Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
27. apr 2007

a čo je v pečovskej a kde volačo take že sa tam da aj s deťmi ???? maly spinka tak vegetim pri kavičke možno na 1 maja pojdeme do košic do zoo no uvida sa podla počasia leni a koho ty maš v lutine rodičov či svokrovcov?

lenrie
27. apr 2007

tak za sangrou ci ako sa vola ten bar ci co to je co je aj autoservis je teraz ranc a da sa aj s detmi jazdit::🙂)))ale nebola som tam....a ja som z Kosic a manzel je z Olejnikova ale v lutine sa mi narodila mama a mame tam obrovsky dom po jej rodicoch...takze cele letne prazdniny sme tam a takmer kazdy vikend....tak to dobre ze ti maly spinka moj nechce za nic na svete ale aspon ide vecer okolo siedmej a mam pokoj...

vka
autor
28. apr 2007

lni tak to som nevedela moj zasa ked cez den nespi ide spať kolo 6:30h ale v noci sa často budi no dom v lete je fantasticka vec pieskovisko či nafukaš bazen tak to hej pre deti my v lete často sme u mojej mamky či u svokrovcov no uvidime ako to bude teraz maly nastupuje do školky vo štvrtok boli som s nim v jeho triede no nejak to ružovo nevidim stale sa ma držal ako kliešť bude asi plakať to určite ☹ ☹ tak krasny zvyšok vikendu

bznka
28. apr 2007

vka - maly si casom zvykne, no ja si myslim ze mi rodicia skor mamicky to prezivame horsie ako ti e nase deturence. Sak uvidis, budem drzat palce. Pekny vikend aj vam. My zajtra ideme do Kosic, no na navstevu aj ked sa ovazuje o ZOO tak mna to tam akosi nelaka- boli sme tam sice uz pred skoro 2rokmi. No mozno sa vymysli nejaky iný plan. ak ostat sediet u ich a debatit, alebo ist s detmi len na ihrisko pri bytovke.

vka
autor
30. apr 2007

ranko dianku mam doma vyhlasila som ju zo školky deťom som slubila že pojdeme ku jonatane na šmykalky no len dufam že nebude to tam špinave po včerajšom daždi my sme boli u našich volali nas na opekačku sice zo začiatku to vobec nevyzeralo k tomu ešte dažd ale potom sme poopekali

adikasb
30. apr 2007

ahojte, tak my sme choriii - teda Sofinka. Dnes sme boli u dr., tak skonstatovala, ze je poriadne nachladena... Dala nam lieky, tak ich berieme, v stredu mame prist hned na kontrolu. Dufam, ze to co najskor prejde, lebo velmi tazko sa jej dycha, kasle, a ona neznasa, ked sa co i len priblizim k jej nosteku - taky plac vzdy spusti, ked jej utieram sopliky ☹ Takze mame veselo... No co uz. A este samozrejme aj zle spinka a neviem, ci jej uz aj zubky nepojdu ☹ Ale inac sa mame celkom dobre.
Joj, a poculi ste, ze sa ma ochladit, vraj v noci az mrazy budu... 😨 Dufam, ze sa to len pomylili 😀
A tak by som este niekam vonku isla, ale nemozeme, ma byt dnu... Ale aj tak mi v kociariku casto placka... Najradsej by sa len na rukach nosila 😀
Teraz spinka, tak dufam, ze sa jej podari aspon hodinku dve pospat, lebo inak bude nervozna, a aj tak je teraz dost umrncana. No ale len sa stazujem - ale inak je Sofi to najlepsie babo na svete 😀
Zatial pa 😉

vka
autor
30. apr 2007

no adika tak skore uzdravenie vieš velkemu decku povieš aby nos fukalo či bralo lieky a to malinke nevie hadam bude dobre o nič neprideš ked von nepojdeš vonku fuka dosť studeny vietor ja som myslela že pojdem s deťmi ku jonatanu no ked sme vyšli von tak to ostalo len tu na ihrisku maly spi mne perie pračka už druhykrat idem vyberať juj a potom to žehlenie 😠

bznka
30. apr 2007

ahojte, tak sa vonku ochladilo - neprijemny vietor, a zajtra vraj to iste, my sme mysleli ze pojdeme niekam na vylet, ale ked vidim co za pocasie ma byt tak budemem doma. Jonatan to naozaj isti, maly sa tam velmi rad hra a kedze byvame na komenaku, tak to mame za par krokov.

Etse dobre ze tu nieco aspon take je pre deticky, lebo inak naozaj uz clovek nevie kde s nimi si ist posediet aby sa zabavili. 😉

Malej Sofi prajem ryhcle uzdravenie.

vka
autor
1. máj 2007

česť praci my sa chystame do svokrovcov no nejak sa mi nechce 😖

bznka
1. máj 2007

zimny den za nami, ale fajn 🙂

nech uz nefuka taky strasny chladny vietor 😒

sviatok prace 🙂 a my sme samozrejme odpocivali, ved je volno. 😎

take dni by som brala viac ale aj s peknym pocasim 🙂

vka
autor
2. máj 2007

ahoj dnes išli deti zo školky do divadla maly nastupuje až zajtra ešte idem dokupiť dake teplačiky triko to bude zajtra den on bude plakať v školke a ja doma ☹ ☹ ☹ ☹ ale nie s nim to nejak viac preživam ako ked šla Dianka do školky dianka mi celu noc kašlala no uvidim ako bude tuto a ked sa to bude zhoršovať skočime asi k lekarke no trocha sa vonku ochladi a je to tu 🙄

bznka
2. máj 2007

vka tak zajtra drzime palce malemu, ja som tiez plakala doma ☹ ked maly isiel s placom do skolky

[img]http://www.gify.nou.cz/medved1_soubory/18.gif[/img]

vka
autor
2. máj 2007

no diky bznka dianka sa ma ku podivu lepšie no čo prinesie noc 😔 😔 to neviem o zajtrajšom dni dam vedieť čo a ako ale teraz sa do školky teši a nejak nevidim žiaden strach a možno budem velmi prekvapena joj dal by boh 🙂

vka
autor
3. máj 2007

ranko tak som doma sama deti su v školke SEBASTIAN sa tešil aj ked sme došli do školky do šatne prišla učitelka aj deti a sebastian debata vo velkom smial sa a ked trebalo isť do triedy usmev nikde dala som mu pusinku a bola som prekvapena ked učitelka mu doniesla hasicke auto a to hukalo i svietilo hned za učitelkou a ona mi len rukou ukazovala aby som šla preč potom som išla dole s diankou do triedy a zašla som ešte nazad hore ku triede popočuvať či neplače ale bolo ticho 🙂 🙂 🙂 juj som aj spokojnejšia no vraj u deti su kriticke tie dalšie dni ale dufam že to tak nebude tak krasny dnik pa

adikasb
3. máj 2007

Ahojte, tak my sme chori, a vcera sme uz aj ATB dostali... Takze nic moc, ale co narobim. Tak sme nadalej len doma a snazime sa vyliecit 😕
vka, tak Sebastian to celkom pekne zvladol, drzim prsty, aby to aj nadalej tak hladko islo, ved niektorym detickam sa v skolke naozaj paci 😉 A co porabas, ci si len uzivas to ticho doma? 🙂

bznka
3. máj 2007

tak mate prvy dnicek za sebou, u nas nastal kriticky az treti, no dufam ze vas to necaka. 😉

teraz vraj je viacero deti chorich, nieco zase na nich lezie.

andrea.m
3. máj 2007

vak u nás bol kriticky druhý deň a potom bol plač celý školský rok.tento rok je to v pohode.držím palce aby sa to u vás vyvinulo lepšie.

vka
autor
3. máj 2007

😲 😲 😲 😲 len ma nestrašte no ked som prišla ponho tak sa ku mne rozutekal joj mala som čo robiť aby som sa nerozplakala učitelka ho chvalila že je samostatny aj napapal sa sam na desiatu vipil len mliečko a maly aj chlieb s medom med len zlizal chleba sa ani nedotkol ale obed zjedol všetok nenutili ho do ničoho sam sa k nim pridal ked deti cvičili ked sedeli v kruhu a spievali aj ukazoval no chytal sa teraz spi ale hlavne je to ked povedal 🙂 Aj zajtra ide do školky 🙂 dianku idem odprevadiť na subor adika mala ti ma asi nejaky virus ale antib hoci my maminky to moc nemame radi ked ich deti beru pomožu dnes som bola doma taka stratena čosi mi chybalo 😖 ale prezliekala som postelne pradlo a už musiš aj perinače prevysavať podlahu v spalni som čistila a čas mi zbehol potom som šla kolo 11h do mesta kupila som nejake trička ved konečne som mohla poriadne popozeraťbez toho aby som nahanala maleho po obchode či vyskušať a kabinka bola furt zatiahnuta dačo neskutočne 😉

vka
autor
4. máj 2007

úgäúftoíh§vgígäcáväc oícôôjb,k 😝 😝 😝 😝 jnhgjghjhg 😖 vkhvjbvj 😎 😎 😎 😎 hhúhf=ficvpúcádfpcáývpcágôpv 😵 😵 😵 😵 🤐 vgldfxk=vlfôúfofúpbnovlovvp vlvcúvpäcúgi=cfghiféc yydfghéiépchio=fgéifcg=éhii=fhifghfhooúppppppp tňgfn
v ôvúcôvlv§xpv
gklty§gttňyäň
jlhuh§j
ähôpjh

bznka
4. máj 2007

vka novy jazyk 🙂

neuveris ale nerozumien

vka
autor
4. máj 2007

No ja tu moju dceru roztrhnem ked dojde z vonku dnes ona nebola v školke lebo hnačkovala a nechala som ju doma no ona potvora jedna 😠 a aj tie smajliky si vedela to textu strčiť maly v školke sa ma fajn a ani dnes neplakal len sa vypytoval učitelky kedy pride mamka je zlaty na vikend sa chystam k rodičom aj s deťmi manžel ide svadbovať ☹ ale tešim sa že potom nasledujuce 2 tyždne bude doma sice tie nedele lebo prijimania ale fajn zajtra nam hlasia dažd no uvidime aj daždu treba idem holky žehliť tak krasny vikend všetkym pa 🙂

bznka
4. máj 2007

sikovna dceruska 😉

kacenka78
5. máj 2007

aaahojte,po dlhsom case som tu nakukla,posielam vam pozdrav z Irska, kde sme sa vybrali na vyletik na tyzden.. 😉

andrea.m
5. máj 2007

ahoj kečenka.
tak si to tam krásne uži.aké je počasie.v ke dnes prší,fúka a je fajna kosa brrrr

kacenka78
5. máj 2007

tu je nadherne pocasie, ja som si nezobrala ziadne kratke tricka,tak dnes asi pojdeme nakupovat....fakt sme vystihli super slniecko...

vka
autor
6. máj 2007

no kačenka tak to vam zavidime krasny vyletik ako ste cestovali lietadlom či autom? maly mi po obede nespal tak kolo 7h ho šupnem do postele mužika pošlem na pizzu a krasny večer pred nami

kacenka78
6. máj 2007

cestovali sme autom do bratislavy, odtial lietadielkom do Dublinu a naspat pojdeme zase vlacikom z Blavy do Lipian...sama som z drobca prekvapena, ako dobre znasa zmenu prostredia, mnozstvo novych veci a pod...

nutka
6. máj 2007

ahojky katka a rodinka 🙂
Ďakujeme za pozdrav a tesime sa ze cestu zvladate,ved uz ste velky! My sa mame dobre,mame fajnove banďoro a Samkovy uz je tam tesno 😠 ....no ale este tych par tt vytrimeme,no ne? Ale uz by som isla aj domov kuknut,lebo sa mi cnie za nasimi a vychodom... 😔ale asi az v auguste na ockovu 50-ku sa vyberieme napriec celym Slovenskom 😀
No prajeme vam krasny slnecny vylet a stastnu cestu nazad a posielame pusinky.....pa pa,Opatrujte sa

pozdravujem aj ostatne sabinovcanky a rodacky samozrejme 😲

bznka
6. máj 2007

vikend za nami, a tyzdnem pred nami, no som akosi unavena po tomto vikende 🙂

ten hokej ma uplne vycerpal, a to ho len pozeram, lebo keby som hrala tak to by sme boli prvy v skupine 😀

vka
autor
7. máj 2007

ahoj tak ja hokej vobec nemusim no mužik pozera ešte že mame 2 telky zajtta čo mate na plane? ked je vonku take zle počasie ani človeku sa nikam nechce deti v školke a ja doma idem navariť moj mužik v praci neobeduje tak musim variť ked sa podari a nastupim do prace ja tak bude zmena nebudete mi veriť ale tak sa doma citim tak zvlaštne taka neschopna viete doteraz som sa mala na čo vyhovoriť že nepracujem lebo som doma s malym a teraz ked chodi do školky 😒 😒 😔 10 maja idem na pohovor tak držte palce