Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vojtecka
20. jan 2009

Dobre ranko kocky 😅
Ako Vam zacal týžden? U nas celkom v norme, zatial 😅

lenrie
20. jan 2009

ahojte,ja len tak na skok,vonku je hnusne ,mala spinka,tak som pridala nejake fotky malej 😉 o chvilku mame dva rocky,tak zhanam,kde jej dam upiect tortu,ale chcem len s kitty,neporadite????

dioliana1
20. jan 2009

v Dubovici je kopu cukrárok.........

kingstonka
20. jan 2009

my sme kolace davali par krat piect jednej pani v Gregorovciach a mali uspech- torty neviem ake robi... mozem ti dat na nu tel.kontakt ak chces...

bznka
21. jan 2009

Ahojte...no vonku nam uz zacina prsat

bznka
21. jan 2009

Lenka tak mala uz je velka...2 roky mate..verim ze sa vam taku tortu podari dat niekde upiect

kingstonka
22. jan 2009

ahojte... pekny den prajem...aj ked vonku to momentalne vyzera desne.... ☹

lenrie
22. jan 2009

ahojte baby,tak nakoniec som si dala objednat tortu v Ke a nasi ju donesu,a nasla som krasnu,presne podla mojich predstav a je s pudingovou plnkou a s ovocim a s marcipanom,takze ziaden hnus 🙂 ale dakuejm za rady

lenrie
22. jan 2009

juj chcela som este pisat a mala mi to odklikla 😀 vcera sme sisli zo skolky a ona chce len sama po schodoch a nakoniec sa potkla a letela celymi schodmi dolu,som myslela,ze je cela dolaman,este tak na hlavicku padla 😲 😢 ale chvalabohu nic,ani nezaplakala,no strasne schody tam maju,tak blbo sa jej po nich ide ale ten strach co som mala ☹

bznka
22. jan 2009

Vidim ze sa tu pretrhavame v pisani.....ale ked sa vam tak neche ako ja tak to uplne chapem, uz sa neviem dockat tepla slniecka....lebo mala by stale bola najradsej vonku a taketo pocasie nam nehraje do karat.

Lenka tak potom tu torticku sfot.

Tak prajem vam prijemny zajtrajsi piatok

danuska24
22. jan 2009

no my sme boli 😵 vcera u dr., malej sa vyhadzali nejake vyrazky, tak kazala potieram Imazolom a davat probiotika na upravenie crevnej flory..
muzik cely tyzden doma-marod..
Leni zemska pritazlivost je strasna svina.. 😉
Linda tiez zletela na hlavicku z postele, ma modrinu a trosku akoby zosuchane od koberca.. ocko strazil 😠

danuska24
22. jan 2009

no to pocasie je otras, nehorazna dzabanica..

danuska24
22. jan 2009

Evi kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?
dobru nocku

komisakpd
23. jan 2009

ahojte...aj ja sa neskutocne tesim na leto, alebo aspon na slniecko a teplucko...len sufam ze uz mrazy nebudu..toto pocasicko ja velmi nemusim...

danuska24
23. jan 2009

ahoj Dominika 😉
ako? uz sa Ti to krati 😉 😉

komisakpd
23. jan 2009

no hej krato a uz sa aj tesim...

bznka
23. jan 2009

...to vonku je akoze co to pocasie?....sak mna klofke/no evkas naucivla si ma super slovo/.

..vikedn bude tiez len domaseduci...ale co uz, lepsie ako nic 😀

vka
autor
24. jan 2009

Ahojte hlasim sa po dlhšej odmlke kedže sa v sabinove začala plesova sezona mam kopec roboty ....inač všetko po starom rano do prace tak po deti do školky a zasa do prace večer skontolovať ulohy sem tam niečo upratať .... a ked zalahnem do postele ani neviem ako zaspim ...dnes musim dohnať zanedbanu domacnosť a sadnuť k učeniu 😒 ...

Počasie o ničom akurat vyborne na virysy už len čakam kedy deti zamaroduju ...začinaju častejšie kychať tak len dufam že nebudu chore bo ma ...klofne..
Krasny vikend dievčence 😉

bznka
24. jan 2009

aj tebe evka krasny vikend ..a aj dalsim

...no a verim ze chripka nas obide aspon nasu rodinu 😀 .....no ale nidky neviem co stevko donesie domov zo skolky a to maju ist vo februari na plavecky

komisakpd
25. jan 2009

ahojte..tak ako vikend..aspon ze neprsi..ale uz sa tesim na jar a leto..aj vy?

oraia
25. jan 2009

jeeeej ahojte vstky Sabinovcanky....sice nie som zo Sabinova ale mala som tam babicku a kazde leto, kazdy volny cas som tam travila, prakticky som tam vyrastla 🙂))))) mam krasne spomienky 🙂

bznka
25. jan 2009

..n oako som predpokladal domaseduci vikend..ale vpohode.

Komika ja sa uz tesim na jar a leto/ale nie uprsane/....lebo taket pocasie ako je teraz cloveka nici , teda aspon mna

Oraia....a este chodis tu niekedy?.

janazuza
25. jan 2009

Ahojte. môžem sa pridať?

danuska24
25. jan 2009

jasnacka ze mozes 🙂 😉

janazuza
25. jan 2009

...som sa nedavnom presťahovala s PO do Lipan a nikoho tu nepoznám ☹

danuska24
25. jan 2009

a coze ta zavialo tym smerom 😉

janazuza
25. jan 2009

sme sa rozhodli ísť do domčeka- predali byt a kúpili dom(spločne s našimi) 😉

danuska24
25. jan 2009

my sice sme v domceku ale chystame sa do vlastneho, len to este chvilku potrva..

janazuza
25. jan 2009

my sme spokojný 🙂 a vo vlastnom 😉

janazuza
25. jan 2009

nevadí mi, že s našimi