Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
5. okt 2007

slavnostne ličenie učesy a nechty idem Dianku odviezť na subor to je ale čas normalne aj hrmelo 😕 😕 😕 😕 😕 😕

danuska24
5. okt 2007

a ja som nevedela na koho sa obratit ked som sla Kati na svadbu ☹

vka
autor
5. okt 2007

no vidiš teraz aspon budeš vedieť no bola som po maleho v školke pre 2 dnami si do školky priniesol tigrika ztoho z macka PU nemožu ho najsť ked som sa spytala učitelky na tigrika tak povedala že nikde ho nemožu stale najsť a pre take situacie zakazuju brať hračky do školky bola s toho nervozna do kelu ved ten macko nema 1cm a vysvetli decku že nič nemože do školky brať 🙄 🙄 🙄 grejsy ako u zubara vydržala si to ja zubara neznašam a idem ozaj ked to musim

andrea.m
5. okt 2007

vka ja ked berie filipko do škôlky nejaku hračku tak dopredu rýtam s tým že sa môže stratiť.stále mu doma pripomínam aby si dával pozor na svoje autá ale zo 15 je nenavrátne preč.už to ani neriešim.

lenrie
5. okt 2007

to vazne evi?moj stale tiez nieco vlaci do skolky ale obycajne obrovskeho asi 80cm maca 😝 va vysvetluj malemu ze si nic nemoze zobrat do skolky ☹ to je ale pocasie otras 😢

grejsy
5. okt 2007

Ahojte Evi zub mudrosti mam vonku.dalo sa to vydrzat.
dnes som varila pirohy.idem budit Emku lebo este spi.vcera som jej kupila boty na zimu ta BATA to s cenami trochu prehana,no co uz.o dva tyzdne idem na svadbu nemam co na seba poradte baby.moja svokra-moze byt. 😲

vka
autor
5. okt 2007

Kati zub mudrosti??? 😲 ja ho ešte nemam a prečo si ho dala vytrhnuť bolelo či čo jej pirohy by som si dala mnam Jožko je na fotbale a potom ma isť na kupko z firmy maju pernamentky Kati o mojej svokre to je na dlhe rozpravanie potom ked prideš čo ratam že na buduci tyžden budeme kafe piť ti to porozpravam aj mojim deťom treba topanky no zrejme kupim z polska lebo baťa???? niektore nemaju kožu navrchu iba vo vnutri a stoja cez 800sk Kati tu v Sabinove otvorili novu požičovnu ked dojdeš k nam možme isť pozrieť aspon ti zabavim Emku kým budeš skušať čo ty na to???? vy len svadbujete 😠 😠 😠 a komu ideš Leni ten tigrik ma dosť mrzi je jeden z najnovšich a učitelka povedala že napiše na nastenku že či ho niekto nevzal omylom 🙄 akurat odišla suseda s deťmi a bavili sme sa že niektorý rodičia sa ani nepriznaju lebo ked chodila jej dcera tak im sa tak babika barbie nevratila a to bola s tych kvalitnejšich a hladali ju všade a nič ked chodila dcera do školky tak je som sa jej sponiek tolko nakupila určite raz do tyždna jeden par a furt stratila no nechapem 🙄

grejsy
5. okt 2007

Evi zub mudrosti nevydrzi dlho a ja som uz mala zapal dasien uz sa mi chytala kost joj to bolelo.Emkine cizmy staly 1499.az ma stoho hlava boli.vidis mohla som pockat ved na druhy tyzden aj ja idem do polska so svagrinou,chce nejake koberce.Z pozicovne radsej ne,kupim a mam svoje.Dnes brasko sutazil v milionarovi ale v rychlych prstoch bol druhy skoda.Pozeraj vo vstvrtok.A na tu svadbu idem sesternici .Evi vies ze v prispevkoch si najlepsia mas ich najviac.a este mi povedzte ako tych usmievacikoch tam davate mne to neide.Pa

grejsy
5. okt 2007

🙂 😉 ☹ 😒 😠 😖 😲 😀

grejsy
5. okt 2007

Jaj uz to mam.

danuska24
6. okt 2007

dobre ranko

lenrie
6. okt 2007

ahojte,tak aj nam treba boty na zimu ale ja som malemu objednala z nextu tak uvidim ake budu,bola celkom fajn cena a Bata ani za nic 😠 😠 tam ani sebe nekupujem parkart ma uz sklamali 😒 a tie ceny vobec nezodpovedaju ich kvalite ☹ vcera som pratala deckam skrine a normalne som si musela objednat space bagy bo to nemmam kam davat,ale chcem objednat z ikei nabytok novy do detskej tak uvidimci bude viac miesta 😝 baby neviete ci nekto nechce oblecenie pre dievcatko do pol roka?mam toho kopu a nechce sa mi to po jednom fotit dam cely balik su to fakt super vecicky,vacsinou NEXT a HM,je to na babo tak ktore sa narodi teraz alebo v zime,ved ked by ste vedeli o niekom pisnite tolko odfotimtu kopu 😉 nemam to kam davat,vcera ten next,no strasna kopa a evi ciapky su zas vacsie a take super mam no musim ich dat prec a uz som objednala mensie 😒
ako danka?kedy k nam dojdes na kafe?

danuska24
6. okt 2007

ahoj leni

danuska24
6. okt 2007

no akurat nad tym uvazujem - ze by som prisla mrnknut na tie vecicky

danuska24
6. okt 2007

16.10. mam ist do poradne aj na prietoky a potom by som zobrala volno (ak by to v praci prezili) a dosla by som poobede, co ty na to?

danuska24
6. okt 2007

inac sa celkom da, manzelik pracuje, ja som trochu poupratovala, (svagrina mala vcera volno tak nieco popratala uz ona 😉 ) a teraz oddychujem 😀
a ty ako?

vka
autor
6. okt 2007

ahojte deti na počitači hraju hry tak ma na chvilu pustili Leni aj bznka pytala nejake vecičky aspon sa mi zda juj Katka to je riadna suma mi sa zberame do polska no skor asi koncom oktobra aby už mali zimušne veci a vidiš to aka som ja počitačova maniačka 😔 dnes robim na obed gulaš s knedlikom jožko je preč zajtra mame isť na hostinu ku svokre tak zasa ma varenie obide a hadam dačo nabali aj domov tak aj v pondelok budem mať volno takže ty Katka možeš v pondelok dojsť ok?

vka
autor
6. okt 2007

Danuška ta Kaťa Juskova je tehotna

lenrie
6. okt 2007

ahojte tak evi si mainspirovala gulasom ja som nevedela co varit a uz viem dik 😉
a dani dojdi budem len rada ja tie veci by som najradsej dala vsetky,je tam vsetko,nohavic plno potom nejake saticky,overalikybundicky,mikinby,ciapkyt body,no prosto velka kopa,tak dojdi budem moc rada ved cislo mas tak sa len ozvi 😉 popripade mi pisni tu 😉

vka
autor
6. okt 2007

Dianka sa tešila na superstar že opakovať budu lebo inokedy opakovala a nič je to škoda 😒 lebo v nedelu jej nedovolim pozerať o 8h su už v posteli dnes boli hore už o 6 45h ked maju vstavať do školy školky tak to nedaj bože a teraz aha na nich

danuska24
6. okt 2007

evi nie je (aspon o tom nic neviem)

danuska24
6. okt 2007

ok Leni, dohodnute 😉

lenrie
6. okt 2007

dobre danka budeme sa tesit 😉

danuska24
6. okt 2007

😉 aj ja

vka
autor
6. okt 2007

zdalo sa mi alebo je takej silnejšej postavy

danuska24
6. okt 2007

nezdalo sa ti 😉
ale ja odkedy Katku poznam tak stale bola taka

vka
autor
6. okt 2007

no čo .........idem variť holky zatial pa

grejsy
6. okt 2007

Caute baby.Akurat som prisla s obchodu a idem trocha poupratovat. ☹ Evi moja Emka este len teraz vstala asi ju uz poobede nedam a dnes ide prvikrat na tanecnu velmi sa tesi 🙂tak ja ide nieco delat abi sme tu tanecnu o tej 4 vobec stihli. 😉 Pa 😀

danuska24
6. okt 2007

vecer ideme na pizzu do Grandu - sa tesim jak mala 😀
najlepsia pizza v okoli (moj nazor) 🙂 🙂 🙂

danuska24
6. okt 2007

ok, ideme sa naobedovat, zatial pa