Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
20. feb 2007

ako pozeram tak pozeram nikto nič ved sabinovsky kraj nieje maly ☹ ☹ ☹ ☹ pozdravujem nutku

lasenka
20. feb 2007

ahoj vka 🙂
ja som zo Sniny... moze byt?

lasenka
20. feb 2007

ahoj mel 😉
pridas sa k vychodniarkam? 😀

melory
20. feb 2007

neviem ci mozem, ked ja uz som strcena v kosiciach 😒

lasenka
20. feb 2007

hmmm, ved vychod ako vychod 😀
ako sa citis?

melory
20. feb 2007

dnes som uz od tretej hore, nedalo sa mi po cik pauze zas zaspat, potom prisiel hugo o pol stvrtej ze chce kakao, a to uz bol s nami v posteli a zober si to no styria v posteli 😉

lasenka
20. feb 2007

tak to vam bolo velmi teplucko 😀
Hugo je v skolke? my mame teraz jarne prazdniny, tiez mam Matuska doma 😉

melory
20. feb 2007

hugo je doma, ale ked budu jarne prazdniny si ho neham doma, a tebe chodi maly do skolky? myslela som, ze je doma.

lasenka
20. feb 2007

nie, chodime do skolky uz od 1,5 roka... do roboty som nastupila, ked mal len 9 mesiacov, medzitym bol so svokrou

melory
20. feb 2007

tak to som v soku...ja si tu idem vycitat, ze som doma a on v skolke, uz ho nelutujem, ved mal v novembry try roky...v kolektive mu je dobre, ale rano place ako blazon, ze on chce byt doma, a to ho salim, ze musim chodit do roboty.

lasenka
20. feb 2007

😀 kedy v novembri? moj mal 12.11. tiez tri rocky... a v skolke mu je perfektne... dnes rano plakal, ze on nechce byt so mnou doma,ze sa nudi, lebo ja sa ucim a on nemieni pocuvat tie hluposti 😀

melory
20. feb 2007

😀 tak to moj nie, ten je na mne zaveseny, mal narodky 6.11. cize dost tesne, termin som mala 17.11. co je na revoluciu tak som sa hnevala, ze mi to nevyslo, snad tento 1.4. sa mi splni.

v skolke ma rezim a musi posluchat, doma ma veget, svoju izbu, svoje hracky a mamu co mu splni modre z neba, lebo to ma na ociach napisane.

aku skolu robis?

lasenka
20. feb 2007

presne tak, v skolke sa naucil na nocnik, stratil zaujem o plienky, najnovsie uz papka s priborom... maju vela vystupeni, karneval, cize sa socializuje...
studujem anglictinu

melory
20. feb 2007

tak ja na jazyky vobec niesom, fuuu-ha,
mojmu sa to nepaci, ze chodi do skolky, lebo ani on nechodil, a ze mi co sme chodili sme taky az moc socializovany a ze sme ako stado...no uznaj aky je drzi, ale myslel to tak, ze sa lahko prisposobime okoliu a nestojime si az tak za svojim, ale on zas sa s nikym poriadne nekamarati, nenadvazuje kontakty a tak.

lasenka
20. feb 2007

moj maly, hoci aj chodi do skolky, je dost bojazlivy, stale ho musim prehovarat, aby niekde isiel... a to si neviem predstavit, keby do skolky vobec nechodil

melory
20. feb 2007

tak ja mam doma opak, lebo ucitelky v skolke mi povedali, aby som sa o neho nebala, ze on si uz vytvoril autoritu v triede a nema problem si vydobit svoje. aspon to som rada, ja som sa skor bala, ze sa budu stazovat, ze sa moc bije, lebo on je taky bojovny typ, pustil sa v skolke do 5 rocneho.

vka
autor
20. feb 2007

no čaute juj všetci ste vitane aj nesabinovčanky mam synčeka ktorý ma v juni 3 roky v poslednej dobe akoby zhltol všetku mudrosť do školky zatial nechodi ale ked začne zrejme mi ho učitelky vratia nazad 😀 😀 😀 😀 😀 no ale niekedy vie byť zlaty a potom to je naopak vtedy zlosti moja skoro 6 ročna dcera od septembra bude školačka velmi sa teši no o mne sa to povedať neda ☹ ☹ 😉

lasenka
20. feb 2007

babky, opustam vas, povinnosti volaju ☹

melory
20. feb 2007

vka, moj zacal rozpravat az v skolke

vka
autor
20. feb 2007

ahoj maly začal vravieť okolo 2r no tak že ostatnym som musela robiť tlmočnika mam na teba prosbičku ako by som dala do okienka foto napojila som kabel a neviem musim najprv stiahnuť foto do počitača a tak ????????

melory
20. feb 2007

stiahnes si foto do pocitaca a potom z pocitaca do albumu.

vka
autor
20. feb 2007

vdaka melory no zrejme mi musi s tym pomocť mužiček tak sa majte vonku sa vyjasnilo a dnes sa chystam do PO o 13 00h nam ide vlak musim čo to ešte stihnuť dcerka je u krstnej na prazdninach a ideme po nu aj s malym prvykrat pojde na vlaku juj to bude radosti 🙂 🙂 🙂 tak sa majte krasne hadam večer pa

vka
autor
20. feb 2007

no a som tu znova po malom vylete ale som bola velmi prekvapena ako to na nastupišti vlakov vynovyli maju tam podchody a cez podchod vyjdete priamo vo vestibule na vlaku sme nešli ani nepamatam melory a odkial si zrejme z vychodu nie ked vaše detičky nemaju ešte prazdniny u nas su prazdniny no neni ani s detmi poriadne kde vyjsť ani snehu tak chodime na prechadzky a kede tade po navštevach 😖 no nič moc ale lepšie než nič 😉 😉 😉

melory
20. feb 2007

ahoj a co foto?

vka
autor
20. feb 2007

nejak sme sa k tomu nedopracovali a okrem toho mal mužik dnes naročny dnik tak v takychto chvilach neviem ako ty ale ja ho radšej neotravujem možno nabuduce alebo skusim to zajtra sama hadam sa dajak k tomu dopracujem 😒 😒 😒 😒 😒

melory
20. feb 2007

ved ak mas foto v domovskom priecinku tak si len naklikavas do albuma do browsse cislo fotky ako pridat do pasu

sissina
20. feb 2007

ahojte mozem sa pridat.som od Sabinova asi 30km

melory
20. feb 2007

jasne ze mozes, lebo ja som asi 300km ale vtierkla som sa sem, no baby budu radi, ked sa tu nova tvar zjavy.

nutka
20. feb 2007

Ahojte,aj ja sa hlasim...bo mi pisti srdiecko za domovom...............