Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
10. okt 2007

no mat take krstiny- tak to je uz az prepych premna - nam stacili take ake sme mali 🙂

ale recepty su tam fakt dobre - nejake poznam a robila som 🙂

vka
autor
11. okt 2007

ahojte pišem si anglinu niečo hustim do seba a mam teraz prestavku ja niejkedy pozeram čo maju deti v školke na jedalnom listku a inšpirujem sa dnes mam mužika doma a čo na varim to netušim asi vypražaný sir taka rychlovka no nie

danuska24
11. okt 2007

ahoj

danuska24
11. okt 2007

bznka - malinka ma uz mesiac? ako to rychlo bezi... 😉

bznka
11. okt 2007

tak to bezi - dnes ma 4 tyzdne - no o chvilku budem oslavovat osemnastku 🙂

vka
autor
12. okt 2007

Veru veru tak a tigrik sa nam našiel bola som rada vraj ho nehladali v jednej polici učitelka nezabudla na svoju super poznamku že hračky sa do škokly nosiť nemaju pre taketo pripady tak neviem čo ju tak nazlostilo či to že musela tigra hladať alebo čo 😲 a nedovol decku do školky brať hračky ked chce dnes zasa čosi vlačil

danuska24
12. okt 2007

dobre ranko baby

vka
autor
12. okt 2007

dobre Danuška Leni a maleho maš doma?

lenrie
12. okt 2007

ahojte 😉
nie evi maly je v skolke len vcera sme boli v Presove tak som ho vypytala a chvalabohu,sli sme tam o 10tej a vratili sa o pol siedmej 😲

vka
autor
12. okt 2007

tak čo si bola na navšteve

lenrie
12. okt 2007

nie boli sme na babskej jazde s kmotrou a jej malou,bola som aj v skole nieco vybavit a potom po obchodoch na kave a tak 😝

vka
autor
12. okt 2007

fijha tak ty sa maš 😠

lenrie
12. okt 2007

no ved clovek potrebuje raz za caszmenu a hlavne matky na materskej,lebo obcas mam pocit,ze mi doma uz preskakuje,uz rozmyslam aj nad ppodnikanim,sice sa s tou myslienkou pohravam dlhsie ale nie a nie to zrealizovat 😢

danuska24
12. okt 2007

Leni tie veci este mas? utorok ti vyhovuje? 😉

vka
autor
12. okt 2007

a či by si si tak chcela otvoriť pozeram v prešovskej teme tak predsa pokračuješ v študiu

lenrie
12. okt 2007

nie len papierovacky vybavujem a este nejake skusky 😖 a co by som to tu moc nechcem pisat 😖 nikdy nevies kto to tu cita

vka
autor
12. okt 2007

no to hej inač v sabinove tam kde bola galanterka kde predavali kabelky tam je novy sekač vo vyklade mali celkom pekne veci idem niečo do mesta vybaviť tak tam zajdem

lenrie
12. okt 2007

to vazne?a je detsky?alebo len dospelacky?tak tam skocim tiez mrknut idem nieco robit paaa

vka
autor
12. okt 2007

ja som tam len nakukla videla som pre dospelých ale možno pre deti maju vzadu ved v každom sekači maš aj niečo pre deti lenže ja som taky tip že neviem tam nakupovať žeby som bola slepa 🙄 ale furt som toho nazoru že pre dievčence je ovela krajšich veci ako pre chlapcou škoda 😠 pa pa

danuska24
12. okt 2007

evi to mi ani nehovor, ja som tam chcela ist mrknut na kabelky - kamoska ma narodky 😠

vka
autor
12. okt 2007

Danuška tam to skončilo asi pred mesiacom ved ta holka čo tam predavala neustale pred obchodom fajčila a nemalo to tam uroven ved kabelku kupiš aj na poschodi v obuve

lenrie
12. okt 2007

no tak mrknem ale ja mam radsej tie cisto detske sekace,v kosiciach ich je dost a maju vniektorych fakt krasne vecicky 😉 no neviem zas ja kupujem Next atam je chlapcenska kolekcia ovela krajsia a vydarenejsia ako dievcenska,to tazko povedat 😖 nuz nic paaaa

vka
autor
12. okt 2007

vieš ja si na značky velmi nepotrpim a next je dosť drahe 😖

lenrie
12. okt 2007

no next ani neie jdrahy ked ti ho ma kto doviest ☹ a nie je to ziadna znacka,aspon v anglicku urcite nie 😒 a vcera som pozeralav presove detske veci tak ceny sa dakju kludne porovnat,no iba ak nekupujes v cinaku ale tam ako som pisala ja detom nic nekupim 😒
a mala raz od kohosi dostala pulovrik nejaka neznacka,teda ziaden next,HM a cely krk mala vyhadzany,tak odvtedy sa drzim nasich znaciek,teda u nich neznaciek 😝 ale take ako PUma adidas nike to je aj na mna silne kafe,myslim tie ceny
ved malej ani plienky menit nemozem zmenila som pampers za tesco,ze usetrim a cely zadocek vyhadzany,vcera mali akciu v tescu na Pampers tak som brala do zasoby viac balikov

vka
autor
12. okt 2007

no dnes leni su deti velmi drahy špas a ked sa moj maly od plienok odnaučil tak hned sme mali ťažšiu penaženku tak idem sa chystať do mesta GREJSY si tu včera sme pozerali milionara zasa neskoro sme zapli tak moc som z toho nevidela a čo brat pozerali ste včera ako už nebol až tak sklamaný ja som tiež taka povaha že mna by to mrzelo tiež dlho ale ved čo skusil a je bohatši o skusenosti no nie tak pa nakuknem neskor

bznka
12. okt 2007

no aj ja som si ten novy sekac vsimla - ked ja tiez nerada nakupujem v sekaci, ja tam tiez nic nevidim, lebo sa mi tam neche prehadzovat a to musi clovek mat klud

ja babetku by som od cinaka tiez ic nekupila ale synator ked povyrastol tak uz bezne som mu kupila aj tam - ale tak po roku a vlastne aj viac. No take spodne veci, tielka ...... kupujem len nase znacky.A najme ked som vedela kao to znicil .....vonku.

vka
autor
12. okt 2007

bola som sa pozrieť v tom sekači och nič moc veci stare znosene viac dospelackych vykrčene oničom moja Dianka dnes omylom vzala spolužiakovi šlabikar nevie ani jeho priezvisko no chudak chlapec ako on bude čitať zachvilu pojdem po nu na subor tak pojde na hudobnu juj keby som stretla jeho mamku v meste 😒 😒 😒 😒

vka
autor
13. okt 2007

s tzm šlabikarom sme to nakoniec vyriešili 🙂 Kati už ste doma čo si pokupila a ako nebolo chladno maju už na zimu vecičky dnes je slnečno no poriadne fuči že pekny vikend všetkym 😉

grejsy
13. okt 2007

Cau Evi nekupila som co som chcela iba kabelku,opasok a hrnec.

grejsy
13. okt 2007

Vela co.Bola strasna zima fukalo a padal snech.Bolo neskutocne vela ludi.Nedalo sa poriadne nakupovat a na zimu uz veci maju.Na celom trhovisku som nenasla pre Emku saty.Asi pojdem fakt do tej pozicovne.Pekny vikend vsetkym.Pa