Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vojtecka
3. dec 2008

Prave mi kurier priniesol Magio box, a veci k internetu, uz len to naistalovat tesim sa 🙂 🙂 🙂
ale asi to pocka na draheho, nie som technicky tip 😒

lenrie
3. dec 2008

ahojte,ja akurat varim obed a mala tu pobehuje,teda robi len bordel,am dnes dosiel balik z Ameriky,tka mala sa hned ponavliekala do veciciek a nechce ich dat dolu,minule nam zas dosiel mega balik z talianksa,tak teraz sa chce len stale obliekat,no ja a darceky,ziadna slava 😠 😠 akurat pre malu mam babu chou-chou,tu moj prvy zubok,a este toho jednorozca ,co mu bije srdiecko,malemu som objednala lego a to iste mu kupili nasi,tak s amusim jedneho zbavit,takze krasne to zacina 😖 😢 ale buduci tyzden idem zas k nasim do Kosic,tak si pochdim este obchody ale uz nic specialne nekupujem,okrem toho navigacneho systemu
Terk,adufamz,e mala je v poriadku,chudatko
akurat rozmyslam,ze by som zajtra skcila do centra,ale uvidim podôla pocasia

bznka
3. dec 2008

..tak ma s malou sme askoi prechladene...no mala je v pohode ale mne to nerobi dobre 😒

...verim ze budem ok lebo na durhy tyzden pjdeme na ockovanie..vcera som uplne zabudla 😒

..Lenka mala je v poriadku..to len ja stresujem, ona od padu nic v pohode az na to ze si zlomila ten zubok....ale vsetko papa akoby nic, kuse o sto sest.

lenrie
3. dec 2008

tak to je dobre Terka,nech ste cim skor fitmne sa mala cela povyzliekalsa a neviem ju ano prinutit obliect sa 😉

lenrie
3. dec 2008

Terka,a co v HM?maju nieco?ci sa mi tam oplati ist? 😉 🙂

bznka
3. dec 2008

..no lenka neeviem co myslis po d slovom nieco...ale ja som kupil amalej ciapky aj malemu....prsote kupis ak chces nieco kupit....a ak nie si narocna ze potrebujes vyber ako svet

vojtecka
3. dec 2008

Nikto tu nie je? 🙂

mam chvilu cas, tak sa hlasim, asi si idem sadnut k orechom, trba naluskat na kolaciky 😉 😒

danuska24
3. dec 2008

ja len citam, pisnem ked mala zaspi, lebo sa mi tu skrabe po klavesnici.. 😲

bznka
3. dec 2008

..ja orechova kolace nemam rada..a som aj na ne alergicka 🙂

kingstonka
4. dec 2008

Dobre raaaaano...

taaaka som nevyspata 😒

bznka
4. dec 2008

ahojte...kingstonka kazdy den si o nieco skor na nete 😉

..ja som spal fajn ale asom tiez nevyspata....chcela by som ist prejst dnes obchody v tom nasom malom meste..mozno aj z motyky vystreli 😀

kingstonka
4. dec 2008

... tak ja s kocikom sa zmestim tak akurat do lidlu 🙂

vka
autor
4. dec 2008

Terka kolačik sa podarili dik za radu zajtra mame ten bašavel v robotke tak sa teškam kus zmeny 😉

bznka
4. dec 2008

kingostonka a preto som vyuzila dnes ze je muzicek doma 😉

..evka som rada ze sa vydaril 😉

vka
autor
4. dec 2008

A čože si ešte chcela pokupiť ja dnes dokupim sladkosti na mikulaša a nech to pobalim

kingstonka
4. dec 2008

bznka... ako? nakup bol uspesny? ... co to dnes bolo s tym el.prudom? ... chcela som sa konecne vybrat do MC ale vkuse vypinali-zapinali tak som nechcela risknut,z e zostaneme vo vytahu....

bznka
4. dec 2008

..no kupila som muzikovi tiez mikulasa....a este som chcela nejake ozdobky domov na vianoce....a jemu som nic nenasla 😒 tak chem ci nechcem musim niekedy zajst do toho presova ...ale kedy

..detom mikulasa sme odbaili este cez vikend....len to pobalit...ale to musime zajtra kym maly je vo skolke....a pri malej tiez nemozme len ked spi..bo uz stacilo ze sme balili vinoacne darceky a vstko chytla a plakala ked sme jej to vzali

danuska24
4. dec 2008

ja poverim zajtra muzika nech kupi malej mikulaska :o)
no s tou elektrinou ma dnes riadne vytacali.. 🙄

kingstonka
5. dec 2008

ahojte...konecne piatok!... aj ked teraz nepracujem na piatok sa vzdy tesim 🙂

bznka
5. dec 2008

aj ja mam piatok rada, ale stale si poviem ze som nic neurobila co som chcela

..no pojdem pobalit balicky kym maly je vo skolke 😉

danuska24
5. dec 2008

ahoj. dali sme si robit zabranu na schody - ale nie klasicke tycky ako napr. na postielke ale nieco na sposob roldoru, jedna stena bude pevna - tam chceme dat nejake vesiaciky a druha bude posuvna. (aspon budeme mat hore teplejsie, nepojdu z dola pachy z kuchyne a mozno budeme mat aj tichsie.. 😝 😀 )

vojtecka
5. dec 2008

Cazte kocky, ako sa mate? Ako sa vam pačilo rozsvietenie stromceka??? 😉 Nam celkom, az natie kone strasne smrdeli 😒 😠
Ideme cistit cizmicky 🙂 🙂 😅

bznka
5. dec 2008

..ahojte...tak malej sa v meste pacilo....aj vozila sa a na tom koci.....a hladkala konika 😀

..a cizmicky su uz vycistene 😉

vka
autor
5. dec 2008

++Ahojte tak vystupenie dopadlo super deti boli užastne hoci aj s menšimi chybičkami bašavel ešte trva no ja som musela kolo 18h odisť mužik potreboval auto lebo maju v Tv poradu ale inač super zatancovali sme si jedli pili sice ja nie ale asi aj zato ma neskutočne boli hlava .....................aj naši maju čižmi vyčistene ale hlavna vec že čižmi v okne a v izbe neskutočný vybuch 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 Dianka dnes aj zajtra vystupuje tak zajtra ma čaka perný den upratať poprať požehliť a chcem kuchynu vyumyvať akože pred sviatkami..................konečne piatok ten tyžden sa neskutočne vliekol 😒
my sme na rozsvietenie chodili každy rok ale nikdy to nebolo niečo super vlastne iba z mojho pohladu deti mali radosť....nerada som tam chodila už len kvoli cyperčanom všade ich tam bolo 🙄

bznka
5. dec 2008

...ale indiani..nemozu nikde chybat...aj dnes ich tam bolo ako maku....dobre ze ten kocie nezvalili..ale nastastie ten pan ich nevozil...ale oni sa zavesili dozadu 😒

..tak evka som rada ze si mala zmenu

vka
autor
5. dec 2008

Ta zmena dobra ale keby som si chlipla tak by bolo veselšie ale mala som auto ale neva za palenkou neletim
tych indianov si viem živo predstaviť ako tam behali a vešali sa

vka
autor
5. dec 2008

Prijený vikend všetkým detičkam sladke prekvapenia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bznka
5. dec 2008

takze vychutnajte si radost deti zajtra rano..ja sa tesim na ten momment, lebo vtedy detske ocka ziaria kao na vianoce....nas maly uz sa tesil dnes na spanok

danuska24
5. dec 2008

http://www.ajashop.mimishop.cz/?sl=sk&strana=1
idem objedavat keby ste nieco chceli pisnite IP 😉
papa

vka
autor
6. dec 2008

Ahoj tak dnešne rano Tian už o 7h vletel s krikom do spalne že mikulaš doniesol baličky mal velku radosť a tak asi 3x prebehol že čo našiel v baličku celý den pojedaju sladkosti aj babka doniesla no svokrovci ešte ani neboli ech to je laska k vnučatam 🙄 🙄 😕 nevyjadrujem sa ..................................................................
Dani letna fotečka... ale pekna kočky ste