Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

danuska24
18. dec 2007

ahojte. tak sa hlasime. vcera som bola v poradni, este drzime pokope, zajtra zase do poradne a vravel ze uvidi co a ako, ale ze v piatok si ma uz nechaju asi v nemocnici, takze ,,sviatkovat,, budeme asi v KE ..
dnes som ani päty nevystrcila z domu, mam zdurene uzliny, a straaasne ma stipe hrdlo pri prehltani, takze som cela bez seba od radosti. zajtra mame byt o pol 7 v KE, takze toho asi vela nenaspime.. 😉

kari
18. dec 2007

Takze mame medzi nami aj maminu cakatelku,tak drzim palce aby vsetko dobre dopadlo. 🙂

vka
autor
18. dec 2007

ahojte holky 😕 😕 😕 Dani ešte si tu hm slečna sa nejak neponahla ale keby ťa zajtra nechali tak ak všetko bude ok tak sviatkujete domka tak som na teba myslela že či nemaš už potom ...... na sviatky v nemocnici ☹ ale hlavu hore 😉 tak držim palce vyzdrav sa aby si malinku nenakazila 😉 Leni detičkam skore uzdravenie ja tiež ešte som sa k darčekom nedostala dnes som makala ako fretka a myslela som že pojdem na nakupy vo štvrtok ale Dianka maju vianočnu akademiu a nemôžem tam chýbať 😉 tak to presunieme zrejme na piatok alebo až sobotu Kari hod par fotiek nech sa nerozpravame z fialovou slečnou 😀

bznka
18. dec 2007

Ahojte, tak dnes osm bola u zubarky....no ale Evka nie u tej co si mi dala, no a musim na stomatochirurgiu....tak uvidime co to da a kedy do stihnem. Toho tyzdna musim stihat este snimok a este raz ist k zvojej zubarke...no ale snimok je rano a zubarka robi az poobede, no tak vo stvrtok asi snimok a v piatok pojdem k nej.
Danka tak drzim palce 😉

vka
autor
18. dec 2007

hm tak maš toho vela ja musim skočiť ku gynekologičke a odkladam to neustale myslim preventivnu a moja ma sice sono no nerobi moc na nom asi len tehotne.... 😒 a musim sa objednať na sono do monobloku a s tym sa obj k mojej ech neznašam po doktoroch chodenie 😝 asi jej zajtra zavolam tak bru noc 😵

savta
18. dec 2007

caute dievcata pridavam sa k vam,byvam v sabinove a pozdravujem danku a drzim ti palce aby si bola na vianoce doma to som ja slavka.

bznka
19. dec 2007

Vstavajte baby, dobre ranko...budicek...do vianoc mame uz len 6 dni 😀

...no ja som od pol stvrtej hore a je mi zle...nechapem z coho tak nie a nie zaspat...a ani nic a nic urobit kedze som nechcela budit pol bytovky a najma mangela 😀

...no aspon som si umyla potichucky riad a potom som si zapla net...sak azd nezacnem zehlit rano 😀

bznka
19. dec 2007

Vitaj savka-slavka....ale sa anm to rozrasta, to je fajn a o chvilku budeme mat aj malinke babo...juj danka ale myslim na teba...no rdit by som nechcela 😉

bznka
19. dec 2007

...no slavka tak napis par info o tebe...to by aj tak napisala vka, ze kde byvas, ci si original sabinovcanka...a ci mas deti a tak....ked neches tak verejne tak do sukromnej spravy-IP. Nech vieme s kym si piseme. 😉

...no ja som origos sabinnovcanka, byvam na komenskeho a mam 2 deti - no mozno aj tri s mangelom 😀

vka
autor
19. dec 2007

ahoj terka nemaš spania 😀 😀 😀 Slavka asi viem o koho sa jedna alebo sa mylim????????kuk IP

lenrie
19. dec 2007

ahojte 😉 vitam dlasiu mamicku medzi nami,super ze nas pribuda 😉 my zajtra prideme do sabinova,tak uz sa aj tesim,predsa doma je doma 😉

vka
autor
19. dec 2007

a ako deti je im už lepšie?

lenrie
19. dec 2007

ahoj evi,no uz lepsie,aj ked stale pokasliavaju ale Atb zabrali 🙂

vka
autor
19. dec 2007

tak to je fajn pokupila si nejake darčeky?

lenrie
19. dec 2007

nic extra akurat mazelovi kopu veci a braskom nieco 😉 este dnes sa chystam poobede ked dojde mamka aby mi postrazila drobcov,v meste aj tak kopa ludi,drogerky ako po vybrakovani a ja nemam rada tyake nakupovanie ale som rada ze drobcom mam veci,lebo minule som v optime pozerala a legho co mna stalo 1700sk tm po ZLAVE stalo 2600sk,no hroza 😲 😲 a neviem co kupit nasim 😢

vka
autor
19. dec 2007

my sa dohodli že si kupovať nebudeme nič ale mužik dostal ked bol točiť take vianočne prestieranie ako nieje zle ale nie moj vkus tak som ho dala mame že pod stromček inač mamka nam furt da volajaku kozmetiku z oriflemu lebo s tym robi tak zasobu ma

lenrie
19. dec 2007

no neviem este dnes sa poradim s bratom a uvidim,o chvilu ma dosjt kamoska tak aspon nebudem sama,drobci tu robia len bordel vsetko vytahuju 😠

vka
autor
19. dec 2007

byvaju tvoji rodičia v dome či byte ?

lenrie
19. dec 2007

v byte v centre mesta

vka
autor
19. dec 2007

tak maš rušno ale košice su určite krasne vyzdobene že? ked dojdeš domov nemaš pocit že si došla na kludne miesto?

lenrie
19. dec 2007

no to ano je tu rusno nedaleko nasich su hned elektricky a Sabinov je oproti Kosiciam riadne tichy 😀 😝 a mesto je krasne vyzdobene

vka
autor
19. dec 2007

a doma maš všetko vyzdobene včera si deti zdobili stromček v deskej hodila som foto no proste boli nadšene inaš na stromčeku bolo všetko čo v krabici ale valal sa na stranu tak som Dianke vysvetlila že teraz su moderne jednofarebne tak dala modre ešte chcem dokupiť salonky tak nech si povešaju ale kedy na nakup pojdem netušim mužik ma zajtra posedenie ktore im pripravil primator a v piatok posedenie z firmy vravel že vezmem auto a pojdem ale ked boli naši na nakupocgh tak otec sedel v aute a mam nakupovala lebo nemali kde parkovať tak čakal či sa niečo neuvolni a sedel pre pripad aby niekomu nezavadzal ale asi začnem skupovať tu v sabinove a budem chodiť na 3x s dvoma taškami ved len včera som bola v lidli kupiť jar lebo malý zlacnený a aj šla som pre krabice na kolače tak som vystala v pokladni samý cigan a nakupy z košika dobre že im nevypadavali vraj nemaju peniaze 😠

lenrie
19. dec 2007

no doma mam obyvacku vyzdobenu,okna a balkon a aj detsku ale stromcek este nemame manzel ma nejaky doniest,no som zvedava kedy 😒 😠 a nakupene nic nemame ale ved nech sa stara on ja urcite nikam nepojdem ked su deti chore a ako vravis meste je to otras zaparkovat niet kam najma pred hypermarketmi,ked sa ja nepostaram nemame nic tak neviem ako to bude s jedlom fakt neviem a to ma ist vo stvrtok do polska a v piatok na tu chatu 🙄 a sama s detmi do tesca alebo niekam nehrozi ani v najhorsiom sne

vka
autor
19. dec 2007

😲 😲 😲 no čudujem sa kde su fotky sice boli len dve ale žeby ich zmazalo .....nejde mi to do hlavy ako mmb som dala a su tam no nič potom pridam s ostatnými vianočnými 😉 idem doupratovať inač včera mužik došiel neskoro a rano mi vravi že ako som všetko pekne vyupratovala či počitač zasa pokazený tak ha ha vravim že som zatla zuby..... 😀 😝

adikasb
19. dec 2007

Ahojte, tak tu sa dnes debati vo velkom 😀 Joj, my mame za sebou desnu noc, Sofi idu zuby... Tak sme od polnoci do tretej rana plakali, az ma hlava bolela ☹ Ale teraz je celkom kludna, cakam kamosku ale akosi nechodi a poobede ideme do mesta, skocim k nasim a potom pre nas pride muzik z prace a este na mensie nakupy. My sme boli v pondelok na take vacsie nakupy v Presove, Sofi ostale u babky. A vecer mozno perniky budem piect, cesto uz mam spravene a caka na mna v chladnicke 😎
A tiez vitame nove maminky 😵 Joj aj ja som zvedava - baby napiste viac o sebe 😉
A Danka, tak este stale nic 😕 Tak nech to mate co najskor za sebou a snad to nejak stihnete do Vianoc, ale hlavne nech je malinka zdravucka 😵 Sa tesime potom na fotecky 😵 😵 😵

adikasb
19. dec 2007

A stromcek my az v piatok alebo sobotu budeme zdobit.

lenrie
19. dec 2007

ahoj adi,vidis na teba som zabudla musime niekedy skocit do materskeho teraz je uz otvorene do 17tej v niektore dni 😉

lenrie
19. dec 2007

no my asi az v sobotu 😉 akurat volal muzik,vraj nech uz prideme domov 😝

bznka
19. dec 2007

no tak nad ranom som nespala a o pol osmej som zalomila...do tej deviatej 😉
...prezliekla som si postelne...no ostatne uz nerobim dojde synovec k nam...segra ide na nakupy do presova tak ani neupratujem...zbytocne 😉

... no nam stromcek donesie jeziskopodla vsetkeho asi az v sobotu v noci...to je nas ritual...stevko ho zatial nerobi ma velku radost ked ho donesie jezisko...ajked sme mu nacrtli zeby sme ho mohli ozdobit spolu ajezisko by mal menej prace ale nechal to zase na jeziska 😉

...a nakupy....potreviny budem dokupovat stale, ale kedze ideme k nasim na veceru...tak velmi sa nai nestaram 😉

bznka
19. dec 2007

...a byt este ani nevyzdobeny...ale to sa zlvadne ved toho zase vela nie je..okna nevyzdobujem ...takze o starost menej 😉 , kedze ja nemam esze zaclony v byte a zaluzky su stale dole tak zbytocne na okna nieco davat a kedze byvam na na vyssom poschodi tak to z vonku az tak vindo nie je 😉 ...este dobre ze sa viem vyhovorit 😉