Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

andrea.m
16. apr 2007

ahojte sviatkovala som doma vo vysokej bolo super.vka sono v prešove v monobloku sa robí každý deň o 13.00,ale musíš sa tam napísať do poradovníka takže aj tak zabiješ celý deň.nie je to domyslené s tým systémom vôbec nemyslweli na cezpoľné pacientky.

vka
autor
16. apr 2007

bznka ano no vidiš ospravedlnujem sa je to šEVECOVA neviem čo ma napadlo kmecova pardon oni maju ambulanciu v rodinnom dome posledna odbočka na lavo pred križovatkou pri divadle nie uplne na mesto a potom do prava aj ste sa objednali??? adika hojdačku mam doma ak chceš dojdi ked pojdeš na prechadzku ak mate doma už nejaku daj vedieť nech ju hodim na inzeraty

adikasb
16. apr 2007

Ahojte, tak dalsi naaadherny den 🙂 Boli sme na prechadzku a na nakupik...
vka, kludne hod tu hojdacku na inzeraty, este sice hojdacku kupenu nemame, ale zatial nam ani nejak nechyba, mame v obyvacke hojdaciu siet, tak sa hojdame v nej spolu s malickou 🙂 A myslim, ze nejaku zdedime po bratrancovi...
Dobru nocku 😉

vka
autor
16. apr 2007

ok adika dobru noc všetkym

bznka
17. apr 2007

Vka no tak som sa dopatrala, bola som tam pozriet, ale zatial sme sa neobjednali. zavolam uz len tam, len dufam ze nebude problem bo moj synator neabsolvoval preventivnu prehliadku. No necham to uz na mangelika zajtra on je v tom taky zodpovedny.

verim ze dnes prezijete pekny dnicek, ja som bola rano v poradni vsetko OK, vraj to co citim ze nie su pohyby, no co uz ale ja viem ze su, vraj by to bolo prilis skoro. Ked uz aj muzicek to citi tak sa asi nemylim ja to male nosi a nie lekar, tak teraz mam v to chaos. Naranajkujeme sa a ideme na nakupy do mesta, treba nakupit prsok na pranie a este kvetinku do krstu....
No jednoducho dnes vyuzijeme den na plno a aj trochu porelaxujeme.

Raz by sme si mohli dat nejake to stretnutie a ist niekam posediet, ak by sa to dalo, nech sa spozname a nech netrcime len doma.

lenrie
17. apr 2007

ahojte baby...dnes je opat krasny den pred nami ale zajtra sa to vraj zmeni a caka na s zima 😢 😢 😢 vobec sa netesime....nechystate sa dnes niektora von s drobcami?samym sa nam nechce 😉 😉 😉

vka
autor
17. apr 2007

no bznka aj ja ked som čakala dianku a citila som pohyby a to som nebola ani vo 4mes tiež povedali neexistuje vraj to pracuju čreva no ja som si myslela svoje a zato je dnes dianka taka šikovnica uvidiš aj to tvoje bude to stretko možeme dať ked otvoria tu novu cukraren ok???? čo sa tyka tej hojdačky už je predana ked pojdem po dianku do školky idem posielať bola som po krabicu v lidli bože pripadala som si ako ciganka ked som ju niesla domov bola dosť velka inač mali sme bojovu noc maly včera musel niečo zjesť a celu noc mi vrackal chudanko moje už od 11:30h spinka musi dospať 😖 😖

bznka
17. apr 2007

Jeeeeej, budem mat novu cukraren 🙂

No dufam ze bude fakt dobra, lebo na Sabinov je to smutne ze nemame poriadnu cukraren a teraz mi tak chutia kolaciky a aj keby tam vynikajuce kavicky robili a super zmrzlinu...... 🙂 asi som narocna co 😉

adikasb
17. apr 2007

Ahojte, tak tesime sa teda na spolocne stretko 😉 My sme si s Lenrie dali stretko uz vcera, aj ked len take narychlo, ale ono je to pri tych nasich deturencoch trosku komplikovane, ze? Mala mi zasa zacina vymyslat v kociari, a pritom v poslednej dobe uz mala prechadzky rada... Tak dnes sme boli len tu u nas na maly nakup a aj tak mi uz cestou domov zacinala plakat, tak som ju len po dvore trosku ponosila.
vka, Ty si teda sikovna predavajuca, blahozelame k uspesnemu predaju 😉
Ja som chcela predat nas kociarik 4-kombinaciu, lebo chcem len nejaky sportovy, co lahko zlozime aj do auta, ale akosi nic... A Lenrie, vsimla som si, ze aj Ty predavas kociarik. Ved Ty mas taky super kociarik, nie si s nim spokojna?
Pekny den vsetkym, a to ze sa ma ochladit nas teda tiez vobec netesi 😠

vka
autor
17. apr 2007

ju adika aj ja sa tešim no som spokojna až ked mam v schranke poukažku dianka je vonku na bicykli ale už pofukuje chladnejši vietor zanedlho ju zavolam bznka no vyzera to že ta cukraren bude celkom fajn no uvidime mne kolače aj tak chutili viac v tej čo prerabaju ako v tamtej oproti zasa tam oproti maju lepšiu zmrzku 😅

bznka
17. apr 2007

lenrie tak ty si zacala aj forum na babetku, 😉

vka
autor
17. apr 2007

no na babetku je ovela viac prisievatelov no tu sa mi to zda take viac prehladne a inač tam su všetky skoro novopečene mamičky vieš ja mam deti odrastene 😉 😀

bznka
17. apr 2007

ja som zacala pisat na babetku ale potom som este pridala toho tu konika, a teraz len ze len stiham vsetko citat a pisat. ne sa zda jedno aj druhe fajn, no babetko sa mi zda take krajsie 😉

Prajem pekny vecer, nas synator uz lezi v posteli a zajtra stavem uz o 6.00, ideme rychle do skolky a o 7 nech som v PO lebo idem na odber na endokrinologiu a potom este zase 2 tyzdne cakat na vysledky, ja sa z toho cakania zblaznim ☹

vka
autor
18. apr 2007

na tehotenstve som nemala rada tie všetky odbery vyšetrenia chodievať do PO Bohužial tu v sabinove nieje ta klinika na dobrej urovni jeden gynekolog i to pre same ciganky no des ako v sabinove sa mi byvať pači iba keby to mesto dalo do kopy nejake detske ihriska kupko ... ale aj tak fajn

lenrie
18. apr 2007

ahojte....tak skoda ze je dnes tak hnusne:::(((ani von sa neda ist a maly je ako cert len vystaraja a vystraja a aj mala je akasi nesvoja stale len placka a ked ju vezmem na ruky je kludna 😢 😢 tu vazne nie je poriadny gynekolog?ja mam sice vsetkych svojich lekarov v Kosicciach a ani to neplanujem menit a le je to fakt dost cudne ved Sabinov nie je az trake mini mesto a dochadzaju tu ludia aj z okolitych dedin:::((((ja som akurt detom dala tu lekarku lebo behat zakazdym do kosic ked ochoreju mi pride divne a zbytocne.....
Adikasb-planujem predat kocik kvoli cestovaniu dost casto chodim do kosic a octec potom nadava ze k eed vtrepe dnu kocik uz tam niet miesta:::((((chcem kupit nejaky golfac asi...zatial je to len v rovine uvazovania...ale uz sa mi aj vela ludi prihlasilo na inzerat....
bezim mala mi zasplacka...nakuknem zas neskor ahojte

vka
autor
18. apr 2007

ahoj ja som sa kočiara konečne zbavila jak hlbokeho tak aj golfačika taktiež veci nejak tretie neplanujeme myslim si že dve akurat stačia už len aby som daku pracu zohnala a je mi dobre žiť sice chyba mi domček no možno aj to bude ☹ ☹ zrejme bude poriadne pršať ked su v lete burky juj tak to mam velmi rada rada sa bojim 😵 😵 😵 😵 už sa tešim na leto ale nie len kvoli burkam 😅 😎 😎 😎 😎

vka
autor
19. apr 2007

no čo holky vonku chladno v byte nejak slabo topia ked som odprevadila dianku do školky šla som na poštu poslať balik tolko ciganou po kope som ešte nevidela podpory su tak je ich kopa na obed ide dianka domov zo školky ma subor teši sa lebo nemusi v školke spať o 2 tyž nastupuje drobec do školky sice iba do obeda ale uvidime ako to bude znašať on vravi že sa teši no do kedy????????? bznka kde chodi tvoj synček do školky - lenrie ty nedavaš maleho do školky?

bznka
19. apr 2007

vka moj maly chodi na ulicu 9. maja, skolka za cirkvenou.

Davas maleho do skolky teraz pred prazdninami, nas maly tiez tak zacal chodit minuly rok asi druhy tyzden v juni, lebo som nastupila do prace. No on sa doma tesil ale ked tam zacal chodit, tak to uz bolo ine kafe. Rano slzicky v ociach,pootom plac v skolke a ked som odisla uz bolo vsetko OK. lete sme prazdniny nejak zaplatali, lebo som si nevedela predstavit davat ho do roznych skoliek. A v septembri odznova to zacalo aj s placom ale rychle to preslo.

A co sa tyka lekarov tu v Sabinove, tak ja len pomlcim - vlastne chodi tu len nas synator - k detskej a alergologovi. y radsej do Presova, lebo ja by somsi tu nevedela lekara vybrat.No je to tu na zaplakanie. 😒

adikasb
19. apr 2007

Ahojte baby, tak ako sa mate? My celkom fajn, len mala mi v poslednom case v noci akosi horsie spava, casto sa budi... Neviem cim to moze byt, lebo cez den je dobra, ani chora nie je, ani nic...
vka, tak malicky uz ide do skolky? Nastupujes uz do prace?
Esteze je dnes krajsie ako vcera, lebo vcera to bol des, len na chvilu sme ku veceru vybehli von s malou a som myslela, ze ma odfukne, tak sme sa rychle vratili domov.
Zatial pekny den 😉

adikasb
19. apr 2007

bznka, tak Ty aj pracujes, som myslela, ze si uzivas na materskej 😀 A kde robis, ak to teda nie je tajomstvo?

lenrie
19. apr 2007

ahojte....tak som sama dioma s mlaou manzel mi zobral maleho tak mama aspon pokoj::🙂)))mala by som nieco robit ale aspon som nakukla a aj nieco napisem ked som uz tu::🙂)))
ja davam maleho do skolky az od septembra,o chvilu su letne prazdniny a tie starvime na chate tak az po prazdninach...no ale uz mam obavy ako to zvladne zo zaciatku bude chodit len na styri hodiny...uvidime....

bznka
19. apr 2007

adika, mne uz materska skoncila skoro pred rokom, tak sa mi podarilo nastupit do jednej sukromnej firmy do Presova, kde som robila obchodnu asistentku podla papierov ale inak vsetko, sekretarku, aj personalistk, robila som aj podklady pre uctovnictvo..., no ale nechem o tom velmi teraz rozpravat, lebo majitel firmy nas poriadne oklamal a stratil sa a tak chodim teraz do prace len tak raz za cas, kedze neviem co je som mnou, kedze som tam bola sama. No to je vsak zivot. Ale nastastie tam hore to vyriesili a v lete asi niekedy v auguste nastupujem na druhu matersku. teraz vsak spekulujem co este dovtedy so mnou a s tou mojou pracou.

asi dam vystup, no neviem komu a pojdem este na urad prace nech to nemam potom komplikovane s materskou. ☹

dnes je vonku ovela krajsie, dokonca aj sa mi chcelo navarit a poobede pojdeme kupit kvietok do krstu, lebo minule v nasom drahom meste nic nemali a vcera mali dostat tovar. 🙂

bznka
19. apr 2007

lenrie a ta mas ake stare deticky, alebo mas len jedno - nejako som leniva pozerat par stranok dozadu 😅

vka
autor
19. apr 2007

idem odprevadiť dianku na subor maleho som dala spať čo sa tyka mojej prace nieje to ružove nikde to nevyhovuje mojim predstavam všade sa konči o 17 00h a čo deti kde????? akurat o 2tyž idem na pohovor na miesto asistentky manžment no uvidime ako to dopadne no robota je v prešove v sabinove som bohužial nič nenašla ☹ ☹ ☹ ☹ nakuknem neskor

kacenka78
19. apr 2007

tak po dlhsom case ahojte...my v noci sme mali horucku 39,6...neviem, cim to je, ci to boli zubky, lebo ziadne stale nevidiet...:-/

bznka
19. apr 2007

vka s tou pracou je to tazke, maloktora ti vyhovie kedze mame deti, ja som mala pracovnu dobu od 8 do 17 v PO co bolo naozaj hrozne, rano skoro s malym do skolky , maleho poobede vybral bud mangelik ale nasi ci sestra, a ja som domov chodila okolo tej siestej pol siedemj, takze naozaj zabijak.

Nikoho nezaujima ze mas dieta, ci je chore ty musis pracovat alebo si najdu slobodnu bezdetnu - inak nema clovek sancu si najst pracu. Ja som vazne ju zobrala na ukor rodiny a teraz mi je to luto, ze to tak bolo.

Budem drzat palce, nech sa ti dari v hladani prace, vela sil a nervov.

kacenka78
19. apr 2007

bznka, ja uz teraz dostavam otazky, kedy sa vratim do prace, som z Lipian, a cestovala som kazdy den do Presova, vstavat pred siestou a navrat z prace o pol piatej - piatej....tak to si veru neviem teraz predstavit, aby som takeho maleho drobca nechala niekomu na starost a ja by som isla do prace a videla ho len po veceroch...

vka
autor
19. apr 2007

no co narobime ale donekonečna doma sedieť tak to ma nebavi všetko ukaže čas 😒 detom idem spraviť niečo pod zub neviem či aj vašim deťom chuti najviac večer ale tym,mojim určite ked dojde dianka domov zo školky nechce jesť ale kolo 7h 8h večer tak je hladna ako vlk juj bznka ked su deti chore je to zle a ked k tomu ešte teplota pozor aby maly nemal anginu ked mal sebastian anginu nekašlal nesoplil iba vysoka teplota a aj sem tam zvrackal 😖 😖 tak pa ranko 😵 😵 😵

bznka
20. apr 2007

Dobre ranko kocky, no sice uz je desat, no ale predsa rano. Dnes som toho chela tolko stihnut, no uz ma presla chut na vsetko a kedze zajtra cestujeme tak uz sa mi ani nic nechce - najma co sa tyka upratovania. Dnes poobedeme mame stretavku zo skoly po 10 rokoch 😉 uz sa tesim, ani neviem kto tam dojde takze som nedockava. 😨

vka
autor
20. apr 2007

takže ťa čaka bznka pekny štart tak ty budeš mať skoro cly vikend ruku hore?no tak na take stretko by som šla aj my sme mali mať stretko minuleho roku no nejak neviem musi sa najsť taky človek čo všetkych obvola rezervuje reštauračku ja nerada organizujem dačo take ale keby bolo juj to by som nevahala tak to medzi prvymi inač take dobre kamošky čo som mala to je všetko vydate sem tam napišeme sms ale iba z dvoma sa navštevujeme no bola by som zvedava komu sa ako dari čo kto dosiahol či ako sa pomenili ...no hadam sa dačo uskutočni 😒 maly spi a robota by sa aj našla no nejak sa mi nechce ach lenivosť moja 😖 😖