Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

danuska24
10. mar 2008

my sme dnes vstavali o pol 9, ale som prehovarala malu nech este pospi, lebo sa mi straaaaaaasne nechcelo vstavat

danuska24
11. mar 2008

bre ranko

vka
autor
11. mar 2008

bre ranko čo dnes varite ja neviem poradte? 😒

lenrie
11. mar 2008

ahojte,mys me tearz dosli z materskeho centra 😉

bznka
11. mar 2008

ahojte...ja som dnes sa dala do umyvania oien, potom nasledovalo prezliekanie postelneho pradla a tak..takze Pc som nezapinala nech ma nerusi pri praci 😀

vka
autor
12. mar 2008

AHOJTE a JA že čo Terka ni lovo nepisne myslela som si že niečo robkaš 😉 Terka kuk IP

vka
autor
12. mar 2008

NO PROSIM tak mi vynechva klavesnica pismena ked slabši ťuknem 😠 😠 😠 😠 😠 minule som pisala kamoške mail hned som jej odoslala a ona že jej ešte raz mam napisať čo som pisala lebo nerozumie mojej reči 😒

Ćas nam nepraje mam pocit že s košikmi pojdeme vo vetrovkach 😢

Idem aj ja niečo porobiť kuchynu dať dokopy lebo na buduci tyžden sa moc nepatri robiť taketo roboty tak zatial pa

bznka
12. mar 2008

Evka mas IP...zase nestiham akosi, a vonku to vyzra na dazd.......baby kto mi chce dojst pozehlit?.....kopu prekopu pradla

vka
autor
12. mar 2008

Terka dojdi k nam aj s vecami budeme žehliť spolu pri vinečku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som dokončila kuchynu konečne vyzera ukažkovo po obede mam dake vybavovačky nerada chodim s daždnikom tak dufam že nebude pršať 😖

danuska24
12. mar 2008

ahoj. my sme dnes boli v poradni aj na ortopedii a uz nemusime nosit ortopedaky. hurra

bznka
12. mar 2008

no danka to aj ja som si vydychla ked mi to povedal ze ich nosit nemusime ..ja som uz vtedy u dokiho vydchla a poriadne a melje som uz ich ani ta nedala 😀

evka....no to by si musela ty dojst k nam bo ja mam tolko pradla zeby som sa nezaniesla 😀 .....no a nielen jedna flaska by isla ale viacej 😀

danuska24
13. mar 2008

ahojky. kde ste vsetky? ja cakam kym sa mala zobudi a ideme trosku von. stale jej slzi ocko, asi z prievanu.

bznka
13. mar 2008

tu sme tu sme tu sme 😉

danuska24
13. mar 2008

dobru nocku prajeme. 😉

nicolka
14. mar 2008

Ahoj kocky, chcem sa len opytat kde nakupujete vsetko co potrebujete pre vasich drobcov ?
My sme chodievali do KE, ale min. tyzden som bola na Slovenskej v tom novom obchode BabyBee ... a bola som prekvapená ...naozaj super obchod, v Presove som taky nevidela, nakupili sme malemu oblecenie a objednala som si sedacku. Mozem vam odporucit ak ste tam este neboli.
A este otazocka .. nechodievate niektora do nejakeho materskeho centra v PO ? Ake mate s tym skusenosti ?

vka
autor
14. mar 2008

Ahojte tak včera sme boli v Trenčine cesty tam jedna radosť za 3h no naspäť za 5h sme šli z Trenčina nenormalne zapchy a kolo Tatier vichrica metelica kopec snehu po dialnici sme šli 60na meter sme nevideli ale chvala bohu došli sme ok nakupila som všetko a môžem robiť dokončiť par veci a je to v suchu už na buduci tyžden mam jednu maminu Diankinej spolužiačky na parafin a masaž no 🙂 🙂 🙂 🙂 teškam sa 😉

bznka
14. mar 2008

....evka a aj mna si uz tam niekde objednaj 😉/ja uz sa tesim ze si nieco take pojdem vychutnat a urobit nieco pre seba/ .....nech ti to vyjde 😉

vka
autor
14. mar 2008

Dobre moja objednam 😎 😎 😎 😎 😎 Lenka sa už 😉

Kto dalši??????????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vka
autor
15. mar 2008

Každa v zapale roboty nema čas zajsť na net???? 😖 😖 😖 😖 Dnes bol ale krasny dnik ten vietor to sem tam kazil ....

bznka
15. mar 2008

no zapal robty urcite nebol..........ale nieco sme urobili ako klasika v sobotu 😉 ..a potom sme sli na psoved k nasim na kavu a je zrazu vecer 😉

vka
autor
15. mar 2008

NO JA SOM EšTE NA SPOVEDI NEBOLA no my to nechavame na poslednu chvilu v pondelok sa chystame rano o 6h aspon nečakam v tych radoch sice neviem ako je to teraz no tale chodievame skoro rano včera sme boli v leluchove na nakupik ludi kopa kupili sme mäsko mlieko a jabka kuk na fotky takýchto tam maju krasných trpaslikov či zvieratka mať tak zahradu juj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

danuska24
15. mar 2008

ahojky.Evi pekne fotecky 😉

danuska24
16. mar 2008

dobre ranko. 😉

vka
autor
16. mar 2008

Ahojte Dani dakujem 😉 😉 😉
Ja mam dnes volnejšie varim len polievku od včera mam kuracie sote s ryžou po obede sa zberame k našim segra ma 18r tak ideme slaviť tak PEKNÚ NEDELU všetkým 😉 🙂

danuska24
16. mar 2008

pekny nedelu. my s malou mozno pojdeme povzbudzovat ocka - na ihrisko 🙂

bznka
16. mar 2008

...tak viki uzite si oslavu 😉

...no mat zahradu takt o kupujem...ja ked som to vidla tak pred rokom ked sme tam bolit aksom oci otvarala a poraidne 😉

vka
autor
17. mar 2008

Lenka info ohladom tých nechtikov maš v IP Viki si oslavy užila 😀 😀 😀 Dnes sme boli v PO vyspovedali sme sa aj ostaly hned na omši mam aj lepši pocit dnes ked osadenstvo zalahne tak budem tepovať 😔

lenrie
17. mar 2008

ahojte,tak vybvila si nakoniec vsetko Evi?
strasne pocasie,a doobeda bolo tak super 😠 uz som sa tesila na teplo a zrazu neskutocna zima ☹ uz len ratam cas,kym pojdu drobci spat,su strasne zli a ja nevladzem akosi nic,bodol by vecer pri vinku 😀

vka
autor
17. mar 2008

Ano vybavila som do posledneho detailu kompletna ešte nedaj bože ten stol ale ten bude až po velkej noci ☹

lenrie
17. mar 2008

no moji uz spinkaju, chvalabohu 😵 dnes som mala pocit,ye vecer ani nepride,bola som celz den strasne unavena a teray ma to yas preslo 😀