Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

lenrie
22. okt 2007

je to nanic a navyse musim aj von kedze mi nema kto skocit na nakup ☹ a lekar mi to vyslovene zakazalk ale zas hladovku drzat nemozeme 😒 je to nanic

vka
autor
22. okt 2007

no to veru hej ked si sama je to ťažko hlavne v takychto veciach

lenrie
22. okt 2007

ale co ta nezabije, ta posilni 😝 😀

vka
autor
22. okt 2007

vieš niekedy je to tak žechlapi si myslia ako sa oni nadru chudaci ake stresy prežiju a........ 🙄 a my ženy ved čo nič doma nerobime čo tam tolko upratať navariť s deťmi ved to je nič ale to že ty si na nohach cely den usta sa ti nazavru plniš požiadavky deti ideš na nakupy perieš žehliš mimichom čaka ma velka kopa v spalni a ja si tu len tak vypisujem 😔 😔

lenrie
22. okt 2007

tak to mas pravdu a oni maju len nadchu a aki su chori 😠 a ja nemozem zalahnut a liecit sa,to ani nahodou 😢 ja mam nastastie dnes navarene,poprtae a aj pozehlene bola tu mamka cez vikedn tak mi so vsetkym pomohla a tak mozem sediet pri nete 😝 ale mala je zla jak cert,stale len reve a nic nechce ani sa zabavit,nic 😢

vka
autor
22. okt 2007

no vidiš tak maš aspon nejaku tu pomoc ja mam navarene tiež a o upratani tiež tak na polovicu musim ešte lepšie lebo zajtra ked dojde svokruša tak ........

danuska24
22. okt 2007

kde ste????

lenrie
22. okt 2007

ja som tu akurat nakukla

danuska24
22. okt 2007

ahojky

danuska24
22. okt 2007

zajtra idem k Dr. - kamoska dostala nejaky kufrik ci co, tak si idem ,,pre svoj,, 😀
a budem volat do Sace, tak som zvedava 😉

lenrie
22. okt 2007

tak daj vediet co a ako 😉

vka
autor
22. okt 2007

tak vy si kufriky dostavate 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 prednedavnom sme došli domov behala som po meste a chcela som kupiť deťom topanky Sebastianovi som kupila ale Dianke nie možno v PO len kedy tam pojdem 🙄

lenrie
23. okt 2007

ahojte.otrasne pocasie 😠 malho som odhlasila do zajtra zo skolky aj tak stale kasle tak aspon nech sa prelieci,a mna tak priserne bolia priedusky,ze som vobec nemala chut ist von 😒

vka
autor
23. okt 2007

Dobre ranko Leni len sa preliečte ten ranny vzduch by ti len uškodil a dnes otras počasie ☹

lenrie
23. okt 2007

no ved to,evi mozem ta poprposit nestavis sa po ceste do skolky po ten kolac?co s nim teraz ja urobim? 😢 😲 atvoji drobci ako?su zdravi?

lenrie
23. okt 2007

oza ciapky su uz na slovensdku len musi poslat balik tak ked dojde ti ich donesiem dobre? 😉

vka
autor
23. okt 2007

vieš čo možem ja pojdem tak pred tretou tak sa možeme dohodnuť že skočim pred tou tretou po ten kolač a na čom ho maš ?? na tie čiapočky sa tešim kupila som mu tmavomodru bundu tak si myslim že mu pojdu k nej 🙂

lenrie
23. okt 2007

no super dik dam ho na nejaku tacku,co myslis? 😒 aj ja sua uz tesim na ten next,mala tam ma bundy,bo kosa nenormalna a ziadnu bundu este nema 😠 aspon ze mame fusak 😲

vka
autor
23. okt 2007

dobre Leni daj ho na nejaku tacku a aj ho možeš pokrajať a tacku si nejak poznač aby sa ti nahodou nestratila ak ti nebude vadiť tak tu tacku ti prinesiem neskor alebo ked pridu tie čiapočky tak prideš a vezmeš si ju späť ok

lenrie
23. okt 2007

jasne tacka mi nebude chybat 🙂 a nakrajam neboj,este raz dik 😉

vka
autor
23. okt 2007

Dobre a v škôlke poviem že ja som napiekla 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lenrie
23. okt 2007

😀 😀 😀

lenrie
23. okt 2007

co dnes varite?ja rozmyslam nad cestovinami,nechce sa mi vyvarat a muz aj tak nie je doma 😝

vka
autor
23. okt 2007

ja urobim zemiaky a slaninku trocha opražim a zalejem podusim ochutim a maš akokeby omačku to mame radi myslela som že urobim rezne a že ked pridu babky deko tak im to ponuknem ale moc sa mi nechce spravim iba chlebičky 😉 ved nerobim hostinu 🤐

danuska24
23. okt 2007

ahojte. tak u Dr. ako-tak - dal mi tabletky, dostala som kufrik 😀
a o dva tyzdne idem na matersku, lebo zistil ze sa mi dokopy o 3 tyzdne posunul termin 😀

danuska24
23. okt 2007

momentalne este sedim v robotke 😠
mam tu este nejake dorabacky, dnes totiz dostali sok, mysleli si ze idem na matersku o mesiac, a takto maju ,,skrt cez rozpocet,, 😀

vka
autor
23. okt 2007

No vidiš tak ked budeš doma aspon cez net pokecame Leni si tu ??pišem až teraz lebo lebo nedavno odišli dedkovci babkovci 🙂 kupila som 10ks kolačov 8ks venčeky 2 kremeše (tie boli posledne) spolu 114sk ani jeden z tvojich kolačov neostal ostali asi 2 velke taniere čo napiekli ostatne ani si nemusela ty lebo bolo dosť inač nepačilo sa mi spravanie učitelky ked sa stretneme pokecame prišli nejake mamky rak učitelka ich vyhnala že to uvidia na den matiek a nemaju tu čo byť že je to iba pre dedkov ja a ešte jedna mamča sme upratovali a oni si veselo klebetili a ked sme davali kolače dokopy tak dajte to tam na stol vraj deťom zajtra rozdaju aha 🙄 mam strach keby bola taka tak šupne aspon po 2-3kuskoch ako za pomoc ale nič nemala som z toho dobry pocit ale inač deti boli skvele no suprove 😵 😵 😵 😵 😵 zajtra stiahnem fotky tak mrkneš teraz sa mi moc nechce mužik vzal deti do garaže auto odparkovať tak mam kludnu hlavu

lenrie
23. okt 2007

ahoj evi,dik este raz za pomoc 😉
apropo ucitelky,vidis ake to je? este psrisla ku mne ze ako s kolacmi a ty vravis ze ich tam bolo az vela a ja tu chora si robim stresy ☹ a este ma lutovala ze som s nimi uplne sama 😒 no ved nejako to uz prezijeme snad budu mat buduci rok ine ucitelky 😒 aspon ze deticky bolo suprove 😉 a nerozumiem preco vyhnala rodicov??ved den matiek bude az kedy 😲

danuska24
23. okt 2007

evi jasne ze pokecame 🙂

danuska24
23. okt 2007

baby mi neuverite, ale uz sme zacali konecne kurit. som happy 😀