Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

lenrie
7. dec 2007

mala uz tiez zacina kychat,to vies,ked maly nieco tak hned aj ona 😠 ☹ joj dufam,ze ich to cim skor prejde,bo ma porazi 😠 no a to počasie je nanic ☹ tak na spanie 😔

vka
autor
7. dec 2007

no a možno je to aj tym počasim vonku je strašne vlhko a tym padom sa širia bacili zasa sa mi nazberalo pradlo ja neviem nemožem sa nejak dožehliť 😠

bznka
7. dec 2007

no ja ze pojdeme k nasim ... tak sme dosli...malemu zacalo byt zle, len ho napinalo a chytil mensiu teplotu...no ale urobila som mu caj a uz je dobre...mozno len si pokazil zaludok, no ale nikam radsej nejdem 😒

...no sak praca mi neutecie ked ju neurobim 😉 , len sa mi nakopi ale co uz necadi 😉

vka
autor
7. dec 2007

oj tak čože sladkosti narobili šarapatu??a čo sa týka poriadku do vianoc času dosť

bznka
7. dec 2007

urcite sladkosti nie, lebo ich ma na pridel....mam ich pod kontrolou a cez den moze len jednu - dve veci 😉 ,...asi skro mu sadol jogurt co zjedol na ranajky 😉 ... ale uz mu je lesie, teraz mi spinka 😉 ...ja som pozehlila...no t som sa prekonala lebo to neznasam...poukladam do skrin a asi koncim aj ked som dnes nic neuorbila 😉

vka
autor
7. dec 2007

aj ja som dožehlila no zajtra dam prať dalšie a zasa kol dokolo ma prisť svokra tak čakame 🤐 🤐 🤐 ked pošlem mužika do obchodu na nakup prinesie mi polovicu ale dnes ked mi volal z po čo ma kupiť lebo idu naši tak sa prekonal neviem ale myslim si svoje 🤐 🤐 🤐 🤐

danuska24
7. dec 2007

Evi na tej nasej uzasnej policii som bola vybavena ,,uz,, o 11.30
A aby ma nahodou niekto pustil?????????? Nehrozi.. Este ma dokonca chcel jeden ,,mily,, pan obehnut. No proste....

vka
autor
7. dec 2007

mame isť na ples 12 januara a svokra sa tiska isť na ples s nami pomoc!!!!!!!!!!!!! 🙄 pred nami vikend konečne sa vyspim

bznka
7. dec 2007

nepomozem ti so svokrou ale asi ju mas tak v laske ako ja svoju 😀

- no maly uz je u nsich, bola u nas sestra tak ho potom vzala...zle mu uz nie je ale pre istout ho boli zub...no co uz zubar v januari to isti zase 😉 , ked nebudeme musiet ist skor...no to nase dieta aj vymymsla s tym zubom lebo zahadne je ze ho boli len vtedy ked jemu to vyhovuje a ked je sladkosti tak vtedy ho zazracne neboli...no ale moze ho boliet ved zubarka nam povedala ze ho boliet bude ...vlastne bude citlivy kedze tam nema opat plombu 😠

bznka
7. dec 2007

no a aby som sa nenudila ze jedneho dietata som sa zbavila, tak mala si to rozmyslela a dava o sebe vediet dvojnasobne 😉 ,

vka
autor
7. dec 2007

bznka mojej Dianke tiež po plombovani asi 3-4 den vyleti plomba a na jednom zube ju nema už asi od maja sem tam sa posťažuje ale zatial nič tak klop klop aj my patrime k tým s neposlušnými zubkami ☹ ☹ ☹ mrkni IP

vka
autor
7. dec 2007

nikomu sa nechce popisať 😒

bznka
7. dec 2007

no zubky su potvora 😉 , ale dala si nam tip na dobru zubarku tak aspon to 😉 ... on tiez sa stazuje tiez nie stale, sak mu dam nurofen od bolesti a prejde to, boli ho to ked si to podrazdi z niecim, sak predsa je to otvorene 😒

bznka
7. dec 2007

ale chce,

bznka
7. dec 2007

zajtra sviatok, ani neviem kedy pojdeme do kostola, no ale uz mam na zajtra navarene takze o starost menej 😉

bznka
7. dec 2007

no teraz koncne zacinaju tazdne ked mangelik bude viac doma, kedze ma este dovolenku a musi to do konca roka vycerapt...tak stvrtky piatky teraz bude mat volno a aj cele sviatky 😉 , aspon toho tyzdna pojdeme na nakupy do KE

vka
autor
7. dec 2007

no mojho mužika na nakupy darčekov vytiahnuť tak to je slava ale tiež zvykneme chodiť do košic optimy alebo metra no mrknem aj do dračika

bznka
7. dec 2007

no ja ho vytiahnem lebo inak by sme nic nemali 😀 , a chce korcule tak musi 😀 ...chodime do optimy "kerfuru" 😀 ...

bznka
7. dec 2007

my sme boli v draciku v presove...ale to sa opati kosickemu nechyta 😉 , aj ked mam pocit ze su tam drahsie hracky ako v tescu teraz

vka
autor
7. dec 2007

moj nema rad ten zhon problem že nemaš kde parkovať no...

bznka
7. dec 2007

no sak zhon nema nikto rad 😉... a kde siel na stuzkovu inak ten tvoj 😉

vka
autor
7. dec 2007

šiel do prešova do PKO ale len ako vypomoc kamaratovi ako druha kamera ma tam byť do konca programu ale ked volal tak vravel že cesty su strašne šmyklave taky mrznuci dažd padal joj sa tak bojim ked ide tak neskoro domkov moje deti sa nevadia do kože zmestiť idem ich dať do hajan tak bru noc a na tom stretku sa nejako dohodneme hadam to ešte tento rok stihneme tak pa

bznka
7. dec 2007

tak bru noc, moj pisal ze o pol jedenastej pojde na buse domov...tak sak ani inu moznost nema 😉

adikasb
8. dec 2007

Ahojte, dnes tu nikto nie je??? Asi vsetky upratujete, co? Mne sa dnes akosi nechce, ale mozno poobede aspon podlahy postieram 😎 Muzik robi obklad v detskej, poobede podlahu a kooonecne bude aspon jedna detska urobena 😀 Potom presunieme cele skladisko do nej a hor sa do druhej 😀 Ale v tej druhej mame uz podlahu, tak uz len ten obklad... A este mi treba nakupit, ale nechcem brat Sofi so sebou, lebo otrasne pocasie a stale trochu pokasliava 😒 A na nakupe sa tiez najradsej zucastnujem aj ja - muzik mi tiez polovicu veci, co potrebujem necha v obchode... Minulu sobotu nekupil ziadne pecivo 😅 Ved naco...
A my sme moc nemikulasovali - s muzikom sme si vecer otvorili cokoladku 😎 No a Sofi dostala, take co moze - piskotky, chrumky a tak... A hlavne MANDARINKY, v tych by aj spala, tak ich ma rada 😵
A moja svokra je v pohode 🙂 Ale tie vase vam teda nezavidim ☹ Ona je doma, tak aj ked potrebujeme nieco vybavit, tak Sofi nechame u nej a mozeme ist, takze je to fajn - tento tyzden sme tak 2x boli v Presove a mala ostala s nou, lebo s malou sa niekam vybrat nieco vybavovat...
Danuska tak Ty si este stale 2v1? Tak sa drzte a nech mas malu Lindusku rychle pri sebe 😵 Joj sa potom tesime na fotecky 😉 Aj mala Miriamka je nadhernucka, vsak bznka 😉 Taka malilinkata 😵 Sofi je uz take velke dieta...
A to stretko by sme mohli niekedy uz spiskat - aj ked moc neviem kde tu v Sabinove? Ale my by sme urcite dosli 😵
Pekny vikend 😉

adikasb
8. dec 2007

A Leni chodis teraz do MC? Ja som bola vtedy, co Tebe Niko ochorel, a bolo celkom fajn, no odvtedy som nebola, ale este sa zberam 🙂 Ale muzik teraz marodoval 2 tyzdne, tak sme sa mu museli venovat 😎

bznka
8. dec 2007

Ahojte no my sviatkujeme Adka, my mame dnes prikazany sviatok...tak sa nic nerobi....vyhoda toho 🙂 ...my sme teraz len vyliezli z postele a ideme hodit ranajky 😀

danuska24
9. dec 2007

ahojte.
No Adi, este sme 2v1. Uvidime dokedy.. Ale dufam ze do vianoc budem doma 😀
My sme si KE absolvovali vcera - Metro, Optima ... Do kosic sme dosli asi o jednej a z kosic sme sli o pol siedmej... ale uz mame darceky pokupene. moj muzik to musel absolvovat ci chcel ci nie, lebo keby sme to neabsolvovali tento vikend tak potom by to ostalo na nom. tak samoska ze radsej sa ,,obetoval,, a siel teraz so mnou akoby mal ist sam 🙂
akurat som darceky dobalila, takze uz to mame komplet 😀
no este jeden darcek bude 😀 😀

bznka
9. dec 2007

Danuska, tak ty si este trufas na nakupy 😉 , no nas tie KE neminu vo stvrtok...ale uz chcem mat pokoj a darcekmi 😉 , no a potom nas caka potravinovy nakup...no ale to kupim hocikedy ;-...teraz sa sustredim len na darceky 😉

bznka
9. dec 2007

Babky ako vikend 😉? , nas maly bol u nasich takze sme boli len s malou, taka pohoda 😉 , a teraz siel mangel ponho....a ide sa mala okupat, maly tiez a vikend konci ☹

lenrie
10. dec 2007

ahojte po dlzhsom case,teda po vikendovej pauze sa ozyvam,my sme mali kmotrovcov v sobotu tak som celu sobotu,upratovala,vypekala kolace,varila a by som to vsetkos tihla,no bola to makacka 😠 ale uz to amme za sebou,vcera boli zas u nas nasi tak aspon sa pobavili smmalymi 😝 😀 my sa do Kosic zberame asi v piatok a ja tam budem takmer tyzden,nech si nasi uziju vnucikov 😀 a musim aj s malym na kardiologiu na kontrolu 😒 A DANI V PPOHODE NAKUPUJ JA SOM ESTE V DEN PORODU CELY DEN BEHALA S KAMOSKOU PO MESTE A VECER TO NA MNA PRISLO 😀 😝 mozno mi aj tiebehacky pomohli lbo aj s malou aj s malym som rano bola v den porodu na kontrole a lekar povedal,ze to este na pqOROD NEVYZERA A VOBOCH PRIPADOCH SOM VECER BOLA SPAT S TYM,ZE RODIM 😀 idem pridat par foteciek a asi nieco porobit,hoci neviem co ,popratane mam navarene tiez 😉