Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
7. okt 2007

mrkni IP deti papaju polievočku mužik spi včera došiel o pol jednej nadranom dnes ešte o 9h točil v prešove nejaku omšu

danuska24
7. okt 2007

zatial nemam v IP nic

vka
autor
7. okt 2007

teraz už hej vela som pisala 😵

danuska24
7. okt 2007

aj ja 😉

vka
autor
7. okt 2007

viem že su aj horšie pripady no každeho trapi ten svoj no nie

danuska24
7. okt 2007

asi tak, mna to skor trapi kvôli mamci, nie kvôli mne, co sa mna tyka mam na haku

vka
autor
7. okt 2007

dnes je taký svet skor cudzi ti pomože ako vlastný ale zrejme je to o zavisti my ked sme kupili nove auto tak švagor ani len nechcel vidieť a ked sedel tak sa tvaril ako by sme ho mali zopar rokov zavisť robi z ludi nepriatelov

danuska24
7. okt 2007

ako vravis Evi...
no co zrobime, nekazme si takymi ludmi den, nestoji to za to..
Idem pustit Peta k PC, lebo o hodku ide hrat futbal, ja sa pripojim potom, tak zatial pa

vka
autor
7. okt 2007

tak fajn Danuška ja mrknem večer idem si dať malu kavičku a tak sa nam aj treba pomaly chystať my musime skor lebo neviem či iba my sme taka chausova rodina ked volakam treba isť ale to je strašne tak pa prijemnu nedelu

grejsy
7. okt 2007

Cauko E vi co ste nesli na hostinu?Mi sme boli minulu nedelu.Neviem ci dnes nepridu svokrovci lebo v stredu mam narodky.Idem radsej cistit dalsie huby."to je ale pokojna nedela".Pa

vka
autor
7. okt 2007

Kati ked dojdeš vysvetlim ti to dojdite zatra prosim potom už nebudem mocť začinam chodiť na doučko z angliny

grejsy
7. okt 2007

Evi zajtra fakt nemozem.aj tak by som zajtra nemala auto a mam nejaku robotu.

vka
autor
8. okt 2007

tak v priebehu toho týždna najlepšie v stredu pridite ok no dnes je riadna kosa deťom som už dala teplejšie vetrovky

lenrie
8. okt 2007

ahojte....pozeram ze ste rozoberali svokry 😠 no ja som jeden cas so svojou byvala a to som bola tehotna a vobec nechcela kurit hoci bola kosa a tak som skoncila so silnym zapalom obliciek a hrozilo ze potratim,to som cakala maleho,ale to je nadlho a vtedy som povedala dost a vyhlasila ze idem k nasim a muz nech hlada byt,bud pojde s nami alebo budeme kazdy zvlast,bolo to strasne take problemy v tehotenstve neprajem nikomu a len vdakanej ☹ 😒 my s me boli vcera b kosiciach maly bol s babkou v zoo cely stastny a ja som pobehlala po obchodoch 😝

vka
autor
8. okt 2007

ahoj neviem ako ty ale dlhý čas som nemohla otvoriť stranku a aj teraz kym to načitalo 😕 ach svokry svokry Leni to je na dlhšiu debatku a nerada by som to rozoberalo cez net nikdy nevieš ako a kto to tu čita nerada by som sa dostala do komplikacii 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

danuska24
8. okt 2007

ahojte.

vka
autor
8. okt 2007

ahojte utekam pre Dianku nakuknem neskor

lenrie
8. okt 2007

juj ja viem evi 😠 ja som dnes niesla baliky na postu,no hroza 😲 uz som bola aj po maleho,navarila som a teraz som zapla net,sice musim este popratat ale to ma este cas do vecera nejak sa mi nic nechce 😢

vka
autor
8. okt 2007

tigra furt nenašli už som sa snim rozlučila ☹

danuska24
8. okt 2007

ahojky, tak ja zase nestihacka. v robote je to o drzku 😖
este zo mna chcu nieco vymlatit za tie posledne tyzdne, zrob toto, hento... 😅

vka
autor
8. okt 2007

takža kedy nastupuješ na md juj to je krasne obdobie ked čakaš babo pripravuješ si vybavičku..... 😵

danuska24
8. okt 2007

evi este ani presne neviem, v TP mam 23.11, ale Dr. mi posunul termin o tyzden skor, takze teoreticky by som mala 16.11. Lenze ked sa minule pytal ze kedy mame termin 😀 ci 4.1. tak mu vravim ze nie, ze o tyzden skor, a on mi na to ze to su take zabomysie vojny a aj tak neporodim vtedy 😀

vka
autor
8. okt 2007

doma by ti bola najlepšie to cestovanie vstavanie ti nezavidim ja som cestovanie neznašala niektorý sa sppravali tak akoby si mala dieťa vo vrecko a nebolo ho vidieť 😠 vieš ohladuplnosť idem davať deturence spinkať a kedže počitač je detskej tak nakuknem až rano pa holky pozdravujem grejsy ktora je zaneprazdnena a cez den sa tu na nete ani neukaže ☹ 😒

vka
autor
8. okt 2007

už pišem ako madar bru noc

danuska24
8. okt 2007

dobru 😉

danuska24
8. okt 2007

ja som minule isla busom k Dr., na 8.00 takze akurat cestovalo plno skolakov. skoro sa pozabijali kto ma pusti sadnut 😠
ked potom vystupila asi polovica autobusu a isla som si sadnut, tak sa tam strcila asi 14 rocna sopla a pozerala na mna ako na zjavenie, som mala chut jej jednu struhnut 😠 😠 😠

grejsy
8. okt 2007

Cauko prave som dokoncila calamadu-4O FLIAS juj riadna fuska. 😀 Evi ta streda by mohla byt.Zajtra to potvrdim.PA

bznka
8. okt 2007

Ahojte - tak vy ste sa rozpisali 🙂

- tak my mame stastne a naozaj pohodovo krstiny za sebou 🙂

Lenrie - ja by som brala vecicky pre dievcatko 🙂

- k teme svokra - to by sa dalo pisat - no proste roman na nezaplatenie a nekonecne dlhy-no telenovela to by bolo oproti tomu nic

- na a k pizzi - Grand jednoznacne vyhrava - raz som si dala vedla v Atriu - no jednoducho mi nechutila. Uz sa tesim na pizzu lebo pocas tehotenstva teraz som ju nemohla ani poriadne citit, vobec mi nebrala.

lenrie
9. okt 2007

ahojte a pekne ranko,

tak my sme dnes zaspali ale uz sme odviedli maleho do skolky a boli sme aj na nakup 🙂 hlasili pekne a vonku je tak divne,treba mi ist dnes s malou do poradne ale som akasi leniva tak asi tonecham na buduci tyzden navyse nemam ani papiere od auta a pesi sa mi vobec nechce 😠
dala som susit huby a manzel mi ich vcera vsetky zvalil a vraj moja chyba ze som ich dala na parapetu 😠 no myslela som ze ma porazi,asi mam malo roboty si mysli 😖

vka
autor
9. okt 2007

ahoj babky Grejsy ta streda dufam vyjde už sa tešim juj leni chlapom ked sa nedari všetko spichnu na ženu moj mužik variť nevie alebo aspon ja o tom viem minule ked som nebola doma navšteva došla skor ja asi tak za 15min samozrejme ich pohostil a natankoval kavu do poharou ale ani vodu nedal zavrieť a davky no neskutočne ešteže som domov došla niekedy mam pocit že mam tretie dieťa 😖