Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
15. jan 2008

..no konecne to tu fungeje al echaoticky napisala som prispevok a jeho nikde 😒

....no mozno sa ten konik raz umudri 😉 ...ani ja nie som zatazena na kociky aj ked momentlane moj vycnieva z radu modernych - mne vyhovuje a stevka tiez som vozila v nepolohovatelnom golfaci a zvladli sme to...tak uvidim ako to bude teraz. 😉 .......nemam chut investovat do noveho kociara 😉

komisakpd
15. jan 2008

Ahojtw..no vidim, ze po zmudreni konika ste sa zase rozbehli..ja uz chodim do prace a je to dost narocne, kedze sa musim na tu skusku pripracovat, dnes som konecne dostala oponentsky posudok na moju pracu k dizertacke a som velmi spokojna, naozaj..tesim sa tak uz len tazke skusky zvladnut v jeden den..a potom vydych.. 🙂

vka
autor
16. jan 2008

vela šťastia pri skuškach

lenrie
16. jan 2008

ahojte,Evi hreben mas v skrinke 🙂 a cco sa tyka spania tak nechodime tak skoro,len musim nachystat veceru okupat malu,popripade aj maleho a tak,mala chodi spinkat o 19tej a maly tak o 20tej
a kociky?no moja mala nechce spinkat v kociku len ja dost chodim autom a kocik potrebujem hlavne skladny,lahky a taky co sa rychlo zlozi a na pugeote je maly kufor,pri Nikovi som mala len dva kociky,teda klasiku polsky a potom nemecky sportovy,ale teraz mi ziaden nevyhovuje akosi a ani malej,neche mi sediet a uz vobec spat v kociku ☹

vka
autor
16. jan 2008

Leni zajtra ide malý do školky dnes sme si poriadne vyčkali na alergologii od 7 30h do 11 15h ešteže su tam pre deti klzačka hojdačka a stoly kde si može pisať inač by ma asi kloflo pračka mi odišla načisto bude zrejme hotova za 2 tyždne p.o.m.o.c ešteže som vyprala veci predvčerom žehlenia mam vyše hlavy časť požehlim dnes a dalšie zajtra budem doma sama tak aspon kus kludu

bznka
16. jan 2008

evka ak nieco potrebujes vyprat tak dones k nam rada ti pomozem.
...ak nie si na alergologiu objednana v danu hodinu tak si tam urcite treba vysediet......my sme to stale riesili tak ze som utekala rano po cislo a potm som uz isla az na danu hodinu 😉 ...ale este dobre ze stevko nebol problem ostat sam doma 🙂

adikasb
16. jan 2008

Ahojte, je tu niekto???

adikasb
16. jan 2008

My sme dnes boli poobede u nasich, dosli sme az o pol osmej, tak som len malu dala rychlo spinkat, muzik robi poobede, tak este nanho cakam.
Inak vobec ma netesi to pocasie - keby ste vedeli ako to vyzera tu u nas na ulici - ako som pisala robia nam kanalizaciu, vsetko je rozkopane, a teraz ked sa vsetko roztopilo, tak tu mame blaaataaaaa na ulici 😲 ☹ No hruza 🙄 Takze by som bola radsej, keby bolo nieco pod nulou...
Leni, nechystas sa zajtra do centra - alebo niekto iny? 😉 Hmm, Terka? Ja pojdem asi so Sofi zajtra doobedu. Od pondelka sme uz zdravi 🙂

bznka
16. jan 2008

...jej adi ka nechystam sa ....idem zajtra na gyndu na cytologiu 😒 ....no uz teraz mam zmiesane pocity 😀

komisakpd
16. jan 2008

preco terka?

vka
autor
17. jan 2008

Ahojte terka si zlata no veci budem prať v rukach samozrejme čo sa bude dať a s ostatnými zajdem do našich nejde mi tak ani o pranie skor že to nevyžmykaš Adika no to blato ti vobec nezavidim čistiť kolieska topanky furt no 😒 inač ja sa nie anie dokopať ku gynekologičke ale chcem zmeniť ešteže si to terka spomenula idem hned zavolať či by ma nevzala

vka
autor
17. jan 2008

no predstavte si chcela som isť k Strýčkovej vraj je ozaj dobra no ked som volala že či beru pacientky tak jej prva otazka bola koho mam teraz ked som povedala že Ochtinsku tak že od nej pacientky neberie no ....a sme doma 😠

danuska24
17. jan 2008

ahojky. Linda spinka, tak som vas prisla na chvilku pozriet. 🙂

vka
autor
17. jan 2008

jej Dani ako si uživaš matersku vela sa zmenilo že?

bznka
17. jan 2008

no tak po gynde...cytologia sa nekonala 😉 , lebo zeby to bolo zbytocne kontrolne vysetrenie ked aj tak je tam zapal...a ja nic necitim, a nieco sa mu tam nepozadava...vyfasovala osm tabletky a vo februari urobi potom cytosku 😒

....no evka ty mas ochtinsku...bola to moja prva gynekologicka a odisla som od nej po porode stevkovom...ja som ani na tu kontrolu po porode uz neisla ani...proste nebola som s nou spokojna 😒 , a ked som zmenila potom a sla k ligusovi tak tiez len ocami prekrutil tak co pani chtonska vam nevyhovovla a svojimi naladami 🙄 a este tam nieco dodal 😒

....no ale ani ligusik nebol pre mna dobry, sice som s nim vykecavala jedna radost ale asi mozno bol taky kvoli tomu ze som prisla od ochtinskej ...no neviem...teraz som max.. spokojna az na tu dialku 😒

vka
autor
17. jan 2008

terka a ja uvažujemm tam isť prečo si odišla a teraz maš koho

komisakpd
17. jan 2008

no moja prva bola Ochtinska, ale bola som tam araz a teraz som u ligusa tiez..terez preco sa ti nezdal dobry? kde si teraz?

vka
autor
17. jan 2008

komi a tebe sa pozdava je mily a zlatí???????????????idem po Dianku pa

komisakpd
17. jan 2008

no je lepsi ako Ochtinska..a zatial som s nim nemala problem, sice som este tehotna nebola ale..no neviem..pocujem na neho aj dobre aj zle spravy..a ty evka koho mas?

bznka
17. jan 2008

inak ligus ma vraj super starostlivost o tehotne ale ja som mala nejake problemy a on ich tak bral banalne 🙄
...dalo sa s nim porozpravat sice vyzor....no nebude sa vyjadrovat, mozno oci uz ma take kvoli tomu kukanie stale dole 😀 aj ako odbornika si ho chvalia ale mne nevyhovoval, ale vela ludi si cňho chvali a chvali...aj ja som si ho chvalila ale naozaj raz ma nastval a tak som brala kartu prec..........teraz mam dokiho v starej lubovni. Dr. zidovsky a som spokojna...sice je starsi ale taky v pohode 🙂

...babky sa mi zda ze tu niekde uz ajbola debata na temu ligus a ochtinska alebo tak, ja som urite uz aj tam pisla 😉

komisakpd
17. jan 2008

vdaka za info..hmm uvidime ako to bude so mnou

bznka
17. jan 2008

no komka......niekto mozno nadava na mojho v lubovni a ja si ho chvalim, ska vies kolko ludi tolko chuti 😉

...ja ak ma doktor nastve alebo par krat vytoci a myslim si ze je lahostakny tak beirem kartu prec...ved dnes si mozes menit lekarov raz za pol roka 😉

komisakpd
17. jan 2008

hej viem..aj daniela si zobrala od ligusa kartu prec..ved uvidime

vka
autor
17. jan 2008

no komka ja som mala ochtinsku a chcem kartu od nej preč a myslela som k nemu už len preto lebo moja nema sono a na to musim chodiť do monobloku kde to je nanič a samozrejme jej jemnosť pri vyšetreni 😲 😲 😲 😖 😖 😖 a to ako sa ona stavala k mojim otazkam nič poriadne nevysvetlila a jej bezludský pristup 😒 komka ak maš čislo napiš mi ho dik

komisakpd
17. jan 2008

evka..ligus ma super sestricku, je taka cholericka skoro ako ja.. 😀 😀 051/7710718

vka
autor
17. jan 2008

dakujem zajtra tam skusim zavolať no vela zaleži aj od toho aku ma sestričku lebo pri ocht sa vystriedalo až až ked som čakala Dianku tak na začiatku mojho tehu mala jednu a asi v 6 mes druhu ale ta bola suprova mila a asi o 2r som tu sestričku stretla u zubarky kam chodi Dianka

danuska24
17. jan 2008

ja tiez chodim k Ligusovi a som s nim spokojna.

danuska24
17. jan 2008

kuk 😎

vka
autor
17. jan 2008

Krasna peknučka Linduška 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 idem po maleho zatial pa