Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
25. okt 2007

ok Danuška ale musiš nechať doma svoje krmitka

lenrie
25. okt 2007

tak moj by si nechal len maleho 😀 a malu by mi pribalil,vraj ona potrebuje cicku bol by jeho argument 😠

vka
autor
25. okt 2007

😀 😀 😀 😀 😀 Mama zvladne vela no nie všetko 🙂 tak toto som kdesi čitala a pačilo sa mi to už nech je piatok tento tyžden sa mi strašne vlečie 🙄 večer sa zberame do našich už nemam zamiaky a aj Dianka do školy potrebuje nejake tekvice neviem či idu robiť dajaku vystavu

danuska24
25. okt 2007

zatial este krmitko netreba 😉

danuska24
25. okt 2007

dnes som bola na diabetologii - mali mi robit GTT, ale som sa z toho nejak vyzula, brali mi krv, na glykemiu

vka
autor
25. okt 2007

😉 😉 😉 😉 😉 Leni kolko ťa vyšiel stolik zo stoličkami a v tom rohu kde si mala stol maš čo teraz

danuska24
25. okt 2007

5.11. budem mat vysledky, dufam ze vsetko bude ok, potom mam ist na gynekologiu na kontrolu, dufam ze aj tam bude vsetko ok.

vka
autor
25. okt 2007

a čo robia za vyšetrenia pred koncom tehu

bznka
25. okt 2007

album velmi nechem robit, nejak vazne nerada hadzem fotky na net, ale ked hodim nieco tak uvidite. No rano ideme vsetci do skolky. Mangelikovi nevyhovuje vodit ho, no niekedy sa stane ze ho zoberie. Takze mam rano ozabavu postarane.

S tou pizzou suhlasim - urobme stretko, damska jazda ja mam uz rezervu mlieka zamrazenu na cas keby osm chcela odist niekam a kojit by som nemohla. 🙂

Vka spamataj sa si v Sabinove sak tu ani poriadna restika nie je a nie este s detskym kutikom, ked si clovek uvedomi tak ani ihrisko pre nase deti nemame co je velmi smutne na take mesto ako Sabinov.

danuska24
25. okt 2007

evi kde myslis?

bznka
25. okt 2007

danuska, ja som na ten test bola kedze glykemiu som mala zvysenu - no mna pot oblieval ked som tu habaduru mala do seba naliat - magelicek bol so mnou tak sa potil aj za mna ked videl ako ma napina 😒

vka
autor
25. okt 2007

prišiel opraviť pračku pa

bznka
25. okt 2007

a samoska len zbytocny test - pretoze cukor som namal az tak vysoky v krvi ale bol zvyseny, no ale pre istou ma tam poslali - ale niektory doktori rovno posielaju na ten test. Mne ho doporucila az diabetologicka. Danuska a pri kom si bola?

danuska24
25. okt 2007

aaaaaaaaale, ja som sa v 20tt pytala gynekologa ci netreba ten GTT (oco ma diabetes melitus II typu), tak ze nie, tak reku fajn. A teraz si asi poriadne vsimol co mam napisane na tehu preukaze a ma poslal na GTT k Javorskemu. Teta mi vybavila k Dr. Vargovej, tak ma usetrila toho svinstva. 😀

danuska24
25. okt 2007

ja som mala interne v poriadku, tak neviem preco take caviky...

lenrie
25. okt 2007

no som spat dosiel magelik tak zas nervy,stale ho to nepreslo ale teraz zalahol aj s malou tak kus klud 😝
evi teraz mam v tom rohu smykalku 😀 a stolik so stolickami mam na opacnej strane, a co to stalo?stolik tusim 700 a stolicky spolu tiez ja to mam z Prahy a vyslo to tam lacnejsie ako u nas 😲
Dani ten test aj mna obisiel,bola som chora a potom som uz nemusela lebo s cukrom som nikdy nemala problemy a pri malej ma uz na to neposlali 😝
bznka to poznam ja sa tiez rano taham do skolky s oboma 😠 horsie to bude v zime 😠

vka
autor
25. okt 2007

Leni na večer sexi pradielko vinko sviečky deťom navar maku a hadať sa s tebou nebude 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 ideme k babke pa

danuska24
25. okt 2007

alebo daj maku aj muzovi 😀

lenrie
25. okt 2007

dani super napad s tyym makom ale najviac ho nasypem muzovi 😀 😀 😝 prave odisiel za kamaratom,len ma rozculuje,maly zaplace tak to ja som na vine ze nepocuva,bo som ho dala takeho maleho do skolky 😠 no chapete??? 😲 to len chlap vymysli 😝 a uz sa ani nerozculujem 😵

bznka
25. okt 2007

no ten mak ma pobavil 🙂

danuska24
26. okt 2007

dobre ranko, dufam ze aspon vy ste sa vyspali, lebo ja vobec 😖
bolelo ma brucho, nemohla som sa otocit ani na bok, a na chrbte to tiez nestalo za vela... klasika - o druhej hore...
no aspon si mozem v nedelu prestavit cas, do tretej urcite nezaspim
pekny dnik prajeme 😉

vka
autor
26. okt 2007

Ahoj doteraz som robila jednej holke nechty tak pišem až teraz Leni inač dorazil balik ked pojdem po maleho do školky ti ho prinesiem ok 🙂

lenrie
26. okt 2007

pekny dnik baby,ja som az teraz zapla pc 😉
dik evi,a vybal to a radsej dones v taske,nebudes predsa vlacit krabicu 😲 .....co mate nove?a co planujete cez vikend?

vka
autor
26. okt 2007

tak len aby si tam mala všetko nechcem že niečo ti bude chybať a budu nedorozumenia čo tam maš mať ono to je zabalene tak radšej ti tak aj tak prinesiem 😉

lenrie
26. okt 2007

tam je len bunda a oteplovaky nic viac,kludne vybal 😉 aspon z krabice,nech ju nemusisi vlacit a ja potom vyhadzovat 😝

vka
autor
26. okt 2007

ok Leni juj ale rano som vstala s bolavým hrdlom a začina ma bolieť cele telo som taka malatna =maleho som vyhlasila zo školky na cely buduci tyžden ved na 2dni sa mu neoplati a ja aspon nebudem mať rano fofry Dianku vychystam a mužik ju odvezie

danuska24
26. okt 2007

ahojky, no u nas je v nedelu hostina, takze program jasny...
v sobotu ide Peto do prace, a ja budem upratovat a upratovat ...

danuska24
26. okt 2007

pri mojom tempe korytnacky - mam celu sobotu co robit 😀

vka
autor
26. okt 2007

Leni rozbalila som to ozaj pekna supravička 🙂 Danuška aj my ideme k mamke na obed no ona robi aj slavnostny obed 1nov lebo po mojej babke dostavuju peniaze za nejake lesy je kolo 4000sk mamka pochadza s 8 surodencov a keby sa to malo deliť tak vyjdu smiešne peniaze tak sa včetci surodenci dohodnu že za tie peniaze budu robiť taku hostinu kde sa zidu všetci surodenci a každy rok to robi jeden z nich tento rok vyšlo na moju mamku tak jej pojdem pomocť

danuska24
26. okt 2007

u nas bude ,,troska,, menej ludi. Maju prist nasi a svokrina sestra a to je tak vsetko.