Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
24. júl 2008

Prednedavnom skončilo stretko bolo suuuuuuuuuupeeeeeeeerrrr 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 začali sme s dobrou kavičkou a chutnou čokoladou a skončili v grande na pizzi a čapovanej kofole pokecali posmiali sa a dufame že čoskoro sa stretneme v hojnejšom počte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hlucinka
24. júl 2008

este ste tu 🙂

hlucinka
24. júl 2008

nevadi, mozno vas vychytim nabuduce 😀

bznka
24. júl 2008

.....vonku bolo super.....no myslim ze musime dat repete

.....hlucinka a ty si kto?

vka
autor
25. júl 2008

Ahoj hlucinka troška sa nam predstav.....pozname ťa aspon z videnia???????
inač VITAJ

Terka daj si so mnou kavičku 😉 včera mi pisla Danka mala vedela že mamina si chce isť sadnuť tak bola zla ...nič to Dani nabuduce 😉

Terka repete tak to určite ale tentoraz vyskušam mliečnu čokoladu 😉 😀

bznka
25. júl 2008

.......ahoj....no Hlucinka verim ze napises viac a pridas sa k nam a rozsiris naser rady 😉

.......no skoda ze danka nedosla...aspon by som ju spoznala..ale deti maju akysi 6 zmysel....tak co uz 😒

.......ty s i das mliecnu a ja mentolovu 😀

vka
autor
25. júl 2008

dohodnute 😀

ale bola fakt chutna

vka
autor
25. júl 2008

Leni si tu pizza domacim chutila????

lenrie
25. júl 2008

ahoj,vcera bolo fakt superrrrr,chce to repete 😉 😉 😉 😉 a pizzu som nakoniec zjedla sama na posedenie 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵
hlucinka vitaj a napis nam nieco o sebe 😉

bznka
25. júl 2008

...to slniecko co uz dnes svietilo mi dalo iskrierku nadeje ze uz fakt bude pekne...a zase nic....naco slnko strasi ked nema zaujem sa venovat praci na 100 percent? ☹ 😀

.....lenka to naozaj chce repete 😉

vka
autor
25. júl 2008

😉 😉 😉

No vonku sice pod mrakom a teraz aj prši ale citit že vzduch je teplejši no nech je zasa teplo je to na nervy 😠

bznka
25. júl 2008

....no a hlasi opat dazd aspon tu na vychode z ukrajiny...dufam ze sa predpovede nenaplnia lebo mna klofne/avka to je super slovo/

vka
autor
26. júl 2008


po obede ma dojsť po nas oco hostinu mame tak idem s deťmi omša ma byť v parku v pripade dobreho počasia tak to môže byť zaujimave........mužik šiel svadbovať až do Zvolena tak sa uvidime až v nedelu večer 😒
dnes večer pogrilujeme len aby nepršalo..........idem poupratovať niečo navariť polievku mam od včera a Dianka už bola v obchode kupiť syr tak bude vypražaný sice babka deťom slubila že dnes budu pirohy ale vraj ked prideme tak budu jej pomahať ona ma tiež navarene tak pirohy su ako zakusok 🙂 ....
Pekný vikend holky .............

bznka
26. júl 2008

..evka tak si to uzi u vasich....jej jab ysom si pogrilovalal ale no na balkone si to neviem predstavit 😀

...inak pekny vikend 😉

vka
autor
27. júl 2008

Teraz sme došli od našich mužik si ide zdriemnuť a o 17h ideme gratulovať krsňatu k nar dnes celkom pekne no nie?

danuska24
27. júl 2008

my sme sa teraz vratili, boli sme v lubovni na hrade 😉

bznka
27. júl 2008

.....evka tak ty si vikend uzivas?

.....aj my sme mali vplane ist na hrad dnes do lubonve..ale nakoniec sme zlyhali 😉

vka
autor
28. júl 2008

no uživam....zajtra sa zberam na kupko Dianka ostala na prazdninach u krstnej tak iba s malým dnes som sa pustila do prania postelných a s tym suvisi osprašenie komplet spalne 😉 Teri pod aj ty na kupko.... 😎

bznka
28. júl 2008

...jej az teraz som si precitala ze s chystas na kupko...ale zajtra ma caka ockovanie s malou..tak aj tak by som bnesla aby nepochorela

danuska24
28. júl 2008

v noci sa nasa herecka pretocila o 180 stupnov, ked som ju kontrolovala - pozeram ze kde ma hlavku a zrazu su tam nozky
😀 😀 😀 😀 😀
asi jej budeme musit kupit väcsiu postielku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danuska24
28. júl 2008

ideme sa kupkat, o chvilku je tu krstna , zatial pa
a co takto stretko niekedy cez vikend - napr. v michalanoch v areali dobrej pohody, alebo na drienici ? 😅

vka
autor
28. júl 2008

Dani zachvilu sa ti v postielke postavi a bude na vas vykrikovať je to velmi zlate........
Z mojej strany stretko prichadza až možno cez školský rok ...........povinnosti od stredy začinam zarezavať a mam toho veladuhý tyžden mam nezvezne objed. a potom hadam aj dovolenka tak stretko dame neskôr 😉 aspon z mojej strany................

Videla som ťa v kostole máš nový look Dani????

Terka držim palce na okovani nech nemate žiadnu reakciu pa

vka
autor
28. júl 2008

my sme boli na pizzi mujžik si dal kuraciu mexicku pytal menej chiili ale poviem vam pikantna je asi slabe slovo 😝

Hlucinka 🙂 🙂 🙂 🙂 kde si sa stratilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

bznka
29. júl 2008

....ja nemam rada pikatne pizze....lebo ani nepoznaju mieru palivosti 😀

...dokonca aj ta Korzika /v Grande/.....je paliva..lebo ta salalma na pizzi pali....na to by mali upozornit 😉

vka
autor
29. júl 2008

Normalne sa rozhodujem či isť na kupko 😒 čim viac sa objavuje mrakov a ked slnko zajde nieje najteplejšie 😖
naši idu zajtra na Domašu tak zrejme pojdeme s nimi len tak na jeden den .............

danuska24
29. júl 2008

Evi ano, uz mi nehorazne vypadavali vlasy, a odkedy mam kratke tak pohodicka. v pohode aspon uz bude mala väcsia :o) ked dame spicha cez skolsky rok.
Terka my ked idem s muzom na pizzu tak stale korzika II - ale ja len 1-2 kusky, bojim sa aby malu nebolelo brusko kedze je pikantna
dnes som bola v PO , isli sme sa s Lily prejst, dala som ju z auta do kociara a v tom zacalo prsat 🙄 🙄

bznka
29. júl 2008

....no co z toho ked hlasia teplo ked stale hlasia burky z tepla ☹ , tak potom ze vysomar sa

...my mame za sebou poradnu a ockovanie....nekonencne vela deti kedze maju po dovolenke

...no a kde je ta hlucinka?.....ci len spehovalal?..no to asi je tu takych viacej 😠

danuska24
29. júl 2008

nas caka poradna 19.8. ockovanie az v decembri.
idem makat, treba mi prepisat este asi 10 stran na PC

lenrie
29. júl 2008

ahojte ,ja akosi nestiham,zely vikend som bola na chate,a vcera a dnes az do 21ej vonku,zajtra sa chystame do centra a potom asi na chatu sa okupat v bazene 😉 😉 akurat som si objednala cestoviny a fajitu tak sa tu napchavam 🙂 🙂 🙂

danuska24
29. júl 2008

Leni nerob chutky 😒