra s Klaudikou, Klaudika a Sofi sa pusinkovali, take boli zlate 😵
Teraz uz nie je otvorene poobede, len doobedu. Asi pojdeme aj vo stvrtok.
Evka, sa nejak neozyva, asi ju skola plne zamestnava 😕
Pekny den

lenrie
5. feb 2008

ahojte baby 😉 Terka,mas cistu pravdu,muz ma len svoju pracu a o nic viac sa nezaujima,ale ty mas aj deti,domacnost a aj zamestananie,ked su deti vacsie,a vsetko musis stihat ☹ ☹ a oni len placu,ze ako vela roboty maju,hlavne,ze ked dojdu domov,len aby ich cakala tepla vecera ň,skratka dalsie dieta 😠 😠
Adi,ja viem,ze boli,Danka ma volala ale dnes bola u mna na navsteve kamoska a mne doobeda akosi nevyhovuje,tu teba navarit,poprat a aj mala akurat spinka 😒 juj keby uz bolo teplo 😢

bznka
5. feb 2008

....no baby sak ja vampotom popis tahania zubov opisem...neymslite si ze si to odtrpim uplne sama 😀 😀 😀
.... no dostala som odkaz od praktickeho ...mangelik tam dnes bol mi po jeden papier..ze vraj sa mam dostavit uz na preventivku..bo sak som sice bola pred 4 rokmi ale asi by sa opat patrilo 😉
....a evka ta sa predpokladma uci a venuje detom....predsa je to teraz poraidna zmena 😉

komisakpd
6. feb 2008

Caute baby ako sa mate? uz som tu dlho nebola co nove? mam to vsetko citat 😒 no uvidime 😀 😀 nech sa vam dari a nech deturence pocuvaju 😵

danuska24
6. feb 2008

ahojky, prave sme dosli domov, boli sme na vylet v PO .
zajtra kontrola po sestonedeli...

bznka
7. feb 2008

no ahojte, popolcovu stredu som prezila bez ujmy na zdravi, dnes som absolvovala kozne, zajtra pokracujem 😀 😉 ...........nech mam vsetko z krku 😉

...danka nech ti kontrola dopadne dobre....mne treba ist tiez uz opat na kontrolu...no nejako to teraz nestiham 😒

...dufam ze ste zdravucky vsetci, ze evka nam v skole ku stolicke neprirastla 😉

vka
autor
7. feb 2008

Ahoj všetkým ech keby len škola ma zamestnavala dojdem domov o 16 30h učim sa s Diankou navariť upratať poprať.................................a ani neviem ako je 19 30 a to davam deti spať a ja padam do postele ako hruška a ani sa nenazdam ako hned zaspim telku som poriadne ani nevidela konečne je zajtra piatok a okrem toho si začinam vypracuvavať otazky z ekonomiky a zo zdravovedy je ich 25 mna raz z toho klofne ☹ ☹ ☹ ☹ mužik mi predvčerom zahlasil že som aj schudla no ešte že je ten kurz na niečo dobre dosť ma to zaťažuje lebo prakticka časť nasleduje až od stredy doteraz sama teoria 😒 😒

Terka čo sa tyka školy ,do Levoče neidem lebo vyučko je v piatky a soboty a ja ked si chcem otvoriť živnosť tak je to premna na nič ale zrejme pojdem do Košic na pedag, minimum hodiny maju v stredy a da sa vraj v pohode prihlašky stači do konca juna ,,,,

Ty Dani nešla si mi oproti dnes pri obchode kde predavaju tie sväte veci ???? J a som šla s kamoškou dole mestom pozerala som na kočiarik ale nebola som si ista či ty či nie lebo som si myslela že čo by si asi robila v PO???a teraz ked pišeš že si sa vratila tak neviem neviem v albume ťa moc nerozoznať Terka vela zubneho šťastia šťastia 😉 😉 😉 😉 inač nemam ani čas kedy zapnuť pc lebo furt dačo no akurat čakam na Dianku lebo od 16 30h jej niet šla na stretko a musela ostať na omšu 😠 a kazala som jej ponahlať sa domov ešte sa ani neučila tak sa majte moje zlate ked urobim skušky dufam že urobim tak dame dake stretko ok??????????????????????? majte sa všetky krasne pozdravujem detičky pa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bznka
7. feb 2008

...ale evka skola prejde a bude dobre...... 😉
...no uz sa tesim na tvoje podnikanie 😉 ..budem ta chodit otravovat 😉
...neboj skussky zvladnes uvidis bude to formalita ako na maturitach 😀

...mrkni ss

lenrie
8. feb 2008

ahojte,veru Evi nic sa neboj,zvladnes to,ved ked chces ist na vysku,bude to omnoho zlozitejsie,to mi ver,tam bude tyzh skusok ovela viac 😲 a viem ake je chodit do skoly s dvoma detmi ☹ 😠a kde chces podnikat?snad nie v Sabinove 😲 tu je to o nicom,sama bieda,ja sa s tou myslienkou pohrtavam uz dlhsie ale v Sabinove niet sance,tu je vela ludi nezamestnanych a nemaju korunky nazvys,ja sice nechcem salon otvarat ale aj tak,najlepsie by bolo ist aspon do Kosic 😒 nedavno si kamoska sice tam otvarala salon,ma aj solarko a vravi,ze jej to nic nevynasa 😠vraj ju viac stoji salon ako co jej ten salon da, dnes je tazka doba ☹ ale budem ti drzat palce a najma pri skuskach 😉 🙂

bznka
9. feb 2008

- tak dnesok bol krasny...ako jar.....ja som si vyupratovala balkon a urobili sme si prechadzku ..zastavili sa v lidli 😉 ...stretla som adiku...... 😉

- no proste dnesny den parada.......vdaka pocasicku, az mi tak dobre boli teploi na dusi 😉
- v pondelok ma caka odstranenie znamienka...tak sa tesim, ako to potom budem zvladat doma....predsa mangelovi odtranovali na ruke na ramene...a dokonca lavej ..takze tu az tak nenamaha ..ale mne nizsie prsinka... 😒

vka
autor
10. feb 2008

Ahojte dievčence 🙂 no mate pravdu včera bol ozaj krasny a teplý dnik deti boli skoro celý den vonku ,,,nakolko zajtra mam narodky a dnes čakame hosti tak som si včera porobila toho až až..........

Terka čo sa tyka tej školy v košiciach je to pedagogicke minimum takže tam by mali vziať každeho nerobia sa žiadne primačky stači vyplniť prihlašku čas do juna je ked budem niečo vedieť viac dam vedieť 🙂 🙂 držim palce pri odstraneni znamienka 😖 Terka ty ma otravovať nikdy nebudeš neboj vyfasuješ vizitky a bude=====

Leni ano tu v Sabinove .....keby som nemala podmienky ,taku možnosť a vyhodu ako mam tak neviem neviem ale som zastanca toho že skusiť treba všetko a čas ukaže ... 🙂 🙂 🙂

Terka kuk IP

bznka
10. feb 2008

evka vsetko najlepsie k narodeninam......

komisakpd
10. feb 2008

ahojte..evka v com chces podnikat?ze ta pridem pozriet 😉

inac tiez sa pripajam ku gratulacii..vsetko najlepsie 🙂 🙂

komisakpd
11. feb 2008

Pekny den prajem..kde ste vsetky..deturence nepocuvaju? 😉

bznka
11. feb 2008

ale komka pocuvaju.....len rodicia poleniveli 😉

lenrie
11. feb 2008

ahojte,no Evi vsetko naj naj naj,nech sa ti vsetko splni,po com tvoje srdiecko tuzi a nech ti podnikanie vyjde 😉 budem ti drzat palce a nezabudni,ze sa zastavim ako zakaznicka 😉 🙂 Evi kuk IP 😉
Terka,drzim palce,mne tiez odstranovali znamienko na chrbte,v mieste kde mam podprsenku ale nebolo to az take hrzone,par dni to bolelo,ale bude ti musiet manzelik pomoct,musis davat pozor potom na stehy,tak s detmi a najma tazkymi vecami opatrne,drzim palce 😉

komisakpd
11. feb 2008

ta pekne terka..drz sa pri tom znamienku..a kto ti ho bude robit?

bznka
11. feb 2008

...jej babky tak ja sommal znamienko vpredu dole na hrudi pod podprsenkou...a aj ked bolo otrosku nizsie stale som s abala ze si ho zaskriabnem....tak minuly tyzdnem obl mangelik odstranin na ruke, co si v lete poranil a ja dnes svoje....kedze on uz ma viac ruku zahojenu tak my teraz pomaha....davam pozor aj tak aby osm to neroztrhla....

....no robil mi to jeden znamy chirurg v PO, nechelo sa mi ist na plasticku chirurgiu ...sak po dalsie kto tam vidi 😉

...inak mna neboli to co mi robili ale ma boli chrbat 😒 ....no a tabletky od bolesti ...mozem tak akurat paralen a mne take nazabera

...no sak znamienko je nic optri stomatochirurgii co ma caka ☹

lenrie
12. feb 2008

ahojte,Terka,super,ze to mas za sebou a na stomatochirurgii drzim palceky 😉 neboj sa ved si prezila dva porody,tak aj toto zvladnes 🙂 zeny su silne,co sa tyka prahu bolestivosti 😉 budem na teba myslite a potom sa ozvi ako to dopdlo...ja som si presne kvoli tomu davala odstranovat znamienko,tiez som sa bala,ze si ho zoskrabnem podprsenkou a mala som ho dost vypukle,lenze mne to robili na sukromnej klinike a bola om nadmieru spokojna,lebo keby som to chceôla na chirurgii musela by sm minimalne rok cakat ,taky je tam poradovnik,ale ja mam lekarov v Kosiciachno a tak dlhi sa tam caka ☹

bznka
12. feb 2008

....sak aj ja by som cakala keby somsla do PO na tu platicku chirurgiu...sukromnu, ale kedze mame znameho chirurga tak sa da 😉

....no lenka musime si skor dat otazku kde sa dnes necaka?-.------ved len rano ide k dokimu a cakas cele doobedu, si objednan ao 10 a aj tak ta zoberie o 12....a atd atd.

danuska24
12. feb 2008

ahojky, Evi moze byt. nabuduce do mna kopni 😀
v nedelu sme mali krstiny (Linda-Laura) - mala bola zlata ani nemukla

vka
autor
12. feb 2008

Ahojte dakujem všetkým za gratulacie a priania juj len nech sa vydaria...............

Dani kopnem 😉 😉 😉 😉 😉

Všetky sa Držkajte pa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂