Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

kacenka78
19. nov 2007

ahojte, tak my sme na vyletiku v Prahe.... 😉 trosku sme zmenili prostredie, ale Matej sa prefektne aklimatizoval, akokeby bol doma...cesta vlakom - 9 hodin - ziadna sranda, ale taktiez sme to zvladli bez vacsich problemov...nastastie.. 😎

bznka
19. nov 2007

... na koncerte bolo fajn, no najprv som sa citili ako v klube dochodcov 😀 , no sak nepojde tam mlady na taky ludovy koncert 😒

... hrali pekne a velmi dobre mi to padlo, aspon na chvilku som vypadla a relaxovala ale vazne len na chvilku 😒

danuska24
19. nov 2007

Kacenka no to ti verim ze cesta ziadna sranda... 9 hodin... 😝

lenrie
19. nov 2007

ahojte 😉

danuska24
19. nov 2007

🙂 ahoj

lenrie
19. nov 2007

jej si tu?som myslela ze tu nik nie je 😀 ako sa citis?vecicky zbalene a nachystane?inac prave mi napadlo ze ja som sa pri malej bola tri tyzdne otvorena na 1cm

danuska24
19. nov 2007

pre mna nachystane, uz len ich ,,nahadzat,, do tasky. a pre malinku?? mam hlavu ako balon, nemam sajnu co brat do nemocnice a co nachystat muzickovi (ked pojdeme domov z KE) - aby som na nieco nezabudla

danuska24
19. nov 2007

este musim od kolegyne pytat cast vyplaty - som jej pomahala, potrebovala jedno hlasenie 😀

danuska24
19. nov 2007

kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee???

kacenka78
19. nov 2007

danuska, rodis v KE? ja som rodila v Saci...

janaliptakova
19. nov 2007

ahoj už spite my ponocujeme lebo sme dlho spaly

janaliptakova
19. nov 2007

😉 😉

bznka
19. nov 2007

nespime, ale nejako sa motame po nete.... idu vianoce tak hladame inspiraciu pre jeziska 😀

danuska24
20. nov 2007

dobre ranko.
ano Kacenka - v Saci

danuska24
20. nov 2007

ok baby, utekam do poradne, zatial pa 😉

kacenka78
20. nov 2007

no ja som tam bola maximalne spokojna...drzim palce, aby aj tebe islo vsetko hladko 😎

bznka
20. nov 2007

- drzim palce v poradni

- nas synator bol dnes opat u zubara.... hnis pod zubom, tak mame dalsiu dieru ☹ .... takze nam sa s tymi zubkami dari, plomby nedrzia, zubky sa kazia rychlejsie ako ked tornada vezme so sebou vsetko 😒 ....ale tak sa rychlo vybavili ze normalne aj do skolky stihol 😉 ..... no ja mam pocit ze my do zubara s malym chodime ako na hodiny klavira 😉 .... no co narobime ked ma ich take jemne a slabe ☹

- s malou dnes mame poradnu, tak uvidime kolko sme pribralia co nam povie dokina

danuska24
20. nov 2007

ahoj, takze vsetko ok - ze sa uvidime po porode 😉

lenrie
20. nov 2007

ahpojte...super Dani,tqk si na seba davajte pozor 😉 a ani sa nenazdas a budes to mat za sebou 🙂 my sme dnes boli u lekarky,vcera malemu nic nebolo a v noici dostal zachvat kaslu ani nadychnut sa nevedel,tak som mu hned dala cipok kedze uz raz laryngitidu mal,mali sme ho pre istotu v chladnicke a chlvalabohu,bo neviem kde by sme utekali,ked tu je pohotovost len do 19,30...dnes vyfasoval atb a v pondelok ma ist na kontrolu,tak zas budem mat vesleo byt so boma doma cely tyzden,zblaznim sa uz teraz po sebe stekaju 😠

vka
autor
21. nov 2007

Ahojte dievčata pišem iba cez kaviaren do počitača sme chytili nejaký virus a preto nam padol počitač neviem kedy sa mužik k tomu dostane talk pozdravujem všetky Kačenka poyri do ip Leni malemu skore uzdravenie držte sa Danuška prosim ťa ešte neporod kým nedojdem na internet pa pa holký moje

bznka
21. nov 2007

chorym rychle uzdravenie, aj my sme nachladeny... no dokina v poradni nic na to nepovedala .... len sme nepribrali podla tabulky 🙄 , no co uz ved kazdy je iny 😉

- stretla som sa tam s adikou a malou sofi - no malou sak to velka slecna, adka uz teraz sa radsej cviv ako od nej budes chalanov odhanat 😉

- vka juj virus v PC tak to ani nespominaj, bo mame s tym skusenosti 😠 😖

- danuska tak sa ti to krati... uz len odpocivaj a odpocivaj 😉

janaliptakova
21. nov 2007

mame kluč od bytu zajtra menime fabku a davame byt dokopy aby sme 3dec bývali tak kopa roboty dobru noc

danuska24
21. nov 2007

ahojky. Evi ok, pockam na Teba. 😉
Snazim sa odpocivat, no niekedy uz mam pocit ze mam prelezaniny. 😀 😀 😀
Aaale este sa to celkom da.

danuska24
21. nov 2007

dobru nocku 😉

danuska24
22. nov 2007

haloooooooooooooooooooooooooooooo, kde ste vsetky????????????? 😒

bznka
22. nov 2007

tak a som aj nacipnuta ☹ , takze mame to pestre 😉

bznka
23. nov 2007

dobre ranko vsetkym vospolok a pekny dnik 😉

kingstonka
23. nov 2007

Ahojte Sabinovcanky,

ja som sice momentalne mimo Slovenska a do porodu este daaaaleko... ale tak mi napadlo, ze si spravim taky mensi prieskum a pozistujem ( kdeze rodit chcem na Slovensku) ...ktore porodnice by ste odporucali.... Presov, Kosice, alebo Stara Lubovna, na ktoru pocuvam v poslednej dobe same chvaly... Diky za rady a pekny vikend

danuska24
23. nov 2007

ja som tiez pocula chvaly na SL a na KE. ja idem do KE, tak Ti dam potom vediet.
😉

bznka
23. nov 2007

Ahoj, ja som bola v Starej Lubovni tentokrat, bola som spokojna s doktorom , sestrami - no ale co sa tyka izieb, no ked si na nadstandarte tak je fajn, lebo mas svoje WC a sprchu vlastnu a nemusis chodit do spolocnych a v Lubpvni je dost pocernych devocok 😒 - urcite ten nadstandart nezodpoveda tomu v Presove alebo v KE ale je to lepsie ako nic 😉 ,

- prve som rodila v presove, konkretne v monobloku - a nikdy viac ☹ - teraz som sa rozhodovala medzi Lubovnou a Kosice-Saca, ale kedze mam gynosa v lubovni tak som sla tam.