Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
15. jún 2008

Danušik ako ste sa mali na svadbe ??????

lenrie
15. jún 2008

ahojte

vka
autor
15. jún 2008

Ahoj Leni čo porabaš,

lenrie
15. jún 2008

nic nudim sa a deti ma len zlostia

vka
autor
15. jún 2008

My s Diankou čitame malý sa kupe vlastne došli sme asi pred hod od našich boli sme na celý vikend ja s deťmi tato pracoval ...chcela dojsť švagrina s deťmi a mužom na kolotoče zatial ich nieť ani by nemusela nemam naladu .....som čosi nevyspata

lenrie
15. jún 2008

no my sme boli vcera vecer c meste na program a potom v grande posediet a domov sme dosli okolo jednej v noci,dobre padlo vypadnut 😉 😉 mali su strasni,mala by som ist s nimi von ale samej sa mi nechce nikam

vka
autor
15. jún 2008

My pôjdeme do mesta na zmrzku ale malý ešte len teraz vyšiel vane mužik spi tak neskôr
Takže si mala vera vyjazd a deti si mala s kým??

lenrie
15. jún 2008

bola tu mama ,tak to mas fajn,moj odisiel sam prec a mne tu ide puknut hlava a samej sa mi fakt nikam nechce,nemam rada nedele,vecne som sama 😠

vka
autor
15. jún 2008

😒 😒 😒
ale aj tak je vonku na figu čas pofukuje chladný vietor dlllho bolo teplo
Terka si už doma ????? Všetko naj k narodeninam vela všetkeho čo si želaš 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Mam info lebo mi v sobotu volala mala s mužikom medový vikend 😉 😉 😉 😉 😉

lenrie
15. jún 2008

Terka pripajam sa ja ja zo zelanim vsetkeho naj naj naj a nech sa ti splnia aj tie najtajnesie snicky 😉 😉 😉 😉 😉 medovy vikend,to by som brala,len to je horsie,ze moj muz nie je nikdy doma aj dnes siel za kamosmi 😠 😠

bznka
15. jún 2008

...ahojte..dakujem za blehozelania......no e ka uz som doma...medovy vikend 😀 ..bol fajn..aj ked nebol az tak medovy....neviete ze taketo akcie sa povacsine niecim pokazia....ale suhrn aj napriek vsetkemu....bolo super.....a planujeme si to zopakovat tentokrat vsak aj s detmi 😉

...pre info deti boli u svokry, tak som dychalala a najma ked mala bola prvykrat bez nas /bezo mna uz bola tiez ale bol mangeoik snou a to nieco ine/...ale zvladla to aj s mensim strajkovanim 😀

danuska24
15. jún 2008

ahoj. Evi bolo super, prisli sme domov o druhej, lebo nasi uz boli unaveni a chceli ist domov.
a este raz dik na licenie a uces - bola som maximalne spokojna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vka
autor
16. jún 2008

No Terka to je fajn že si sa odreagovala a na kupku si bola tiež??

Danka teši ma že si bola spokojna pozdravujem Lili 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 je ozaj zlata taka odvažnica mala 😉 😉 😉

bznka
16. jún 2008

boli sme al e nie v izabele......chcela som si zaplavat a tak.....neslo mi o sauny...tak sme boli v jednom penzine....cena skoro ta ista, je tam termalna voda a vyrivky priamov bazene.....a bolo super pretoze sme boli len ja a stevo...bazne len pre nas...a velky dalo sa plavat. Inak v tej izabelke bolo dost ludi tak nas to odradzalo

vka
autor
16. jún 2008

V San Andre my tam chodievame v lete a ako vraviš bazen ako keby sukromny 🙂 🙂 tam si zaplavaš lebo voda je vačšia 😉

bznka
17. jún 2008

hej tam....bolo super..chystame sa v lete aspon na 4 dni

bznka
18. jún 2008

to co ma znamenat?...cely den o nicom vonklu a traz ked uz treba ist spat tak svieti slnko?.....takto toto ma vie vytocit........ 😒

vka
autor
18. jún 2008

Zajtra hlasia pekne idem do PO musim nakupiť nejaký material ide aj segra lebo si chce kupiť nejake trička a niečo aj deťom malý ma v sobotu narodky a Dianka 30 juna mužik 25 juna takže bude nam veselo 😉

bznka
19. jún 2008

..ju tak vy budete asi len oslavovat....aj nas maly ma narodky ale v utorok nabuduci tyzden 😉

..dnes vyzera ze bude pekne...no dobre bo mi treba ist do mesta 😉

vka
autor
19. jún 2008

😎 😎 😎

vka
autor
20. jún 2008

Ahojky 🙂 🙂

lenrie
20. jún 2008

ahojjjjjj 😉 😉

vka
autor
20. jún 2008

Ako sa ma malý v školke sme odovzdavali 50sk akože pre učitelky na kvety na koniec roka vymyslela to triedna dôvernička podla mna je to fajn aspon ušetrim na kvetoch pre učitelky musela by som kupiť 2 a jedna stoji min 100sk ..... 😒

vka
autor
22. jún 2008

Peknu nedelu 😎 😎 😎 😎

adikasb
22. jún 2008

Aj my prajeme peknu nedelu 😵 Normalne rozmyslam, ci doobedu neskocim so Sofi na kupko, ked je tak pekne 😎

vka
autor
22. jún 2008

Aha ktože to tu napisal fijha dnes mužik toči takže budeme sami ideme k našim lebo včera dedko rozbalil bazen je tam už aj voda tak sa tešime vyzera dnes ozaj teplý dnik

adikasb
22. jún 2008

Aj my sme doma same, muzik je uz od piatka rana prec, tiez pracovne... No ale co uz. Tak idem balit veci na kupko 😎 A potom pojdeme k nasim na obedik.

vka
autor
22. jún 2008

Fajn program .......no čo narobime Adi mužik včera svadboval dnes toči malý mal včera 4 roky tak ani čas oslavovať nebol ale nabuducu nedelu budu 3 nasobne 😉

Tak užite si dnik pa pa

bznka
22. jún 2008

...evka tam sebimu vstko najlepsie k narodkam 😉

...aj ja som rozmyslala o kupku......ale velmi sa mi ani nechelo ist, teraz ideme do mesta na zmrzku , skocime k nasim

vka
autor
22. jún 2008

Dakujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 maleho nevolame Sebi ani Sebko klasika Sebastian alebo Tian
😉 😉
Teraz sme došli od našich deti opalene ako raky maly po obede nespal tak ide už teraz 😎