Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
23. feb 2008

..ahojte, no danka konecne si nakukla aj tu 😉

...no vonku je krasne slnicko ale uz aspon taky vetrik teraz nefuka....a to blato...hovorte aspon ze chodniky su tu v Sb suche 😉

...evka len sa uc bo sa ti to krati 😉

vka
autor
23. feb 2008

malý zaspa, doma všetko upratane vyprate l tak sa idem učiť ☹

danuska24
24. feb 2008

ahojky, prave som dozehlila plienky 😉
dnes sme zaase spinkali celu noc 😉

lenrie
24. feb 2008

ahojte,juj ste sa rozkecali,my sme boli vcera v Tatrach a bolo super a vobec tam nejako silno nefukalo 😉 boli sme na Hrebienku a parada slnko krasne svietilo,len snehu malo ☹ ale na Skalnate a na Lomnicak lanovka nepremavala kvoli vetru ale tam kde sme boli my ziadna vichrica a uz vobec vyvracanie stromov no a potom sme boli v Poprade v Maxe,mje oblubene nakupne stredisko 😉 😉 konecne mame novy kocik tak sme boi vyskusat 😉

bznka
24. feb 2008

Lenka dnes som ta videla aj s novym kocikom 😉 ..len si si ma nevsimla..sla s nejakou pani 😉

....no danka neprovokuj s tym celonocnym spanim 😉

bznka
26. feb 2008

Babky zijete?.....Evka ako?........
Adika chodis do centra?......no uz mame teplejsie tak to teraz vonku kocikami frnci 😉

adikasb
26. feb 2008

Ahojte, hej hej zijeme 😀 Len odkedy je takto naaadherne prenaaadherne, tak som menej pri PC 😎 A behame po vonku a tak.
Terka, chodievam do centra, podla toho ako stiham, tento tyzden som este nebola, muzik je doobedu doma, tak varim a tak, to mam take rozhadzane dni ked robi poobedne 😝 A minuly tyzden som bola tiez len v piatok, joj taka som bola minuly tyzden chora a ani neviem co mi bolo 😨 Ale uz som fit 😎
Nedame niekedy spolocnu kocikovu prechadzku??? Leni aj Ty uz mas kocik, tak sa mozes pridat 😉 Len neviem kedy, ale snad niekedy poobede - ved porozmyslajte, kedy by vyhovovalo 😉 A Leni ako sa malej paci kociarik?

vka
autor
27. feb 2008

Ahojte mam po praktickej skuške všetko dopadlo super a zvlašť sa mi velmi darilo horšie to bude v pondelok= ustna ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ zajtra už neidem mame akože akademický týžden....dnes upratujem a chcem aj povariťaby som sa venovala už len učeniu 3 predmety som ako tak naučena ale tie zložitejšie ekonomika zdravoveda psychologia ma čakaju ale čo nič nieje zadarmo ..... ☹ pa

bznka
27. feb 2008

evka ako stale hovorim zvladnes..... 😉

Adika ...no mozme dat spolocnu prechadzku len sa treba dohnodnut..ale dnes a pocasicko opat popsulo....

...baby inka dnes mi je nanic...jednejmojej znamej v noci mala pochorela z nichoho nic...a je na tom vazne prave pred hodinou ju zacali operovat , tak som nervozna ...a ta mala v nedelu oslalvovalo rok. Je mi z toho nanic....este vcera malej nic nebolo a dnes bojuje skoro zivot.

...ktore mamte v sebe vieru tak sa pomodlite

danuska24
1. mar 2008

ahojky. tak co, nestihacka?

bznka
1. mar 2008

ale to tu mrzne.....vonku je opat szuper skaredo.....no a to toho tyzdna su prazdniny 😒

lenrie
2. mar 2008

ahojte 😉
mame sa fajn len akosi stale tu nakuknem a nic nenapisem 😝
pocasie sa nam zhorsilo,co je skoda lebo uz mame kocik a malej sa v nom naramne paci a aj ja som moc spokojna 🙂 je uzasny
cez tyzden budeme zas sami,mangel odchadza a vrati sa az vo stvrtok,no to zas bude tyzden a este aj maly je doma,bo su prazdniny,inac pridala som nejake foto 😉
Evi,zajtra drzime palce a neboj zvladnes to,ved ked nejde o zivot,nejde o nic 😉 ale nie neboj,naozaj zvladnes to,ty si sikovna 🙂

bznka
2. mar 2008

evka na zajtra drzim palce 😉 ....to mi hovor lenka prazdniny...ja som total tozculena ze dieta nemozem dat do skolky bo som doma na materskej..to je ale system?....ja tomu nechapem ako dikriminuju nas matky..

lenrie
3. mar 2008

a to vazne Terka nemozes dat maleho do skolky?ja tu mozem ae naco?pride mi kamoska,babka tak ho nebudem predsa davat do skolky 😉

bznka
3. mar 2008

nie nemozem 😒 😠 ....idem pisat staznost na mestsky urad lebo je to na hlavu

vka
autor
3. mar 2008

Ahojte tak a mam to za sebou som spokojna s mojim vykonom, musim sa pochvaliť 😔 PROSPELA S VYZNAMENANIM 🙂 🙂 🙂 🙂 ale normalne mi lepilo no konečne mi padol kamen zo srdca,, mužik kupil vinečko spravime si romantikuš večer ked dame deturence spať mam ešte na prazdninach krsňa.......domacnoť mam zanedbanu a aj mužika tak sa musim postarať 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Všetkým dakujem za podporu 🙂

lenrie
3. mar 2008

blahozelam Evi,vidis,aka si sikovnica 😉 😉 uprimne sa s tebou tesim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak sa len pekne postaraj o muzika 🙂 zasluzi si 😉 😉

vka
autor
3. mar 2008

😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bznka
3. mar 2008

evka gratulujem.......sak sme ti hovorili ze zvladnes 😉 ....sak to formalita ja k aj maturita a tak 😀

....no ja ani skusky nerobila a domacnost a muzicek su tiezzanedbany....ale stav nemam chut menit 😉
....dnes som potrebovala nieco kupit v sabinove no hroza......nekupite aj keby vas rozparalo....zapadakov....a to uz mam pocit ze aj v presove je slabota 😒

lenrie
3. mar 2008

No Terka,to mas pravdu,nic tu nezozenies a nielen tu ale ani v Kosiciach ☹ ja idem na nakupy do Prahy,malemu som slubila vylet lietadlom tak ideme za brachom a trochu za nakupmi 😉

vka
autor
3. mar 2008

Terka dikes 😉 😉 😉 my sa chystame do polska niekedy ku koncu aprila tak pokupim tam nejak sa vyhadzovať nemožem sestra ma zachvilu 18r koncom aprila ma birmovku volala ma za birmovnu krsńa ide na 1sv prijimanie mužikova babka ma 90r a medzitým narodky mojej mamky svokrove a zariadiť nechtove študio ech to bude položka ☹

adikasb
4. mar 2008

Ahojte,
Evka blahozelaaam 😉 Tak teraz uz len uspesne zacat podnikat 😉
Ja som teraz u nasich, boli sme doobedu v MC, tak sme sa stretli aj s Lenkou a detmi 😵 A teraz mi mala spi, navaril dnes brat - ma prazdniny, tak mam dnes veget 😎 Terka, ved prid zajtra do MC, ja pridem urcite, aj Lenka s kamoskou a detmi vraveli ze dojdu, maly sa trosku zabavi a malinka si tam pospinka v kociku alebo na gauci. Aj dnes bolo male babenko - len 6-tyzdnove, to Miriamka je uz slecna 😉 A maminy pokecaju 😎 Zajtra je otvorene od 9.00 - 12.00 😉
A to ze v Sabinove nic nekupis... 😖 Chcela som malej kupit ciapku taku tensiu teraz na jar, no fakt NIC nemaju. Asi jej objednam cez net.
A Terka Ti mas maleho na Komenskeho v skolke, ze? Takze nie si moc spokojna??? Lebo ja rozmyslam, kam Sofi zapisat, mozno ju o rok dam aspon na pol dna do skolky, ale zapisat vraj treba uz teraz v marci.
Pekny den 😉

bznka
4. mar 2008

..ja mam maleho na komenskeho...sak to najblizsie...nemozem povedat ze nie som spokojna....ale ma svoje muchy.....ale to skoro vsetky skolky v SB, kedze su riadene mestom...ale nechapem to ze nie rovnakym sposobom....aspon mam pocit. No to si este vyriesim pisomne na mestsky urad......lebo mne sa to zda na hlavu ze len deti zamestanych rodicov mozu do skolky pocas prazdnin a tak.....a tykalao sa to dokonca aj polrocnych prazdnin...nechapem co ma skolka spolocne s polorcnym vysvedcenim 😠

....no rada by osm dodlsa...ale mangelik zajtra ide na poobednajsiu takze doobedu bude doma 😉

...ja neviem ale naozaj sabinov je zapadakov...ja vazne uz objednavam vela cez net....alebo uz nakupi v KE ked nieco najdem ci presove.....a to nehovoriac ze tu poriadne ani s kociarom sa neda nakupovat...prsote nikde s nim nevojdete a tak....no hnusoba ☹

lenrie
4. mar 2008

No Terka,to mas pravdu,jeto zapadakov 😠 no ale ja oblecenie zasdne detom nekupujem u nas,kvalita o nicom a ceny strasne,tak aspon ked dam peniaze viem,ze je to kvalitne 🙂 vcera som si kupila letenku,tak uz sa tesim do Prahy,bracha bude mat po tyzdni dost 😝 😀 nuz co,ale sam nas pozval 😀 😅 a s tymi prazdninami,to fkt nechapem,moj mohol kludne do skolky,ale sama som ho vyhlasila 😒 😲

bznka
5. mar 2008

...baby tak co uzivate si to v MC? 😉

...Lenka tak to je super ze niekam ides...ale sama s 2 detmi....no neviem ci ja by som to zvladla 😒

vka
autor
5. mar 2008

Ahoj Terka čože si nešla s babami do MC čI UPRATUJEš ??? ja sa dnes chystam umyť okna v kuchyni a v spalni či sa podari uvidime čosi som polenivela 😖 😖 😖 😖

bznka
5. mar 2008

...nie neupratujem...to nehrozi......uz ma to nebavi...ale mangelik diel do prace poobede tak doobeda bol doma 😉

lenrie
5. mar 2008

ahojte,dnes sme boli oapt v materskom centre a bolo super 😉 🙂 ved dojdi Terka niekedy,ved doma to uz poznas a tam pokecas s inymi mamickami ,fakt je to fajn,prides na ine myslienky,je to otras sediet len doma ☹ ☹ ja by som sa zblaznila a co sa tyka Prahy,tesim sa,ved len letiet budem sama a tam uz ma bude cakat bracha a on mi s nimi ppomoze,mam fakt zlateho brasku a deti ho miluju 😉 😉 a ja sa rozsupnem na nakupoch 😉 😉 na to sa tesim najviac 🙂
No,ja uz mam umyvanie okien za sebou a cudujem sa sama sebe ako som to zvladla s nimi dvoma poumyvat okna 😉
juj v pondelok mi mala spadla na drevenych kockach,strasne som sa zlakla,vsade plno krvi a pera napuchnuta az pod nos,juj tak sa bojim tych detskych urazov a to som len skladala veci do skrine a az ked maly krical,ze krv krv,tak som to zbadala,ale davam jej na to hojivy zazrak taje to uz fajn 😉

bznka
5. mar 2008

no Lenka..asi kazdy sa boji detskych urazov......lebo evies zrazu co..ci to je v pohode alebo mas letiet ihned k doktorovi 😉

...urcite do MC dojdem...ale dnes a nedalo kvoli muzickovi 😉 ...sak nemozem ho zanedbavat

bznka
7. mar 2008

bay vy ste ale poleniveli 😉
evka sak skola je uz za tebou tak co? 😀