Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

adikasb
26. dec 2007

A co inak porabate babenky? Mne Sofi spinka, muzik znovu zvuci, dnes je nejaka velka diskoteka v Lipanoch, tak je tam a ja si vegetim na nete 😀

vka
autor
27. dec 2007

Ahojte dievčata včera mi pisala sms Lenka že Danka ma už Lindušku ale to už vlastne viete narodila sa rano 6:17h s mierami 50cm, 3450kg tak aj ja sa pridavam ku gratulaciam Danka tak vitaj medzi nami mamičkami gratulujem a prajem len to najlepšie a vela zdravička pre Lindušku čim skor nech ste domka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vka
autor
27. dec 2007

konečne mame da sa povedať po tych sviatkoch vianočných už len novy rok dnes sa ma zastaviť ešte suseda normalne mi tie navštevu začali liezť krkom včera u svokry ich bolo zasa som sa nakmytala idem upratať dam veci poprať povysavam dačo rýchle jednoduche povarim zajtra sa chystame do Ružbach posankovať a tak na kupko v sobotu by mal prisť priatel mojej sestry je až z Bystrice tak by mal u nich spať sčim moja mamka nesuhlasila ale už povolila ved maju velký dom tak on bude spať v izbe kde maju naše deti hračky a kde spime my ked k nim dojdeme 😉 ako travite Silvester vy???

bznka
27. dec 2007

Ahojte, no samoska ze som gratulovala Danke...no ale Adka mozno aj tebe budeme 😀
... no konecne po sviatkoch...toho toku fakt take normalne, nik k nam nepchodil kedze sme neboli doma... 😀 a aj ked mam doma dvoch stefanoch tak svokrovci nedosli bo svokor mal uraz pred sviatkami 😒
... a my sme aj tak cele sviatky skoro boli u nasich ...bolo fajn, aj jezisko bol super...no a som rada ze je to tom zhone 😉

...mali sme ist dnes na drienicu ale ked vidim tu hmlu vonku tak sa nikam neide....mala a stevko nam aj tak 24 zacali pokasliavat tak cely cas som trpla aby neochoreli, ja z 25 na 26 som nespala celu noc lebo som dostala nadchu a strasne ma bolelo hrdlo ale preslo to...a ja som chcela ist do toho vital sveta na drienicu ale uz nejde sa opat niikam dosiel menzes...a normlane ze na 28 den 😲

...no a mam modrinu na lisňci, akokeby ma mangel poriadne prefackal...normalne mam z toho tahania zuba modrinu 🙄 , a ta sa objavila tma az na stedry den...takze o darcek som mala viac 😝

... ja tiez nech som trosku poupratovala, dala prat...

bznka
27. dec 2007

navsteva do svokrovcomv nas caka v nedelu...to boli prve vianoce ktore sme sa tma pocas sviatkoch neteperili, tak aj preto taka pohoda 😉 ,je to na nervy ist niekam, potom na stefana mat navstevu a cloek je posviatkoch total vycerpany z obskakovania a tak, ja mam rada navstevy ale take ze kamosky a mladych.... 😀

vka
autor
27. dec 2007

idem dať maleho spinkať mne sa na Drienici v tom vital nepači nič moc radšej chodievame do ružbach tam to ma uroven čo sa tyka sviatkov...prežili sme ich v pohode sice bol menši zhon ale ....švagrina ma nemilo prekvapila cele sviatky ani neprišli vraj mali malu choru ale bola až taka chora že boli na navštevach a k nam nemohli ale čo ani my sme u nej neboli muž jej včera odišiel tak zajdeme potom k nim jej dcera to je moje krsna ma na silvestra narodeniny tak ked nema toho svojho podareneho muža doma tak zajdeme k nej častejšie nemožem ho zniesť to ste takeho dementa ešte nevideli 😉 to som sa vyjadrila ešte slušne 😠 😠 😝 😝 😝

bznka
27. dec 2007

evka ja som este nebola vo vital na drienici, tak pre rychlost blesko som ho chcela vyskusat no neda sa...mna laka skor welnes na Plejsoch, no nieco urvite raz vyskusam...stle sa na to odhodlavam no nejako casu niet 😒

vka
autor
27. dec 2007

tak tam sme neboli boli sme v poprade v aquaparku je tam tiež pekne no ceny 😕 v tych ružbachoch je to aj cenovo celkom priatelne dnes je škaredý čas ešte len 3h a vonku šero neviem ako vy ale ja som si počas týchto sviatkov dopriala jedla až až to bude sebazapierania po sviatkoch teraz mam brucho ako v 5mes tehotenstva ale kašlem na to po novom roku sa dam dokopy 😉 😉 😉 včera sme boli v tesku lebo svokra zavelila čosi kupiť (( brala to ako samozrejmosť peniaze za tovar nedala hoci to bolo čosi cez 200sk ale predsa 😠 ))) a ludi v tom tesku ako na vianoce vypredaje celkom pekne aj oblečenie pre deti toho nebolo až tolko ako dospelacke a hračky Dianka chcela takeho slonika z princeznami z rozpravky Barbie z ostrova vtedy stal kolo 1400sk teraz ho maju za 600sk a všelijake barbinky šli dole viac ako o polovicu

bznka
27. dec 2007

evka tie zlavy poznam ...preto nie vsetko kupujeme na vianoce a najma nie tie drahe hracky...lebo by ma kloflo 😀 keby zrazu o polovicu lacnejsie...priblizne uz viem ze najma tie drahe hracky su zzrazu lascnejsie lebo ich tak ludia az tak nekupuju 😉

vka
autor
27. dec 2007

no to maš pravdu vieš dospelak pochopi horšie s deťmi vyhoda by bola keby sme boli pravoslavnej viery no nie tí maju vianoce na troch kralov 😉

vka
autor
27. dec 2007

terka čo robite na silvestra???,

bznka
27. dec 2007

zatial neviem, nic v plane zatial nemame, takze vyzera to ze asi budeme doma

vka
autor
27. dec 2007

my tiež nič vo vyhlade ja by som šla k našim no neviem či mužik bude chcieť lebo u jeho rodičov sme neboli na štedrý den tak bude chcieť isť k nim ale ja nechcem zasa za služku to určite nie nevravim že pomocť to pomožem ale ona to strašne prehana s pohostenim a ja jak kometa lietam žeby nedaj bože dačo zle nevravela 🤐

bznka
27. dec 2007

evka to mi nieco vlastne niekoho pripomina 😀
...no ja nemam chut ist ani k nasim, kedze sme tam travili vianoce, normlane by som chcela byt aj doma...minuly rok sme boli doma, dosli k nam znami....pred polnocou sme sli do mesta a tam sice poriadne nic ale sme trosku sa tak prevetrali 😉

...mne je akosi silvester ukradnuty....hlavna vec nech sme spolu s mangelom a to je dolezite...neprehanm to... 😉

vka
autor
27. dec 2007

bznka kuk IP no mame rovnake povahy aspon mam taký dojem tak na tej pizzi to roztočime ok??

bznka
27. dec 2007

to vies ze hej, ale kedze mame rovnake problemy a skoro rovnake svokry tak neviem ci by nam cely zivot stacil 😀 😀 😀

vka
autor
27. dec 2007

mame navštevu napišem neskor 🙂

vka
autor
27. dec 2007

som zasa tu deti obratili izbu hore nohami susedia idu na chatu volali aj nas no mužik nechce ....

lenrie
27. dec 2007

ahojte,tak som na skok doma z chaty,normalne mi uz vsetko lezie krkom.....konecne mae aj po sviatkoch a deturence su uz zdravucke,musim poklopat 😅 😅
anina vas nemam cas baby,ale tak ako mi boli teraz deti chore,no bolo to nieco strasne este teraz nevladzem a teraz sme na chate a stal treaba drevo nosit a kurit,no otras ☹ ☹ a ani malu tam nemozem pustit lozit lebo je tam strasna zima od zeme a stale sa na to zlosti,tak som sa dnes nasrala vzala deti nalozila som ich do auta a vzala mamcu,tak sme ich okupali a uz spinkaju 😉
no vianoce boi super mali dostali darceky,maly sa najviac potesil legu,ja som nakupila muzikovi kopu darcekov a ja som dostala packu a peniaze,tak Evi nie si sama kto nema romantickeho magela 😠 tak sa tym netrap 😉 no na 1.sviatok viancony dosli nasi a na chate nas cakali dalsie darceky,tak maly bol nadseny,ze dvakrat chodil Jezisko
u svokry sme neboli a ani ona sa neunuvala ani len cokoladu detom poslat,dokonca sa strasne o nas vyjadrovala ako kebuňy deti za nieco mohli 😲 😲 😲 uz na to nemam nervy ☹ ☹ nebyt nasich tak neviem neviem,stale nam pomohli a pomahaju a detom by dali aj to posledne co sa o svokre neda pvedat malym este doteraz nic nedlaa,nasi byvaju 70km od nas a pridu sa na vnucatka pozriet kazdy tyzden a ona je od nas 12km a nevidela deti uz aspon 4MESIACE 😒 😒 😒
nic idem poprratat a nakuknem,zajtra sa vraciam na chatu

bznka
28. dec 2007

Dobre ranko, no Lenka nezavidim......no ale klub svokriek bososriek oficialne ovorit nemozeme 😀

vka
autor
28. dec 2007

ahojte terka čo nemožeme ja viem o 3 členkach -dufam bez uražky 😉 klub bosoriek je oficialne otvorený kto prida dalšiu členku????? 😀 😀 😀 😀 Leni nad tým len možeš prinajlepšom kývnuť rukou čo ine mužik vzal Dianku do PO šiel dať namontovať stojan na lyže na auto ja varim aj na nakup mi treba isť nejake zasoby doplniť moc sa mi do tej zimi nechce

lenrie
28. dec 2007

ahojte tak ja som este doma bola som na poste po baliky av meste,no je ta, strasna kosa ☹ mala teraz spinka tak na chatu pojdeme az poobede,je tam teraz brat tak aspon udrziava teplo a ako baby Silevster?co budete porabat?

vka
autor
28. dec 2007

Leni čo sa tyka silvestra neviem moj plan o ktorom moj mužik neviem po obede by sme šli zagratulovať krnatu ma narodky na silvestra a kolo 19 00h by sme šli k našim tam by sme ostaly a potom domov ale to sa mu nebude asi pačiť bude chcieť ostať u svokrovcov ale ja nie budu tam mať kadejake navštevy a ja budem ako idiot obsluhovať no...ešte som z hrušky nespadla

vka
autor
28. dec 2007

mam urobenu kavičku nedame kavičkove kecanie???je tu niekto???

bznka
28. dec 2007

no my sme dnes boli v PO, kedze bolo treba ist nieco vybavit tak potom sme urobili aj nakup.....no hroza v tescu ako vykradnute a taky chaos, ze sme presedlali do hypernovy kde bol velky klud....v tescu hracky sice v zlave...ale naozaj zbytocne minat peniaze, a to co sme chceli zatial nemaju..takze budeme sondovat cely rok 😉 , teraz azda nebudeme ze nekupim mozno raz bude zlacnene a o neviem kolko... nie som ten tipek cloveka....a ked viem podla minuleho roku...tak pocas roka su rozne serie akcii....takze to len treba sledovat 😉

...maly chcel strasne dzip na ovladanie...no nechceli sme kupit taky obycajny a taky super nebol pred vianocami v akcii...po minule roky sme vedeli ze po vianociych alebo pocas roka je v akcii takze to musime vysondovat...a kupime mu na narodky 😉 , alebo do zasoby na druhe vianoce....a mozno ho aj chut prejde...mne sa ten dzip aj tak nepozdava ...ale mangel sa tak so synatorom rozhodol......no im sa potom nebudu pozdavat kociariky ale to uz bude moja parketa 😀

vka
autor
28. dec 2007

takže si mala vylet deti vystrajaju jedna radosť Dianka je ofučana lebo Sebastian jej nedovoli hrať sa na zubara to ma taku povahu že až

bznka
28. dec 2007

hrat sa na zubara to je ale zabava 😀 ....mne staci ked tam mam ist alebo s malym, nieto zeby sa este na to hral..... 😀
....dosal tu hru zubar, alebo nieco take 😉 ....no nech je sebi zubar a budem mat aspon ku komu chodit a mat protekciu 😀

vka
autor
28. dec 2007

ano dostal hru zubara kym on bude zubar tak neviem či my budeme mať vobec dovod chodiť k zubarovi 😀 😀 😀 pridala som fotečky mrkni

bznka
28. dec 2007

jej super fotky, to je vas stromcek doma?----super ozdobeny, takou stolou---to si kupila?
....jej aky ste boli vyobliekany....to u nas doma nehrozi a ani u nasich.....a zeby mal mangel koselu a vestu ci sako...tak to nehrozi...ja to akosi nemam rada 😒

...ta vecera bola u vas doma, no proste fotky ma nadchli...vidno u vas taku rodinnu atmosferu, ja som este deti nefotila...len malu a stevka, ale urcite nebol tak vyobliekaný 😀 ...no musim ich este sfotit spolu pri stromceku, no nejako to odkladam...sak stromcek bude este 2 tyzdne 😀

vka
autor
28. dec 2007

to my stale tak vyobliekaní všetko je u nas doma tu štolu som kupila v kvetinarstve tu u nas lepšie by vyzerala na menšom a hustejšom stromčeku možno na buduci rok si kupime menši alebo dokupim ešte bielu štolu a bude tohto roku som mala modernejši stromček nepačia sa mi tie očačkane proste gyčove chcela som ich fotiť aj s prskavkami ale ton s nimi dopadlo tak že vobec som ich nemohla najsť a ani doteraz a som si ista že som ich kupovala a do kabelky davala lebo som mala v taške mrazene no neviem či sa prepadli či čo 😒