Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
21. jan 2008

no da sa povedať čakala som navštevu a nedojde hlavna vec že všetko nachystane 😠 odložim to do zajtra hadam sa tomu nič nestane

komisakpd
21. jan 2008

a co dobre si chystala?

vka
autor
21. jan 2008

chlebičky na ktore som dala šalat šunka zelenina a od včera sa zvyšil šlahačkový kolačik no dnes ho dorazime

komisakpd
21. jan 2008

taku kaloricku bombu by som si dala 😉

vka
autor
21. jan 2008

Ja mam rada tiež take pochutinky musim pustiť k pc Dianku už len tu prestupuje z nohy na nohu pisnem neskor pa

komisakpd
21. jan 2008

dobre, tak idem sa aspon intenzivnejsie ucit..inac pozname sa my? 😉

lenrie
21. jan 2008

ahojte baby,ja akosi nestiham,maly je doma cely den kedze pokasliava a nechcem , aby zas bol viac chory,muzik dnes odisiel do Ružomberka,tak som sama s detmi a viete si predstavit ten bordel?????a mam novinku,mala nam chodi 🙂 😉 🙂 😉 sama sa v piatok pustila a dnes uz vo velkom beha po byte 🙂ja akurat sedim za Pc a vyberam malemu Next,jedna znama robi objednavku a tak chcem malemu objedat veci,pre dievcatka nic pekne nemaju 😢 vecer sa chystam pratat skrine,no uvidim ako sa mi bude chciet 😲 😖

komisakpd
21. jan 2008

blahozelam malickej ze uz chodi 🙂 🙂 🙂

bznka
21. jan 2008

No babky tak zajtra drzim palce na skuske a vyberovaom konani

...a malej gratulacia ku chodeniu

lenrie
21. jan 2008

dakujeme 😉
a vidite baby,ja som vam zabudla napisat 😠
drzim vam obom palceky,nech vam to yjde podla vasich predstav a dopadne co najlepsie 😉 😉

vka
autor
21. jan 2008

Leni diky tak to je super tvoje ruky si oddychnu aj v školke ju nechať cupitať po šatni a ty budeš mohla maleho v klude poprezliekať no predstav si čo vymysleli v školke ak nechaš maleho viac ako 5dni doma tak musiš napisať prehlasenie čo mu bolo a že je už zdravi a nenakazi kolektiv tak s takou blbostou prišli keby napisali niečo rozumne že rušia prispevok zrpš no nie???

bznka
21. jan 2008

tak to je blbost, ved niekedy nechavas dieta doma lebo ho nechavas a nieje chore....no co to este nevymyslia 😒

vka
autor
21. jan 2008

v pripade ked je chore normalne vytlačený zakonnik a vy to nemate vyvesene ????

bznka
21. jan 2008

noja som dnes vo skolke nebola...sak urcite nam to povedia. Este ze to nechu od lekara.

lenrie
21. jan 2008

a to co za blbost vymysleli???? 😠 moji mali su teraz jeden od druheho soplavi a maly minule dosiel zo skolky taky zachripnuty,ktovie ci po vonku nebehali 😠

lenrie
21. jan 2008

to ako zakonnik je tam vyveseny? 😲

adikasb
21. jan 2008

Ahojte, tak to teda dobre blbosti v skolkach vymyslaju... To asi aby sa maminy nahodou doma nenudili a prehlasenia pisali 😝
Leni, tak blahozelame Rianke k chodeniu, suuuper 😵 Ja by som nebola povedala, ze sa tak rychlo rozchodi, co som ju vo stvrtok videla, tak sa moc nepustala chodit, ale zas to bola v cudzom prostredi... Tak uz si trosku vydychnes od nosenia, aj ked prve dni je to viac o padoch... A Sofi pada aj teraz hocikedy, teda nie hocikedy, ale hlavne ked je unavena, inak uz jej to celkom ide, len keby mi na schody furt doma neliezla 😔
A tiez drzim prsty zajtra komke a Evke, nech je to uspesne za Vami 😉
My asi zajdeme aj zajtra do MC, muzik robi poobede, tak asi vezmem auticko a skocime sa pohrat, Sofi sa tesi, ked je s detmi.

lenrie
21. jan 2008

tak konecne som pobjednavala oblecenie detom 🙂 ked su mali hore,tak sa to neda....vidim,ze Adka tiez ponocuje ale ja uz idem tiez do hajan,tak baby zajtra drzim palceky 😉 dobru nocku

bznka
22. jan 2008

Ahojte...tak myslim na vas Evka a Komka 😉

...my mame dnes poradnu a druhe ockovanie...no tak sa tesim ze az 🙄 ....adika vela deti a vlastne kto asi chodi do MC 😉

lenrie
22. jan 2008

ahojte,tak do centra chodime aj mz ale nikdz tam nie je vela deti:::(((
babz myslime na vas napiste ako ste dopadli 😉
bznka tak nech ockovanie dobre dopadne,my sme boli pred dvoma tyzdnami

vka
autor
22. jan 2008

Ahohte tak mam to v pondelok nastupujem na kurz 🙂 🙂 🙂 ked som videla kolko žien tam došlo asi 35 tak si myslim že šanca nijaka ale rozhodovalo poradie v akom sa prihlašky davali ja som bola 4 tak čitala kto ide vybrali 10 učastničok kurzu a 1 nahradničku som prekvapena že sa tam hlasili 50r ženy .....preplacaju mi cestovne no musim sa dokladovať ale rano budem chodiť z mužikom to mam aj tak jedno po obede busom stravne listky v hodnote 89sk daju a takisto ked mam dieťa v školke tak dostanem nanho 500sk tak sa tešim ...komi ako si dopadla???Dnes mi volal ohladom pračky že dojde kolo 13 00h tak budem, konečne prať ako človek žijuci v 21storoči lebo teraz ked som prala dospelacke veci tak jeden koniec mužik a druhý ja a žmykali sme Terka kuk IP

lenrie
22. jan 2008

tak super EVi 😉 😉 😉 vyslo ti to 😉

vka
autor
22. jan 2008

no keby som si mala sama platiť tak počitam kolo 9000-11000sk

komisakpd
22. jan 2008

Baby som tu..skuska uspesne za mnou a novy titul pred menom

komisakpd
22. jan 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

baby ale taka som mrtva, bolo to horsie ako statnice po ukonceni VS..nieco neskutocen..5 profesori na vas kukaju a obracaju jak...

ale mam..a musim sa pochvalit ze som vsetko vedela.. 😉 😉 a pritom nie som bifla..Boh to zariadil 😉

lenrie
22. jan 2008

Blahozelamee 😉 😉 😉 si sikulka 🙂

komisakpd
22. jan 2008

vdaka 😉

vka
autor
22. jan 2008

NO komi tak gratulujem nepozveš nas na žurku???? 😀 😀 😀 😀 😀

bznka
22. jan 2008

no gratulujem obom sikovniciam 😉

baby vedeli ste toto

Pre matky co poberaju matersky prispevok...
baby, prisiel mi jeden mail, podla ktoreho mi stat neodvadza sporenie do doxodku. registrovali ste sa do 15 dni od porodu ako fyzicka osoba na vyber poistneho? lebo od augusta 2006 mame povinnost poziadat o doxodkove poistenie

....no a ja som ta co som to neurobila lebo samoska nikto ma na to neupozornil a tiez vsetky zakony nema v hlave, len nechapem preco ma na to neupozornila socialka ked som davala ziadost o materske ze treba pozidat aj o platenie do dochodkoveho?.....som totalne rozculena

a dokonca tie lajstre treba podpisat do 15 dni po porde na socialke pred pracovnickou alebo notarom overeny podpias....takze idem sa zajtra prihlasit a prisla som o 5 mesiacov dochodkoveho

komisakpd
22. jan 2008

evka..no zurku nerobim, je to iba ThLic. a do ThDr..PhD. este pol roka tak asi az potom.. 😀 😀

terka, no asi nikto nema v hlave zakony hlavne ak sa tomu nevenuje..skoda 😒