Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

adikasb
21. apr 2008

A este k tym organizaciam, zbierkam pre ne a tak - tak ja si tiez myslim, ze ak clovek niekomu chce pomoct, tak najlepsie je pomoct konktretnemu cloveku - proste ked to ide priamo jemu a nie este cez kopu dalsich ludi... Urcite to ma mnohonasobne vacsi efekt 😉

vka
autor
21. apr 2008

Leni kuk IP

danuska24
21. apr 2008

🙂

danuska24
21. apr 2008

ahojky. dnes nas caka ockovanie-hexa a prevenar, dufajme ze mala nebude veelmi plackat, a hlavne ze nebude nejaka strasna reakcia. drzte palceky, potom pridame miery. papa. idem sa troska natiahnut

bznka
22. apr 2008

.danka ty vazne nemas spania?....tak ja som vcera zalomila velmi skoro 😉

..verim ze ockovanie zvladnete...aspon my sme ho zvladli v pohode 😉 ....ja som uz pre istotu dala hned ked sme dosli domov panadol....nech nedostane horucky a neboli ju to nebudem cakat kym ich dostane a tak.....ako to radia lekari

vka
autor
22. apr 2008

Ahojte no Danka tak ja v tomto čase sa otačam na druhý bok včera som tiež zalahla neviem či nebolo 21 30h čosi som bola unavena ........................... 😔

danuska24
22. apr 2008

skusim dat aj ja preventivne panadol. zatial pa

vka
autor
22. apr 2008

no ja som davala deťom pred takýmto očkovanim aj štvrtinku diazepanu a takisto aj po očkovani kvoli krčom

danuska24
22. apr 2008

diazepam nemam, teraz mala zaspala tak ked sa zobudi dame panadol. inac mame 7020 g a 68 cm.

vka
autor
22. apr 2008

no pekna vaha len tak dalej
Tak nas nasrala svokra 🙄 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 diktovať organizovať to je jej ...................................................................... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

danuska24
22. apr 2008

co mesiac to cm, ked to takto pojde dalej.. 😀 😀 😀 😀 😀

danuska24
22. apr 2008

Evi nemala si na sebe biele sako (bundicku) dnes?

vka
autor
22. apr 2008

Ano mala ty kdeže si ma videla???? 😨

bznka
22. apr 2008

..evka teba si akosi kazdy vsimne 😉

..no a kasli na vokru..aj ked sa to tazko hovori......no svokry aspon ta tvoja a moja su uz take z 🤐

vka
autor
23. apr 2008

Ahojte vonku mame poriadnu zimu 😖
Terka nič neutajiš čo a ako kde si bola 😀 😀 😀 😀
Už som sa nad to povzniesla ale takto diktovať a niežeby mi nejako chybali ale od velkej noci sa u nas vôbec neukazať už len kvoli deťom .......tak švagrinine dobre............. 😒

bznka
23. apr 2008

.fakt vonku opat zima...uz chytam depku z toho pocasia

danuska24
23. apr 2008

evi pri sporitelni 😉

vka
autor
23. apr 2008

My sme boli dnes v PO tak som zmrzla 😒

danuska24
23. apr 2008

ja som len pradlo vesala von a som fajne zmrzla 🙂

bznka
23. apr 2008

..evka v PO sa ti akosi paci 😉 ..

vka
autor
23. apr 2008

Terka bola som v zdravotnej odniesť papiere a tak som s klamoškou bol na rýchlej kave mužik dnes šiel točiť lebo robi prezentačny dokument pre školu pre deti zdravotne postihnute a dnes sa boli voziť na konoch takže ja som si obehala svoje a aj on tak sme boli v tesku na nakup a den za nami Dianka už u susedy idem aj ja len dam veci do pračky
nakuknem neskor pa

danuska24
23. apr 2008

idem ku nasej malej spachtoske, zatial pa 😉

vka
autor
23. apr 2008

fijha tak drobček ti o 18 00h spinka čo bude robiť v noci????
Malý mi začal nejak kašlať rozmyšlam či ho nenecham doma 😒 😒 😒

bznka
25. apr 2008

ahojte...

vka
autor
25. apr 2008

Ahojte tak dnes som mala taký naročný dnik do obeda som robila nechtiky po obede zašla ku krajčirke zamerať suknu Dianke tak ju odprevadila na subor s malým obehala mesto zhanali sme košielku s kratkym rukavkom našla a s dlhým nie akurat v detskom mali ale 470sk dať za košelu:?????ktotra nebola ani bavlnena 😕 😕 😕 😕 😕 a tak som nakoniec našla v sekači prekrasnu vestičku a k tomu košelu no na 1 potom pridam fotočky uvidite po birmovke ešte ma čaka kopa pradla chcem to urobiť lebo zajtra chcem isť k našim ostavame tam až do nedele ...a ešte vlasy si chcem zafarbiť...
tak prijemný vikend všetkým pa

bznka
25. apr 2008

........evka tak si to u vasich uzite...

vka
autor
28. apr 2008

Ahojte tak vy ste sa ale napisali 😠
Birmovka dopadla dobre aj sme posedeli ako dobre mali sme v reštike žiadne starosti s varenim upratovanim no super
Neda mi ale musim sa pochvaliť s mojou zlatou dcerkou včera vyhrala 1 miesto na Mini playback show vystupovali tam deti zo všetkých sabinovských škôl no poviem vam bola super ... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ani si neviete predstaviť aka som na nu hrda 🙂 🙂 🙂 🙂 vyhrala plyšovú žirafku aj s maladatkom aj v škole ju chvalili no.......... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 opička jedna
Dnes mi prišla odpoved zo školy Prijata.......tak sa teškam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Jožko vzal deti na zmrzlinu a tak šli k našim lebo zabudli sme nejake veci a kluče ja som ostala doma lebo na buduci týžden idem česať jedno dievčatko a maju sa prisť poradiť čo do vlaskov a vraj ešte jedna tetuša ma prisť s nimi lebo by aj ona chcela dcerku učesať ale až na 1juna ...vraj tento tyžden by som mala mať stôl ale nejak sa netešim dopredu lebo som ho mala mať už asi pred 3 tyž ☹ ☹ ☹
Dnes som bola na gyn na preventivu konečne furt som to nejak odkladala v nedelu nas čaka prijimanie ide naše krsňa tak zasa vydavky 🙄 ale čo .......narobime po nedeli pridam fotečky

bznka
28. apr 2008

..evka plnohodnoty vikedn a dnik..verim ze na gynde vsetko OK....ako sa ti pozdaval dokino?......co vlastne ti vramci preventivy robil?

...takze bude s teba studentka?..tak nech ti to vyjde podla tvojich predstav 😉

...no kazdy by bol hrdy na svoje dieta...nas recitoval basnicku tak som bola hrda a teraz dokonca spieval ludovku

vka
autor
29. apr 2008

Na gynde mi robil stery a aj ultrazvuk všetko ok mam na rok pokoj 😵
no budem študentka ..... 😉 😉 😉 😉 😉 ukazuje sa pekný dnik len aby bol pekný aj vikend idem dačo robiť kafe som vypila kopa pradla na balkone vo vani veci čo treba vyprať v rukach 😖 😖 😖 pa

bznka
30. apr 2008

Ahojte...co sa chystate porabat na prveho maja?........mne sa ani nic neche planovat kedze moja polovicka ide na nocnu 😒