Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
29. sep 2009

prd týždnom žehlička 🙄 🙄 🙄 🙄 čo bude na buduci týžden 😒 😒 😒

bznka
29. sep 2009

no verim ze uz nic....taketo veci vedia potesit cloveka....ma dnes nieco vlastne zivotnost?....sak ta elektronika a spotrebie uz nevydrzia dlho.

vka
autor
1. okt 2009

mikrovlnka opravena dnes ju donesu vraj iba nejaky štitok či čo sa prepalil 😉 som rada mam aj celkom fajn spravu ale aku to dam vedieť zajtra lebo až zajtra budem vedieť na 100 percent 😉

danuska24
3. okt 2009

no Evi sem s tym !!

bznka
3. okt 2009

zeby si sla napat do prace?....dufam ze ano 😉

danuska24
3. okt 2009

EVI!!! simba?

danuska24
3. okt 2009

alebo ma este napadlo ze ked by to nebola praca tak babo 😉

vka
autor
4. okt 2009

do Lipan na špecialnu pisnem potom konkretnejšie

babo nestraš 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bznka
4. okt 2009

tak do lipan, ako ucitelka ci vychovavatelka?....juj sa tesim a co sak babo nie je strasiak 😀

vka
autor
5. okt 2009

Dani rada by som do Simby ale asi až od januara ale nič nieje iste pokial ešte študujem tak nemožem vyberať 😒 dnes nastupujem na poobednu uvidim ako to bude nasledujuce dni mam strašne zvlaštny pocit ale nejak to zvladnem 😉 držte palce 😉
Terka kuk ip

danuska24
5. okt 2009

ako?????

vka
autor
6. okt 2009

😖 😒 😔 😕 🤐 zvykam

bznka
7. okt 2009

ta len si zvykaj zvykaj....a verim ze si zvyknes rychlo.
no a vonku je uz zmena....toto pocasicko neznasam...ale mam rada pohodu domova s teplym cajikom v ruke 😀

vka
autor
9. okt 2009

KONEčNE PIATOK 😅 dnes riadne ochladenie 😉 o 2týž mam započet z pedagogiky a psychologie takže nudiť sa určite nebudem 🙄

bznka
12. okt 2009

A opat zaciatok tyzdna....tak verim ze ste ho zacali v pohode

vka
autor
17. okt 2009

🙂 🙂 🙂 🙂

bznka
19. okt 2009

jej kolko ste toho pipisali...idemt o citat nech to stihnem do rozhodnutia superstar 😀

vka
autor
20. okt 2009

držte palce zajtra 2 skušky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bznka
20. okt 2009

budem drzat budem drzat vsetky na oboch rukach...len dva skusky tak nestresuj sak keby is mal tri tak uz nic nehovorím 😀

vka
autor
21. okt 2009

😝 😝 😝

ludka140281
21. okt 2009

aho 🙂 j kocky.Konecne som vas nasla.Tiez som SABINOVCANKA od kosti.Rada si tu najdem nove kamosky......

vka
autor
21. okt 2009

Ahoj Ludka vitaj kuk ip
Psychologia 2
Pedagogika 1
stači 😉 😉 😉 konečne pokoj 4 11 mam započet z dramatiky a zo špecialnej pedagogiky ....................................ale dovtedy času zajtra do prace po obede objednavky stužkove začali blazinec do konca týždna ..................................................................... ech .........................domacnosť zanedbana o mužikovi ani nevravim 😒

ludka140281
21. okt 2009

blahozelam k peknym vysledkom...... 🙂 ...

vka
autor
21. okt 2009

dik mala ti moc podobna zlata kočanda

bznka
23. okt 2009

vitaj ludka....to cislo sa mi nechce pisat 😀

evka gratulujem...a teraz vela chuti do prace ked mas toho tolko.

ludka140281
24. okt 2009

ahojky susedky....to vsetky makate?..nudim sa len ja 😀 😀

lenrie
24. okt 2009

ahojte,davno som tu nebola ale aksi nemam cas,maly je chory a jed oma uz druhy tyzdne,tak mam o zabavu postarane 😠 😠 😠 😠 ani v pondelok ho nedavam do skolky,nakolko stale kasle a keby som ho tam dala,bude zass chory a cez prazdniny chcem eist do Ciech,tak nech je zdravy ,skocim s nimi apson do materskeho centra
ludka vitaj,kde v sb byvas?pozeram,ze mas priblizne rovnako staru dcerku ako ja 😉 😉
Evi,blahozelma ku skuskam,si sikulka 😉 😉 😉

ludka140281
24. okt 2009

ahoj lenrie...byvam na hure,na Moyzesovej....a ty?a pozeram,ze tu kopec kociek ani nepoznam ☹

lenrie
24. okt 2009

ja byvam na Matici,za lidlom,ja nie som rodena sabinovcanka,ja som z Kosic,tak mozno preto ma ani neposbnas,mala ti chodi do skolky?

ludka140281
24. okt 2009

chodi od septembra,ja ma rizikove tehu,tak sa povalujem...aspon by som mala... do skolky na 17nov....chodi na zaucanie 🙂 velmi sa tam tesi 😀 a mne to vyhovuje,mam cas na nicnerobenie a tak sijem a sijem pre nu a babo 😀