Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

lenrie
19. sep 2007

joj dik evi si ma na rano potesila a hlavner pobavila 😉 a moja postava to sa radsej ani na mna nepozeraj 😲 😲 vazim o 10kg menej ako pred otehotnenim mozno aj viac.....je to hroza ale to je kojenim a behanim za detmi mala je strasne ziva 😝 😝 tuto noc pomaly nic nesoala a ani teraz sa jej nechce pritom vstala uz o 6tej 😲 😲 a ta ucitelka vcera no ved mala nema 2roky ze jej prikazem bud ticho,ani take dieta by asi neposluchlo a ta psychologicka mi bola povedoma a vraj nam boli na svadbe aky je ten svet maly 😉 😉 no a dnes rano bola ta ucitelka ako med aj malu si vzala k sebe ☹ 😉 niekedy z nej neviem vyjst 😉 nuz co hlavne ze maly sa dnes tesil do skolky 😉 😉

vka
autor
19. sep 2007

no čo narobiš u nej sa mi nepači to že ked pridem po maleho tak ona keca s maminami nv šatni a deti su v triede do kelu a ked sa niečo stane 😒 😒 😒 ako nemala som s nou konflikt nevravim že je zla ale zažila som lepšie učitelky 😉 leni nevieš nahodou kde je v bratislave next a ake su tam ceny chcem kupiť malemu čiapku na internete jedna holka ponuka ale kamoška robi v blave a na vikend ide domov tak som jej volala či by tam nemohla zajsť no ona sama netuši kde to je a musi zistiť tak budem mudrejšia 😉

lenrie
19. sep 2007

juj evi next neviem veru ale poviem ti radsej ju objednaj v obchodoch maju strasne nahodene ceny aspon v cechach mali,ja malym len objednavam a ktou chces posli foto na lenrie@centrum.sk,mam nejake doma a maly mi tolko ciapiek nevynosi,ja objednavam len next a som moc spokojna ale vravim v obchodoch je to predrazene....a ta ucitelka tiez nevravim,ze je zla ale niekedy je taka a niekedy zas uplneina:::((((ja z nej neviem jednoducho vyjst a kecat to naozaj keca stale aj rano,aj na obed ked dojdem po maleho

lenrie
19. sep 2007

ozaj a kde na nete si nasla next?myslim ciapku

vka
autor
19. sep 2007

na mimibazare tam berie objednavky jedna predavajuca

lenrie
19. sep 2007

tam je ich ale vela niektore maju strasne kurzy dokonca 67za libru ja kupujem u jednej ktora ma kurz za libru 61-62sk podla mnozstva,tak posli foto ciapky.....

vka
autor
19. sep 2007

ona chce za 2 čiapky 390sk plus 50sk ako poštovne a ked si najdeš www.mimibazar.sk/skorica a tam ma tie čapice jedna siva a druha pruhovana celkom fajn alebo možeš pozhanať lacnejšie???

lenrie
19. sep 2007

ano viem za 370sk a bez postovneho lebo ja idem objednavat kopu veci.....tak by to poslala naraz....hm co ty nato?ale tradsej ich prid s malym ku nam vyskusat my mame ten styl len ine farby a pripadaju mi dost velke.....a pozerala si www.next.co.uk?tam mas kopu ciapok tak mozno sa i zapacia ine,daj si tam children a boys3months-5years a potom accesoa tam najdes ciapkyries

lenrie
19. sep 2007

baby neviete o niekom ktpo chodi do kosic ?potrebujem odviest kocik jeden a doviest druhy,za benzim zaplatim...nasi tak skoro nepridu a potrebujem ho cim skor.... 😲 😝

vka
autor
19. sep 2007

no a ty objednavaš cez tu stranku??, a ked som ta spravne pochopila maš doma nejake čiapočky

lenrie
19. sep 2007

objednavam od jednej a ta neponuka na mmb tak ako ostatne.....a ma najlepsi kurz...a objednavam z toho katalogu a ciapiek mam ajajaj pre jedneho 2rocneho chplaca prilis vela na dve zimy 😲 😝 a niektore su mu volne,napr,ten styl co chces ty su volnejsie ale tvoj je starsi a to zalezi od hlavky

vka
autor
19. sep 2007

tak by som aj prišla ak by ti to nevadilo a nevyrušovala som deturence ked pojdem po maleho do školky okolo 15: 30h mohla by som prisť ale šla by s nami aj dcera lebo mužik asi ešte nebude z prace doma a samu tak dlhšie sa ju bojim nechať sice ona by ostala no ja by som bola nekludna a ešte kde presne byvaš

lenrie
19. sep 2007

kludne prid mne to vobec nevadi aj tak som len sama ☹ budem cakat

vka
autor
19. sep 2007

ok dojdeme.... konečne prišla teta vraj do 9h dojde aha skoro 12 00h 😠 😠 😠

vka
autor
20. sep 2007

ahojte Leni kava zaliata a teba nikde prideš ?

lenrie
20. sep 2007

ahoj evi,yzlslela som ze mala bude spat kedze vstala uz o piatej 😖 😒 😒 a nic ona je ako rybicka,no nepochopim to a ja sa tu dobre ze neplazim od unavy 😒

vka
autor
20. sep 2007

no nevadi nechame to nabuduce 😒 v noci ste nespinkali v a neskušala si ju dokrmovať možno nieje syta tak preto sa často budi alebo nie???

lenrie
20. sep 2007

dobre tak nabuduce...a dokrmovat ju dokrmujem pred spanim sa napapa a este dostane aj kasu.....sinjej idu zubky lebo dnes mma aj hnacky,no neviem uvidime 😒 😒 a ja ti pisnem,mozno aj zajtra by sme mohli 😉

vka
autor
20. sep 2007

tak fajn možno to budu zubky ja som bola včera zberať zemiaky aj dnes a možno aj zajtra zatial svalovku nemam ale zajtra sa to dostavi ☹ to určite napiš čo a ako ja sa idem učiť pa pekny dnik pozdravujem malu Rianku 🙂 🙂 🙂

lenrie
20. sep 2007

tak sa pekne uc 😉 😉 😉 aurcite ti napisem neboj a dakujem aj za Rianku 😉 😉 a vidis,vcera so ta ani nicim neponukla 😒 😒 som to ja hrozna,prepac musis dojst este raz vee prideme my a nabuduce zas mozes ty doobeda mam klud som len smalou tak pokecame 😝 😝

vka
autor
20. sep 2007

ked som si pozrela stranku pravo na život ktoru som objavila v jednej s tém normakne mi prišlo zle a oči sa mi zaliali slzami že niečo taketo dokažu urobiť ženy 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 a to video bože odpusť za ne 😖 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

vka
autor
21. sep 2007

no čo nikde nikoho 😒 teraz som dokončila nechty jednej holke zajtra robim učesy tak sa vyhnem zemiakom ešte aj dnes ideme zberať to nema konca kraja ale som prekvapena zatial ma nohy nebolia 😕

bznka
22. sep 2007

Ahojte, tak nic nove nepridam kedze Adika je dobry spehun a oznamila vam ze 13,9, o 22,10 sa nam narodila dcera Miriam - no vazila 2850 g nie 2800 no nevadi 😉

- do lubovne sme v pohode stihli dosli sme tam o siedmej - ale ja by som aj tak este ani nesla len ma mile sesedy uz vyhanali ze ci chcem porodit v aute alebo este doma lebo som bola vonku s malym a bolesti samoska uz boli - neuvedomovala osm si ze druhy porod moze byt rychlejsi no a slo to rychlo vazne aj doki tomu neveril on ma prijal ale otvorena som este ani nebola poriadne a tak myslel ze to bude trvat dlhsie a sam bol prekvapkany ked to slo vazne rychlo

- mangel ma podporoval cely cas takze dalo sa a teraz konencne sme doma - no az po 9 dni lebo sme mali zltacku anie a nie sa jej zbavit 😒

- ztial sa majte

Adika tebe je hej - ze vo svajciarsku 🙂

vka
autor
23. sep 2007

tak bznka ešte raz všetko naj malej Miriamke nech vam rastie do krasy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a čo maly braček ako a spinka ti v noci pekne určite maš toho vela tak vela sil a trpezlivosti pa

vka
autor
24. sep 2007

ahojte včera bola švagrina na ukrajine na nakupy dali sme jej kupiť nejake veci som velmi spokojna s cenou ale aj s kvalitou mne aj mužikovi kupila trika zn Puma malemu vetrovku tiež v tej zn a aj taký teplačikovy set zn Puma lebo ideme gratulovať k narodeniu kamoškinho synčeka a samozrejme kopec ponožiek zopar sladkosti a aj počitačovu hru pre dianku to všetko za 1200sk myslim si že je to ako zadarmo ona si pokupila kopec tiež toho no na zimu vetrovky overaly ešte nemali hadam sa volakedy vyberieme

lenrie
24. sep 2007

ahojte tak mys me boli cez vikend na chate tak az dnes som pri Pc,
evi,zistila som ,ze mam kamosku v Uk tak mi donesie z nextu co chcem a za kurz podla banky a nie 61-68sk za libru ako pytaju tie baby z MMb ted USETRIM KOPEC PRACHOV A MRKNI NEXT DOPLNIL KOLEKCIU TAK MOZNO SA TI ZAPACI INA CIAPKA .....aa ty si spokojna s tymi vecami z Ukrajiny?super lebo ja som parkrat dala kupit veci a vyprala som to 3krat a bolo to ako handra ja si zas davam vozit z rakuska a vraj v polsku je lacny adidias kedze tam to siju a ak to kupis primo v podnikobvej predajni je to za par korun,no musim zistit ale kde a ak by si nieco chcelaznext pisni oplati sa ked das za libru len 50sk a nie 62 alebo az 67...pa
bznka blahozelm k dcerke,mas tedaparik 😉 😉 tak nech sa vam dari,nech ste zdravuke a krasnucke 🙂 🙂 a vela vela mliecka

vka
autor
24. sep 2007

no už som chcela vypnuť idem mrknuť a kedy by si to chcela objednavať a čo sa tyka veci z uk neviem žiadne sme zatial nemali tak uvidim ked to vyperiem 😒

lenrie
24. sep 2007

ja este neviem kedy ale uz mam 3 ludi co mi mozu odtial doviezt veci....a oplati sa kedze ja beriem vela veci a tak usetrim aj 5litrov co je fakt dost.....ved mrkni

vka
autor
24. sep 2007

no leni pozerala som ale neviem tie čo sme pozerali u teba sa mi zdaju celkom fajn su jednoduche a pekne a hlavne take hrubšie kedže nemaju šnurky a tak či tak mu budem musieť nejaku kupiť na sankovačku ake so šnurkami tak tu možno kupim z polska svokra chce isť na topanku a kožuch tak možno pojdeme ale to až niekedy koncom oktobra aby mali aj na zimu lebo pre maleho chcem zimušnu vetrovku takže daj mi vedieť kedy budeš objednavať a prinesiem ti peniažky tak ty si ale šikovnica ked vieš vybaviť takyto super kurz maš u mna pol deci 😉 😉 😉 😉 😉

lenrie
24. sep 2007

dik tak uz sa ten tyzden zastavim 😉 😉 😉 na kafco a pol deci 🙂 😉 a ja ti to objdnam a potom pisnem alebo skocim k tebe po korunky....bezim pratat dalej pa