Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
30. jan 2008

Ahojte, no tak ako evka..pekne pocuvas pani ucitelku 😀 ?

lenrie
30. jan 2008

ahojte babenky,co mate nove? 😉

vka
autor
30. jan 2008

Ahoj ja iba na skok deti už ležia v posteliach .....na kurze počuvam načuvam až ma hlava z toho boli mame prednašky čo to si zapisujeme no nemyslela som že to bude až take ....ale vidim že skušky budu ovela važnejšie ako som predpokladala ☹ som uťahana ako kôn z kurzu idem po Dianku tak po maleho tak volačo kupiť doma sa poučiť upratať niečo navariť a ani neviem a je 8 h =možno som taka uťahana za to že niesom zvykla na taký zhon no človek je tvor prispôsobivý ..............tak sa držkajte moje pa

adikasb
30. jan 2008

Ahojte, ja som prave dala Sofi spinkat, dnes sme boli poobede v PO, mala ostala u babky, ale taka je dnes nejaka zamrncana...
A zas som dnes musela ist na soc. poistovnu 😠 Lebo mi nezaratali mesiace tak ako mali - no povedali mi, ze chyba je v poistovni, kde mam zmluvu, tak som bola aj tam, tak dali reklamaciu a ze zistia co je vo veci 🙄 To som teda zvedava...
Evi, takze poctiva studentka je z Teba 😀 Ale je pravda, ze ked sme takto s detmi doma na materskej, tak to si clovek zvykne, a hoci je vzdy co robit, clovek si to moze pekne sam zorganizovat kedy a co a takto, len sa furt niekam plasit. Ale ved ten mesiac to vydrzis 😉

bznka
30. jan 2008

adika ake mesiace ti zas nezaratali nestras ....ja to akosi nekontrolujem tak mi prosim porad 😉

bznka
31. jan 2008

evka nam zacala chodit do skoly tak tu je teraz pusto 😒

....halooooooo, kde ste vsetky?----

adikasb
31. jan 2008

Terka Tebe dnes isiel konik??? Lebo mne nie, teda doobedu neviem, som nebola doma, ale cele poobedie nesiel, potom mi nacitalo len uvodnu stranku a nic viac a teraz uz ide...
No mne nezaratali presne tie mesiace do leta, kedy som bola zistovat, ze preco nie som tam zaregistrovana, a bolo mi povedane, ze zarataju samozrejme aj tie mesiace dovtedy - teda od januara do augusta, ale vcera prisiel vypis a nie su tam... No bola som na soc. poistovni, tak ze chyba je v DSS (ja mam 2. pilier starobneho dochodku), tak ze to daju na presetrenie a zistia, kde je chyba, tak som zvedava, maju mi zavolat.

adikasb
31. jan 2008

A tie mesiace pozadu mi mali zaratat nakolko chyba bola na ich strane, kedze ja som sa registrovat bola 😠 No fakt som zvedava 😕

danuska24
1. feb 2008

dobre ranko.

lenrie
1. feb 2008

ahojte 🙂
juj Dani aka krasna je Linduska ,ani nie je pravda ze moja bola taka a to uz ma zajtra rok 😲

lenrie
1. feb 2008

halooo nie ste tu niktooooooo ☹

adikasb
1. feb 2008

dobre ranko, aj my uz sme hore

adikasb
1. feb 2008

Leni, takze zajtra ma mala uz rok, tak to chystate velku oslavu vsak? Aj torticku pecies?

adikasb
1. feb 2008

Dani, jeeej malinka je zlatunka, prave som kukla fotecky, a krasne ruzove kvietockovane bodycko ma 😵 No dnes asi moc nepopisem, Sofi mi tu mrnci o stodvesto 😝

lenrie
1. feb 2008

moja mi taha kable,
ahoj Adi 😉 nie tortu nepeciem,nasi dali malej robit 🙂 a oslava bude,dojdu kmotrovci,nasi,bracha s frajerkou,bracha dojde az z Prahy 😉 tak aspon bude veselo 🙂

adikasb
1. feb 2008

joj tak si to pekne uzite 😉 A co mala dostane na narodky?

adikasb
1. feb 2008

My sme Sofi na narodky kupili tu trojkolku s vodiacou tycou, tak ju tu teraz po doma len vyvazame a ohromne sa jej to paci, joooj taka je dolezita pri tom 😀

adikasb
1. feb 2008

Ale uz sa tesime na leto az vyrazime do ulic 😎

lenrie
1. feb 2008

mala dostane babiku baby borna,ci aka to je,maly sa s nou hra o dusu 😀 😝 potom kocik pre babiky,kopec oblecenia ,novy koberec do detskej s mackom pooh a este dostane stan s takymi gulickami co sa davaju do bazenov

lenrie
1. feb 2008

juj leto moc sa tesim 😉 budeme chodit na pivco 😉

adikasb
1. feb 2008

Aj Sofi dostala babiku od babky, ale len tak obycajnu a kociarik od krstnej, a teda poctivo sa o babiku stara, vozi ju v kociku, krmi a tak 😀
Aj ja sa uz tak veeelmi tesim na leto, no pivco ja moc nemusim, tak si dam kofolu 😀
Nic asi koncim pisanie, lebo mam Sofi na rukach a je to dost obtiazne pisat 😝 Vzdy mi tu preklikne inde s mysou a postlaca ani neviem co 😅

lenrie
1. feb 2008

dobre Adi 😉 a to pivco bolo len obrazne,ja mam radsej dzusy 😉 a kafeeeee,kavu milujem 😉 len nie tu s gruntom 😝 😠

danuska24
1. feb 2008

mala akurat zaspinkala, tak dufam ze pospi aspon 2 hodky 😉
Minule bol muzik zufaly, mala revala na raty, zobral ju na ruky a revala dalej, zobrala som ju ja a hned bola ticho. tak mal trocha nervicky ze pri nom place 😅

lenrie
1. feb 2008

a inac ti spinka v noci malicka?z mojej sa stala cicova zavislacka,vnoci by bola v jednom kuse prisata a ak jej vyberiem nahodou cicu,tak reve akoby ju parali 😠 a tak rano vstavam ako mrtva,totalne ma vystavi a cez den tiez maloco pospinka,snazim sa ju ukladat ked je maly v skolke a potom aj poobede,tak pospinka dokopy dve hodky 😒

bznka
1. feb 2008

ahojte, no adika mne konik blbne skoro stale...vcer tiez nesiel...presne robil to co vcera 😉

...jej lenka mala uz oslavuje narodky....no tak uz je o rok starsia 😉

...ja mam rada tiez pivko...ale aj kofolu...no tak sa tiez tesim 😉

danuska24
1. feb 2008

v noci spinka v pohode, papa okolo 22.00 - 02.00/03.00-07.00
no Linda je tiez zavislak-a nema miery-papa papa a potom blinka

bznka
1. feb 2008

danuska...juj aj nam tak mala spala a cimje starsia tym viac v noci vstava 😒 🙄

bznka
2. feb 2008

pekny vikedn vsetkym

vka
autor
2. feb 2008

Ahojte všetky 🙂

Rianke všetko najlepšie ku krasnym prvym narodeninkam 🙂 🙂 🙂 🙂

Adi aj ja mam rada pivečko ale to mi najviac chuti pri takej grilovačke opekačke a chutnej klobaske na jarmoku:

Dani malinka je zo dna na den krajšia tak vela mliečka a len papajte 😉

Terka veru to mi dava zabrať začinam si už pomaly otazky vypracovavať inač mala som vo štvrtok pohovor na tu robotku čo som mala slubenu nič z nej lebo treba byť v robote 16 00 a v stredy do 16 30h takže nemal by byť kto s deťmi 😒 no mame už vo všetkom jasne po skončeni kurzu si otvorim salon zoberiem živnosť a uvažujem že pojdem na vysoku školu urobim si bakalara -špecialnu pedagogiku prihlašku treba poslať do konca februara tak mata mi po rozume všetko .......musim myslieť do buducna. 😖

tak sa majte krasne babky 🙂

bznka
2. feb 2008

- to je tak robota pre zeny s detmi to je komplikovane...najma ta pracovna doba 🙄

- s tym salonom by to bolo naozaj super a o vyske som rozmyslal aj ja..ale nechem studovat nieco lebo ma tam zoberu, a stale premyslam ze urobit si vysku len aby som ju mala...to neviem. 😒 ...sak uvidme ako bude 😉