Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

danuska24
24. nov 2007

Bznka ved na novej je len jedna nadstandardna izba, ci nie?
Ja chcem ist na nadstandard hlavne pre to WC-ko a sprchu

lenrie
24. nov 2007

ahojte.....danka ale v saci ma kazda izba svoje wcko aj sprchu 😉 ci uz ides rodit do presova?

danuska24
24. nov 2007

Leni - nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
to som nevedela. aky je tam vlastne rozdiel medzi standard a nadstandard

lenrie
24. nov 2007

tak na standarde ste tri a na nadstandrde ste bud dve alebo si sama ale ked som ja rodila nikdy nebol nadstandard volny 😠 ale aj tak bolo supr kuplene su tam nove a super 😉 mas uz krasne brusko 😉

danuska24
24. nov 2007

dakujeme za pochvalu 😉

bznka
24. nov 2007

v prsove v novej je len jedna izba nadstandart, v Lubovni boli dve izby nadstandart..... ale v Kosiciach v Saci je to tak ako pise Lenrie, kazd izba na svoje Wc a sprchu .... takze tam o nadstandarte by som ani nerozmyslala.

Keby som nemala dokiho v Lubovni .... myslim ambulanciu tak vyhrava Saca

danuska24
25. nov 2007

dobre ranko.
a v com su vlastne potom tie izby ine?

janaliptakova
25. nov 2007

mame už vymalované v pondelok natiahneme koberce a začneme sťahujeme dnes ma meniny svokra tak sa nezastavim stríga jedna kopa pozvaných 😠

bznka
25. nov 2007

Janka takze mas svoju svokru v laske 😉

danuska24
25. nov 2007

😀 😀

lenrie
25. nov 2007

ahojte,
Janka s tymi svokrami sme na tom podobne 😠
Danka,tak ja som chcela nadstandard ale kao vravim nikdy nebol volny ked som ja rodila ale ja som chcela ten kde by sme boli dve,sama by som asi umrela tak mas aspon s kym pokecat 😉 sice ked som bola v porodnici s malou bola som jeden den a noc uplne sama na izbe a bolo to strasne,strasna nuda 😒

danuska24
25. nov 2007

Leni ja ked tak tiez aby sme boli dve, ako vravis, sama by som asi umrela od nudy 😝

vka
autor
25. nov 2007

Ahoj ahoj tak a som tu konečne mame počitač funkčny aka som rada že som v spojeni so svetom 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vka
autor
26. nov 2007

ahojte no tak kde ste ???????????????????????????????????????, ☹

janaliptakova
26. nov 2007

ahoj vka kde si sa schovala dlho ťa tu nebolo manžel musel dnes isť do prace dovolenku ma až od zajtra do koca tyždna tak zo sťahovanim od zajtra normalne sa tešim Bznka moja svokra je naladova raz sa sprava ako med a inokedy ako diabol ked DI bola mala a manžel nedostal vyplatu a potrebovali sme peniaze na mlieko a plienky tak svokra nedala a okrem ineho dostala prave výplatu všade mam kopu krabic mala sa schovava ahraje sa v nich idem veci skladať

janaliptakova
26. nov 2007

vka ste pekna rodinka vyzerate spojne 🙂

vka
autor
26. nov 2007

Ahoj Janka mali sme problem s počitačom ale dufam že to bude ok sice až teraz po dlhom čase som otvorila stranku konika neviem prečo 😒 juj tak teraz sa budete mať fajn mladým je najlepšie samým a aj svokra sa možno ukludni moja nieje tiež ukažkova ale nebývame snou tak.......v dnešnej dobe sa človek musi spolahnuť sam na seba. vo štvrtok nas velmi prekvapila moja švagrina ked sme boli u nich gratulovať jej mužovi k meninam ktore mal asi pred 3tyždnami ked sme odchadzali tak povedala aby sme si nechodili blahoželať ani na meniny ani na narodeniny (je to moja kmotra a krstna našich detia aj ten jej nepodarený muž) ja s mužikom sme sa na seba pozreli nejak sme to nevyriešili ale čo tym sledovala podla vas==na meniny a narodeniny si nekupujeme žiadne velke dary flaša dezert nejaka kvet nam ženam nevyjde ťa viac ako 150sk ==takže v peniazoch to nebude==moj mužik ma len ju jednu tak nejde tam ani o velke vydavky viacerým surodencom==lebo poznam takých že ma 4-5surodencou a nechodia si blahoželať lebo ide to do penazi to beriem ale takto oni dvaja 🙄 takže vyplýva s toho len to že im prekaža že k nim dojdeme na navštevu mimochodom zajdeme k nim raz do mesiaca a nech si žiju nejak som sa rozpisala ni č idem na nakup došiel mi prašok tak zatial pa

lenrie
26. nov 2007

ahoj evi tak konecne mate net 😉 my sme dnes boli na kontrole,no uz nie sme chori maly ma len sopliky tak esate ho amm nechat doma a ak to neprjde mam dojst na vyter v piatok 😒 otrasne pocasie sice som isla autom bo pesi sa mi nechcelo ale teplo sa mi nezdalo 😠 uz mi doma sibe mali vystarjaju no hroza 😠 zajtra by som mozno zasla na troska do materskeho no uvidim,musieme sa trosku prejst,sice tiez asi skocime autom no uvidime podla pocasia,
jani ked budete zabyvani ozvi sa mozes sa k nam pridat ked pojdeme do materskeho centra mas to na skok z domu 😉

danuska24
26. nov 2007

ahojte, Evi - nova fotecka - pekna 😉
dnes je fakt uzasne pocasie.... Zajtra ideme do Kosic, zase sa ,,vyspim,,

vka
autor
26. nov 2007

Ahojte zajtra maleho nedavam do školky dnes ho 3x prehnalo a čo sa tyka počasia bola som prekvapena ako sa menilo z minuty na minutu Dani tak tebe sa to krati kedže nevieš kedy babulko zaklope na bruško tak chcem aby si vedela že ti silno držim palce aby ti všetko prebehlo rychlo a hlavne čim menej bolesti a v nemocnici len oddychuj a spi kolko budeš mocť doma sa ti sila určite zide tak drž sa moja 😉 😉 😉 😉

vka
autor
26. nov 2007

ako bznka ???pišeme cez konika ???

vka
autor
26. nov 2007

teškam sa kati 🙂 🙂 🙂 🙂

kacenka78
26. nov 2007

dufam, ze budes spokojna..🙂

vka
autor
27. nov 2007

Katka viac než spokojna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 su peknučke Dakujem asi to nevydržim do vianoc a dam do hrnčekov zopar sladkosti pekne zabalim a budu to ma ť na mikulaša Dianka bude z tej barbie hotova a tian dufam že flašu vyhodi z okna 😀 si šikulka 😉

kacenka78
27. nov 2007

potom ked chces, posli foto, dam si vas do albumu spokojnych zakaznickov..🙂

vka
autor
27. nov 2007

Ano? juj tak fajn 😉 😉 😉 Danuška si 2v1???????????????????? či si iba zaneprazdnena a ty Leni ??deti ťa k počitači nepustia 😒 🙂

bznka
27. nov 2007

Ahojte, tak ja som dnes bola na navsteve .... aspon mi den zbehol.

No Katka dik za pohariky.... aj ja dam malemu jeden z nich na mikulasa ;-,a na vianoce dostane dalsie a tak, asi mu ich necham vsetky lebo ked som mu ukazovala na nete ze ktory by chcel aby mu donesiol jezisko tak chcel vsetky, ze si bude striedat a inak ked raz budem mam kuchynu uplne zariadenu tak ich pekne vystavim vsetky 😉

No evka - takze zitila som ze ta poznam z videnia 🙂 ,......a pamatam sita ako si chodila aj ako tehotna, mala si pekne brusko.... na fotkach ste velmi peknucky ☹

vka
autor
27. nov 2007

A bznka poznam aj ja teba? ked ty si pamätaš ked ja som bola tehotna ??? a ja som ťa kde mala možnosť vidieť a to že som mala pekne bruško mam brať ako?? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😉 😉

bznka
27. nov 2007

.... no ja si ta pamatam aj ako ked sibola prvykrat tehotna aj druhykrat - chodila si do kostola, sedela v lavici 😉 .... a potom ked si chodila s diankou uz ked bola na svete a zrazu viem ze si mala zase brusko pred sebou 😉 neviem ci ma poznas, posli mi mail cez ID a poslem ti moju fotku 😉 .....

vka
autor
27. nov 2007

aha kuk ip