Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

lenrie
24. okt 2009

tak potom mozno chodi s mojim krstnatom,ona tam tiez chdi,moj maly chodi na svermovu

ludka140281
24. okt 2009

pekne fotecky..... 🙂 no Sabinovcanky su velmi pracovite,ked tu nikto nieje co? 🙂 aj ja sa idem s malou napapat 😀 zatial pekny vecer 😀

vka
autor
25. okt 2009

No Ludka rozvirila si tu debatu 😉 😉 😉 😉 😉 aj Lenka vyliezla 😉
Danka sa nam stratila ..Linduške sa v školke pači?.....O Vojtečke ani nevravím ale ta ma doma mužika takže 😉 😀 Terka sa nejak odmlčala mimochodom ako Števko v škole?

Dnes sa chystame s mužikom na rande do maxu do kina na film Nezvratný osud 4 potom skočime na kavičku 😉 😉 😉 😉 planovali sme že pojdeme do Ružbach iba mi bez deti ale začina ma boieť hrdlo takn radšej neriskujem Leni skore udravenie.....
Navarene mam teda aspon polievočku užastnu fazulovu a zvýšilo sa ešte od včera plnene kur masko s ryžou, dorobim nejake rezne ,mužik po stužkovej takže moc mu do jedla nebude je ešte najednýod posledného chodu........................
konečne som včera dala domacnosť do kopy ale ked zvesim pradlo z balkona tak budem zo žehlenim tam kde som bola 🙄
Krasnu nedelu všetkým

bznka
25. okt 2009

Ale neodmlcala som sa len ja odkedy synator chodi do skoly nejako nestiham a dni ubiehaju velmi ryhlo

Evka pozeram ze vy aspon mate ako tak cas na seba s muzikom 😉

Lenka ja ze uz ani nezijes ked sa neozyvas..ale vidim ze mat to tiez pestre...a tu prahu zavidim.

vka
autor
25. okt 2009

Joj Terka cez týžden mame na seba malo času mužik maka od vidim do nevidim a v posledný čas ozaj sme sa videli malinko minulý týžden bol služobne v Ba tak ja som sa po nociach učila 😖 takže spravili sme si aspon troška času pre seba 😉 😉 😉 a možem povedať SUPER FILM 🙂 🙂 🙂 potom sme zašli na kolačik a na bagetu potom šli po deti ................a týžden sa može začatjedna druha robotka........ treba sa mi zasa učiť na započty,,, 🙄 prazdniny budu porozmýšlaťako aspon trocha vyplniť deťom časaj by som zašla s deťmi poplavať počula som že v madarsku kdesi v jaskyni je fajn ....alebo iba tu do Ružbach............. tak na cintorín zapaliť sviečku pomodliť pospominať..............absolvovať nejake navštevy krsňa bude mať meniny...........no čas vyplnený.................

danuska24
25. okt 2009

Evi tu sooom. Mala v skolke spokojna, 😉 😉 velmi sa jej tam paci.

vka
autor
26. okt 2009

Tak to som rada ale ona šibalik malý zvykneš na hocičo nie?
Zajtra ma Tian vystupenie v školke pre babky dedkov tak budeme mať po vystupeni navštevy už som aj spravila kolač z kyslej smotany piškot a marhul musi odstať a ked sa don pustime ............mnam mame ho velmi radi

bznka
27. okt 2009

Tak my maem od zajtra prazdniny...zajtra maju riaditelske volno 😉 , vyhovuje mi to..tak sa tesim....ja nic neplanujem na prazniny co teraz budu...cez vikend to bude cintorin

vka
autor
27. okt 2009

Ja ešte v robotke malý je nejaký zahlienený zajtra ho asi do školky nedam Dianka maju branne takže volnejšie 😉 ja ešte do prace a tak hura prazdninky 😉

ludka140281
28. okt 2009

4dni volno kocky.....to je zivot...uzite si prazdniny,nech vas deturence nezlostia 😉

ludka140281
29. okt 2009

opat len ja sama ☹
haloo...nikto sa nenudi?

bznka
29. okt 2009

nenudi nenudi.....sak to sa nai pri dvoch detoch doma neda 😀

lenrie
30. okt 2009

ahojte,ja nechapem preco mi to neche pridat odpoved 😠 😠 😠 😠

lenrie
30. okt 2009

az teraz,no ale znova uz nepisem,tak aspon uzivajte si prazdniny 😉

lenrie
30. okt 2009

baby este otazka,neviete kadernicku,ktora chodi aj domov?dik

dagi76
2. nov 2009

Ahojte dievcata, my si hladame byt v SB a napalo mi ze vy ste taky zdroj informacii 🙂
neviete o niekom kto tuzi byvat v PO a chcel by vymenit byt? Nas je 2izb. ale pekny velky a potrebujeme 3,5 prip. 4izbak.
Keby ste o niecom vedeli dajte mi vediet do IP, kazda infoska nad zlato
Dakujeeeeeeeeem 🙂

vka
autor
7. nov 2009

Ahoj všetkým nečjak nestiham čitať 😕 😕 😕 😕
Dagi asi ti neporadim neviem o nikom a v po sa Vám nepači? tu v Sabinove neviem či su vobec 3,5 IZB BYTY 4IZB su no treba patrať

ludka140281
7. nov 2009

ahoj evi...ved ani nemas co citat...ja tu nikdy nikoho nenajdem....len ja a ja 😢

chulia6
7. nov 2009

ahoj Ludka ani som namyslela ze ta tu najdem(julia majtnerova)pekne brusko-blahozelam 😀

ludka140281
7. nov 2009

to to je su per...a ty byvas v SB?jej a dvojicky ....no super...zas o kamosku viac 😀 😀 😀

ludka140281
7. nov 2009

chulia nadherne fotky.....zvladas to v pohode?dvojicky su nadherne,ale ja si radsej zajdem 2x....mas doma riadnu makacku...a ked zacnu chodit ani nehovorim....ale zas dvojnasobna radost...blahozelam

vka
autor
8. nov 2009

No Ludka čo ti poviem................................ 😀 😀 😀 ja ked zasadnem k pc aj sa tu zabudnem a potom ech dobieham kopec veci do obedu makam v jednej robotke po obede mam objednavlky takže večersom ako troska a to že doma treba niečo upratať tak to ani nehovorim poučiť sa ja aj s Diankou...... 🙄 no včera som celý byt vyupratovala v skriniach okna v obyvačke a detskej umyla zaclony nove vešala topanky som triedila k žehleniu som sa dostala o 8 h večer bolo 10 30 ked som dožehlila a kopa veci ešte na balkone nekonečný pribeh s tým žehlenim ešteže mam na varene včera som robila kapustnicu ta bude aj dnes na obed ostalo rizoto ,aj čista ryža j nej som už spravila dusene masko na šampinonoch to iba tak najednu porciu,večar som spravila zemiakový šalat to iba preto lebo mali v agromilku velmi lacu jogurtovu tatarku ta ma zaruku do zajtra takže budem mať na aj na desiatu do prace ...ešte vypražim rezne....mužik po stužkovej takže reznedojdu na rad až asi na večeru.....

chulia vitaj jej mate doma veselo ja by som si chcela vyskušaž ake je to mať dvojičky musi to byť velmi zaujimave že 😉

peknu nedelu všetkým 😉 😉 😉

ludka140281
8. nov 2009

no evi,ked si uz tak zabehnuta....aj ja mam kopec zehlenia tak prid....momentalne som chora,tak lenosim pod perinou 😠 ...mozes mi aj upratat,navarene mam 😀 😀 😀 a myslim,ze dvojicky nebudu problem,len to zakric z okna a uvidis kolko spermodarcov sa najde.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pekny dnik

bznka
8. nov 2009

No Evka ty mas kolko hodinovy den?...nejako si sa rozbehla...s tym zehlenim dojdi aj k nam 😉

Vitam novi tvar.

..k bytiku sa vyjadrit neviem leboja to nesledujem.

..a vsetky papajte vela vitaminov nech nas ta potvorska chripka obchadza

vka
autor
8. nov 2009

jojooooooooj 2 deturence stačia až až dvojičky to iba tak na pohrajkanie 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 hned všetko važne myslite 😢 😝 😝 😝 😝
terka den keby mal 27h tak malo hlavne ked maš toho vela 🙄

chulia6
13. nov 2009

jaj dobry vecer.niekto by si to chcel skusit s dvojickami alebo sa mi to zdalo???? 😀 Ale pravdu-ked uz ich mate je to super,da sa to zvladnut a mat jedno babo to je uz pre mna nezaujimave 😵 😵

vka
autor
14. nov 2009

😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bznka
15. nov 2009

😀 😀 😀 😀
dufam ze ste zdravucky .....v skole maju nasi chripkove prazdniny takze idu az vo stvrtok 😕

vka
autor
16. nov 2009

Ahoj aj Dianka ma chripkove prazdniny vlastne od štvrtka mali a v stredu už idu do školy zatial sa deti držia no....klop klop
v stedu mam posledne započty tak držajte palce a hned ak sa bude dať si naplanujem skušky aby som do vianoc stihla aspon 2 nech mam z krku.....

kingstonka
17. nov 2009

ahojte.... taky pekny den to dnes mohol byt keby nebolo tak skaredo :( ta hmla je hrozna! super na sirenie chripky..