Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
19. dec 2007

aj nas na večeru volala svokra ale chcem byť doma proste taka pohodička inač by som určite kmitala už mam zle skusenosti ....tak nechcem to zažiť znova 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

bznka
19. dec 2007

ku svokre ani ja by nesla...to by osm kmitala rychlejsie ako sekundova rucicka na hodinke 😉 ...ale u nasich je pohod pohodicka....moja mamka vie tak v pohode vsetko zvladat... 😉 ani doma by nebolo zle, uz sme travili vianoce aj doma sami ale po veceri sme utekali k nasim...sak nebudu oni ani my sami sediet 😉

vka
autor
19. dec 2007

no aj ja sa tak u našich citim vieš ja mam niekdy pocit ako keby som u nich bola u uplne cudzich ludi vieš taky nepokoj taka napeta ....................... inač ide k nim švagrina na večeru tak by chcela aby sme boli pokope ale ona ma takeho muža že vlasy a adrenalin mam zvýšený ked ho vidim a ked začne rozpravať tym jeho spomaleným vyjadrovanim inač ešte vetu nedokonči a ja viem čo chce povedať nemam chuť tam byť s nim lezie mi poriadne na nervy

bznka
19. dec 2007

evka tak si to vychutnaj doma, nam svokra nacerkla ze by sme aj u nich uz mohli stravit vianoce, no raz stacilo 😉 , vtedy som ich prezila so smutkom na dusi a s placom pri veceri 😒 , takze take vianoce uz nechem.
No ale toho roku uz 2krat po sebe sme u nasich...takze vies ze bude zle, a sa bude na nas krivo pozerat...no ked mangel suhlasil tak co 😀

vka
autor
19. dec 2007

ja som si po obede ani kavu nemusela dať kuk IP

vka
autor
19. dec 2007

nejak je Danka ticho žeby ju tam nechali????

bznka
19. dec 2007

ja si myslim ze uz hej,a mozno uz ma potom 😉

vka
autor
19. dec 2007

no bolo by fajn dame sa prekvapiť maly mi zaspal na gauči idem ho preložiť po obede sa mu nechcelo spať tak odkvecol skor dufam že bude v noci pekne spať rano chcem isť na spoved už o 6 00h bru noc

adikasb
19. dec 2007

Leni, jasne ze niekedy dame stretko v detskom centre, kto sa este prida??? 😉
Ale teda do konca tyzdna uz urcite nie, a medzi sviatkami bude zatvorene, takze az niekedy po novom roku. A dlhsie maju otvorene v utorky a stvrtky, od 8.00 - 17.00.
Baby, prasklo nam kurenarske potrubie ☹ 😢 V spalni mame pol steny mokrej, muz prave rozobral podlahu a v piatok maju prist kurenari, no ooootras 😒 Teraz pred Vianocami, proste stastie prestastie... Aj podlahu nam nafuklo, tak musime asi dokupit. Joj, som chcela piect tie perniky teraz vecer, ale uz ani chut nemam...

adikasb
19. dec 2007

A my sme sa dohodli, ze na Stedry vecer sme domka 😵 Tak sa aj tesim, aj ked u nas je to v pohode aj u svokrovcov aj u nasich 😎 Ale minuly rok sme boli u nasich a toho roku chceme byt sami ako rodinka. Ale potom na prvy a druhy sviatok to postriedame na navstevach.

kari
19. dec 2007

ahojte dievcata
Ja uz mam vyzdobeny cely dom ale je este stale co robit.
Dnes som sa pola dat do poriadku po dlhom case som mala zase trocha cas aj pre seba.Vianoce som sama este neoslavovala,ale u svokry by som ich slavit nechcela.

bznka
19. dec 2007

...adika...no to ti nezavidim ..ja uz by som infarktovala a evku by urcite kloflo 😉 ...a este teraz pred sviatkami ja ani na take nemyslim bo ja neviem co by som v takej bytovke robila 😖 😲

...adka a vy ste to kurenie nemali nahodou prerobene?

danuska24
19. dec 2007

ahojte 😉

danuska24
19. dec 2007

este sme staaaaaaale 2v1 😉

kari
19. dec 2007

A este do kedy? Ako dopadlo.

danuska24
19. dec 2007

zajtra vecer na prijem, dr. ma nocnu - bude asi vyvolavacka..
do piatku by sme mali byt 1+1 s tym ze ked bude vsetko ok v pondelok nas pusti domov

kari
19. dec 2007

A kde ides rodit?

danuska24
19. dec 2007

do Kosic

kari
19. dec 2007

Tak ti drzim palce,nech vsetko dobre dopadne.Potom sa ozvi co a ako.

danuska24
19. dec 2007

dakujeme. jasne, ozvem sa 😉

savta
19. dec 2007

Caute dievcata tak nieco o sebe byvam v SB na 9 Maja.Mam 2 rocneho Adriana. Nejake foto pridam neskorsie.Zatial tolko dobru nocku.

adikasb
19. dec 2007

Tak ja som sa nakoniec pustila do pecenia pernikov, muzicek sa ponukol ze mi pomoze, tak vypekame spolu 😵 Prave su posledne v rure, vyberieme a ideme spinkat.
Bznka, keby prerobene, my mame komplet vsetko nove od kotla cez potrubia a radiatory... Esteze mame kozub, lebo inak tu bud zmrzneme alebo sa narychlo k niekomu stahujeme 😖 Ale voda nejde tepla, no da sa to nejak prezit, len dufam, ze to v piatok rychle opravia, lebo ma fakt klofne 😠
Danuska, tak zajtra mas prijem a nechavas si vyvolat? Skus tu svoju slecnu prehovorit, nech si to dovtedy rozmysli a vyberie sa na svet sama 😉 Drzim vsetky prsteky a potom daj co najskor vediet, nech sa mozeme tesiiit 😵

bznka
19. dec 2007

Slavka tak to nemas daleko od nas 😉

savta
19. dec 2007

Cau bznka kde ty byvas nepozname sa s vydenia 🙂

bznka
19. dec 2007

no byvam na komemskeho ...no neviem ci sa pozname...vies vielmi ta na tej fotke nevidim

bznka
19. dec 2007

al epozeram ze mas album tak tam mrknem

vka
autor
20. dec 2007

Ranko holky no nočna debata vo velkom ech Adi ozaj by ma kloflo 😒 moj mužik včera do 2h rannej napaloval dvd zo stužkovej a rano ked som mu ich pomahala davať do obalov nahodou pustil zle mu to v počitači prepočitalo poposuvalo zvuk chvala bohu iba na dvd1 ale všetky 37 dvdečiek su zle musi všetko nanovo napalovať a z tv idu dnes do košic tak ma obed s primatorom dufam že bude všetko ok 😒 😒 😒 😒 Dani tak držim silno palce hlavne oddychuj a snaž sa vyspať nabrať vela sil na porod lebo vyvolavačka zo sebou prinaša rýchlejši nastup bolesti a možeš byť rychle vyčerpana a hlaven vela pi aby si telo nabralo tekutiny myslim počas kontrakcii piť nedovoluju budem na teba v piatok myslieť 🙂 🙂 🙂 Bznka ty nemaš spania ? Dianka vystupuje o 10 00h v škole tak idem pozrieť a na spovede som nebola lebo mužik ma rano duril z postele aby som mu pomahala vkladať dvd asi zajtra skočim

kari
20. dec 2007

Ahojte dievcata,dala som maleho hajat tak som k vam nakukla.Co vsetko sa clovek dozvie za tu chvilu co tu nieje.Dufam ze Danka to uz ma za sebou 🙂 🙂 🙂 .A ze vsetky ste prezili krasny den

bznka
20. dec 2007

No ahojte, tak evka konecne som ta stretla nahodou a aj sme sa spoznali 😉

...no tak ja som bola dne na ten zubny snimok, tak som pobehala par obchodov a tak sla so snimkom k zubarke...taka pokojna ze sak ma objedna ked nieco, a ona ze sadnite do kresla a ten jeden zub vam dnes mozen vybrat aj ...je zbytocne na nieco cakakt lebo predsa clovek nikdy nevie 😖 ....no tak momentalne som popuchnuta ako velryba, zub ak ked tam uz nie je boli....no a story este neskoncila....dalsie 2 mism ist dat vybrat na stomatochirurgiu a treti pojde von ale tak az za pol roka a mozno aj neskor ☹ ....no som nazlosstena a poriadne sak co budem bezzuba, sice viem ze ide o osmicky...zuby mudrosti...takze z toho vyplyva ze udem bezzuba a total sprosta 😀

...tak som vam tu rozpisala moj den 😉

vka
autor
20. dec 2007

Terka som aj ja rada že som ťa stretla a s tým zubom mudrosti si mi normalne nahnala strach ja tie zuby ešte nemam a ktovie kde su ale kým ma to neboli ....... 😖 😖 😖 😖 Kari Danka ma isť do poradne až vpiatok že si ju tam nechaju aspon ked som to pochopila dobre ....Lenka si už domka asi dohanaš dni čo Moj den?????? o 10 00h vystupovala Dianka šli sme pozrieť ako zlate boli mohli s nimi učitelky nacvičiť aj viac ale .....kolo 11 00h som šla aj s malým domov doma som narýchlo urobila polievku upratala pre pripad nečakanej navštevy 😀 o 11 45h som šla nazad do školy po Dianku pozdravujem bznku 😀 tak domov učiť sa dala maleho spať a šla d Diankou na subor tam sme sa dozvedeli že skušku maju až o 16 00h tak sme sa vybrali na nakup do kvetinarstva dokupiť dake čačky do Lidlu na vianočný nakup ...časť nakupu..... došli sme domov pomahala som D robiť pozdrav lebo dostali za ulohu urobiť svojmu vianočnemu kamaratovi pozdrav to si ako žrebovali ma nejaku dominiku potom sme šli na skušku ja som došla domov pospisovala čo mi treba dokupiť a kolo 15 30h som sa vybrala na nakup zasa s 2 velkými taškami som sa teperila po nu na subor tak domov a zasa iba tu k nam do večierky dokupiť malinovky som rada že mam nakup urobeny 1500sk je fuč a dokupiť mi treba ešte klobasky nejaku šunku ked niekto dojde na navštevu ale to kupim v sobotu aspon to bude čerstve takže to bol moj den teraz som si urobila kafe dopijem a idem dať do poriadku kuchynu tak ma čaka žehlenie a tepovanie kobercov ale to až ked deti zalahnu aby to nezdupali 😉