Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

zelka1
7. sep 2009

Ahoj konečne som sa tu dostala....... 😝 😝 😝

vka
autor
8. sep 2009

ahoj tak už vieeeeem 😉 zajtra idem do školy mame zapis posledný rok hura dufam že všetko zvladnem 😔

vka
autor
10. sep 2009

včera som bola s malým na zpis do suboru dnes už vravi že už sa rozhodol že neide ta ťa neklofne 🙄 aspon nech raz ide možno sa mu zapači 😒
Terka ani Tian tam nepovedal ani slovo a ani nezatancoval hambil sa 😕

komisakpd
15. sep 2009

ahojte baby..pozeram ze ste tu poriedsie..no nic to..ja len tak som vas chcela pozdravit..inac my teplotujeme no idu nam zubky, objavila som ho predvcerom, presla som mu prstom po dasne a potom skuska lyzickou..a je tam.. 😵 tesim sa, lebo minulu nedelu sme boli az na pohotovosti pre vysoke horucky, dal nam atb..a nic neklesalo..dokonca aj ked som vola vo stv na kontrole ta sme stale mali, sice uz len nad 37 no stale boli teoloty..ta som sa jej pytala ci mozu zuby a ona ze hej, ale ze vysoke horucky by nemali byt..no a cuduj sa svete v nedelu bol tu..ZUB..no ale stale mame zvysenu teplotu..dufam, ze to nebudedlho trvat, lebo sa bojim aby sa nam tie horucky nevratili... ☹

som sa nejako rozpisala..ta pekny den prajem.. 😵

vka
autor
15. sep 2009

Komi ej ale ste už velký gratulujem k novemu zubčeku zubky vedia poriadne potrapiť 😖 každe babo prerezavanie zubkov znáša ináč tak vam prajem nech vam to prebieha hladko
🙂

komisakpd
15. sep 2009

vka to ti poviem..taky je mrzuty.. ☹

komisakpd
15. sep 2009

a este tie hnackove strely..aj 8-10x za den..

bznka
15. sep 2009

Ahojte...vidim ze VKA si tu dobre pokecala

..my sme zacali skolky rok, a uz sa trapime s ciarami ....a najviac ma soklo sa uz aj prvaci znamkuju.

..evka tak vidis ako su tie nased deti hamblive..my mame subor v piatok no a este nemam tie speci topanky kupene a ani neviem kedy to stihnem, bo musim ist s malym vyskusat.

..Komi..zubky zubky vedia potrapit ked vyhcadzaju, ked vypadavaju, ked idu nove potom ked su pokazene..proste horor...a kazde dieta to znasa inak...my kazdy zub sme zvladli inak.

vka
autor
16. sep 2009

Terka kuk ip
tak naš ma subor dnes o 15 30h tie špecialne topanky mu ani nekupujem mne to pride take čudne pre chlapcov kupila som mu cvičky no musim ešte pred suborom mu vymeniť za menšie trocha mu vyskakuje nožka
znamky u prvačikou nejake zmeny tak prajem pevnu ručku števkovi a tebe pevne nervy
včera sme boli v ružbachoch izabela bola zatvorena tak sme boli v san andre juj sami sme v bazene boli teplučka voda vyrivky deti sa vyskakali no super ked sme išli domov pred nami asi 8 srn cez cestu deti mali divadlo 😉 😉 😉

bznka
17. sep 2009

Evka ja ekd stihnem tak kupim ked nie tak bude mat cvicky pre zaciatok.

V san andre sme boli uz aj my ...sice je tam super ale dostdraho tiez...ta Lubovna ma neskutocne palky za vstupne.

vka
autor
17. sep 2009

Terka ako som už vravela naš ma cvičky zober si ked pojdu na buduci rok vystupovať na jarmoku tak v tých čiernych nepojde lebo su tenučke je to take ako ponožka tak mu musiš cvičky kupiť Dianke sme tie špecialne objednali ja som chcela klasicke cvičky ale Jožko že jej kupi tie tak nech ma
pozeram bez servitky ech ale ta Ďurianova no trapoši riadne 🙄

vka
autor
19. sep 2009

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
😎 😎 😎 😎 😎 😎
😎 😎 😎 😎 😎
😎 😎 😎 😎
😎 😎 😎

😎 normalne super letný dnik 😉 😉 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😎

bznka
19. sep 2009

takja som mu nakonic kupila tie latkove, to su aj tak len na svicenie nie na vystupovanie....no ale to prederie raz dva..takze potom kupime cvicky, lebo tie co mame uz nam budu urcite male 🙂

..inak sa sa vsetky mate?.....my uz zacneme cez tyzden s pismenkom A, tak sa tesim co z toho bude..ale zatial nam to pali.....aj slabiky sme pochopili 😀

..vonku je stale krasne tak nech nam take pocasicko vydrzi

danuska24
20. sep 2009

ahoj, 100 rokov som tu nebola 😀
zaciatkom septembra som bola vyberat sruby, teraz sa troska davam do poriadku a oddychujem, zajtra s malou do jaslieciek na zacvik aby si troska zvykla a od oktobra do prace 😖

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bznka
21. sep 2009

Danka a kam malu davas do jasliciek?

danuska24
21. sep 2009

Teri do Presova - medvedik

vka
autor
22. sep 2009

Ahojky Dani včera bola u mna v študiu Judita doniesla plagat ohl jasličiek chcela aby som vylepila a ona mi akurat vravela že Lila ide do jasli no tak super a ty do prace nejak skoro či doma ťa to už nudi 😉 mala nastupuje tiež v oktobri?

vka
autor
22. sep 2009

Dani a Franci už niečo ma?či zatial ešte nie?

bznka
22. sep 2009

...No presne som sa chcela opytat Danka to uz ta tahajudorpace alebo je doma nuda?

danuska24
22. sep 2009

este nema, termin ma 11.11.
obe ideme od oktobra 😀
povodne som mala ist od februara, ale ze toho maju dost a nestihaju, tak sa im dalsia sila zide, takze tak.
no co uz, ale peniazky sa zidu

danuska24
22. sep 2009

hej, vravela Judita ze maju teraz malo deticiek..

vka
autor
23. sep 2009

Dani chcela som napisať LILI a to A tam nejak skočilo vznikla Lila prepač 😕 😕 😕 tvoju slečnu okanu malu len v dobrom 😉 😉 😉 😉 😉 😉 tak sa obe držkajte 😉

danuska24
25. sep 2009

mala dnes bola sama v jaslickach a pohodicka (klop klop)
od pondelka ostava na cely den

bznka
26. sep 2009

danuska a nie je ti to luto ze ju uz takto nechavas?..peedsa nema ani dva rocky...a este ta potrebuje.

danuska24
27. sep 2009

Terka to vies ze je

bznka
28. sep 2009

no verim ze si nejako zvyknite..teda si skor ty..ked mala je v pohode

Inak prajem pekny tyzden

vka
autor
28. sep 2009

Ahojky ako sa mame Dani mala nechodi do medvedika chodi inam? ako sa vam tam pači?

danuska24
28. sep 2009

ahooj, hej Evi, nakoniec sme prešli do SIMBY

vka
autor
29. sep 2009

😉 😉 😉
dnes mi odišla mikrovlnka ech ked sa dari tak sa dari mna snad klofne ☹ 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄