Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

danuska24
16. nov 2007

leni nas papiere ohladom auta este len cakaju, ale aspon uz mame zimne gumy... 😀 😀 😀 😀
v stredu som bola prezuvat, a to som si myslela ze uz som asi jeden z poslednych odvazlivcov... ale nie som 😀 😀
kamoska este chodi na letnych 😅

vka
autor
16. nov 2007

Ahoj Danuška tak ty len vybavuješ už si v 37tyž mysliš aj na to že to može byť skor?dievčatka sa zvyknu pýtať skor držim palce vela trpezlivosti na vikend sa chystam k našim mužik odišiel na služobku do Martina tak tu nebudem sama 😉 no zaleži ešte od počasia ked bude takto asi ostanem doma žeby nas niekde nehodilo 😒 😒

lenrie
16. nov 2007

ahojteee,strasne pocasie,nemam moc rada sneh,som za to nech napadne len na horachtam je to super A TRASNE ROMANTICKE V MESTE BY SNEH NEMUSEL BYT....ale lyzovat by som sa isla,planujem uz aj malemu zohnat lyze aby sa ucil tiez lyzovat 😉 ma tolko energie,ze mu ju nejako musim vybit,ked bude starsi planujem ho vozit na hokej do Presova.....no tak ja som na zimnych pneumatikach jazdila uz skor,kedze auto malo len zimne ked sme ho kupili v cecach 😀
Dani nezavidim ti tie vybavovacky a este take pocasie 😠 davaj na seba a drobceka pozor

vka
autor
16. nov 2007

Ja zasa mam sneh rada ale vonku riadne sneži tak to bude sankovačka Leni ved aj tu je na klzisku hokejale myslim že až od 5rokov Dianka minulý rok dostala pod stromček lyže skušali sme lyžovať no nejak sa nedarilo ale tento rok sa do toho pustime naplno

lenrie
16. nov 2007

no ja lyzovanie milujem a rada chodim na Lysu....no viem,ze je tu hokej ale v Presove je vraj velmi dobry ore deti prave,a je to tam kryte takze cely rok a manzel mu vraj vsetko zaplati len ja ho budem vozit 😉 a jasne ze az neskor az tak od 6tich rokov,aj tak chcem najskor skocit sa poradit stym lekarom,co ma na starosti prave deti-sportovcov

vka
autor
16. nov 2007

pekne fotečky musime sa prisť k vam pošmykať 😀

lenrie
16. nov 2007

pridte kludne,budem len rada 😉 len tu smykalku budem musiet vyhodit,mala na nu sama vylezie ale po tej smykacej casti 😀 dnes sa zberame na koncert Podhradskej a Canakyho maly ich stale pocuva doma 🙂
inac materskew centrum funguje kazdy den a planuju ho mat otvorene aj poobede len im musia nieco schvalit 😉

vka
autor
16. nov 2007

o tak prijemný kulturny zažitok 😉 😉

lenrie
16. nov 2007

no neviem ci ja pojdem uvidim ako mala 😝

vka
autor
16. nov 2007

a nemaš doma mužika videla som ho v šatni v školke aby bola s malou ty si šla s Nikom

bznka
16. nov 2007

Ahojte, aj my mame listky na koncert 😉 , no ale ked vonku je take pocasicko ze sa mi ani nechce predstavit ze sa mam teperit s kocierom von, knasim lebo postrazia malu 😉

lenrie
16. nov 2007

on nie je doma siel opravovat traktor,on je malokedy doma cez den chodi az vecer okolo siestej ☹ ale pridu nasi len je to o pol piatej a mala je uz v tom caee nervozn tak uvidime ale mame ist aj s kmotrou a jej malou

vka
autor
16. nov 2007

a odkial maš kmotra tu stadeto

lenrie
16. nov 2007

kmotra byva o dva vchody dalej 😉

bznka
16. nov 2007

lenri nevies cisu este volne listky

vka
autor
16. nov 2007

fijha tak to nemaš daleko a ked si rozumiete tak maš o kamošku postarene no nie

lenrie
16. nov 2007

to ja neviem my ich este tiez nemame
ani som ich nezhanala este

vka
autor
16. nov 2007

ale nieje dnes len koncert koščovej a nejakeho orchestra?

lenrie
16. nov 2007

to neviem ale o pol piatej je canaky a podhradska to viem urcite 😉 musim nieco kupit krstnatu zajtra ma meniny a sme k nim pozvani,no muzi sa zas pripiju 😀 a my budeme ako vzdy strazit deti 😠

vka
autor
16. nov 2007

Moja mamka ma meniny dnes tak budeme oslavovať ja som jej kupila 6 šalok na stojane velmi sa mi to pačilo tak dufam aj jej

adikasb
16. nov 2007

Ahojte, tak my tento tyzden len behame kade-tade a vybavujeme 🙄 A este s tolkymi ludmi sa chceme stretnut... A to pocasie - no nemusela byt az taka zima. Sofi je celkom dobre, uz menej sopli, ale kasle stale. Tiez som myslela, ze skocime na koncertik dnes, ale kedze nie je zdrava, tak radsej nie... Skoda, snad nabuduce. Ona inak miluje pesnicky a hudbu, hned tancuje 😀
Danuska ty mas skoro rovnaky termin, ako som mala ja so Sofi, tiez som mala najprv az v druhej polovici decembra, potom 12. 12. bol posledny stanoveny termin no a mala sa narodila uz 26.11. 😎 Takze maj pre istotu veci zbalene 😉 Joj, ani sa mi uz verit nechce, ze takto pred rokom som este s bruskom chodila - a o par dni ma Sofi 1 rok 😨
No a v Svajciarsku sme robili obaja s muzikom - on makal von na poli, zbierali sa zemiaky a potom mrkva a pomahal este so vsetkym, co bolo treba a ja som sa starala o celu domacnost, varila som obed vzdy pre vsetkych, oni maju 4-rocneho chlapca takze aj nanho som niekedy davala pozor a tak - vsetko co treba, zehlit, prat, upratovat... Bolo toho dost, lebo volny cas takmer ziaden. Ale sme velmi radi, ze sme boli, bola to taka zmena 😉 A teraz si plne uzivame, ze sme doma 😵 A Sofi bola inak skvela, vela spinkala tam, doma uz menej spava a je ovela samostatnejsia, vie sa pekne aj sama pohrat, co predtym vobec nie. Len dufam, ze sa to teraz nevrati do starych kolaji, kedze teraz ju kazdy rozmaznava tu doma 😕 Vsetci sa na nu samozrejme tesili, lebo ona je jedine vnucatko zatial z oboch stran. A uz sa tak neboji ludi, predtym casto plakala, ked prisiel niekto cudzi. Tam bolo stale vela ludi, vzdy niekto novy, takze si na to zvykla.

adikasb
16. nov 2007

A fotecky popridava, len si musim najst cas a pozmensovat ich...

janaliptakova
16. nov 2007

Ahojte neviem či sa možem k vam pridať no od decembra budem aj ja priama sabinovčanka mam 2ročnu Dianku a nebranime sa druhemu dieťatku

danuska24
17. nov 2007

ahojte vsetky 😉

danuska24
17. nov 2007

janka - jasne ze mozes 😉 - vitaj

danuska24
17. nov 2007

Adika nestras.. ja mam sice veci pripravene, zatial su este v koliske, uz len ich ,,nahadzat,, do tasky. 😀
No netusim co brat malej, tak si este trochu posurfujem, mam asi 5 zoznamov od kamosiek, tak z toho musim urobit nejaky vyber.
Nepamätas kedy si sa zacala otvarat? Lebo mne vravel ze nie som este vobec otvorena, tak uvidime... 😉

danuska24
17. nov 2007

Leni vybavovacky ohladom auta bude vybavovat mangel, kedze auto je pisane nanho 😀 😀 😀 . ja mu nezavidim tie vybavovacky potom, ked pojde na matriku atd. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a to lyzovanie Vam zavidim.... no nic, my vas buduci rok prideme pozriet na sankach 😀 😀

danuska24
17. nov 2007

Evi - no u nas v robote sa niecoho dockat .... Klasika - ako vzdy vsetko na poslednu chvilu. keby sefstvo neslo v utorok na dovolenku, tak neviem ci by som tie papaiere uz mala. a ta neskutocne ,,mila,, 😝 pani v socialnej poistovni...... sa tvarila ze co ju otravujem v piatok cez pracovnu dobu 😀 😀

vka
autor
17. nov 2007

Ahojte my sme nakoniec ostaly doma brat začal kašlať tak som nechcela aby deti sa neobrali Jani si vítana tešim sa že sa rozrastame 🙂 🙂 🙂 aj ja mam dcerku menom DIANKA 😵 budeme meninovať spolu 😵 pekný vikend všetkým pa

danuska24
17. nov 2007

dnes je vonku krasne, aspon takto-cez okno, ale este som nevytiahla ani nos z domu 😀