Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
30. nov 2007

juj moja čo dnes variš??ja druhe jedlo mam na plane dusene mäsko na šampinonoch a opečenu cestvinovu ryžu

lenrie
30. nov 2007

ja neviem este a prave nad tym uvazujem ale doma nic extra nemam a von sa mi nechce ☹ take hnusne pocasie 😠 fakt neviem mam doma tiez rezne tak asi nejak na prirodno no fakt neviem este

vka
autor
30. nov 2007

no teraz mi volal otec v sobotu idu na ukrajinu z prace ako zajazd autobusom ja som nemohla isť lebo to je vraj len pre členov rodiny (ja som už vydata tak zo mna nič ) teraz mi volal že možem ist aj ja ked chcem že su ešte volne miesta 🙂 🙂 🙂 🙂 takto narýchlo ale idem aspon na botasky odchod je rano o 3h juj tak sa teškam hadam to pojde rýchlejšie ale už ma upozornil aby som mala 40sk tak tie sa davaju colnikovi aby nas nezdržiaval to je sila čo 😖 😠

lenrie
30. nov 2007

autobusom je to v pohode minule boli znami a ziadne problemy nemali,nie ako autom 😲 tak super tesim sa s tebou len dufaj ze bude pekne nie ako teraz 😠

vka
autor
30. nov 2007

normalne beriem lyžiarsku supravu ta je super tepla vonku nam sneži jej malý je uplne nadšený idem vybrať viac mäska aby mali tu čo jesť aj zajtra a začnem upratovať v detskej mame po zemi stružlinky z ceruziek včera Dianka struhala farbičky s kamaratkami 😒 tak zdrastujte devočky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bznka
30. nov 2007

pekny dnik - juj evka v takom pocasicku by sa mi asi nikam nechcelo ist.... ale ty si natesena, tak verim ze to bude tentokrat v pohode 😉

... ja tiez neviem co navarim, polievka je zemiakova a druhe jedlo mala byt zemlovka.... no ale nemam doma jablka 😒

... inak neviete berie este zubar magda pacientky, koho vy vlastne mate.... ja mam v presove no je strasne drahy napriek tomu ze ma aj zmluvy s poistovnami, tak preto sa mu vyhybam 😉 lebo az teraz sme zistili ako vlastne zdiera ludi 😠

lenrie
30. nov 2007

ahoj bznka
tak so zubarom v sabinove je problem ja som minuly rok chcela tu do Sabinova a nevzali ma nikde ☹ takze tazko,nakoniec som sla do Pecovskej a stretla super zubarku,ktora prisla kvoli nam do ordinacie aj mimo ordinacnych hodin,dokonca aj cez vikend 😉 ale bola tam na zaskok a uz je v Izraeli,skoda lebo bola uzasna,bola som za nou parkrat aj v Kosiciach kedze tam pracovala tiez,a teraz v pecovskej namiesto nej robi Magdova dcera a ci berie ludi neviem,minuly rok nebrali....teda ku koncu,tazko maju tu preplnene stavy tak mi vsetci tvrdili,vela ludi a malo zubarov 😠

bznka
30. nov 2007

to prave je ten problem..... no a zubara ktory je nekonecne drahy najdem vsade.... sak preto nema ludi 😒 .... no skusim zavolat niekam ale az v novom roku, lebo ja prevetivu mam ale len chcem zmenit...

vka
autor
30. nov 2007

ja mam DEMETEROVU v po na lesnickej škole draha nieje ale je zlata taka parťačka som s nou velmi spokojna

janaliptakova
30. nov 2007

ahojte ja len na skok tak sme prestahovaný dnes sme sabinov točili 3x ešte ideme ešte posledou varkou mala ostava u svokry a my celý vikend tam budeme pracovať a od pondelka sme tam a tak povybavovať paiere och nemam rada urady tak bežkame Evka šťastnu cestu

vka
autor
30. nov 2007

Jani dakujem a nezabudtnite nový bytik pokrstiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pekný vikend všetkým

danuska24
30. nov 2007

Evi stastlivo 😉

vka
autor
30. nov 2007

Dani dik babo sa ma ako?????

danuska24
30. nov 2007

Evi v pohodicke. Uz mi castejsie tvrdne brusko. som zvedava co povie Dr. v utorok. 😉

vka
autor
30. nov 2007

tak davaj pozor na seba a aj teraz ked je vonku sneh aby si sa nešmykla a nespadla to ked som bola ja tehotna tak som mala pri malemu teke sny že som na brucho padala 😖 😖 😖 😖 😖 😖

danuska24
30. nov 2007

dik. bola som dnes v PO akurat ked zacalo snezit, a bolo to dost o drzku. a este som mala aj take blbe topanky co sa v nich kvalitne smykalo... ale zvladli sme to.
ked nemusim tak ani nevychadzam z domu 😀 😀

danuska24
30. nov 2007

v utorok uz chcem brat aj veci, radsej ich zbytocne zobrat... (aj ked taky 6. december by bol pekny datum, ze..) (alebo ich uz necham v aute) 😀

vka
autor
30. nov 2007

tak tak malý dnes nespal tak ide skor ja asi pojden na noc k našim kvoli tomuskoremu ranu 😒 mužik ešte nedošiel dnes totiž oficialne otvaraju ten salaš pri šariši tak šli točiť a ostavaju aj na večeru

danuska24
30. nov 2007

ale ludia tam uz chodili, nie? ved minule tam bolo toooooooolko aut..
Evi pre koho toci?

vka
autor
30. nov 2007

ano oni to už mali otvorene asi 20 nov a teraz su tam pozvani prešovský primator a papalašovia vraj kolo 80 hosti je tam normalne zabava on pracuje v prešovskej televizii tak za nu

danuska24
30. nov 2007

aha, tak to si asi nepozrieme 😔

danuska24
30. nov 2007

dala som dokopy nejake zoznamy co som mala (veci do porodnice, pre mimco ...) nech to zajtra uz dochystam vsetko... dnes sa mi absolutne do toho nechce pustat.
a okrem ineho este staaaaaaale nemam vyprane plienky.. 😅

danuska24
30. nov 2007

aj Gabo Jusko sa chystal zajtra na Ukrajinu, tak neviem ci si to nerozmyslel ked su take super cesty 😉

vka
autor
30. nov 2007

počula som že ma isť aj autobus z ražnian ale niesom si ista či zajtra no cesty su ozaj zle ja sa tak stale bojim ked muž ide zo svadby či stužkovej ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale človek nemože na take veci myslieť lebo by ho pri najmenšom kloflo 😒

danuska24
30. nov 2007

no nieco mi hovor.... Peto je v Michalovciach.... tak dufam ze uz kazdu chvilku pride.

bznka
30. nov 2007

evka, juj budem na teba zajtra mysliet ako mrznes, a dufam ze nebudes prislis nadavat 😀 ... nezabudi na 40 korun 😀

- moja sestra bol anapraxi toho tyzdna na tom salasi....vraj je tam pekne, aj ked vraj napoje sudost drahe.... no ale co azda si to mozes clovek dovolit 😒

Evka ta dokina na tej lesnickej nie je draha a nevies berie ludi..... napis mi v IP ze ake ma ceny ked vies. A najma nie je take ukricana, ma trpezlivost... no ja zubarov velmi nemusim aj ked strach z nich nemam no ale musi ist o prijemneho cloveka. Uz zubarku pre stevina si mi dobru poradila 😉 .... mozno vyskusat tu na lesnicke, sak co potom opat vyminim ked sa minebude pozdavat 😉

danuska24
30. nov 2007

k detskej chodite ku komu?

vka
autor
30. nov 2007

no a vravime o tom tu pri banke sa zrejme zrazili auta stoja tu policajti moc dobre nevidim 😒 a vonku stale sneži 😒 malý už leži v posteli tak vypinam tak Dani na šťastný navrat našich mužičkou pripime si čajičkom pa a sladke sny

vka
autor
30. nov 2007

Dani chodime ku TRDEJ ok bznka tych 40sk mam prichystane vo vrecku 😀 ta na lesnickej je trpezliva a zlata ked budeš chcieť potom ti dam kontak a teraz musim off pa holky moje

danuska24
30. nov 2007

papa Evi