Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
2. jún 2008

....ahojte.....tak nam pocas vikendu vypadol net tak som postila 😉

....den deti....vlatne nedelu sme travili tak ze mangeliek siel so synatorom do prace, a mna s malou vyhodili v maxe.....dalo sa celkom dobre nakupit, v jednom znackovom obchode mali 50 percentne zlavy ...len detske veci, tak som im nieco kupila....aj ked aj tak som musela davat pozor....bo predsa 400 korun za nohavky po zlave je predsa len 400 korun, no mala dostala v detskom obchodiku darscek...taku pekmnu loptickul.....v maxce bol nejaky program..no my sme uz vtedy radsej zdrhli bo salenota....... 😉

danuska24
2. jún 2008

ahoj. este platia tie zlavy, nevies? nasa baculka rastie ako z vody... 🙂

lenrie
3. jún 2008

ahojte,tak pre zmenu som chora ja od rana horucky okolo39,este aj maleho mam doma,vcera sme boli na ockovanie na 33roky dnes horucky,rucka napuchnuta a aby toho nebolo malo tak malej zistili pneumokoka v nose z vyteru ☹ pritom teploty nema len sopli a sopli uz druhy tyzden a sople az take zlte,tak dostala atb a ja musim vecer na pohotovost,neviem,ci nemam zapal prsnika,nenormalne ma boli,ani dotknut sa ho nemozem ☹ ☹ no idem baby,je mo nanic

bznka
3. jún 2008

...juj danka neviem ci budu zlavy......to vazne neviem

...lenka tak sa vyzdravte

... a my sme dnes boli na kupku....bolo suprovo kedze bolo malo ludi......dufam ze sme to neprehnali lebo aj vdaka kremom mala je cervena na tvaricke...ale inak z vodicky sa tesila 😉

vka
autor
3. jún 2008

Ahojte Leni tak čože je s vami ?????????????????????????????????????????????????????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 tak skore uzdravenie 😖

Terka a ským že si dnes na kupku bola???ved niekedy sa dohodnime pojdeme spolu ...Ja som slubila deťom že cez vikend mužik ide v piatok a v sobotu do Trnavy tak hadam v sobotu v spiatok mame opkačku v školke akože den rodinyDianka bola dnes na vylete vraj bolo super aj opalena je videli Tatry čo bolo tak jasno...
Ja som dnes bola v PO zarobila som si nejaku tu korunku ale keby som hodila za nechty 800sk tak neviem či by mi niekto došiel 😒 ale spravila som si nejake kšeftiky pre seba tak uvidime 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Mala by som isť aj zajtra no bude mi ešte volať šla by som lebo potrebujem na zdravotnu dajake papiere odniesť dnes som nemala šancu 😒

bznka
3. jún 2008

....Evka....no bola som s muzickom, bol po nocnej tak mal volno... 😀 ...a nebudeme sediet doma..este dobre ze ma to kupko napadlo....synator nesiel do skolky a tak sme si urobili rodinny kupaliskovy dnik 😉

....no verim ze mala nepochorie....lebo bola torsku zachripnuta ..uz som jej dla olejovy zabal 😉 ...zajtra pojdem kupit calôcium nech jej to torsku povoli

bznka
3. jún 2008

..no a vo stvrtok idu maji chlapi na Macka Pufa... 😉 ..vecer budeme mat smalou damsku jazdu doma same.....v piatok je den otvorenych dveri na letisku v praci..tak zase idemem tam a v sobotu budem oiddychovat konecne aspon dufam 😀

danuska24
4. jún 2008

ahoj. Leni aj my prajeme skore uzdravenie. sme po ockovani, v noci sme mali 38,2 tak som dala malej sirup... davala som na 2x lebo prva lyzicka skoncila na posteli, na podbradniku, na pyzamku....
a este hodim nase najnovsie miery: 7860 g a 74 cm 😎

lenrie
4. jún 2008

ahojte,dakujem vam baby,ze na nas myslite 😉 no dostala som atb,ako som myslela mam mastitidu,teda zapal prsnika ale boli to priserne ☹ ☹ ☹ ☹ maly ma stale napuchnutu ruku a je to dost byt chora a byt s nimi oboma doma cely den 😠 😠

lenrie
4. jún 2008

Evi
kuk IP....baby drzte sa,ja si idem zas lahnut,je mi nanic ☹

bznka
4. jún 2008

...lenri tak sa dajte rychle dokopy.

...no danuska tak ste nas prerastli..my sme teda mnrnusikovia....mala ma 70 kil anejakch 68 cm mozno viac..lebosom ju nemerala uz dlhsie

..momemntlane je zachripnuta...asi treti den, no jalepsie na tom je ze len doma ..vonku toje OK

vka
autor
4. jún 2008

Leni ok

danuska24
4. jún 2008

inac Leni vsetko naj k dnesnym meninkam , hlavne skore uzdravenie prajeme aj s Linduskou 😉

bznka
5. jún 2008

...bolo lenky?..tak vsetko najlepsie 😉

lenrie
5. jún 2008

ahojte,dakujem,ze ste si na mna spomenuli 😉 aspon niekto,moj muz ma len vcera nasral 😠 😠 😠 😠 ale potom ked ma chytil,tak ze vraj paneboze ved ty horis,no ved uz treti den horucky do 39 a akosi to nechce prejst aspon,ze malemu ta ruka odpuchla 🙂 🙂 a mala snad uz tiez nema toho pneumokoka,cela zima nic a teraz sa tych chorob nie a nie zbavit ☹

danuska24
7. jún 2008

Evi ok

vka
autor
8. jún 2008

😉

bznka
8. jún 2008

tu sa pise zahanodu recou 😉

peknu nedelu vam prajem, lenka uz si na tom lepsie?

evka....tak ako uzivate si vikend?

lenrie
8. jún 2008

ahojte,uz mi je lepsie,prsnik ma uz neboli 😉 😉
som sice zoslabnuta a le uz je to ok

vka
autor
8. jún 2008

Ahojte zberame sa do PO je tam Jojka tak na program ....
Terka Danka ide v sobotu na svadbu tak pišeme organizačne veci cez Ip ...
no Leni tak je to super .... 🙂

lenrie
8. jún 2008

aj my sme tam chceli ist ale mala berie este ATB a nechcem riskovat nic,vcera som citala o tom pneumokokovi v sarme a mam dost,ale uz budemem mat vakciny tak idem cim skor na ockovanie s nimi,nech to maly zas nedotrepe zo skolky,lebo mala zacala byt vtedy soplava ako ochorel maly ☹

vka
autor
8. jún 2008

Leni IP 🙂

vka
autor
8. jún 2008

Leni ok 12 30h 😉 😉 😉 😉

lenrie
8. jún 2008

ok Evi 🙂 🙂 🙂 😉

vka
autor
9. jún 2008

Ranko
včera sme boli v Po na tu Jojku mali sme VIP vstup vyfasovali červene pasiky na ruku včetko sme super videli pozoznamovala som sa s mužikovimi kolegami kolegynami poviem vam ta Ruslana K. na to že robi v telke je taka obyčajna ani naličena ani učesana no....videli sme kopec znamych tvari Kočiša Voščinara Bičana Parižkovu ........len velka škoda doma som zabudla foťak tak aspon na mobile mam fotky s Ildiko a s Kordiakom tak sa spustil lejak a šli me sa skryť ked sme bežali stupila som Dianke na sandalku a roztrhli sme ju bolo tam nenormalne vela ludi na spravy sme už neostaly šli sme do teska kupili sandale a išli domkov a nedela za nami 😀

Pekny štart do noveho tyždna ...dopijem kavičku a idem pracovať pa

bznka
9. jún 2008

...no mna ta jojka vobec nelakala..asi kvoli tomu masovemu davu co tam bol, a ked som pozrela noviny kolko tam ich bolo...no nechapacka

...ja idem dnes do PO..mam nejake vysetrenie poobede

...no prazdniny sa blizia a ja uz mam teraz hisaky co z 2 detmi doma, predsaked je stevko v skolke tak je vacsia pohoda

vka
autor
9. jún 2008

Terka aj moje deti cez prazdniny ostavaju doma malý nebude chodiť do školky lebo moju pracu si nejako zariadim či už pride k nim segra ved ma prazdniny či budu u mamky alebo ak bude tak ostane mužik
aj ja si viem predstaviť neustale že sa budu obaja naťahovať ale čo nejak to prežijem ved aj do babky Dianka pojde do krstne a malý ked ona nieje doma aj sa pekne sam pohra aj je poslušnejši 😒

vka
autor
11. jún 2008

😎 🙂 🙂 🙂
slniečko hreje tak asi nikomu sa nexce pisať že????

bznka
13. jún 2008

..tak co baby jarmokujete?......my sme len vcera presli ale nebavilo ma to tak sme ani nesli pozriet kolotoce ..akurat sa stevko raz povozil na autickach pri banke a to vsjo...........a mam pocit ze ani uz nepojdemem pozriet.....nejako ma to netaha.

danuska24
13. jún 2008

ahoj. my sme boli dnes na jarmoku, nic moc. akurat sme dobre zmokli...