Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

lenrie
8. jan 2008

idem autom evi peso ani za svet,mala mi v kociku nechce sediet a uz som si aj auto ocistila 😝 o chvilu zleniviem ja aj deti,odkedy mam auto uz aj do Lidlu chodim castejsie na nom ako pesi 😲 no nic bezim po maleho a potom k lekarke na ockovanie,drzte mi palce 😀

bznka
8. jan 2008

evka ja ma Bujnakovu...no ja stromcek dam dole az cez vikend a aj ostatne...no naststie tie cacky mam kde dat...aspon to 😉

komisakpd
8. jan 2008

Ahojte baby, by ste neverili, ale zase som chora, uz ma z toho ide...a to som mala byt cely tyzden na skoleni e-learningove kompetencie uciteľa a tam je tak fajn aj ked treba makat, v kuse 6 hodin anglictina a 6 hodin komunikacny trening..tak co uz ..lezim v posteli..prajem pekne dni s ratolestami

bznka
8. jan 2008

komka tak sa vyzdrav....no kecat po anglicky tak dlho by sa mi nechcelo 😀 .....radsej s poriadne vypot pod perinou a mangelikom 😀

komisakpd
8. jan 2008

sak asi tak..mne sa celkom chce kecat po ang.lebo to aj potrebujem..je to zaujimave..a to vypotenie..uz sa tesim ked pride mangel domov z prace 😀

bznka
8. jan 2008

len ci jemu sa bude chciet potit.... 😀

vka
autor
8. jan 2008

😀 😀 😀 no čo Leni ako ste zvladli očkovanie? tak ta Danuška bud musi byť tak vyťažena mamičkovskymi povinnosťami že nema čas sem napisať alebo su z malej očarení 😵 asi oboje.........

bznka
8. jan 2008

...asi naozaj oboje je to u danusky.....no nas vytazuje nasa mala teraz....vyzaduje si potvora vela pozornosti...je dost nervozna, na zubky sa mi to zda skoro...ale preco aj to moze byt 😅

...stevko zubky zvladal suprovo, anis om nevedela ze mu idu...mal ich sice bolestive ale nobl velmiuplkanay a nervozny.... 😉

vka
autor
8. jan 2008

juj teraz musi byť Miriamka zlatunka tie decke bezzube usmevy joj na spapanie

bznka
8. jan 2008

no je zlatulinka ked sa smeje a ma dobru naladu a e ticho..noked zacne byt nervozna tak je po zlatulinkej miramke 😀

danuska24
8. jan 2008

Evi aj aj 😉
mala je lepsia ako telka, ked spinka dam si ju k sebe do postele a furt na nu cumim. 🙂
Do nemocnice ma prijali 20.12. s tym ze mi vecer davali vyvolavacku+tepla sprcha.. kym mi tiekla infuzka mala som kontrakcie no potom nic. v piatok zase to iste. v sobotu ma nechali tak, dr. mal sluzbu v nedelu, tak zase infuzia, no zase vobec nezabrala. a nakoniec v pondelok vecer tabletka na vyvolanie a infuzia - uzila som si 8 hodin kvalitnych bolesti... a potom ma bral dr. na sekciu pretoze za cely ten cas som sa otvorila ,,az,, na 2 prsty..
mala som spinal - uplna pohodicka. ja som najprv chcela celkovu, ale dr. ma prehovoril na spinal, ze je to lepsie, ze maju viac casu na babo, a nemusia sa tak ponahlat. mala je sikovna, od prveho prilozenia sa ukazkovo prisala.
od utorka ako sa narodila az do nedele som nemala mlieko, tak ju tak vyhladovali ze z 3400 schudla na 2900.
jazva uz neboli, uz uplna pohodicka.
dnes sme boli v poradni, bolo to tam o drzku, toooolko vela deticiek.. som dufala ze mala sa dostala aspon na porodnu hmotnost a nas drobcek za tyzden pribral 610 g. asi dobieha aj to co jej nedali papat v nemocnici.
v nedelu este musela byt na infuzii, mala rozvratene vnutorne prostredie - tym ze nepapala.
na gynekologiu v saci nemozem povedat jedno krive slovo, ale na novorodenecke mam tazke srdce. mozno keby som rodila normalne, mala mlieko na 3-4 den tak by to bolo ok, ale od stvrtka som ich prosila nech malej daju aspon caj, tak nie, nemozu kym to nenaindikuje Dr. A nakoniec aj Dr. povedala ze to nemuselo zajst az tak daleko. spolubyvajuca - druhorodicka - jej ukazali ako malu prebalit, poobliekat, a mne nic a ked som ich o to poprosila tak mi povedali ze som podpisala ze mi to bolo ukazane, lenze tam sa vsetko robilo stylom podpiste a potom si to precitate, lebo nemaju cas kym si precitas 2 strany. takze tak.
ale uz sme ok, a krasne priberame. (klop klop klop)
zatial papa, dobru nocku.
ale som sa rozpisala... 😎

vka
autor
9. jan 2008

tak Dani užila si si ale čo to patri k udelu ženy zasa pri druhom budeš mudrejšia....len pi vela tekutin aby si mala mliečko a aby Linduška priberala a ani sa nenazdaš a bude ti pod očami zo dna na den rasť tak sa držte a pozdravuj malu telku aj ja by som taku chcela 😉 😉 😉 ale len na pozeranie 😀 ak budeš mať čas pridaj fotečky sme zvedave

lenrie
9. jan 2008

ahojte,tak Dani uzivaj si malicku kym je este takato a vacsinu dna prespinka,ja si so svojou uz neviem rady 😲 maly az taky zivy nebol a vraj dievcata su kludnejsie 😝 u nas to neplati 😠

vka
autor
9. jan 2008

Leni bud rada živšie deti su prebojnejšie tie sa vo svete nestratia

lenrie
9. jan 2008

no to mas pravdu Evi,len ona je ako chlapec no snade z toho vyrastie,vies vzdy som snivala o dievcatku ako ju budem cesat, obliekat jej suknicky a saty a ked bude ako chlapec tak mi to moc nedovoli 😠 no a maly ma teraz obdobie vzdoru ,niekedy ma strasny zachvat zurivosti,tak snad ho to prejde cim skor

vka
autor
9. jan 2008

neboj ešte ťa bude hlava bolieť ako si bude oblečenie vyberať ako moja večer hrabe v skrini čo na druhý den oblečie a ju nezaujima že to čo mala napr dnes je čiste a može to obliecť i zajtra...NIE ona musi iné

lenrie
9. jan 2008

no uz sa tesim 😝 idem sa obliezt a musim po maleho a do obchodu...pa zatim potom sa ozvem

vka
autor
9. jan 2008

tak dnes komunikacia nejak viazne???? 😒 neviem či aj vam ale mne tak pomaly naťahuje stranku ale len konika ine idu dobre

lenrie
9. jan 2008

to aj mne Evi,nemam na to nervy a tiez mi to robi len konik 😖

vka
autor
9. jan 2008

možno že je to forum velmi preťažene u nas je Diankina kamaratka tak si kreslia malý po obede nespal tak je ako bez života kupila som si farbu na vlasy tak by sa mi patrilo ich aj zafarbiť a na ples som si kupila naramok i naušnice taka imitacia štreusova som zvedava do kedy to vydrži no take kvalitnejšie staly kolo 300sk a pre jeden ples mi bolo luto tak mam take za 60sk ale nevyzeraju zle 😉

bznka
9. jan 2008

Ahojte, no tak ja som si dnes urobila vyletik k nasim....stevko rano do skolky nesiel, nie a niej ho zobudit tak som sa na to vykaslala 😝

Danka no hlavna vewc ze porod mas zas seboe...kadzy porod je iny a aj u kazdeho je to individualne...hovor mi o kvalitnych bolestiach.....mala som to pri prvom pri druhom boli tiez kvalitne ale uz ma nikto nenechal trapit sa 😉 ...treaz si vazne uzivaj malu a odpocivaj kvoli mliecku...mala ti vyrastie ....mne je az luto ze tie uplne novoredenecky cas mame za sebou....aj ked dni sa mi vlecu mam vsakpocit ze mala mi rastie pod rukami 😀

Lenka....sak moja mala bude tiez ako chalan mam taky pocit..je uplne ziva...ale ked bude po mne tak sa ani necudujem 😀 ,s tevko je presny opat...hamblivy citlivy chlapcek za mala velmi poslusny...no urcite Miriamka bude uplne ina ja s urokami 😀

bznka
9. jan 2008

no a hovorte mi nieco o pomalosti konika...sak mna ide z toho roztrhnut kym tu nieco natiahne.... 😒

bznka
9. jan 2008

evka no aj ne treba zafarbit vlasy....no nejako nie a nie cas si na to najst 😠 ,
... ja by som tiez envyhodila 300 Sk kvoli bizuterii na ples....hlavna vec ze splni svoj ucel 😉

vka
autor
9. jan 2008

vlasy mam už zafarbene iba počkam 20min ja si ich farbim iba šamponom boli časy ked som farbila farbou no treba sa o to starať inač ešte ked sme boli s malým v po tak som si kupila v tesku v predajni Bianca lodičky velmi sa mi pačili tak budem mať aspon na ples a v lete ku kostymčeku alebo šatam ide mi krsňa na 1sv prijimanie tak budem mať na kostymy pre mna a Dianku pojdeme do Polska

bznka
9. jan 2008

aj my pojdeme na prve svate prijamie tohto roku...no este oblecenie neriesim,kedze dufam ze dovtedy schudnem 😀 ...ale ja si na obleceni velmi nepotrpim, ledva na krstiny som nieco nasla...nie som kostymcekovy a satickovy tip...jednoducho sportove veci su moje.Ale nieco musim este dovtedy vymysliet ...ale ja by som si mozno aj kupila keby na moju vyskuj malli...vsetko mi je dlhe a stale nieco niekomu dvat sit alebo opravoat 🙄 ..asice sestru mam krajcirku ale to je o inom 😒

vka
autor
10. jan 2008

Ranko Terka možno sa už ani v dnešnej dobe moc šiť neoplati take šaty ešte asi ano ale v tom polsku tak tam maju od vymyslu sveta juj pastva pre oči ja zasa rada take šatičky sukničky -ked je priležitosť= inač športovo sa obliekam vieš teraz si moc na oblečeni nepotrpim ved som doma nikam nechodim a to že prejdem do školy školky...ked ideme niekam to je už inač

lenrie
10. jan 2008

ahojte babenky,a pekne ranko alebo uz doobeda? 😉 no s tym oblecenim,ja tiez najradsej sportovo a pri detoch sa ani neda vyobliekat,najma pri takych malickych,hoci kostymi sa aj mne moc pacia 🙂 ale az vyrastu a pojdem do roboty,potom si dam zalezat 😉 a vlasy?aj mne by sa zislo zafarbit ale tiez pouzivam len sampon,mam dost suche vlasy a farby mi ich este viac vysusuju,tak ich nechcem nicit este viac,ajtak su uz dost znicene 😢 no a v Polsku maju fakt rasne saty a kostymceky 🙂

vka
autor
10. jan 2008

čo varite na obedik ja som vybrala kuracie mäso ale čo s nim to netušim ☹

lenrie
10. jan 2008

ja mam od vcera perkelt 🙂

vka
autor
10. jan 2008

tak maš free ja musim tiež navariť dačo aby som mala aj na piatok kolo 11h mi treba isť po šatičky a o 13 00h ma prisť holka robiť nechty a v sobotu mam 2 dievčence na učesy tak ešte ja ale nechcu nič zložite tak to pojde raz dva