Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
28. dec 2008

Ahoji Diolinka.....vitaj medzi nami..pozram ze mas uz 19 rocneho syna..tak tebe je fajn

bznka
28. dec 2008

..no my sme rozmyslali nad drienicou ale vedeli sme ze nie je vela snehu..a nakoniec sa nam ani nechelo ist

danuska24
29. dec 2008

ahoj. my sme vcera boli u nasich, este robime ,,dozber,, darcekov na narodeninky. bola u nasich mamcina sestra a kupili malej velkeho plysoveho zajaca. 🙂

vka
autor
29. dec 2008

EJ babky v obchodoch ako keby sa ludia zošaleli nakupuju potraviny oblečenie ako pred nejakou krizou 😒 v banke kopa ludi inač moje krsna ma 31 narodeniny a so švagrinou sme dohodnute že davame peniažky tak hadam sa neurazi že dostane slovenske koruny lebo gratulovať jej pojdeme až 1 januara 😉

dioliana1
29. dec 2008

No tie starsie deti su vlastné a tie mladsie 2 su v profi výchove.........už 4 mesiace, ci je fajn mat dospeleho syna? male deti male starosti velke deti velké..............

danuska24
30. dec 2008

no my sme tiez kus zosaleli. boli sme v tescu, kupili sme malej nejake oblecko, aj satky - buduci rok nas cakaju 2 svadby (aspon co zatial viem).

bznka
30. dec 2008

ja viem ze teraz su vypredaje ale zase behat kvoli nim tak to nehrozi to by som musela mat cestu...a aj pocas roka sa da dobre nakupit .....mimosezonny tovar je stale vo vypredaji 😀

kingstonka
30. dec 2008

ahojte... len tak som vas chcela pozdravit..pekny vecer prajem...

danuska24
31. dec 2008

ja mam v PO rodicov takze mam cestu vzdy 😀
pekny silvester 😉

kingstonka
1. jan 2009

Stastny novy rok!

danuska24
1. jan 2009

aj my prajeme stastny novy rok 😉

vojtecka
1. jan 2009

Všetko dobre baby do noveho roka, zdravie, šťastie, lásku všetkým a celým Vašim rodinkám 😀

No mne sa to už kráti, drahý v sobotu odchádza ☹ ☹ ☹

Inak sme boli v Tescu že výpredaj, o ničom 😠 😠

Diolinka vitaj

vka
autor
1. jan 2009

Krasny novy rok vela splnených želani 🙂 🙂 🙂

dioliana1
1. jan 2009

Stastlivý nový rok a žehnam vas!

bznka
2. jan 2009

Stastny novy rok.....verim ze bude lepsie ako tento......no na euro si uz zvykam penazenka mi uz otazela 😀

vka
autor
2. jan 2009

My sme dnes boli v Ružbachoch vysankovali zalyžovali a potom sa boli vyhriať na kupku užastny den snehu vela ešte aj husto snežilo to krasny rozpravkovy pocit plaveš a za oknami hotova rozpravka krasne snežlo všade bielo no ..................... 🙂 🙂 🙂 🙂 zatial som na nakup nebola ale zajtra sa chystam tak uvidim len aby penaženka nebola ťažšia ako nakup 😉 😀 😀 😀

bznka
3. jan 2009

evka mi o tych ruzbachoc rozmyslalme tak dlho..ale akosi nestihacka....kedze silveta sme stravili prec dosli sme az vcera..

vka
autor
3. jan 2009

Fijha........................................

vka
autor
3. jan 2009

Vonku riadne mrzne davno neboli taketo mrazy ech nech je už po zimeeee 😨

dioliana1
4. jan 2009

Cawte je tu niektora z Lipian?

dioliana1
5. jan 2009

baby kde ste?

kingstonka
5. jan 2009

ahojte... tak nam sa uz zacal bezny tyzden...manzel po dvoch tyzdnoch je opat v praci....

pekny den..

ajabaja
5. jan 2009

Ahojte,

neviete mi poradit nejaky bazar na kociky v sabinove, okoli. my byvame pri levoci, ale zhaname aj dalej 🙂

dakujem.

dioliana1
5. jan 2009

V bazare na Mlynskej (na Rovni/ v Lipanoch.

ajabaja
5. jan 2009

dakujem za typ 🙂

bznka
5. jan 2009

Ahojte..tak uz to ide do takych normalnych kolaji.....baby ktore mate deti vo skolke..neveite kedy vlastne zacina skolka?

vka
autor
5. jan 2009

Ahoj Terka ja davam maleho 8 ja už idem do prace 7 ale to mam 😉 e iba poradu ale deti nastupuju 8
Ajabaja ved ponuk na kočiky je strašne vela na internete ........................
dioliana že kde sme o 2:34????? čože nemaš spania 😉

bznka
5. jan 2009

...takze osmeho zacina skolka oficialne..tak to je dobre bo mam vtom chaos.

lenrie
5. jan 2009

ahojte baby,vsetko naj naj v novom oku,najma vela zdravicka a aby vas deticky a aj polovicky pocuvali 😉 😉 😉

no sviatky za nami ,aj ked ani neviem ako presli,bola som chora ako nikdy,zapal priedusiek a laryngitida,nevladalqa som vobec nic a tak som chtiac nechtiac 25eho naklusala v Ke na pohotovost,esteze sombola u nasich lebo u nas ta pohotovsot nestoji za nic,tam som dostala 3dnove atb ale tiez trvalo kym som sa z toho ako tak pozbierala a kasel ma trapi doteraz a na Silevstra bol zas chory muzik,a tiez ho to riadne chytilo,nastastie deti su ok 🙂 🙂
do toho estee boli krstiny ale nastastie som to zvladla
dobre,ze spominate skolku,ja tiez nemam ani sajn,ked zacina,v ke napr.maju orazdiny este cely tyzden a do skoly idu az v pondelok,tazke am v tom chaos
a malemu spomeniem skolku,tak hned krik,ze on nikam nejde 😀 😝

vka
autor
5. jan 2009

Ahoj dnes som stretla upratovačku našej školky a ta vravela že začinaju 7 ale ja dam maleho až 8 kedže aj Dianka začina /8.
Leni tak sviatky v chorobe 😒 .........................................naš sa do školky teši Dianka nie ved uloh maju neurekom a ešte ani čiarku nespravila dnes dojde od krstnej tak budeme sa učiť spolu ja 14 mam 4 pisomky 😒
Dani čo je stebou?????????????????,,