Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
9. okt 2007

zberaš rozsypane huby leni 😉

lenrie
9. okt 2007

ahoj evi tak huby som uz pozbierala bola som popratat a prebalovala som malu,idu jej zubky tak ma riadne riedke 😲 a teraz rozmyslam co budem robit 😉 malej sa ani spat nechce no hroza,a s nou toho vela nenarobim 😝

bznka
9. okt 2007

aj my dnes ideme do poradne - no ja to odlozit nemozem bo mam stanoveny datum 🙂

takze lenka asi sa nestretneme - ku komu vlastne chodis

lenrie
9. okt 2007

my chodime ku Trdej a o ktorej idete?mozno predsa len pojdeme uvidim 😉 mne kazali prist v oktobri,takze ja nemam presny termin,ani ockovanie nasnecaka,no uvidim

vka
autor
9. okt 2007

ked boli deti male velmi rada som chodila do poradne bznka a čo sestra ako

bznka
9. okt 2007

ja pojdem asi po tej 13,00

- sestra - dobre, je pekne opalena, na tvari nie az tak ale nohy ma najtmavsie- uz sa adaptuje na skolsky rezim, no uvidime ci nahodou neochorie bo predsa 5 mesiacov v teple a horucavacha zrazu bum bac taka zima.No a usta sa jej nezatvoria bo tolko ma zazitkov - najma s hostami. 🙂

lenrie
9. okt 2007

a idete pesi?

danuska24
9. okt 2007

ahojte

lenrie
9. okt 2007

ahoj

grejsy
9. okt 2007

cauko 😎

bznka
9. okt 2007

no boli sme pesi, ja nemam vodicak - no ale pri trdej dens bolo dostatok ludi, ja osm sa uz vybavila u Bujnakovej a ludia co boli pri trdej este stale cakali

vka
autor
9. okt 2007

no TRDA robi dosť pomaly tak čo Kati dojdeš ak hej napiš mi sms alebo na počitač mrknem až rano idu deti spať bru noc

lenrie
9. okt 2007

tak my sme nakoniec neboli mala ma este stale soplikz tak som radsej nikam nesla aby zas nevravela ze s nou idem ked nie je uplne zdrava 😒 to mas pravdu bznka Trdarobi pomaly,pri Bujnkovej takmer nikdy nikto a pri Trdej stale plno ☹

grejsy
9. okt 2007

Evi zajtra plati 😎 rano ti este zavolam 😀

lenrie
10. okt 2007

pekne ranko,dnes som prva? 😀

vka
autor
10. okt 2007

krasne ranko grejsy tešim sa pokecame ako za starých čias 😉 😉 😉 Dianka dnes do školy brala pero juj to bude škrtanic doteraz gumovala ale už sa gumacke časy skončili 😨

vka
autor
10. okt 2007

leni tak čo nakoniec si predala ten stolik z IKEI

lenrie
10. okt 2007

ano evi predala uz mame novy 😉 a je krajsi a hlavne mensi 😝

vka
autor
10. okt 2007

FIJHA tak ty si ale obchodnička maš stranku na mimibazare? a stoličky ostavuju tie čo maš

lenrie
10. okt 2007

nie momentalne nemam ☹ a stolicky mi ostali.. 😉

vka
autor
10. okt 2007

ja som bola odhodlana že si stranku urobim už som ju aj spravila fotky dala a členstvo mi trebalo zaplatiť a v meste som stretla jednu holku ta odomna kupila kočik a aj novorodenecke tak z reči do reči či niečo nemam tak hned somnou šla a vzala všetko takže za 2000sk ma velikansku tašku veci vetrovky nohavice svetriky pyžamka...... ako videla som že sa jej to zdalo vela ale ved ja som jej ponukala kvalitne veci žiadne činanske ešte ich nevzala lebo to je velika taška a zaplati až dostane matersku tak hadam sa nerozhodne inač ale z veci bola nadšena tak len dufam dnes maš LUDI A LUDI

lenrie
10. okt 2007

ved najhorsie je to fotit nahadzovat a ja na to nemam nervy a ani cas 😒 a tiez tui mam po malej 3obrovske tasky a same znackove veci,v cinaku by som takym malym ani nic nekupila,tam ani sebe nekupujem,to radsej v sekaci 😲

vka
autor
10. okt 2007

ja ked zajdem do sekača tak mne musia vložiť vec do ruky lebo nič sa mi nepači všetko starina a na to ako to vyzera je to aj dosť draha ja tam osobne nakupovať moc neviem 🙄

lenrie
10. okt 2007

no nie kazdy seklac je dobry mam par vytipovanych ale nie tu az v kosiciach 😉 len ze cinak absolutne u mna neprichadza do uvahy ☹ boze prezeram si slovensky MMB a nasla som niecio fsakt uzasne...to si pozrite http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2211&user... fakt som pomaly odpadla a vsetky jej recepty su nadheraaaaaaa

vka
autor
10. okt 2007

no ta pani si dala riadne zaležať vyzera že ju penaženka tlači dosť no nabytok nieje podla mojho vkusu som radšej na tie modernejšie

lenrie
10. okt 2007

ide o tie recepty,nabytok sa anoi mne nepaci,hoc kazdy ma iny vkus ale tie recepty no klobuk dole ani v restike ti to tak nepripravia 😲

vka
autor
10. okt 2007

podla mna to mali objednane z reštiky ale tie aspiky to by som si dala to mam moc rada idem dačo robiť a aj Katka ma dojsť pa

lenrie
10. okt 2007

ja uz som navarila,poprala a poupratovala teraz idem robit tvarohovu tortu podla tej baby 😉 maly bude rad,zajtra nejde do skolky tak som zvedava co mi povie 😲 ja uz varim len podla MMb su tam uzasne recepty a njeme stale len to iste 🙂

vka
autor
10. okt 2007

Pozdravujeme všetkých Vka a Grejsy 🙂

vka
autor
10. okt 2007

ahojte tak dnes bola u mna Katka aj s Emkou juj ale sme pokecali po dlllllhom čase dufam že si to zopakujeme Pozdravujem Emušku Leni a čo si ty take dobre varila nech sa inšpirujem na zajtra 🙂 dobru noc idem deti ukladať