Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
3. sep 2007

no tak a prvy den je za nami Dianke sa v škole velmi pačilo je nadšena chce isť aj zajtra teši sa aj mila pani učitelka no som spokojna horšie s malým rano v školke plače nechce isť zmenili sa mu učitelky tak je z toho chudačik zničene zajtra vravi že pojde no rano bude plač to na milion percent och 😖 😖 😖 😖 😖 😖

bznka
3. sep 2007

vka aj to patri ku skolke - plac a truc - ale to su deti, neboj on si zvykne inak nic ine mu ani neostava 🙂

danuska24
3. sep 2007

VKA: ano

vka
autor
4. sep 2007

v sobotu som bola u našich a pozerali sme cez ulicu a možno si ma aj videla inač kočiarik maš nadherny neviem ale v ražnanoch som s takýmto ešte nikoho nevidela a ked budeš mať babo tak ta aspon podla kočika spoznaqm je ozaj super ked budem mať tretie tak ho od teba kupim ok????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danuska24
4. sep 2007

ok 🙂

danuska24
4. sep 2007

my sme nesli peso, sme isli autom, lebo ja by som nevydrzala do rana (koncili o 5.00) tak aby som nemusela nikoho tahat nech ma odvezie. Boli sme v Ponorke (unos) a tam bola taka mukaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Okrem nas, casnicky a DJ-a dokopy nikto. 😒

vka
autor
4. sep 2007

no my sme sa rano minuli s pisanim inač by sme popisali no neuverite ale neviem sa nejak zorientovať no v sabinove je to na nič s tymi barmi neviem mladý nemaju peniaze a tak si vyjsť na disko počitam 500sk tam nechaš no nie

vka
autor
5. sep 2007

no čo babky bznka ako si ešte doma držiš sa adika a ty nejak si sa stratila 😒

bznka
5. sep 2007

ja som doma, zatial - zajtra mam poradnu - a inak to pocasicko je uzasne - sak malemu som chcela kupit gumaky - no ale prave jeho cislo je v super dievcensky frbach a v modrej farbe su strasne velke 😒

vka
autor
6. sep 2007

ahoj bznka a doma maš už pripravene veci pre babo aj postielku a čo maly ako teši sa JUJ JA SOM MALA VELMI RADA TAKE PRIPRAVY ukladanie veci postielka nakupovanie 🙂 idem premeniť letne paplony za zimne doma vobec nekuria ako mne to nejak nerobi nič ale rano ked som prišla budiť deti tak pozakrývane boli až po uši lenrie ty si kde zmizla mne sa zda že tvoj maly chodi s našim sebastianom do školky triedy či sa mylim????,

bznka
6. sep 2007

veci su nejake nachystane ale nie vsetko, nomozno to este stihnem - dnes po poradni nie som o nic mudrejsia - ze je tazko hovorit kedy porodim ,a le ze je vsetko uz priprvene len cakta kedy sa to rozbehne 😒

vka
autor
7. sep 2007

OCH BZNKA TAK PRIJEMNE ČAKANIE a kde budeš rodiť v novej či starej ?

bznka
7. sep 2007

ani v jednej ani druhej dufam - idem do lubovne 😉

danuska24
7. sep 2007

Bznka: mas pravdu, ja by som tiez nesla do PO

vka
autor
8. sep 2007

fijha je tam asi lepšie čo mne sa v prešove celkom pačilo v novej som rodila obe deti mali sme znamu sestričku tak som bola na izbe pri Dianke s jednou holkou ktora odišla den po mojom porode a ked ja som odchadzala tak do izby prišla jedna pani tak da sa povedať som bola skoro sama a pri druhom som bola sama na izbe ja niesom naročny tip tak to bude asi tým 😨

bznka
8. sep 2007

vka ja nemam na presov a novu porodnicu dobre spomienky - najma na personal, ichpristup ku mne a tak - ja som naozaj mala hrozny porod vdaka nim - asi som nevystihla dobre sestricky a dobru hodinu - no predsa noc 😠

to nie je o narocnosti ale o pristupe a ten zlahal pri mne na plnej ciare v presove - teraz keby som mala ist do presova tak je to urcote sxtara nemocnica ale preco ist do presova ked lubovna je lepsia 🙂

vka
autor
8. sep 2007

no aj ja som rodila v noci respektive bola cez noc sice porody som nemala ťažke ale za tie roky sa to fakt zmenilo možno by si bola prekvapena ale ja nikomu nazor neberiem a v lubovni je nejaka sukromna porodnica a ty danuška sa tiež chystam do lubovne? tak držim palce nech je to podla vašich predstav idem s deťmi do kostola mužik svadbuje a rano inokedy chodievame o 8 45h do strediska no moc sa deťom nechce vstavať tak ideme večer nejak nerada chodim s deťmi do velkeho kostola Dianka už nevyrušuje ale malemu furt chodi pusa a niekedy mam pocit že ma ludia svojimi pohladmi zožeru ....po obede sa zberame ku švagrinej mala meniny tak trošku posedieť pekny večer 😉 😉 😉 😉 😉 🙂

bznka
8. sep 2007

vka ja som tam rodila pred 4 rokmi a mozno sa to zmenilo, ale ja uz nerada by somsla niekam kde som dobre nepochodila - ono to velmi zalezi od personalu a lekara ktory tam vtedy je 😒 , v ten vecer a noc sme rodili dve a mali sme na to uplne rovnaky nazor ☹ , kazdy ma svoj nazor naozaj a skusenost. Ja idem aj do lubovne preto ze som pocula dost vela pozitivneho a aj preto ze ja chodim aj tak do lubovne na gynekologiu - ale nie do nemocky.

to v stredisku je stale kazdu nedelu omsa o 8,45 -

danuska24
9. sep 2007

VKA: ja sa chystam do Šace. Na Lubovnu som pocula tiez velmi vela dobrych ohlasov.

vka
autor
9. sep 2007

ahoj tak vam držim palce maminky 🙂 🙂 🙂 🙂 ano bznka je tam skoro každu nedelu omša o 9 45h ak deti vyrušuju nikoho to netrapi deti si pobehuju a farari su mily maš tam radosť chodiť nie ako do ražnan že danuška vaš farar je ESO 😨 😨 😨 😨 😨 😨

bznka
9. sep 2007

no farar v raznanoch je vraj vazne ESO - ja ho osobne nepoznam ale je to rodinka krstneho mojho mangela takze co viem to viem 😉

my chodime do Orkucan do kostola, mame to z komenaku blizsie a zvykli sme si ked sme sa prestahovali a v nasom este vtedy nekurenom velkom kostole bolo zima a v orkucanoch bolo fajn teplucko 🙂 aj maly bol poslusnejsi v orkucanoch v malom kostole ako vo velkom, teraz je to mu jedno - ideme tam kde nam to prave vyhovuje 😉

danuska24
10. sep 2007

Evi ja neviem 😀
My stojime vonku. 😀 😀 😀 😀

vka
autor
10. sep 2007

danuška len abz ray po vas neprišiel 😀 😀 😀 😀 danuška a byvaš u svokrovcou mate svoje sukromie a ta franka nieje ešte vydata? dnes malý v školke neplakal ale dnes neboli tí chlapci čo tak vystrajaju tak asi preto

lenrie
10. sep 2007

ahojte,
tak sa konecne po dlhom case ozyvam....boli sme cele dva mesiace prec a navyse mi odisiel uplne popcitac tak som musela kupit novy ☹ ☹ a odkedy som dosla domov nic nestiham....bola som cez prazdniny v ikei minat money tak teraz sa snazim to vetko poukladat kam patri,taktiez som mala nakupovaciu maniu detskeho oblecenia tak sa neviem ani len pohnut a neviem kde to vsetko detom popcham 😒 😒 maly navyse nastupil do skolky tak sakazde rano trapime...obliect malu,maleho seba a utekat do skolky a na obed znova cela procedura kedze manzel je stale mimo sabinov...ale za odmenu mi kupil auto,hoci o mojich skusenostiach so soferovanim by som pomlcala 😲 😲 no ale uz som sa bola previest do kosic a spat.....danuska a u koho budes v saci rodit??ja som tam rodila obe deticky a bola som maximalne spokojna....no snad som sa velmi nerozkecala 😝tak bezim pratat lebo len nedavno somk dosla z kosic a zas kopu veci tu mam...pa zajtra

vka
autor
11. sep 2007

lenrie ahoj už skor som sa pytala no zrejme si nečitala nechodia naši chlapci spolu do školky a maly ako si zvykol na školku no to rano ti nezavidim ked bol sebastian babo tak taketo rana sme mali no horšie to bude v zime 😒

lenrie
11. sep 2007

ahoj.....tak maly chodil do skolky do stredy a potom obaja ochoreli tak siel az dnes a dnes to bol najhorsi den....mala revala ako najata potom zacal aj maly ☹ ☹ katastrofa a zvyknut si este bnezvykol,najradsej by som tam dala saj malu,ta je strasne dieta vobec mi nechce sat ani v noci ani cez den ja som uz ako mrtvola nevladzem vobec nic....mala v noci vstava aj 10krat.....proste otrasw a musi byt len pri mne ked je pri niekom cudziom a ma nevidi zacne revat az sa dusii 😖 😖 ja uz som zufala ☹ ☹ a ci chodia spolu neviem nemam cas citat tam ani nastenky vies s malou na rukach sa mi maly zle oblieka

vka
autor
11. sep 2007

no chodi do lienkovej triedy a uči ho učitelka Luba a Magda no ved ked hej tak sa volakedy uvidime na rodičku a mala by ti tu chvilu neostala sama doma ved nemaš to daleko

lenrie
11. sep 2007

mala a sama?tak co si....kym by som dosla zo skolky uz by tu na mna cakala socialka ze tyram dieta,maly ked bol taky ,malinky bol oproti nej anjelik ale mala je strasna a kolkokrat vecer som uz mrtva,sama chvilu neposedi v jednom kuse len na rukach vonku v kociku nechce byt takze ani na nakup v aute mi nechce v sedacke posediet no otras niekedy mam pocit,ze na psychiatriu mam len krocik a to som na nich cely tyzden sama manzel v nedelu odide a v piatok pride ☹ ☹ asi budem musiet aj skolu prerusit lebo neviem neviem

vka
autor
11. sep 2007

no maš to ťažke kolko ma teraz mala niekedy sa nevidi ale naši muži su riadna pomoc ked chodil malý do školky do obedu ja som ani netušila ako mi zbehlo dopoludnie a prečo ho nedavaš na cely den myslim že by si si odychla aj sa volačo poučila kym by ti mala pospala či nie

lenrie
11. sep 2007

maly mi uz asi pol roka poobede nespi tak ho nenechavam a on ma ten adaptacny program kedze ma len 2apol roka a mala ta ma 7 mesiacov a cez den mi nespinka dlhsie ako 15 minut takze by som si nepomohla....nuz co vyrastu troska tak snad bude lepsie 😝