Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

nutka
21. feb 2007

hned si mi bola nejaka povedoma,andrejka 😎 ked som si pozrela album...a ten krstny-Matko netancuje nahodou v Lipanoch v subore?????

vka
autor
21. feb 2007

nutka nutka tebe su ludia povedomi podla pribuznych CHLAPOV???????? tanečnica 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

nutka
21. feb 2007

no sak nie tak 😀 ,ved tiez chodila do SB do skoly v tych rokoch.....ale aj sestra mi tancuje v subore a je jej kamos.......sak ale potesi vidiet znamy ksichtik........ 😎 Kebyze mas fotecku,tak aj teba mozno spoznam.... 😎 ja som sice z Lipan ale chodila som na gympel do SB

vka
autor
21. feb 2007

ja verim no ja som od teba o niečo mladšia a na strednu som chodila do prešova aj moja dcerka tancuje v subore moj manžel tancoval ked chodil na vojnu a ja rada spievam tak sme tiež taka spravna slovenska rodinka to s tymi mojimi fotkami nieje jednoduche mame tu o niečo starši počitač a v počitači maju deti iba hry a ja internet a na fotky čosi treba viac nejaky softver či čo no pustime sa do toho určite 🤐

nutka
21. feb 2007

No ja mam k tancu daleko,som take hluche crievko,ale zas rada malujem...... a manzelik je tiez na hudbu tak som zvedava pokom bude nas drobec 😎 ...
ale nejako nas tu vela nie je.....asi davate deti hajat.......

andrea.m
21. feb 2007

nutka ten krstný maťko tancoval veru v súbore v lipanoch.chodil tam na gympel v rokoch 2000-2004 myslím.ja som chodila do sabinova na poľnohospodársku,v tej budova čo je teraz OA sme mali inťák.

no idem devu kúpať nakuknem večer.nutka daj album možno ťa spoznám aspoň z videnia.bóže aký je ten svet malý.

nutka
21. feb 2007

sak jej,aj ja idem nachovat muzicka a svokra,bo makaju cely den na prerabke podkrovia......a zmysleli si chleba vo vajcu!!!!!to bude džabačka! 😖 Potom pridam foto do albumu.....

vka
autor
21. feb 2007

no kočky veru veru je nas malo ale ked nakuknem do bazaru su tam maminy zo sabinova či okolia ved sa napište pokecame hallllooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!! Andrea tak ty to maš doma perne take male babatko jej ja sa kočky s vami lučim nakuknem až rano my mame počitač v detskej tak ponocovať pri počitači moc nemožem tak sa majte krasne pa 😵 😵

andrea.m
21. feb 2007

vka aj mi máme v detskej na moje šťastie lebo to by som asi vôbec nespala 😉

andrea.m
22. feb 2007

dobré ránko prajem 😉

vka
autor
22. feb 2007

dobre ranko sice je skoro pred obedom čo varite dnes? juj tak ja celkom rada varim ale niekedy neviem ani čo deti si praju paradajkovu polievočku to by šete šlo no druhe jedlo netušim 😖

andrea.m
22. feb 2007

ahoj vka
celkom zaujímavý nick 😉 máme od včera špenátovu polievku a madarský guláš takže len spravím čerstvu zemiakovú kašu a mám navarené.ked stihnem samozrejme,tamarka je v poslednej dobe veľmi neposlušné babätko,odkedy sme prišli z pechádzky je na rukách a reve 😢

andrea.m
23. feb 2007

ahojte sabinovčanky tak kde ste všetky???nejako ste stíchli.

melory
23. feb 2007

vka ahoj ja mam navarene zo vcera, ale mam vsetko upratane, velke sobotne upratko, aby sme zajtra mali cas na vylet.

andrea.m
23. feb 2007

melory a nechce sa ti prísť upratať aj mne? 😉 neviem sa k tomu donútiť.

melory
23. feb 2007

ja velmi rada, len teraz dako s bruskom to je horsie,,,,,hlavne asi to cestovanie 😵

andrea.m
23. feb 2007

máš dobrý TP držím palce aby ti to aj vyšlo.1.4 sa narodila aj krstná mojích detí 🙂

lasenka
25. feb 2007

ahojte vychodniarky 😉

vka
autor
25. feb 2007

ahoj ahoj tak a sme doma som len tu na maly kuk vidim že som tu o nič neprišla 😠 😠 😠 iba melory ma inu fotečko pekna a tušim že aj andrea???? no idem dať čertov spať tak sa majte až rano 😖

vka
autor
26. feb 2007

no čo babky ešte spite či povinnosti??? joj ja som už od rana čo od rana už cely vikend naštvana jedna holka mala u mna objed balik vecičiek pre babo aj nejake deky zavinovačky postelne .....pred mesiacom mi volala na inzerat dohodli sme sa že jej to rezervujem do 22 februara že sa ozve neozyvala sa a v nedelu som jeje posielala sms a nakoniec volala nereaguje dosť ma to štve lebo medzi časom som mala kočky ktore to chceli joj ja blba tak naletim hocikomu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

andrea.m
26. feb 2007

ahoj vka 😉
tak som od 6,00 doteraz nosila devu po ruzkách,furt ju nadúvalo.konečne zaspala tak tlačím do hlavy lebo jeden nikdy nevie.

vka
autor
26. feb 2007

juj tak to ti nezavidim na babetkach ma trapilo to že plaču a človek nevie prečo a tvoj maly synček chodi do školky či ste doma všetci?? my sme dnes do školky zaspali tak my žeru nervy ked su spolu tak su ako jarna burka raz sa krasne hraju inokedy sa hlušia 😢

andrea.m
26. feb 2007

Filipko chodí na šťastie do škôlky.Mala som dosť ked bol dva týždne doma,hned ako som došla z pôrodnice ochorel a minulý týždeň cez prázdniny.Na dnešne ráno som sa tešila ako malé dieťa na cukrík.

vka
autor
27. feb 2007

tak to ti verim nemaš to lahke moj syn sa narodil v juni a dcerka mala 3roky na svoj vek bola dosť rozumna no stale mi plakala a hnevala sa že nemože isť na kupalisko ...maly bol tak zaplakany prve 3mes ani v kočiku na prechdzke nevydržal cez den malo spal joj to bolo ťažke nerada na to spominam vonku je super čas čo teeraz čo by malo byť teplo začina snežiť je to možne 😒 😒 😒

andrea.m
27. feb 2007

dobré ráno 🙂
ahojte 🙂
vka veru aj Filipko je rozumný na svoj vek,na tamarku sa tešil od prvej chvíle a veľmi ju ľúbi len je úplne vykoľajený z toho že už neni stredobodom pozornosti a patrične nám to dáva najavo. ☹ 😠

vka
autor
27. feb 2007

no čo narobime rano nosiš maleho do školky ty aj s malou našu kočku vozi manžel ked ide do roboty

andrea.m
27. feb 2007

nosí ho manžel ked ide do roboty.ja mám v tom čase problém otvoriť oči.my sa s tamarkou o 5,00 ešte len ukladáme spať po nočných tancoch 🙂

vka
autor
27. feb 2007

no ani my nehovor že tvoj mužik urobi včetko aj ho oblečie umyje 😲 😲 😲

vka
autor
27. feb 2007

nakuknem sem neskor ohlasila sa mi kamoška na ranne kafe tak čo s nou 😉 😉 😉 😉

andrea.m
27. feb 2007

presne tak.ja mám super chlapa,v pohode aj navarí,požehlí a povysáva.jedine čo fakt neurobí je utieranie prachu,ani keby bola na skrini 5 cm vrstva,to by radšej kúpil novú skriňu 😀