Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

lenrie
7. nov 2007

ahoj kacenka,tak kde si sa stratila 😝

kacenka78
7. nov 2007

akosi som nemala čas ...ked som bola na nete, vacsinou som mala vela prace, no a moj malý čertik mi dáva riadne zabrať... 😎

nutka
7. nov 2007

ahoj katka!!!!!
zdravime vychod z juhu 😀

kacenka78
7. nov 2007

ahooooj južanka 😀

nutka
7. nov 2007

ako?uz vas zakuril šnich?

kacenka78
7. nov 2007

anooo...rano sme isli k Dr. a padal na nas snežik..🙂

nutka
7. nov 2007

na nas vcera tak skaredo a maly kukal akukal.....

co ste chorucky? 😕

lenrie
7. nov 2007

to veru uz padal ale nic moc ale maly bol z neo nadseny ked sme sli rano do skolky 🙂

kacenka78
7. nov 2007

nie..boli sme rano brať krvičku a potom očkovnaie...

nutka
7. nov 2007

aha tak je to dobre,ked zajtra pojdete do obchodiku,pozdravte tetu hanu 😀

my uz mame dva zubky,dnes sa vytlacil druhy a asi do Vianoc zvladneme vsetky!

lenrie
8. nov 2007

pekne ranko 😉

kacenka78
8. nov 2007

Nutka, tak Samko je teda šikulka, nam vysiel 1. zub, ked mal 9 mesiacov.. 😀 a tetu Hanu pozdravíme.🙂)))))))))

A dobre ranko prajeme..

lenrie
8. nov 2007

tak dnes rano bolo teplejsie az na ten hnusny dazd ☹ ste tu niekto?

vka
autor
8. nov 2007

Ranko tak kačenka zdravim ťa malý ti riadne podrastol aj tvoja pracička sa ti rozrastla o nadherne kusky pod stromček objednam u teba najake hrnčeky inač chodievaš aj do sabinova aby sme to nemuseli riešiť cez poštu ?ešte sa ozvem ved do vianoc mame čas či nie ja stale na poslednu chvilu minuleho roku sme nakupovali darčeky den pred štedrým večerom 😔

kacenka78
8. nov 2007

Ahoj Evka...🙂 vdaka za pochvalu...🙂
daj mi vediet, len kolko ks hrnčekov by si chcela, aby som ich odlozila, uz sa mi tazko zhanaju...
nie je problem s doručením do Sabinova..🙂

vka
autor
8. nov 2007

aha vzala by som 1ks hrnček auto ten blesk asi vieš čo myslim 🙂 a 1ks barbie tak mi ich odlož malý mi pije stale z flaše a myslela som že od noveho roku ho odnaučim tak hrnček bude motivacia aspon dufam Kačenka určite ich vezmem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!len nezabudni namna 😉

kacenka78
8. nov 2007

nezabudnem..🙂 hned si to idem zapísať..Barbie a Blesk Mcqueen z cars - to ovládam..🙂

vka
autor
8. nov 2007

no vidiš ten nazov mi behal po jazyku a nie na to prisť 😎 malý celkom rad pozera tu rozpravku aj som myslela že mu cez mimibazar objednam pyžamko či tričkono dosť su drahe

kacenka78
8. nov 2007

veru...Disney motívy robia riadnu cenu...:-/ my doma pozerame rozpravky cela rodina.. 😀

lenrie
8. nov 2007

ahoj evi,ako drobci?uz lepsie?

vka
autor
8. nov 2007

Už lepšie aj odkašluju a Dianku oproti včerajšku riadna ymena už nekašle až tak došla mamka tak nakuknem neskor pa

bznka
8. nov 2007

Ahojte, tak ja mam konencne kontrolu u gynekologa. Som relativne v poriadku, a tak ked nebudu problemy tak o rok preventiva. Dufam ze tam skor nebudem musiet.

bznka
8. nov 2007

Kacenka a napism mi sdresu kde by som si mohla tie vytvory pozriet, lebo ja som ti raz pislal zeby som tiez nieco chcela na vianoce. A predsa sa uz blizia. Dik.

vka
autor
8. nov 2007

Bože ta ja som naštvana mna raz z mojho muža klfone len čo ja som odišla vyniesť koš moj mužik požičal susede moje posledne 5ks vajec a večer som chcela robiť deťom vtačie mlieko neviem či to robievate ale moje to zbožnuju jakeby si ona nevedela isť kupiť vajcia do kelu jej sa nechce 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 tak som ho vyhnala moc sa mu to nepačilo no šiel do obchodu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

danuska24
8. nov 2007

ahojte 😉
dnes som bola na par minut v robotke, pre papiere co mi treba odniest na socialku, ale este ich nemam, tak dufam ze buduci tyzden budu, lebo sefstvo ide na dovcu...
kolega mi ani neodzravil, asi cakal ze naklusem kazdy den do prace ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vka
autor
8. nov 2007

och Danuška tie papierovačky vybavovačky chodenie tam a tam a tie mile tvare uradničiek ktore vedia viac ako ty .................... 🙄 tak to je na zamyslenie neboj ked všetko pobehaš odlahne a budeš si uživať a čo sa tyka prace kašli im všetkým 😉 😉

kacenka78
8. nov 2007
bznka
8. nov 2007

vka ja nemozem z tvojho slova klofne 😉 je take originalne... asi zacnem ho pouzivat aj ja, das mi na to autorske pravo?..... tu na fore ho necham len pe teba ale tak doma si ho obcs pouzijem. 😉

lenrie
9. nov 2007

ahojte,dnes tu nik nie je?

lenrie
9. nov 2007

akurat som sa dla do triedenia veci detom a zistila som,ze mali maju tolko veci,ze by to stacilo pre celu skolku 😲 uz to nemam kam pchat 😲