Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
26. mar 2009

Ahojky ano mam tie boli celkom lahké ...horšie dalšie.... 8.4 mam z Hv Vv Tv
22.4 mam z pedagogiky a psychologie a tak do polky juna mame napisať 4 pripravy a 2 prace takže o zabavu postarané 😒 .......................................................................................čo mate nove par dni tu niesom a vy zapišete hned tri strany 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Lenka ty nevernica jedna to nevieš napisať, čo je s tebou ????,Danka na nas kašle ech .......................................................................Dani a čo noha chodiš cvičiť a zo stavbou ako už aj niečo začinate?
Zajtra mam v robotke volno rano idem s Diankou na kontrolu s prštekom lebo ho mala narazený, tak som si prehodila zakazničky z dnešneho dna na zajtra kolo obeda nech mam pokoj dnes skusim dať dokopy domacnosť 😔 nestihačka 😔 ale čo je najhoršie neviem ako vy ale v poslednom čase sa mi nič nechce som lenivec nad lenivcov 😠 😠 😠 😠

vka
autor
28. mar 2009

Vonku končne závan jari 😎

vka
autor
30. mar 2009

Ej babky čo je s Vami zapal kosti lenivosti 😒

kingstonka
30. mar 2009

... alebo skor jarna unava? 🙄 teda ja ju pocitujem urcite....

danuska24
31. mar 2009

ahojte. po dlhsej dobe.. 😉
uz sme vsetci ako tak v poriadku.
dnes nas caka ockovanie - osypky,mumps,rubeola+ovcie kiahne..
tak som strasne zvedava ako to zvladneme.
ja uz celkom v pohode, chodim este na rehabilitaciu, buduci tyzden na kotrolu do PO..,
Evi - so stavbou... 😝 zatial nic nove, papiere stale na katastri a ani srnky netusia kedy nam ich konecne daju, ale zas na druhej strane od juna ci jula nepotrebujes do 150 m2 stavebne povolenie 😀 😀
Lenka ked sa tu doparis - nebola si dnes rano pri sporitelni?
na mna to ma nejaky opacny vplyv - mam energie za 12-tich 😀 😀 😀
inac Evi nasa krska je este doma a cela.

danuska24
2. apr 2009

tak uz to neplati ze sme vsetci v poriadku..
ja som momentalne na ATB - angina, takze som uz definitivne prestala kojit..

vka
autor
2. apr 2009

😒 no Dani môžeš byť na seba aj tak hrda kojila si riadne dlho .Martine sa nejak nechce?! Vonku krasne slnečno 😎 😎 konečneeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 včera som umyla 2 okna v sobotu musim s tej druhej lebo tam po obede pali slnko až do večera takže nemam šancu akurat tak skoro z rána

bznka
2. apr 2009

Ahojte..aj mna slnko akosi prebudilo...okno jedno umyte..ostatne nechavam na neskor..som som vyuzila cas na cistenie kobercov, a pranie inych veci aby rychlo poschlo...okna umyjem aj v zamracenom pocasi.

No a vychutnavame si to aj vonku...lebo mala je vonku najspokojnejsi clovek.

vka
autor
2. apr 2009

😉 😎 😎 😎

tina_
3. apr 2009

Ahojte dievčatá,
neviete, ako je to v Sabinove, sú tam naozaj dve materské centrá? Teraz som našla na zozname čakateľov aj materské centrum Chrústik, poznáte to niektorá? Chodíte tam? Kde to je a ako je to otvorené? Vďaka za info 🙂

dioliana1
3. apr 2009

Cawte super teplo bolo dnes, normalne len na mikinu 🙂

bznka
6. apr 2009

No konecne teplo...vikend sme si vychutnali vonku, malje sa to pomerne paci..ael ide ej ocny zub tak je uplakana a nervozna..

danuska24
7. apr 2009

my sme dnes boli u dr., Linduska mala v noci horucky, ze je to reakcia na ockovanie.. teploty sa s nami tahaju uz od soboty. v stvrtok na kontrolu, tak dufam ze do vtedy uz nebude mat teploty.
Evi - Tina ma Sofiu -

kingstonka
7. apr 2009

ahojte... ako sa mate? my sme dnes boli v materskom centre ... trosku na prechadzke, teraz spravim nejake nevyhnutne veci doma a urcite este pojdeme von- treba si to uzit -kym s pocasie nepokazi... pekny slnecny den prajem...

vka
autor
8. apr 2009

Jej Dani super tak Tine gratulujem k malej slečne ak budeš s nou že ju pozdravujem a nech sa držia 🙂 🙂 🙂 🙂
skore uzdravenie Linduške dufam že ste už ok...........neviem či budem mať čas sadnuť k netu zajtra mam objednavky tak chystam sa upiecť nejake kolačiky lebo objednať som už nestihla nakup ešte nemam urobený nemala som čas lebo dnes som mala 3 pisomky a to dosť naročné takže na nič ine som nemyslela iba na učenie 😒 Tak všetkým

Krásnu Velkú noc s prichodom jari nech ste všetci zdraví........................................ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danuska24
9. apr 2009

takze teplotujeme este stale, aj ked je to uz ovela lepsie.. no a nakoniec je z toho vraj angina....
dr. bola prekvapena ze Linda este nebrala ATB.. 😉

bznka
11. apr 2009

prijemne a pokojne sviatky vam prejem vsetkych vasim rodinkam..

vka
autor
14. apr 2009

Ahojte tak ako po sviatkoch ???? ja som si tie svatky absolutbne neužila ..........dnes krasny den pojdem do mesta treba zdrave potraviny dokupiť a potom zajdeme k našim nech deti pobehaju po zahrade 😎 😎

bznka
14. apr 2009

ahojte tak po sviatkoch je v celku fajn uz som dnes urobila zeleninovy salat bo uz mam masa vyse hlavy.

vka
autor
15. apr 2009

ja sa chystam na večeru urobiť cestoviny so šampinonmi aj dnes mužik došiel po mna do prace boli sme v maxe a tam sme sa aj najedli ja som si dala iba ryžu a šalat mix

vka
autor
15. apr 2009

babky mam na predaj trojkolku kuk do albumu dufam že ju nezmažu

danuska24
20. apr 2009

co nove? my uz OK, (konecne) klop klop

vka
autor
20. apr 2009

tak to je dobre teraz si len slniečko uživajte krstiny ste už mali tak teraz budeš mať aspon s kým kočikovať 🙂

vka
autor
20. apr 2009

ja mam ešte zimnu fotku na nicku 😖 musim to zmeniť ked bude viac času

danuska24
20. apr 2009

krstiny este neboli

vka
autor
21. apr 2009

😉 každy tu nejak stručne 😒

bznka
21. apr 2009

ahijte...no evkas trucne konecne teplo tak vychutmavame..ale maly chytil zapal usiek, tak asi tak teraz..ale aj tak nesedime doma dam capku na usi a jede se

danuska24
22. apr 2009

my tiez teraz travime dost casu vonku. a este behame po obchodoch, zhanam si nejake topanky na svadbu, ale akosi som sa zatial k nicomu nedopracovala..

komisakpd
23. apr 2009

ahojte...tak uz aj my sa tesime na pekne pocasie, nech mozeme kocikovat, nie len doma sediet 😉

vka
autor
24. apr 2009

Komi gratulujem k malemu nech ste zdraví a šťastní 🙂 🙂 🙂 🙂 no Dani ...v Maxe v obuvi tušim že je na 1 posch ALTERO tam maju velký vyber a aj dobre ceny,,mne zasa blbne pračka 😠 počula som že ma byť šrotovne aj na bielu techniku neviete o tom niekto?