Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

lenrie
25. okt 2007

Evi a ten balik chod reklamovat ved mas od neho listok,a mas na to uplne pravo a ak sa nahodou stratil,mas narok na vratenie koruniek,mam s tym tiez skusenosti 😠
len bez na postu s listkom a vypis ziadost na reklamaciu,ved ak ho aj prebrala dostanes o tom doklad a ak nie dostanes money,dala si ho poistit?

vka
autor
25. okt 2007

obedik sa mi vari dnešne menu zeleninova polievka z mrazenej zeleniny do ktorej som dala liate cesto =halušky dochutila a hotovo francuzke zemiaky ja zemiaky najprv obvaram aby boli rychlejšie zapečene to som rychla kucharka čo???? 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 Leni a čo sa stalo 😠

vka
autor
25. okt 2007

inač neviem či som to tu pisala no vraj pojde ta holka po ten balik v piatok inač mam taky dojem že keby som sa ja neozvala tak ona akože o ničom nevie keby som tam mala 150sk tak kašlem na to ale 530 ved to su už peniažky a poistiť som ho Leni nedala ja tuto jeden 🙄

lenrie
25. okt 2007

ale to vies muzi 😠 ked sa vsetko netoci kolo nich je zle 😖
vcera vecer som dala spat malu azo deviatej,bo akosi sa jej nechcelo,potom som sla pratat a umyt sa a on o pol desiatej zahlasil,ze sa mu nevenujem 😠 ale to ze on tam dovted lezal pri telke a ja som nevedela co skor to netrapilo 😒 a ewte ja som ta zla no a rano zas pokracoval,no ale uz nastastie odisiel 😝

lenrie
25. okt 2007

ja radsej vsetko poistujem,cies mna raz tak jedna baba vodila za nos,vraj jej balik nedosiel a ze chce money spat,ale hlavne ze ked som to sla reklamovat odrazu ho mala uz doma chapes???? 😠

vka
autor
25. okt 2007

do kelu i s chlapmi rozmyšlaju niekedy tym dole no nie 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠 niektore nedoveruju a nechcu posielať peniaze na učet ja som to poslala na dobierku ale ta baba klamala a ona šla na poštu že či tam balik je tak napisala že je ale nemala pri seba peniaze tak pojde po to v piatok no zober si ked idem na poštu a čakam balik tak prachy mam prichystane a ešte potom mi pisala že ake to tričko je tak to ma dojalo ved odpovedala na inzerat kde bola fotka rozmery tak ešte čakam čo sa z toho vykluje nakoniec bude pytať peniaze lebo jej nesedi tak potom može rovno klofnuť 😠

lenrie
25. okt 2007

to poznam,ja na dobierku neposielam ani za nic:::((((

vka
autor
25. okt 2007

no vidiš na svete existuju aj mrchy nie ako my najlepšie ........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenrie
25. okt 2007

😀 😝 😀 😝

vka
autor
25. okt 2007

joj my si tak rozumieme 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

lenrie
25. okt 2007

idem varit,mala mi zaspala,potom nakuknem.....a mas pravdu evi 😅 😵

vka
autor
25. okt 2007

ja utekam po Dianku ked sa poučime tiež volačo pisnem pa 🙂

danuska24
25. okt 2007

ta diky, ste ma tu nechali samu 😀 😀

lenrie
25. okt 2007

uz nie si sama dani 😝
maso v rure a zemiaky sa varia,kuchyna popratana a mala po polhodien spanku hore 😲

danuska24
25. okt 2007

aspon ze tak... 😉
sikovnica 😉

lenrie
25. okt 2007

musim varit len rychle jedla 😉 pri nich dvoch sa to inac neda a mala za cely den spi najvaic polhodiny 😲 a potom len place lebo je nervozna ☹

danuska24
25. okt 2007

bznka
25. okt 2007

tak vy si tu kecate a aj varite - no ja som dnes leniva kedze je vonku taky super cas akurat na spanie. Mala to vyuziva a spinka, len rychle sa naje a uz spi - to je tym pocasim. No pride vecer a je hore, a najma ked vie ze uz ocko doiesldomov - vtedy uz vie ze jeden sa jej moze z nas venovat.

No ja ani neviemco druhe jedlo varit, - no asi bude len rychla vecera alebo to bude istit pizza z Grandu 🙂

Inak ja ked objednavam z netu tak stale najprv zapltatim, no samoska je vsak riziko ze mi to neposle ale dufam ze an taku potvrou nanatrafim. Radsej zaklopem. A nechapem naco si ten balik objednala ked vedel aze ho nebude moct zaplaiti vtedy a teraz je tazko vediet coma za lubom. 😖

Vka nech sa ti to vyriesi cim skor, pretoze su to peniaze a ani veci nemas.

vka
autor
25. okt 2007

Ahoj ahoj a som späť dnes šlo Dianke očividne učenie dobre inokedy sa navymyšla pišu L nakolko je tam slučiek ide jej to teraz pozera auta ja som si spravila kavičku ale mam pocit že čosi namna lezie citim taky tlak na nos musim si dačo naordinovať 😉 Bznka a ty ako tak malo tu pišeš malička zlata to by som napisala keby som ju videla čo nehodiš par fotiek a ako to maš poriešene s malym ked ide do školky vedieš ho aj s malou

danuska24
25. okt 2007

Bznka - robis mi chutky s tou pizzou 😉

danuska24
25. okt 2007

Bznka - album, album, album, album ... 😉

vka
autor
25. okt 2007

ja som akurat po obediku ale pizzu by som neodmietla no niekedy musime na pizzu skočiť všetky koničkarky zo sabinova ok::::::::::

danuska24
25. okt 2007

a z raznan 😀

lenrie
25. okt 2007

ja sa pripajam s tou pizzou ay na to ye moja mala ani za nic nechce sediet v kociku 😠

vka
autor
25. okt 2007

mne tu v sabinove chyba nejaka väčšia budva kde by mali deti nejaky detsky kutik rodičia by si dali kavičku kolačik pizzu.......proste tak no ale dole z oblakoch ved to je len sabinov mesto ako nieje škarede ale žiadna uroven keby ste šli rano do školy (smer prešov mate čo robiť aby ste prešli na druhu stranu a kolko tak deti same idu to iste aj pri banke na tom prechode rano nemaš šancu až ked sa ty vteperiš do cesty tak už MUSI zastaviť ☹

danuska24
25. okt 2007

evi suhlasim, niektori vodici su fakt ,,ohladuplni,,

vka
autor
25. okt 2007

😒 😒 ani na take nechcem pomyslieť 😒 😒 😒 😒 😒 ☹

lenrie
25. okt 2007

juj baby to pocasie mi lezie na nervy,deti su strasne zle 😠 stale sa len natahuju a mala nie a nie spinkat dnes spala len polhodinu ☹ tak rada by som si sla niekam sadnut na kavu 🙂

vka
autor
25. okt 2007

hej ocinom dat deti a my damska jazda 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

danuska24
25. okt 2007

pockajme do decembra, lebo moj by potom z toho vysiel veeeeeeeeeeeelmi dobre...
alebo mu necham brusko?? 😀 😀