Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
28. dec 2007

ja som videla taky stromcek....a velmi sa mi pacil, no nejako som nemala chut investovat do novych veci...no ostali sme pri takom ocackanom gycovom...ale podstata je aj tak v inom....no o tej stole pouvazujem na druhy rok aj ja 😉

...a inak mate take svetielka...neviem su take zvlastne pekne...ci to len nejaky efekt na fotke?....juj ale som zvedava 😀 ....no ja radsej uz nefotim deti pri stromceku, bo by si infarkt chytila ze aky je...ale ked moj mangel neche menit ozdoby stale...ze zbytocne vyhodene peniaze, ale na druhy rok uz investujem aspon do tej stoly...casky necham a kupim stribornu a ozivi stromcek...no este vianoce tieto neskoncili a ja uz rozmyslam ako vynovim na druhy rok stromcek 😀 😀 😀 ...dufam ze ti nevadi no inspirovala si ma 😉

bznka
28. dec 2007

....evka inak dianka sa podoba na teba....fakt carovne a krasne dievcatko 😉

bznka
28. dec 2007

evka mas skype alebo ICQ

vka
autor
28. dec 2007

ale kdeže ja som iba rada tie svetielka na fotke su iba efekt fotak som prepla na nočný režim a musela som pohnuť fotakom a urobilo sa to ako rozmazane a pekne to no ta štola bola dosť draha 10m stalo 290sk a dokupila som aj take bronzove ozdoby 1ks 29-39sk to všetko po tajme moj mužik sa zlosti tiež na take somariny ale ked to je tak sa teši že ake pekne keby ja som dala na reči mužika tak konec nič nemame

bznka
28. dec 2007

no ja som si pred vianocami dala tiez do kvetinarstva...tam dole pri poste v tej budke objednat taku sietku , chcela som nieco doma urobit....ale neodslo jej to...a v meste to nemali...ja mangelovi vela nehovorim v takych veciach tiez, bo on povie naco....ale zase nemam srdce ho stale postavit pred hdotovu vec 😀

...moj tiez hundre ale ked vidi ake pekne tak potom zmlkne...no asi uz budem sa riadit sebou 😉

vka
autor
28. dec 2007

pozeraš vilomeniny super ten cigančik je podarený 😀 muži verzus nakupy ..................................to je debata hodna slova napr teraz kupila som dnes čokoladu študentsku pečať krsnatu lebo na silvestra ma narodky nech to mam z krku a on si ju rozbalil už včera večer a teraz ju rozdal deťom teda zvyšok a potom sa durdi čo take drahé nakupy robim on je strašne na sladke a ja sladkosti keksy kupujem pre navštevu ked mu dojde večer na chuť tak poje všetko a tak musim dokupiť a ked zasa pytam peniaze tak nechape kde ich davam 😠

bznka
28. dec 2007

pozeram vilomeniny...a pri srdiecku mi akosi makko, no ten cigancik bol super....prave sme to rozobrali s muzikom, ze oni maju talent v krvi 😉

...no to mi hovor o nakupoch.....no moj mangel aspon to ze nema reci ked drahe kupujem co sa tyka potravin...rad si zamaskrti a zaje 😉 ...dnes sme boli v hypernove...a ja som is kupovala syry..take drahsie ale jemu to nevadi...on co sa tyka stravy tak je ticho 😀 ....no najradsej ma ked je to v chladnicke a nemusi tie nakupy absolvovat, no ale povacsinou ich absolvuje 😀 😝

....on celkovo nehuci ked sa nieco kupuje......ale ani nie je nadseny stale....a hovor mi ked nieco kupim pre niekoho alebo ze pre navstev aby bolo a on to otvori ..vtedy aj man ide z toho roztrhat...najma ked ma reci ze to domov netreba 😝

bznka
28. dec 2007

ale inak moj mangelik je trpezlivy pri mne...no co mu ine ostava, aj do obchodu so mnou chodi...tak som si ho naucila 😀 ....ale az ked sme sa osamostatnili...a na komeaňnaku poriadne obchod nie je.....a odkedy je lidl...tak absolvujeme nakupy tam...take vacsie a vlastne my chodime aj velakrat do presova...na uplne velke nakupy...nemam rada ked musimstlae behat do obcodu po nieco 😉

bznka
28. dec 2007

evka vidis ako pisem...a to som nic este nevypila..idem si nieco naliat...mame este otvorene tokajske vinko a to mi chuti 😉 ...a aj mangel sa potesi nejakemu tomu pohariku....urobila si mi chut so sampanskym co ste mali na stole 😉 , ale mam doma uz na silvestra a nemam chut dokupovat nove, tak ho otvarat nebudem dnes.
....vinko to u nas istilo 😉

vka
autor
28. dec 2007

my zajtra ideme do tych ružbach tak sa naobedujeme niekde tam aspon nemusim variť dnes som viac urobila iba polievky druhe jedlo sa nezvyšilo vobec ja ti už ani neviem čo mam hocikedy variť

bznka
28. dec 2007

my zajtra sa chystame na drienicu, ale nie je to este 100percentne 😒
...to mi hovor o tom vareni, no my sme dnes este podojedali vsetko co bolo v chladnicke...a to sommala aj tak vsetko od mamky, dnes sme aj mysleli ze sa pojdemem najest do saris parku ale kedze som vedela ze treba doma dojest...tak druhykrat....kedze rada som chodila na slals v lubovni tak verim ze ten sarispark je nieco podobne 😉

... inak ja mam rada ked s amozne ist niekam najest, nielen preto ze nemusim varit ale kvoli takje zmene 😉 a ovela viac mi chuti...sak som to nemusela varit, ked doma varim tak uz jest mi nuchuti nadhycam sa z voni a uz mam dost 😉

vka
autor
28. dec 2007

ano aj mne viac chuti v reštike a hlavne ťa niekto obsluhuje zmena no nie mužik bol v šariši ked bolo otvorenie a vravel že je to podobne ako v lubovni

bznka
28. dec 2007

tak uz tam musim ist....no uz pijem vinko amam poocit ze mi uz duni v hlave z neho 😀

vka
autor
28. dec 2007

ty piješ vinko to je predzvesť romantickej noci?????

bznka
28. dec 2007

hej predzvest ze sa mozno vyspim 😀 ...sak mam cervenu armadu 😉

vka
autor
28. dec 2007

aha 😒 no u nas sa vinko otvori ked je pred nami romanticka noc a najlepšie je ked deti akurat vtedy nespia a k nam do spalne chodia so samými somarinami raz mi chcu niečo povedať raz su smädne raz im perina spadne to nieje ako za slobodna.... 😀

bznka
28. dec 2007

tak to keby sme mali len vtedy vinko otvorit tak to pijem vino len parkrat do roka 😀 😀 😀

...no sak vies ze deti su deti a uz to nikdy tak nebude ako bolo...a ked sme si niekedy ked sme mali len jedno dieta....ze bude u nasich a my si trosku uzijeme tak stale bud mi bolo zle, alebo nebola az taka chut...alebo dosla cervana armada....a ked je doma tak sa ani sustredit nemozes, bo to iste ako u vas....stale nieco...a preva vtedy 😉

...no ale co je to romanticka noc?----juj u nas uz dlho predlho nebola....kedze nechem brat antikoncepciu a ani teliesko...tak stale mam v sebe taku neistotu....a kedze sommala zle vysledky z gyndy a musim n kontrolne cytostery tak radsej nic neriskujem 😉

vka
autor
28. dec 2007

Terka idem dať deti spinkať pochystať veci na zajtra a ide moj oblubený film PELIŠKY ech tak pritom sa furt narehocem tak dobru nocku pa

bznka
28. dec 2007

maj sa idem aj ja pozerat, prave som povedal muzickovi ze mam rada ten film, tka nech vam zajtrajsok vyjde...davajte pozor na ceste....a na seba 😉

vka
autor
28. dec 2007

DAKUJEM PA PA

komisakpd
29. dec 2007

Ahojte, vsetkym prajem vela dobreho do noveho roku, celym rodinkam aby ste boli stastni, uzasne krasni a Bohom pozehnany. 🙂 🙂

vka
autor
30. dec 2007

Dakujeme komi tak v Ružbachoch bolo super akurat poriadna kosa ukazovalo -8,5 stupnov na svahu kopec ludi myleli sme že sa z mužikom postriedame a zalyžujeme ale tie rady tak iba Dianka sa lyžovala s našou pomocou no bola som milo prekvapena už sa zlepšuje Tian sa sankoval a tak ked sme boli vymrznutí šli sme na kupko juj tam sme sa vyhriali ja v solarku bola aj ma chytilo bola som prekvapena den sme završili večerou na salaši v Lubovni.... teraz čakame našich a sestru s priatelom tak idem narobiť chlebičky nakukneme neskor

bznka
30. dec 2007

Evka tak pekne vydareny dnik.....no v tichosti zavidim, my sme sa vcera ani na drienicu nestihli vybrat.....mala spala tak dlho ze potom uz bolo neskoro 😉

Komi.....mohla by si o sebe napisat viac, ked nie tak verejne tak aspon du IP....nech viem s kym si pisem, inak to su tvoje oci?.....si priamo sabinovcanka

kacenka78
30. dec 2007

ahojte žienky po dlhsom case..🙂 vidím, že píšte o dušu ...ja som teraz trošku oddychovala od netu a konečne viac casu travila s drobcom....aj ked je to riadny cert, uz som sa mu dnes vyhrazala, ze davam stromcek dole, lebo nema význam stále nanho kričat...☹

vka
autor
30. dec 2007

o Kačenka no dlho si sa tu neukazala bznka ono je to tak ked maš male babo tak to sa nemožeš ani poriadne vybrať na vyletik tu chce papať tu prebaliť a každe babulko potrebuje svoje pohodlie doma je mu najlepšie

vka
autor
31. dec 2007

ahojte tak všetkým krasneho silvestra 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bznka
31. dec 2007

nazdarko.....tak pekny posledny dnik v roku 😉 ....nech si uzijete silvester....no mne sa uz teraz zatvaraju oci....a ani varit sa mi nechce....no sak ani neviem co dnes budeme porabat 😉

...synator uz od rana ma zly den...tak vytaca kazdeho z nas. Boli sme rano v lidli este nieco dokupit...tam tolko naroda a tolko v tych kosikoch ze nachapem. 😒

.... posledne silvestre boli v celku fajn...tak dufam ze aj tento bude 😉

vka
autor
31. dec 2007

ahoj terka my ešte stale nevieme čo bude po obede ideme blahoželať a čo potom to je otazka ...........hadam sa vydari ale povedala som si že sa nedam vytočiť 😝 😝 😝 ja som rano bola tiež v obchode ale to len na pečivo nejake čipsi a keksy keby niekto došiel po novom roku a samozrejme kupila som 5 mlieka do zasoby vraj ma isť hore a my poväčšine kupujeme sabinovske kupim aj z lidlu to zelene a to použivame viac menej na krupicu či puding terka čo malička ti nespala v noci že si nevyspata ☹

bznka
31. dec 2007

no nespala, potvora mala chcela sa hrat 😉 ...bola akasi rozhadzana.......no ja si mliekom starosti nerobim ,kedze u nas tak ide mozno 1 litera za dva tyzdne, ...mangelik nema rad mlieko a vsetko s nim spojene a synator je po nom......

...no evi skor by sme si mali polozit otazku ze co po novom roku nepojde hore....lebo mam pocit ze vsetko zdrazeje, zase to bude tazsie...ja nechapem co si o tom politici myslia ....ze nam peniaze padaju rovno z neba?

... neboj silvester sa nejako vyriesi, zbytocne sa vytacat.....aj ked je to tazke 😒

vka
autor
31. dec 2007

tak u nas mlieko pije Sebastian a sem tam Dianka on vypije 1 liter denne Dianka tak moc mliečko nepila a asi preto ma take zuby ,,,neviem ale skor to bude asi v genoch ...Tian mlieko pije a zubky ma nadherne a tie ma možno po mne 😀 ani si nejak neuvedomujem že je koniec roka doteraz som vysavala vanu umyvala lebo včera bola sestra u nas priatelom tak doniesli deťom okrem sladkosti aj farbičky na telo tak pokreslili čo sa dalo a ked si to hned neumyla tak to zaschlo ale inač pekne vonali