Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
1. nov 2008

Pekny vikend 😉 😉

vka
autor
1. nov 2008

Tak dnes bol taky dnik boli sme u svokrovcov na obed a tak navštevy cintorinov kade tade teraz sme došli ale .....mam dobry pocit v noci som mala sen moj nebohý dedko ktory zomrel pred 2 r mi spoza svojho pomnika kýval .....inač od kedy zomrel sme vobec na cintorine neboli nejak to nevyšlo ale dnes sme šli asi ten sen že on chcel aby sme došli neviem ale som spokojna že sme boli a čo bolo take nezvyčajne v sne som presne videla ten pomnik čo ma predtym vobec .............................................................................

ale v noci tie cintoriny vyzeraju naozaj nadherne niečo take tajomne ...............................................

bznka
3. nov 2008

...ahojte...tak mi sme boli na cintorine este v piatoj ..cez vikedn uz nevyslo....lebo synator sa rozhodl soplit a kaslat...asi alergia...ale este mame cely tyzden 😉

bznka
3. nov 2008

Inak vam prajem pekny tyzden...vonku hlasia este stale pekne..tak nech to vydrzi

vka
autor
3. nov 2008

no maš pravdu krasne počasie na november nezvyčajne ...aj v škole s deťmi sme dnes boli vonku dlhý čas no nech to vydrži ja by som brala take počasie cele zimne obdobie akurat vianoce tak na tie by mohlo nasnežiť 😉

danuska24
3. nov 2008

my sme boli vonku - chceli sme ist do obchodu ale Jednota v raznanoch ... na zaplakanie aka je super otvaracia dobe...
prisli sme sa domov vyspinkat, mala spapa polievku a sup ho naspät von 😎

bznka
4. nov 2008

..ahojte ako sa mate 🙂 ..tak rano bol des a teraz je vonku jasno

vka
autor
5. nov 2008

Ahojte tak dnes som mala náročny den v škole 4 skušky dosť ťažke
predchdzajuce som spravila na 1 😵
o 2 tyž dalšie 2 tiež je tam pedagogika ta ma asi potrapi a o dalšie 2 tyžne bude z psychologie a koniec a tak začne dalšie kolo 😒 😒 😒 😒 😒 no na nervy...........................
kopiska žehlenia ,byt zanedbany a o mužikovi ani nevravim 😖 😀 😀 😀 😀 ale čo už ked som sa raz na to dala

bznka
5. nov 2008

evka ty si sikovna ty to zvladnes..gratulujem k skuskam potom by sme mohli ist niekedy zapit tvoj uspech 😉

vka
autor
6. nov 2008

😀 😀 to určite 😉

bznka
8. nov 2008

prajem pekny vikend, pocasie je nadherne aj napriek tomu ze hlasili dazd..no uz ani ilkovi neverim 😀

vka
autor
8. nov 2008

No v Bratislave môže byť už chladnejšie alebo aj pršať no kym to dojde k nam na vychod tak tipujem na pondelok my mame v robote v pondelok športový den tak mam pocit že sa uskutoční v triede ja som sa dnes dala do upratovania umyla som zatial 3 okna to v obyvačke si necham neskor zaclony pomenila .........
zajtra mužik navrhol aby sme šli do Ružbach ale ešte sa uvidi či stihne dorobiť jednu svadbu no rada by som šla kus sa pokupať poblinkovať posaunovať 😵
Lenka tu davno nebola čo jej počitač buchol?????? 😀

bznka
8. nov 2008

evka ja som myslela ze my pojdeme do ruzbach dnes....ale mala je taka usoplena na zubky, najprv som myslela sak ej to tam aspon povali poriadne...ale nakonies som ani muzikovi nic nespominala......a zajtra ide do prace....tak ked pojdeete tak sa vykup a vybublinkuj aj vysaunuj za mna 😉

...myslim ze Lenke pocitac nebuchol..sak vies ze uz by o tom edel potom cely sabinov 😀

vka
autor
9. nov 2008

😀 😀 😀
Terka mi predsa ideme neboj aj za teba porelaxujem 😉 😉 😉

lenrie
9. nov 2008

ahojte,dnes tu nahodou po dlhom case nakuknem a pozeram,ze vy ma ohovarate ☹ 😠 😝 😀
pridala som foto preco sem vobec nechodim,mam s malou strasne problemy,je vyhadzana na celom tele a tak cely tyzden behame po lekaroch a nic nepomaha,mame akesi kortikoidy a mala je z toho len zla a vlastene nic pri nej nestiham,predtym sme boli chori,najskor maly,potom mala,ta mi zvracala 3 dni v kuse a tak dostaôal atba a zda sa ,ze z tych ma tie vyrazky,len najkhorise je na tom,ze nam neustupuju a mlu to strasne svrbi a tak sa skrabe a place stale......no musim bezat uz sa ozyva z postielky

vka
autor
9. nov 2008

Ahojky na kupku bolo super voda vyborne teplučka no oplati sa isť skor kolo obeda lebo nieje vela ludi my sme šli ešte len o 15 30h z domu takže ludi neurekom a ani v solarku som nebola ☹ no nič nabuduce ....................

Lenka 😒 😒 😒 moja zlata no čože sa na Vas nalepilo.............chudatko male ☹ ☹ Moj Tian sa takto osypal ked zjedol mandarinky z plechovky a nenormalne ho to svrbelo pichli mu tiež kortikoid a potom to zmizlo joj moja zlata tak skore uzdravenie ......mimochodom na fotočkach je zlatučka a ake vlasky už velke ma 😵
držte sa

danuska24
10. nov 2008

Leni aj my zelame skore uzdravenie (IP)

vka
autor
10. nov 2008

dnes pekny den ale už nieje až tak teplučko už sa ochladzuje

bznka
10. nov 2008

....evka dik za rady co sa tyka kupka 😉 ...mna ani to solarko nelaka...sak ma aj v sabinove....ale ta tepla voda 😉
...no a mam pocit ze ked tamje dostatok ludi tak je aj natresk v saune

Lenka...tak rychle uzdravenie, verim ze malej dojdu na to co jej skodi

bznka
12. nov 2008

Ahojte 🙂 .................baby mam pocit ze zima prichadza 🙂 ...vcera soms atak vecer nalzlsotila sla som sa po 22 hodine osprachovat a ono to neormalne uz ide len tkaa ledajaka tepla voda...mam pocit ze platim za dodavku teplej vody 24 hodin ...naco potom mame vodomery ked aj tak pustim teplu vodu ide zimna a platim za teplu.....a celkvo voda tepla neide taka ako by malal ist...v januari sme uz taky problem mali...stla esa na neico vyhvoarali tak pustili teplejsiu vodu na par dni a tka zase uberali....zdieraci okradaju nas ludi 😒

bznka
12. nov 2008

Mimma verim ze to najdes a zabludis aj tu..ale ja som sa ti predstavila uz tam kde si pisala

danuska24
15. nov 2008

ahojte. vcera sme spali u babky v PO, mala urobila v kupelni skoro potopu, kupila som jej sedak do vane, tak sa cvachtala ako kacicka 😀
toooooooooolko radosti bolo.. 😀 😀
momentalne este spinka - od 14.30 😵 😵

bznka
15. nov 2008

Ahojte....tak my smse vcera boli na akcii zo skolky......take posedenie v style plesu aci skor zabavy.....bolo dobre, no som totalne unavena.....kedze ani som poriadne nezalahla a uz som vstavala k malej. No ale vecer som odkvecla ked muzicek siel sprchovat deti...tak som trocha dospala 😀

vka
autor
16. nov 2008

Ahojte tak vidim že sa mate fajn Terka takže tanečný parket bol tvoj? 😉 😉 😉 😉 nešiel mi net ale už je všetko ok dufam ,,,,,,,, mame tu novu pisatelku???? dnes ideme mamke gratulovať ma meniny a tak k večeru musime skočiť ku svokrovcov mame tam totiť zimne kolesa tak už by bola aj na čase prezuť ked už hlasia snehove prehanky 😉 😀 moc sa mi nechce lebo v stredu mame skušku z pedagogiky a viem tak akurat 5 otazok z 20tich ....................................
Terka ako dopadla segrina stužkova ???

bznka
16. nov 2008

..no evka este som so sestrou nerozpravala.....ani som ju predtym nevidela....ale info od muzika ked ju siel odviezt do presova..ze bola velmi krasna.......a potom info od segry pisla smsku..ze stuzkova bela vyborna a ze idu pit este do baru...a ze cely den bude dnes spat.....takze ju neidem ani otravovat.

..ani mi nemame pneumatiky prezute..uz to robime tyzden ale tento uz verim ze to aj stihneme..lebo auticku je zima na nohy 😀

danuska24
17. nov 2008

ani my este nemame prezute 😀 😀 😀
na Lysej uz snezi 😉

vka
autor
17. nov 2008

Ahoj včera sme nakoniec boli u svokrovcov no pneumatiky sme nevzali lebo mužik zabudol vybrať z kufra svoje stojany svetla kable čo mal na svadbe takže by sme ich ani nemali kde dať no tento tyžden musi bezpečnosť nadovšetko 😔
baby nič sa mi nechce maly kašle sopli do školky ho do konca tyždna ani nedavam Dianka dnes ide na farsku diskoteku- karneval do školy na 15 00h tak sa teši aspon kus kludu maleho dam spať a ja sa učiť ☹ ☹ ☹ ☹

danuska24
17. nov 2008

evi poslednu otazku beriem spät, az teraz som precitala co a ako 😒

vka
autor
18. nov 2008

no chorí sme už aj ja prehltavam s ťažkosťami ....................... 😒 😒 😒 😒 zajtra držte palčeky ☹

bznka
18. nov 2008

...evka tak vyzdravenie cim skor....prevarit vinko lahnut pod perinu s muzikom a dalej uz vies co robit