Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
27. nov 2008

Som domka Zuzka kuk IP
Leni čo mi ostava ☹ už si viem predstaviť ,mame tam zopar spolužiačok čo su doma s detičkami a nepracuju tak tym je hej sa učiť a prave tie tam rozkazuju že skušky vtedy a vtedy a čo neverim že sa nepoučite? ]- take blbe reči.....( som si na 100% ista že ešte pred vianocami rypnu jednu a to vlastne začne druhe kolo ktore by malo skončiť začiatkom februara 😠 ako ked si k tomu sadnem tak sa poučim a ked je skuška lahšia tak sa nad tym ani nezamyšlam ale ide mi o to že furt je človek v takom napäti že ešte učiť do prace domacnosť deti ...............a v praci mam už len 2 dni dovolenky čo možem použiť na školu lebo keby neboli skušky tak by som ani nešla ostatne PN sice mam ešte 7P na deti ale neviem ako by sa zatvarila detska lekarka keby som došla iba tak že po pečiatku ako že som bola s deťmi 😒 😒 😒 idem deťom urobiť chlebik ,mliečko a nech idu do hajan 😉

kingstonka
28. nov 2008

ahojte...ja tu som asi vzdy - ked tu nikto nie je...
Evka...nezavidim ti tie skusky ( a take spoluziacky uz vobec nie-ale to treba jednym uchodm dnu a druhym von ) -urcite zvladnes- drzim prsty... mne este stale viance pripominaju 'skuskove' a to uz sompar rokov po skole ☹

bznka
28. nov 2008

..kingsstnka ty tak skor rano uz na nete 😀 ?

..evka t to zvladnes sak nenadarmo si taka sikovna 😉

kingstonka
28. nov 2008

... no skoro...mala celu noc nespi a potom casto uz o 8h si musi zdriemnut

vojtecka
28. nov 2008

Caute kocky, tak som sa konecne dostala k pc, zlahla som do postele 39teploty, hrdlo v prdeli, no proste marod, sama s detmi, ☹ ☹
No musim to rozchodit, co ine mi ostava 😉 😉

Darceky pokupene? Ja som konecne nasla na nete pre draheho parfem co pouziva a nikde som ho nemohla zohnat, tak aspon jeho mam z krku. Malemu musim zohnat nieco "spidermanove" lebo sme zavislaci 🙂 😉 😵

Idem konecne po 2 dnoch von, klesla mi teplota, tak idem na nakup 😉

vka
autor
28. nov 2008

Ej Maji tak čože ti za vitamin chyba 😀 😉 ja som dnes malemu zhanala vetrovku a NIČ zašla som do činakov a už take trocha kvalitnejšie tak za tie chcu kolo 400 450sk tak kašlem radšej dodam 😒 ale aj tak nemali našu velkosť ....ja vianočne darčeky ešte nemam no musim sa posnažiť ale ked sa stale ponahlam z prace do prace a do mesta v po nemam čas isť ......................ale najhoršie je to že neviem čo tej mojej staršej Tiana ošalim s autami vlakom alebo robotom ale vekovo vyššiu kategoriu tak tu neošališ len tak 😉 😀

bznka
28. nov 2008

...tak Marianna rychle uzdravenie

..Evka tak my sme malemu vobec nemohli zohnat u nas vetrovku, bud velka alebo mala alebo uplne o nicom 😒 ...nastastie ma jednu taku starsiu na sankovacku, jednu ktoru donosi ..je mu tak akurat tak verim ze nevyrastie a este aj overal....no ale asi si budem musim zvykat ze teraz sa vetrovky budu kupovat kazdy rok.....rastei ako z vody 😉

...tak ja uz darceky mam skoro pre deti vybavene..uz len co mi padne pod ruky....ale len pret toho mojho mangelika stale nie a nie prist na to co mu dat

lenrie
28. nov 2008

Ahojte 🙂

lenrie
28. nov 2008

chcela som dlhsi prispeviok a mala mi to odoslala 😀
tak ja uz detom darceky mam ,este pojdeme s muzikom na nakupoy,tak uvidime ci este nieco nedokupoime a teraz mi zostava pozhanat len ten navigacny 😖
kludne dojdite k nam po bundy ,maly ma v skrini 5 ci 6bund a mala to iste 😀 😝

lenrie
28. nov 2008

Mariani,skore uzdravenie 🙂 😉

bznka
28. nov 2008

..pre malu mam budny.../sak vdaka tebe lenka/..a pre maleho by tie tvoje nam boli male 🙂

vka
autor
28. nov 2008

Leni ale maš bundu taku ako na mojho Tiana či iba take drobne?

vka
autor
28. nov 2008

Leni pekne fotky inač mala nema chybu opička jedna ale vyrastla a vtej bielej bundičke je na spapanie 🙂

lenrie
28. nov 2008

No baby,nepotesim vas ,moj je mensi ,my mame male bundy akurat tu lyziarsku amme velku,ale aspon bude aj na buduci rok,ostatne ma akurat.a dakujem Evi,ta bundicka je svetlunkop ruzova,nic vhodne pre deti ale super sa udrzuje,dnes jej dosiel mega balik z Talianska tak nieco dovolila pofotit 😉

vka
autor
28. nov 2008

no tak som už nakupila 🙄

vojtecka
28. nov 2008

Diky baby 🙂 🙂 🙂

Evi pozriem sa co mam po Vilkovi z minuleho roka, to by malo byt Tiankovi dobre asi tak 104-116 len uz nepamatam co mam.

Strasne mi vypadava internet, kazde 10 minut, mame zatial z Lonleru, ale je to hrozne 😠 😠 😠

vka
autor
28. nov 2008

Leni dik
utekam do prace ale mužik ide do po a berie deti tak mu kažem isť do maxu niečo pozrieť ale neviem neviem či dačo kupia on nema nervy na hladanie tak uvidim ale skor nie ako hej pa babky

vka
autor
28. nov 2008

Maji dam vedieť čo a ako 😉 😉 😉 😉

kingstonka
29. nov 2008

ahojte..tak taky spavy den dnes je... my sme vcera a dnes boli pozriet svokrovcov v KE ... chcela som som ist nakupit nejake darceky ale nemala som odvahu 😖 ( ked som pomyslela na to mnozstvo ludi v obch domoch- nevyhnem sa tomu len odkladam...)

lenrie
29. nov 2008

ahoj.....kingstonka,to mas pravdu,ja som bola u nasich minuly tyzden a uz vtedy boly tie obchdodne domy preplnene,a idem zas buduci tyzden,tak skocim aspon do optimy,do Hm,ja uz darcekly mam ,a take co chybaju dokupime s muzikom spolu pred vianocami 😉

bznka
30. nov 2008

ahojte...ako ste vikendovali?...my v sobotu u svokrovcov, a dnes sme si urobili vyletik do rpesova na nakupy dokupili sme nejake darceky detom a aspon sme s muzikom boli chvilku sami /deti boli v uschovni u nasich/ 😀

kingstonka
1. dec 2008

Dobre rano- opat som tu prava....

bznka
1. dec 2008

...tak a je tu dalsi tyzden pred nami...tak nech nam prinesie len dobrucke 😉

vka
autor
1. dec 2008

Ahoj tak len dufam že tento tyžden prinesie len dobre 😉 😉 😉 ja som dnes kupila malemu v maxe v kenvele bundu no vyzera v nej super aj som velkosť odhadla takže som spokojna dala som za nu viac ako som planovala no ale je už kvalitna ešte overal no ale neviem neviem čo som počula vraj december ma byť teplý tak aby sme vynosili 😉

kingstonka
1. dec 2008

... no dnes naozaj dost teplo bolo... aj som si na prechadzke vsimla ze niektore kry akoby pucat isli....

vka
autor
1. dec 2008

Ked už nič tak nech aspon vianoce su biele ale to zrejme nebude 😒 😒 😒 😒 😒

danuska24
1. dec 2008

No Evi, ved ked nevynosi Tian tak vynosi tretie babo 😅 😀 😀 😀
My sme dnes boli na katastri, konecne sa lady pohli ..

vka
autor
1. dec 2008

Dnes deťom došli ďalekohlady z joja zberali obaly z cukrikov a prideme z mužikom domov tie obalky hodene pred dverami to je pristup poštarky ked sa to nezmestilo do schranky jednosucho šmarila pred dvere 🙄 a minule tiež ked bol malý chory bola s nim mamka mal dojsť balik (objednavala som si niečo k nechtikom) aj som korunky nechala ...no a na moje prekvapenie v schranke listok o baliku na pošte že NEZASTIHNUTý nemam tu poštarku rada je velmi neprijemna

vka
autor
1. dec 2008

že tretie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vka
autor
1. dec 2008

ale nikdy nevieš 🙂 😀